Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 22.02.2020

Mobile Mini Sun Cup
New York Red Bulls
2:1
Sporting Kansas City
Houston Dynamo
1:4
Columbus Crew
Phoenix Rising
3:2
Real Salt Lake
Suncoast Invitational
Tampa Bay Rowdies
0:1
Inter Miami
Premier league
Chelsea
2:1
Tottenham Hotspur
on TV
Burnley
3:0
AFC Bournemouth
Crystal Palace
1:0
Newcastle United
Sheffield United
1:1
Brighton
on TV
Southampton
2:0
Aston Villa
Leicester City
0:1
Manchester City
on TV
Bundesliga
Borussia Monchengladbach
1:1
1899 Hoffenheim
on TV
Hertha Berlin
0:5
FC Koln
on TV
SC Freiburg
0:2
Fortuna Dusseldorf
Werder Bremen
0:2
Borussia Dortmund
on TV
Schalke 04
0:5
RB Leipzig
on TV
Championship
Brentford
2:2
Blackburn Rovers
on TV
Barnsley
1:0
Middlesbrough
Birmingham City
3:3
Sheffield Wednesday
Bristol City
0:3
West Bromwich Albion
Charlton Athletic
3:1
Luton Town
Leeds United
1:0
Reading
Nottingham Forest
0:0
Queens Park Rangers
Preston North End
2:1
Hull City
Stoke City
2:0
Cardiff City
Swansea City
3:1
Huddersfield
Wigan Athletic
1:0
Millwall
on TV
League One
Sunderland
3:0
Bristol Rovers
Wycombe Wanderers
3:1
Tranmere Rovers
Accrington
1:2
Rotherham United
AFC Wimbledon
0:0
Blackpool
Fleetwood Town
1:0
Portsmouth
Ipswich
0:1
Oxford United
Lincoln City
0:0
Gillingham
Milton Keynes Dons
1:0
Bolton Wanderers
Rochdale
1:2
Coventry City
Shrewsbury Town
1:0
Doncaster Rovers
Southend
2:3
Burton Albion
League Two
Carlisle United
2:2
Morecambe
Cheltenham Town
1:0
Mansfield
Crawley Town
2:0
Stevenage
Crewe Alexandra
2:0
Macclesfield Town
Leyton Orient
2:2
Oldham
Newport County
2:1
Bradford
Northampton Town
2:0
Exeter
Plymouth Argyle
0:0
Cambridge United
Salford City
1:2
Colchester United
Scunthorpe
1:0
Forest Green Rovers
Swindon Town
3:1
Grimsby
Walsall
2:2
Port Vale
Bundesliga
WSG Swarovski Tirol
2:0
Wolfsberger AC
Admira Wacker
0:2
Sturm Graz
Mattersburg
0:0
SCR Altach
La Liga
Celta Vigo
1:0
Leganes
on TV
Barcelona
5:0
Eibar
on TV
Real Sociedad
3:0
Valencia
on TV
Levante
1:0
Real Madrid
on TV
First Division A
Standard Liege
1:0
Antwerp
Oostende
1:1
Zulte-Waregem
Royal Excel Mouscron
0:1
Cercle Brugge
Mechelen
4:0
Waasland-Beveren
Superliga
San Lorenzo
0:1
Racing Club
on TV
Independiente
0:1
Gimnasia La Plata
on TV
Newells Old Boys
4:0
Colon Santa Fe
Atletico Tucuman
2:2
Lanus
on TV
Liga MX - Guard1aes
Leon
2:1
Necaxa
on TV
Cruz Azul
2:1
UANL Tigres
on TV
Monterrey
0:1
Club America
on TV
2nd Bundesliga
Dynamo Dresden
1:2
VfL Bochum
Hamburger SV
0:2
FC St. Pauli
Holstein Kiel
0:1
FC Heidenheim
VfB Stuttgart
2:0
Jahn Regensburg
Serie A
Bologna
1:1
Udinese
on TV
SPAL
1:2
Juventus
on TV
Fiorentina
1:1
AC Milan
on TV
Ligue 1
Marseille
1:3
Nantes
on TV
Angers
1:0
Montpellier
on TV
Dijon
1:1
AS Monaco
on TV
Lille
3:0
Toulouse
on TV
Strasbourg
0:0
Amiens
Serie B
Cittadella
3:0
Juve Stabia
Trapani
1:1
Spezia
Virtus Entella
0:4
Benevento
Pisa
1:2
Venezia
Ligue 2
Lens
1:4
Caen
Segunda Division
Alcorcon
1:1
Las Palmas
on TV
Almeria
0:0
Fuenlabrada
on TV
Girona
2:0
S. D. Ponferradina
on TV
Tenerife
1:0
Elche
on TV
Albacete
2:1
Numancia
on TV
Seria C Girone B
Modena
1:0
Sudtirol
Virtus Verona
0:0
Rimini
Fermana
1:1
Vis Pesaro
Fano Alma J.
2:0
Imolese
Seria C Group А
Carrarese
3:0
Gozzano
Renate
1:2
Pergolettese
Monza
1:1
Arezzo
Siena
1:1
Albinoleffe
Seria C Girone C
Rieti
0:2
Teramo
Virtus Francavilla
4:0
Catanzaro
Ascenso MX
Cafetaleros de Chiapas
0:1
Celaya
Venados
4:3
Dorados
Cimarrones de Sonora
0:0
Club Atlante
Eredivisie
Emmen
4:2
Willem II
Feyenoord
2:1
Fortuna Sittard
on TV
Heerenveen
2:2
ADO Den Haag
Groningen
0:1
VVV Venlo
Super League
Tianjin Teda
Post
Wuhan Zall F.C.
Qingdao Huanghai F.C.
Post
Shijiazhuang Ever Bright
Guangzhou R&F
Post
Shandong Luneng
Jiangsu Suning
0:0
Dalian Pro
Segunda Division B Group 2
Leioa
2:2
Haro Deportivo
Athletic Club II
1:1
Arenas de Getxo
Segunda Division B Group 1
Oviedo B
1:0
Coruxo
Segunda Division B Group 3
Barcelona B
0:0
Hercules
Segunda Division B Group 4
Badajoz
2:0
Talavera
Villarrubia
5:1
Mérida UD
Costa Rica Primera Division Clausura
Guadalupe F.C.
0:0
C.S. Cartaginés
Alajuelense
1:0
Jicaral Sercoba
San Carlos
1:0
Municipal Grecia
Deportivo Saprissa
3:1
C.F. Universidad de Costa Rica
LigaPro
Leixoes
0:0
Sporting Covilha
Oliveirense
2:1
Casa Pia A.C.
FC Porto B
1:1
Estoril
Chaves
1:2
Feirense
England National League
Boreham Wood
1:0
Yeovil Town
Bromley
0:2
Wrexham
Chesterfield
4:0
Ebbsfleet United
Chorley
0:1
Barnet
Dagenham & Redbridge FC
2:0
Solihull Moors
Dover Athletic
5:1
AFC Fylde
Harrogate Town
3:0
Eastleigh
Hartlepool United
2:0
Notts County
Maidenhead United
1:2
Aldershot Town
Torquay United
1:0
Halifax Town
Woking
1:1
Stockport
Sutton United
2:2
Barrow
3rd Liga
Carl Zeiss Jena
0:2
SV Meppen
FC Kaiserslautern
0:0
FSV Zwickau
Wurzburger Kickers
3:1
Eintracht Braunschweig
Hansa Rostock
3:0
FC Ingolstadt 04
KFC Uerdingen 05
0:2
Preussen Munster
MSV Duisburg
2:3
Waldhof Mannheim
Super League
FC Thun
1:1
Luzern
Zurich
1:1
Neuchatel Xamax
Scottish Premiership
Aberdeen
1:2
Ross County
Hamilton Academical
0:0
Motherwell
Hibernian
1:1
Livingston
Scottish League One
East Fife
4:2
Stranraer
Falkirk
1:0
Montrose
Peterhead
0:2
Airdrieonians
Raith Rovers
1:0
Clyde
Scottish League Two
Annan Athletic
2:1
Albion Rovers
Cove Rangers
2:0
Queens Park
Edinburgh City
0:0
Brechin
Scottish Championship
Morton
4:4
Alloa Athletic
Queen Of The South
0:1
Dundee
Second Division B
Westerlo
2:1
Virton
Roeselare
2:2
Lokeren
1st League
Mlada Boleslav
0:0
Slovacko
Slavia Praha
2:0
Opava
Slovan Liberec
3:1
Bohemians 1905
Plzen
4:0
Pribram
Friendlies
Zenit St. Petersburg
1:1
Isloch
Rubin
2:0
Sheriff Tiraspol
Vítkovice
5:0
FK Fotbal Třinec
Pardubice
2:1
Viktoria Zizkov
Helsingborg
3:1
Liepaja
Hvidovre
3:0
Avarta
Skeid
1:0
Asker
MFK Chrudim
1:4
Dukla Praha
Helsingor
3:1
Koge
Spartak Moscow
4:0
Pakhtakor
Krylya Sovetov
0:2
Stromsgodset
Trans Narva
0:1
Tulevik Viljandi
Trelleborg
1:1
Landskrona Bols
Skive
1:0
Fredericia
Akropolis
2:2
Nykopings Bis
Zenit St. Petersburg
1:1
Dinamo Minsk
Fredrikstad
2:1
Mjondalen
Haugesund
4:2
Asane
Inter Miami
0:2
FC Dallas
CSKA Moscow
3:0
FC Ufa
Lokomotiv Moscow
3:1
Chayka Peschanokopskoye
Colorado Rapids
1:1
Toronto FC
Philadelphia Union
1:3
DC United
Minnesota United
1:2
Vancouver Whitecaps
Challenge League
FC Chiasso
2:0
FC Wil
Schaffhausen
0:3
Grasshopper
FC Stade Lausanne-Ouchy
1:1
FC Vaduz
Suomen Cup
Gnistan
2:5
MyPa
Ekenas
2:2
Musan Salama
Lahti
0:1
Haka
Ilves
3:0
SJK
KPV Kokkola
0:0
AC Kajaani
Paulista
Agua Santa
2:1
Corinthians
Ituano
2:0
Santos
Oeste
0:4
Sao Paulo
Ponte Preta
1:1
Ferroviaria
National
Red Star FC 93
1:0
Laval
Premier League
Qabala
0:2
Neftchi Baku
Keshla FK
4:0
Zira
Liga 1 Movistar - Apertura
Sporting Cristal
0:0
Sport Huancayo
on TV
Atletico Grau
2:3
Sport Boys
Cusco FC
3:1
Melgar
Universitario de Deportes
0:2
Cesar Vallejo
on TV
Primera Division - Clausura
Estudiantes de Mérida
4:0
Carabobo FC
Metropolitanos
2:1
Gran Valencia
Aragua
0:1
Deportivo Lara
Super Lig
Kayserispor
2:2
Konyaspor
Goztepe
1:1
Gazisehir Gaziantepe
Besiktas
2:2
Trabzonspor
on TV
Super League
Asteras Tripolis
1:1
Panathinaikos
on TV
Lamia
2:2
Aris Thessaloniki
1. Lig
Erzurum BB
2:1
Bursaspor
Umraniyespor
2:0
Keciorengucu
Akhisar Belediye
0:2
Fatih Karagumruk
Adana Demirspor
4:2
Altinordu
J. League
Vegalta Sendai
1:1
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
1:0
Oita Trinita
Kashiwa Reysol
4:2
Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale
0:0
Sagan Tosu
Shimizu
1:3
Tokyo
Greece Football League
Apollon Pontou
1:3
A.E. Karaiskakis
Olympiacos Volou 1937
1:1
Niki Volou
Campeonato Carioca
Boavista Sport Club
1:2
Flamengo
Ekstraklasa
Arka Gdynia
3:2
Rakow Czestochowa
Legia Warszawa
4:0
Jagiellonia
Piast Gliwice
1:0
Cracovia Krakow
Primera A
Chicó
0:1
Deportivo Pereira
on TV
Independiente Medellin
1:3
Atletico Nacional
on TV
Primera
Huachipato
1:0
Cobresal
Everton De Vina
0:1
Unión La Calera
Swedish cup
Sandvikens IF
1:3
Mjallby
Djurgarden
3:2
Dalkurd
Elfsborg
3:0
Brage
Oskarshamns AIK
1:4
Orebro
IFK Goteborg
2:0
Vasteras
Sollentuna FK
1:8
Sirius
1st Division
Cobh Ramblers
0:2
Drogheda United
Longford Town
2:0
Shamrock Rovers
NIFL Premiership
Institute F.C.
0:4
Coleraine
Carrick Rangers
1:2
Dungannon Swifts
Cliftonville
1:1
Ballymena United
Glenavon FC
2:2
Glentoran
Larne
1:0
Warrenpoint Town
Nemzeti Bajnokság I
Budapest Honved
1:1
Puskas Academy
Kisvárda F.C.
2:2
Diosgyori
MOL Fehérvár FC
4:1
Zalaegerszeg
Paks
4:2
Debreceni VSC
Kaposvar
0:1
Ujpest
MeMezokovesd-Zori
3:0
Ferencvaros
Segunda Division - Clausura
Yaracuy
1:0
Universidad Central de Venezuela
CD Hermanos Colmenares
0:0
Atletico El Vigia
Deportivo JBL
Post
Real Frontera
Urena
2:0
TFC Maracaibo
Ecuador - First Division
Olmedo
1:2
Macara
Delfín
1:2
Barcelona Guayaquil
on TV
L.D.U. Quito
2:3
Independiente del Valle
on TV
Universidad Católica del Ecuador
4:0
Orense SC
Argentina - Primera B Nacional
Barracas Central
2:3
Belgrano Cordoba
Independiente Rivadavia
0:0
Estudiantes de Río Cuarto
Instituto Córdoba
0:0
Deportivo Riestra
Agropecuario
0:1
Estudiantes B.A.
All Boys
2:1
Tigre
Deportivo Morón
1:0
Alvarado
Atlanta
2:1
Ferro Carril Oeste
Argentina - Division 3
Acassuso
1:0
Comunicaciones
Argentino de Quilmes
1:0
San Miguel
Talleres Remedios
0:0
Los Andes
UAI Urquiza
1:1
Flandria
Villa San Carlos
2:1
Colegiales
Torneo Federal A
Ferro Carril Oeste
2:1
Deportivo Madryn
Primeira Liga
Tondela
1:2
Rio Ave
on TV
Belenenses
1:0
Maritimo
Liga I
Voluntari
2:0
AFC Hermannstadt
Steaua Bucuresti
1:1
Chindia Targoviste
Super Liga
Proleter Novi Sad
1:0
Indjija
Rad
2:0
Napredak
Radnicki Nis
2:0
Cukaricki
Radnik Surdulica
2:2
Macva
Backa Topola
1:1
Partizan Beograd
Crvena Zvezda
2:0
Vojvodina
Liga Nacional
C.S.D. Municipal
0:0
Guastatoya
on TV
Xelaju
0:0
Iztapa
Deportivo Mixco
1:1
Antigua
Honduras Liga Nacional Apertura
Real de Minas
0:0
F.C. Motagua
C.D. Real Sociedad
1:1
C.D.S. Vida
Real C.D. España
5:0
Lobos UPNFM
1 HNL
Hajduk Split
6:0
HNK Gorica
HNK Rijeka
1:0
NK Osijek
Premier League
Mariupol
1:2
Zorya Luhansk
Dynamo Kyiv
2:1
Vorskla Poltava
Super Liga
Zlate. Moravce
1:3
Sereď
FK Pohronie
0:1
MSK Zilina
Ruzomberok
0:0
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
2:0
AS Trencin
Zemplin Michalovce
1:0
FC Nitra
1st SNL
ND Triglav
3:0
Rudar Velenje
NK Celje
2:0
Aluminij
Maribor
1:1
Olimpija Ljubljana
New Zealand Premiership
Tasman United
20:00
Auckland City FC
Canterbury United
22:00
Team Wellington
Regionalliga Nord
Lubeck
4:0
Holstein Kiel II
Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
0:0
FC Germania Halberstadt
Optik Rathenow
1:3
Lokomotive Leipzig
Babelsberg 03
1:2
Union Furstenwalde
Auerbach
3:2
Energie Cottbus
Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
2:1
Giessen
FC 08 Homburg
3:0
Freiburg II
Fc Piramasens
0:0
SSV Ulm 1846
FSV Frankfurt
0:1
Saarbrucken
Kickers Offenbach
3:0
Bahlinger SC
SV Elversberg
1:0
VfR Aalen
Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
Post
Wuppertaler
Bonner
2:2
Fortuna Koeln
FC Koln II
1:1
TuS Haltern
Fc Schalke 04 II
0:0
Borussia Moenchengladbach II
Verl
0:0
Fortuna Dusseldorf II
VfB Homberg
2:2
Borussia Dortmund II
Primera División
CA Cerro
0:0
River Plate Montevideo
Nacional De Football
2:2
Cerro Largo
Cymru Premier
Barry Town
1:1
Caernarfon
Cardiff Metropolitan University
1:1
Airbus UK
Carmarthen Town
1:0
Cefn Druids
Newtown
1:2
Bala Town
Primera division Apertura
Jocoro
3:2
11 Deportivo
Chalatenango
0:0
Juventud Independiente
Alianza
1:0
Asuila
on TV
Sonsonate
0:3
Municipal Limeno
Isidro Metapan
0:1
C.D. FAS
Primera B
Magallanes
1:0
Deportes Puerto Montt
Deportes Copiapó
4:1
Deportes Melipilla
San Luis
4:1
Barnechea
Liga II
CS Mioveni
0:2
ACS Viitorul Târgu Jiu
Daco-Getica București
Post
FC Politehnica Timișoara
Farul Constanța
3:1
Concordia
Ripensia Timișoara
3:0
Metaloglobus Bucuresti
Sportul Snagov
0:3
Gloria Buzău
Petrolul Ploiesti
2:0
Dunarea Calarasi
Pandurii
1:4
CSM Școlar Reșița
1st League
Omonia Nicosia
3:0
Enosis Neon Paralimni
Apollon Limassol
3:2
Doxa Katokopias
Israeli Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
3:0
Maccabi Netanya
FC Ashdod
1:2
Maccabi Haifa
Hapoel Haifa
2:0
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Hadera
1:4
Beitar Jerusalem
A-League
Brisbane Roar
1:1
Perth Glory
on TV
Newcastle Jets FC
1:1
Melbourne Victory
on TV
Super League
Bengaluru Fc
2:2
Atletico de Kolkata
on TV
North Macedonia Prva Liga
Borec Veles
0:1
Vardar Skopje
Algeria - Legue 1
NC Magra
0:1
Es Setif
Us Biskra
1:0
Cr Belouizdad
Js Kabylie
4:1
ASO Chlef
Paradou Ac
0:1
Js Saoura
Hussein Dey
1:1
Usm Bel Abbes
Mc Oran
3:1
AS Ain M'lila
Bordj Bou Arreridj
1:3
Cs Constantine
Algeria - Ligue 2
Usm El Harrach
2:0
Arzew
MO Bejaia
2:2
RC Relizane
ASM Oran
3:2
WA Tlemcen
JSM Skikda
2:1
JSM Bejaia
Khroub
1:0
RC Arbaa
MC Saida
2:1
Amal Bou Saada
Tadjenant
1:0
Olympique Medea
USM Annaba
1:3
El Eulma
Telekom 1st CFL
Grbalj
0:0
FC Podgorica
Petrovac
2:2
Zeta
Sutjeska
1:1
Iskra Danilovgrad
Indian I-Legue
Churchill Brothers
0:3
Mohun Bagan
Singapore Community Shield
Tampines
3:0
Hougang United
League Cup
HK Kopavogs
2:0
Throttur Reykjavik
Valur
2:3
Fjolnir
Stjarnan
1:2
Vestmannaeyar IBV
Fram Reykjavik
1:3
Akureyri
First Professional League
Botev Vratsa
3:1
Arda
Cherno More Varna
2:2
Levski Sofia
CSKA-Sofia
1:0
Botev Plovdiv
Second Professional League