Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 21.11.2020

USA play-offs
Orlando City
6:5
Pen
New York City
on TV
Columbus Crew
3:2
New York Red Bulls
on TV
Premier league
Newcastle United
0:2
Chelsea
on TV
Aston Villa
1:2
Brighton
on TV
Tottenham Hotspur
2:0
Manchester City
on TV
Manchester United
1:0
West Bromwich Albion
on TV
Bundesliga
1899 Hoffenheim
3:3
VfB Stuttgart
on TV
Arminia Bielefeld
1:2
Bayer Leverkusen
on TV
Bayern Munich
1:1
Werder Bremen
on TV
Borussia Monchengladbach
1:1
Augsburg
on TV
Schalke 04
0:2
VfL Wolfsburg
on TV
Eintracht Frankfurt
1:1
RB Leipzig
on TV
Hertha Berlin
2:5
Borussia Dortmund
on TV
Championship
AFC Bournemouth
4:2
Reading
on TV
Barnsley
2:0
Nottingham Forest
Bristol City
1:0
Derby
Luton Town
1:1
Blackburn Rovers
Middlesbrough
0:1
Norwich
Millwall
1:1
Cardiff City
on TV
Preston North End
1:0
Sheffield Wednesday
Queens Park Rangers
1:1
Watford
Stoke City
4:3
Huddersfield
Swansea City
1:0
Rotherham United
Wycombe Wanderers
0:0
Brentford
League One
Gillingham
1:1
Charlton Athletic
Wigan Athletic
1:2
Oxford United
Accrington
0:0
Lincoln City
Burton Albion
1:3
Northampton Town
Doncaster Rovers
1:1
Sunderland
Fleetwood Town
5:1
Plymouth Argyle
Ipswich
2:1
Shrewsbury Town
Milton Keynes Dons
1:3
Hull City
Peterborough
1:2
Blackpool
Portsmouth
4:1
Crewe Alexandra
Rochdale
0:1
AFC Wimbledon
Swindon Town
1:0
Bristol Rovers
League Two
Crawley Town
0:3
Carlisle United
Barrow
2:2
Forest Green Rovers
Cheltenham Town
3:0
Walsall
Exeter
1:2
Oldham
Leyton Orient
3:0
Harrogate Town
Newport County
1:0
Port Vale
Salford City
3:0
Bradford
Scunthorpe
1:1
Morecambe
Southend
Post
Cambridge United
Stevenage
1:2
Bolton Wanderers
Tranmere Rovers
5:0
Grimsby
Bundesliga
Red Bull Salzburg
1:3
Sturm Graz
SCR Altach
0:2
Wolfsberger AC
Hartberg
1:1
LASK Linz
on TV
La Liga
Levante
1:1
Elche
on TV
Villarreal
1:1
Real Madrid
on TV
Sevilla
4:2
Celta Vigo
on TV
Atletico Madrid
1:0
Barcelona
on TV
First Division A
Standard Liege
2:2
Eupen
Oostende
1:1
Antwerp
Waasland-Beveren
0:2
Cercle Brugge
Club Brugge
1:0
Kortrijk
Liga MX - Guard1aes
Santos Laguna
0:3
Pachuca
on TV
Guadalajara
1:0
Necaxa
on TV
2nd Bundesliga
Eintracht Braunschweig
1:3
Karlsruher SC
Fortuna Dusseldorf
1:0
SV Sandhausen
Holstein Kiel
2:2
FC Heidenheim
SC Paderborn 07
2:0
FC St. Pauli
Serie A
Crotone
0:2
Lazio
on TV
Spezia
0:0
Atalanta
on TV
Juventus
2:0
Cagliari
on TV
Ligue 1
Brest
4:1
Saint-Etienne
on TV
Marseille
Post
Nice
on TV
Serie B
Brescia
2:2
Venezia
Cittadella
2:2
Empoli
Lecce
7:1
Reggio Audace
Pordenone
1:1
Monza
SPAL
2:0
Pescara
L.R. Vicenza Virtus
Post
Chievo
Ligue 2
Le Havre
1:2
Caen
Amiens
1:1
Clermont Foot 63
Chambly Oise
1:1
Toulouse
Chateauroux
2:1
Sochaux
Chamois Niortais
1:2
Dunkerque
FC Paris
0:3
Auxerre
Pau
0:2
Grenoble Foot 38
Valenciennes
1:1
Rodez
Segunda Division
Malaga
1:2
Leganes
Mirandes
4:1
F.C. Cartagena
Rayo Vallecano
2:1
Castellón
Oviedo
1:1
Fuenlabrada
Seria C Girone B
Perugia
0:0
Gubbio
Seria C Group
Renate
2:1
US Alessandria Calcio
Grosseto
1:0
Livorno
Seria C Girone C
Juve Stabia
2:0
Viterbese
Colombia Primera B Apertura Playoff Group B
Llaneros
1:2
Unión Magdalena
Colombia Primera B Apertura Playoff Group A
Cortulua
3:2
Bogota FC
Eredivisie
Willem II
2:1
VVV Venlo
Groningen
1:1
Vitesse
on TV
PEC Zwolle
1:1
Utrecht
Erste Liga
FC Juniors OÖ
0:3
FC Dornbirn 1913
Eerste Divisie
FC Eindhoven
2:4
NAC Breda
Almere City
3:0
Go Ahead Eagles
League 1
Beijing Renhe F.C.
1:1
Jiangxi Liansheng
Esiliiga
Pärnu Jalgpalliklubi
2:0
FCI Levadia II
Maardu Linnameeskond
3:5
Flora Tallinn II
Elva
0:0
Parnu Vaprus
Superliga
Bylis
0:2
Skenderbeu Korce
Kastrioti
1:1
Apolonia Fier
Partizani
0:0
KF Laçi
Teuta Durrës
0:0
Kukesi
KF Vllaznia
3:2
KF Tirana
Armenian Premier League
Alashkert
1:2
Ararat Yerevan
Lori FC
Post
Gandzasar
Pyunik Yerevan
0:0
Fc Van
Armenian First League
Fc Ararat Armenia 2
Post
Lernayin Artsakh
Shirak Fc 2
2:2
Fc Urartu 2
West Armenia
3:3
Fc Ararat Armenia 2
Copa Portugal
Oriental Dragon
3:4
Pen
Leixoes
Clube Oriental de Lisboa
0:3
Famalicao
Montalegre
2:3
Viseu
Fabril Barreiro
0:2
FC Porto
Marinhense
3:5
Pen
Cova De Piedade
Arouca
6:7
Pen
Guimaraes
Trofense
1:2
SC Braga
Paredes
0:1
Benfica
England National League
Boreham Wood
0:1
Altrincham
Chesterfield
2:3
Notts County
Dagenham & Redbridge FC
Post
Macclesfield Town
Halifax Town
1:2
Torquay United
Kings Lynn
2:0
Dover Athletic
Maidenhead United
2:2
Bromley
Solihull Moors
Post
Weymouth
Woking
4:1
Barnet
Wrexham
1:0
Aldershot Town
Yeovil Town
1:3
Hartlepool United
Wealdstone
3:3
Sutton United
3rd Liga
Saarbrucken
3:3
Wehen Wiesbaden
FSV Zwickau
0:0
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
1:1
FC Kaiserslautern
Hansa Rostock
1:3
Dynamo Dresden
SV Meppen
Post
Türkgücü-Ataspor München
TSV 1860 Munich
0:0
KFC Uerdingen 05
Turkmenistan Ýokary Liga
Ahal FK
1:2
Kopetdag Asgabat
Altyn Asyr
6:0
FC Energetik
Merw
1:2
Şagadam
Nebitci
2:3
FC Asgabat
K League 2
Gyeongnam FC
1:0
Daejon Citizen
Seoul E-Land
1:1
Jeonnam Dragons
Super League
Luzern
1:1
FC Vaduz
Young Boys
2:1
Basel
Scottish Premiership
Dundee United
2:1
Hamilton Academical
Hibernian
2:2
Celtic
Kilmarnock
3:1
Ross County
Livingston
0:1
St Mirren
St Johnstone
1:1
Motherwell
Scottish League One
Clyde
3:2
Montrose
Falkirk
1:0
Cove Rangers
Forfar Athletic
1:3
Airdrieonians
Partick Thistle
2:0
East Fife
Peterhead
1:0
Dumbarton
Scottish League Two
Stirling Albion
1:2
Elgin City
Cowdenbeath
Post
Albion Rovers
Edinburgh City
0:1
Stranraer
Queens Park
3:0
Brechin
Stenhousemuir
1:2
Annan Athletic
Scottish Championship
Arbroath
0:0
Morton
Ayr Utd
2:0
Dundee
Inverness Ct
2:0
Raith Rovers
Queen Of The South
2:0
Alloa Athletic
Second Division B
Deinze
1:1
Lommel United
1st League
Mlada Boleslav
4:1
Pardubice
Bohemians 1905
2:0
Teplice
Sigma Olomouc
3:0
Karvina
Opava
0:6
Slavia Praha
Premier league
Krasnodar
1:0
FC Tambov
Akhmat Grozny
2:2
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moscow
1:0
Arsenal Tula
Spartak Moscow
1:1
Dinamo Moscow
Serie A
Atletico Paranaense
1:0
Santos
on TV
Flamengo
3:1
Coritiba
on TV
Goias
1:0
Palmeiras
on TV
1st Division
Hvidovre
2:0
Hjorring
Silkeborg
3:3
Helsingor
Challenge League
FC Thun
3:0
FC Wil
Eliteserien
Stabaek
0:3
Molde
Aalesund
1:1
Valerenga
1. Division
Strommen
3:1
Ull/Kisa
Kongsvinger
3:2
Stjordals Blink
Oygarden
2:1
Sandnes
Ranheim
1:1
Ham Kam
Sogndal
2:1
Grorud
1st Division
SKA-Khabarovsk
0:1
Krylya Sovetov
Yenisey Krasnoyarsk
1:0
Neftekhimik
FK Akron Togliatti
0:1
Torpedo Moscow
Spartak Moscow II
1:2
Tom Tomsk
FC Veles Moscow
1:0
FC Volgar
Spartak Vladikavkaz
2:1
Gazovik Orenburg
Chayka Peschanokopskoye
1:3
Tekstilshchik Ivanovo
Nizhny Novgorod
3:0
Dynamo Bryansk
Chertanovo Moscow
0:1
Irtysh Omsk
Baltika
0:0
Fakel
2nd League
FK Slavoj Vysehrad
0:2
FK Fotbal Třinec
Mas Taborsko
1:2
Slovan Varnsdorf
Hradec Kralove
5:1
Usti nad Labem
MFK Chrudim
1:2
Prostějov
2nd SNL
Beltinci
Post
Brda
Fuzinar
Post
Nk Drava Ptuj
Nd Bilje
Post
Rudar Velenje
Brežice
Post
Jadran Dekani
Nk Dob
Post
Krsko
Krka
Post
ND Triglav
Primorje
Post
Nafta Lendava
ND Triglav
Post
Krka
AFC Champions League
FC Seoul
1:2
Beijing Guoan
Ulsan Hyundai
3:1
Shanghai Shenhua
Premier League
Qarabag
6:1
Sumqayıt
Serie B
Oeste
2:1
Brasil de Pelotas
on TV
Operário PR
0:1
Amrica Mineiro
on TV
CRB
2:1
Natutico Recife
on TV
Cuiaba
0:1
Centro Sportivo Alagoano
on TV
Primera Division - Clausura
Academia Puerto Cabello
0:0
Deportivo Lara
Trujillanos
0:2
Deportivo La Guaira
Liga 1 Movistar - Clausura
Carlos Stein
1:3
Deportivo Binacional
on TV
Cesar Vallejo
0:1
Deportivo Municipal
on TV
Deportivo LLacubamba
0:6
Melgar
Alianza Lima
0:2
Sport Boys
on TV
Carlos Mannucci
2:1
Sport Huancayo
on TV
Super Lig
Fatih Karagumruk
1:1
Sivasspor
Denizlispor
0:1
Gaziantep FK
Genclerbirligi
1:5
Fenerbahce
on TV
Besiktas
3:2
Istanbul Basaksehir
on TV
Super League
Lamia
2:2
Asteras Tripolis
on TV
Atromitos Athinon
2:2
Apollon Smirnis
Olympiakos Piraeus
1:0
Panathinaikos
on TV
1. Lig
Altinordu
1:0
İstanbulspor A.Ş.
Boluspor
2:0
Ankaraspor
Bursaspor
1:0
Adanaspor
Giresunspor
0:0
Samsunspor
J. League
Consadole Sapporo
5:1
Shimizu
Oita Trinita
1:0
Kawasaki Frontale
Kashiwa Reysol
1:2
Sagan Tosu
Vegalta Sendai
1:3
Kashima Antlers
Cerezo Osaka
0:1
Sanfrecce Hiroshima
Nagoya Grampus
3:1
Shonan Bellmare
Division Profesional Clausura
12 de octubre
1:0
Club Guarani
Meistriliga
Tallinna Kalev
0:2
Tallinn Jk Legion
Kuressaare
0:3
Trans Narva
Trans Narva
1:0
Kuressaare
Georgia Erovnuli Liga
Saburtalo
1:0
Torpedo Kutaisi
Telavi
Post
FC Locomotive Tbilisi
Telavi
1:1
FC Locomotive Tbilisi
Dinamo Batumi
1:0
FC Dila Gori
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin
2:2
Stal Mielec
Warta Poznan
2:1
Wisla Krakow
Primera A
La Equidad
1:1
Deportivo Cali
on TV
America de Cali
1:2
Atletico Nacional
on TV
Primera
Coquimbo Unido
1:2
Unión La Calera
Superettan
AFC Eskilstuna
2:0
Degerfors
Dalkurd
0:1
Trelleborg
GAIS Goteborg
0:1
Osters
Sundsvall
0:6
Halmstad
Norrby
6:0
Umeå FC
Ljungskile SK
0:1
Jonkopings Sodra
NIFL Premiership
Ballymena United
2:0
Warrenpoint Town
Carrick Rangers
Post
Coleraine
Crusaders
3:1
Dungannon Swifts
Linfield
2:0
Glenavon FC
Larne
1:0
Cliftonville
1st Liga
Resovia Rzeszow
1:2
Arka Gdynia
Stomil Olsztyn
0:1
GKS Jastrzębie
GKS Belchatow
0:1
Korona Kielce
GKS Tychy
0:2
Miedz Legnica
Zaglebie Sosnowiec
1:2
Chrobry Glogow
Nemzeti Bajnokság I
Puskas Academy
3:0
Budafoki MTE
MeMezokovesd-Zori
0:1
MTK Budapest
Budapest Honved
0:1
Ferencvaros
Serie C Group A
Imperatriz
1:3
Vila Nova
Santa Cruz
1:2
Manaus
Ecuador - First Division
Independiente del Valle
1:0
Técnico Universitario
on TV
Guayaquil City F.C.
1:1
L.D.U. Quito
on TV
Serie C Group B
Ituano
4:3
Boa
Tombense
2:0
Brusque
Super Cup
USM Alger
1:2
Cr Belouizdad
Liga I
FC Academica Clinceni
1:0
Viitorul Constanta
Botosani
0:0
Universitatea Craiova
Super Liga
Indjija
1:0
Radnicki Nis
Vozdovac
1:1
Novi Pazar
Napredak
2:1
Backa Topola
Partizan Beograd
1:0
Proleter Novi Sad
Ligue I
CA Bizertin
Post
Etoile Sportive du Sahel
CS Sfaxien
Post
Monastirienne
Esperance
Post
AS Soliman
ES Métlaoui
Post
US Ben Guerdane
Rejiche
Post
Tataouine
Stade Tunisien
Post
Olympique Beja
Prva Liga
Borac Cacak
1:2
Kolubara
Graficar Beograd
5:1
Sloga Kraljevo
Radnicki Pirot
0:1
Zeleznicar Pancevo
Zemun
1:2
Fk Loznica
Liga Nacional
Iztapa
4:1
Deportivo Sanarate
on TV
Santa Lucia
2:0
Sacachispas Chiquimula
Xelaju
0:0
Cobán Imperial
on TV
Comunicaciones Guatemala
2:1
C.S.D. Municipal
on TV
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D.S. Vida
2:2
Real C.D. España
F.C. Motagua
2:1
Real de Minas
Belarusian First League
Lokomotiv Gomel
4:0
FC Granit Mikashevichi
Naftan
3:0
Orsha
Volna Pinsk
2:2
Lida
Arsenal Dzerzhinsk
1:0
Smorgon
FC Khimik Svetlogorsk
0:1
Gomel
Krumkachy Minsk
1:0
FC Oshmyany
FC Sputnik Rechitsa
3:0
Slonim-2017
Qatar Stars League
Umm Salal
0:2
Al-Ahli Doha
Qatar SC
1:0
Al-Wakrah
Al Khor
0:0
Al-Sailiya
1 HNL
NK Osijek
2:0
Dinamo Zagreb
Slaven Belupo
0:2
Hajduk Split
Istra 1961
Post
HNK Rijeka
Premier League
Ingulets
0:2
Dynamo Kyiv
Shakhtar Donetsk
1:1
FC Oleksandriya
Olimpik Donetsk
Post
Zorya Luhansk
Super Liga
FK Pohronie
3:3
Spartak Trnava
Sereď
0:0
Ruzomberok
Zemplin Michalovce
0:1
FK Senica
MSK Zilina
2:0
AS Trencin
FC Nitra
0:1
Dunajska Streda
1st SNL
NK Bravo
1:2
Maribor
Mura
0:1
Olimpija Ljubljana
Luka Koper
1:1
HIT Gorica
S.League
Tampines
Post
DPMM
Geylang
2:0
Hougang United
Balestier Khalsa
1:2
Garena Young Lions
New Zealand Premiership
Wanderers Sc
2:0
Auckland City FC
Eastern Suburbs
3:1
Canterbury United
Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
Post
Optik Rathenow
Energie Cottbus
Post
Chemnitzer
ZFC Meuselwitz
Post
Berliner
Regionalliga West
Fc Schalke 04 II
1:5
Borussia Dortmund II
Alemannia Aachen
0:0
FC Koln II
SV Bergisch Gladbach 09
2:0
Bonner
Borussia Moenchengladbach II
0:0
Lippstadt
Fortuna Koeln
2:2
FC Wegberg-Beeck
Preussen Munster
2:1
Fortuna Dusseldorf II
Oberhausen
1:1
RW Ahlen
SV Straelen
0:4
SC Wiedenbrück 2000
VfB Homberg
0:4
Rot Weiss Essen
Wuppertaler
2:0
Sportfreunde Lotte
Regionalliga North Group - North
Heider SV
Post
SV Droctersen-Assel
Regionalliga North Group - South
SV Atlas Delmenhorst
Post
Werder Bremen II
Oberneuland
Post
Jeddeloh
Primera División
Deportivo Maldonado
2:1
River Plate Montevideo
on TV
Nacional De Football
0:2
Danubio
Defensor Sporting
0:1
Fenix
Cymru Premier
Cardiff Metropolitan University
0:1
The New Saints
Haverfordwest County
0:3
Flint Town
Barry Town
0:0
Newtown
Primera B
Cobreloa
2:0
Barnechea
Liga II
Concordia
2:1
Dunarea Calarasi
CS Mioveni
1:1
Miercurea Ciuc
Farul Constanța
1:0
CSM Școlar Reșița
Metaloglobus Bucuresti
2:0
ACS Comuna Recea
Pandurii
2:1
CSM Slatina
Turris Turnu Măgurele
0:0
ACS Viitorul Târgu Jiu
FC Unirea 2004 Slobozia
0:0
Craiova 1948
FC Politehnica Timișoara
1:0
Petrolul Ploiesti
Liga III - Serie 6
Unirea Bascov
3:0
Sporting Rosiori
Vediţa Coloneşti
3:1
Petrolul Potcoava
Salvador Primera Division Apertura Group A
Jocoro
0:0
Asuila
Sonsonate
1:1
Isidro Metapan
1st League
Doxa Katokopias
0:0
Ermis
APOEL
0:1
Olympiakos Nicosia
Israeli Premier League
Hapoel Tel Aviv
0:0
Maccabi Petah Tikva
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2:0
Bnei Yehuda Tel Aviv
FC Ashdod
2:0
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Kfar Saba
0:1
Bnei Sakhnin
Hapoel Haifa
2:1
Maccabi Haifa
Premier League
Shakhter Karagandy
3:1
Astana
Ordabasy
0:3
Kaysar
Zhetysu
0:1
Taraz
Kairat Almaty
2:3
FC Kyzyl-Zhar SK
FC Caspiy
2:1
Okzhetpes
Super League
Northeast United
1:0
Mumbai FC
on TV
Segunda Division B Group I -
Racing Ferrol
1:1
Compostela
Segunda Division B Group I - B
Valladolid II
1:1
Cultural Leonesa
Oviedo B
0:0
Numancia
Sporting Gijon II
2:2
Lealtad
Burgos CF
2:0
Marino de Luanco
Segunda Division B Group II -
Laredo
0:0
Racing Santander
Segunda Division B Group II- B
Ebro
2:1
Tudelano
UD Mutilvera
3:3
Osasuna II
Segunda Division B Group III -
FC Andorra
1:0
UE Olot
Lleida Esportiu
2:3
UE Cornellà
Segunda Division B Group III - B
Atzeneta UE
1:1
Villarreal B
Segunda Division B Group IV - B
Betis II
1:1
UCAM Murcia
Cordoba
1:2
Sevilla Atletico
Real Murcia
3:0
Linares
Segunda Division B Group V-
Real Madrid II
3:1
Navalcarnero
Copa Diego Armando Maradona
Colon Santa Fe
2:0
Defensa Y Justicia
on TV
Huracan
1:2
Velez Sarsfield
on TV
Independiente
0:0
Central Córdoba
on TV
Pro League
Persepolis
1:0
Sanat Naft
Premier League
Black Leopards
1:0
Maritzburg United
Golden Arrows
2:2
Kaizer Chiefs
Stellenbosch FC
2:0
Chippa United
Orlando Pirates
2:1
Supersport United
Moroka Swallows
0:0
TS Galaxy F.C.
North Macedonia Prva Liga
Borec Veles
0:2
Vardar Skopje
Telekom 1st CFL
Rudar Pljevlja
0:3
Decic
FK Jezero
0:0
FC Podgorica
Iskra Danilovgrad
1:1
OFK Titograd Podgorica
Zeta
0:1
Sutjeska
Buducnost Podgorica
2:1
Petrovac
Egypt Cup
Zamalek
2:1
AET
FC Masr
Thailand Thai League 1
BG Pathum United
2:1
Chonburi
Prachuap
1:1
Rayong Fc
Trat F.C.
2:3
Bangkok United
Russian Professional Football League Group 1
Tuapse
2:4
Dynamo Stavropol
Mashuk-KMV
1:1
Anzhi
Druzhba Maykop
0:3
Chernomorets Novorossiysk
Taganrog
0:0
Spartak Nalchik
First Professional League
Slavia Sofia
0:0
Etar Veliko Tarnovo
Second Professional League
FC Hebar Pazardzhik
2:0
Minyor Pernik
Sozopol
3:3
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Strumska Slava
3:3
Litex
Vitosha Bistritsa
Post
Kariana Erden
Premier League 2 Division 1
Liverpool U23
0:0
Southampton (U23)
Third league - South-East
Dimitrovgrad
2:0
Gigant Saedinenie
Karnobat
1:0
Sokol Markovo
Maritsa Plovdiv
5:1
Vereya (Stara Zagora)
Nesebar
1:0
Borislav Parvomay
Rozova dolina
2:0
Yambol
Spartak Plovdiv
Post
Haskovo
Zagorets Nova Zagora
2:0
Atletik (Kuklen)
Third league - North-East
Inter Dobrich
0:4
Dunav Ruse
Ludogorets III
6:1
Botev Novi Pazar
Septemvri Tervel
1:2
Dorostol
Sportist Gen.Toshevo
1:4
Shumen 2007
Svetkavitsa
2:3
Chernomorets Balchik
National Division
Codru Lozova
0:0
Sfintul Gheorghe
Sheriff Tiraspol
3:0
Speranta Nisporeni
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Tuzla City
1:0
FK Mladost Doboj Kakanj
Zeljeznicar
2:2
Sloboda Tuzla
Zrinjski
2:1
FK Borac Banja Luka
Northwest
Lokomotiv Mz
1:0
Akademia Botev Vratsa
South-West
Velbazhd Kyustendil
2:0
Pirin Gotse Delchev
Levski Chepintsi
1:0
Bansko
Marek
6:0
Granit Vladaya
Oborishte
3:4
Chavdar Etropole
Pirin Razlog
2:0
Velbazhd
Slivnishki geroi
0:1
Nadezhda Dobroslavtsi
Balkan Botevgrad
1:1
Vihren
Belasitsa Petrich
1:0
Rilski Sportist
Botev Ihtiman
4:0
Perun Kresna
Premier league Malta
Gudja United
0:0
Valletta
Gzira United
3:2
Sliema Wanderers
Hibernians
2:2
Hamrun Spartans
Lowland League
Kelty Hearts
5:0
Cumbernauld Colts
Campionato Primavera 1
Milan (U19)
Post
Spal (U19)
Cagliari (U19)
Post
Ascoli (U19)
Empoli (U19)
Post
Genoa (U19)
Fiorentina (U19)
Post
Inter Milan U19
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..