Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 23.01.2022

Premier league
Crystal Palace
09:00
Liverpool
Arsenal
09:00
Burnley
on TV
Leicester City
09:00
Brighton
Chelsea
11:30
Tottenham Hotspur
Bundesliga
RB Leipzig
09:30
VfL Wolfsburg
Hertha Berlin
11:30
Bayern Munich
La Liga
Granada
08:00
Osasuna
on TV
Real Madrid
10:15
Elche
Real Sociedad
12:30
Getafe
Rayo Vallecano
12:30
Athletic Club
Alaves
15:00
Barcelona
Friendlies
Silkeborg
06:00
Raufoss
Rubin
06:00
Wisla Plock
FC Ufa
06:00
Gazovik Orenburg
Dinamo Zagreb
08:00
Sturm Graz
Schaffhausen
08:30
St Gallen
First Division A
Standard Liege
07:30
Club Brugge
Union S.Gilloise
10:00
Genk
Mechelen
12:30
Anderlecht
Cercle Brugge
15:00
Zulte-Waregem
Africa Cup of Nations
Burkina Faso
11:00
Gabon
Liga De Expansion MX
U.N.A.M. Pumas
13:00
UANL Tigres
on TV
Atletico Morelia
18:00
Raya2 Expansión
Santos Laguna
20:00
Necaxa
on TV
2nd Bundesliga
Jahn Regensburg
07:30
Holstein Kiel
Hannover 96
07:30
Dynamo Dresden
Karlsruher SC
07:30
SV Sandhausen
Serie A
Cagliari
06:30
Fiorentina
Napoli
09:00
Salernitana
Spezia
09:00
Sampdoria
Torino
09:00
Sassuolo
Empoli
12:00
Roma
AC Milan
14:45
Juventus
Ligue 1
Metz
07:00
Nice
Nantes
09:00
Lorient
Clermont Foot 63
09:00
Rennes
Angers
09:00
Troyes
Bordeaux
09:00
Strasbourg
Montpellier
11:05
Monaco
Paris Saint Germain
14:45
Reims
Serie B
L.R. Vicenza Virtus
10:15
Cittadella
Lecce
12:30
Cremonese
Segunda Division
Burgos CF
08:00
Leganes
Sporting Gijon
10:00
SD Amorebieta
Girona
12:15
Lugo
Huesca
12:15
S. D. Ponferradina
Alcorcon
15:00
Mirandes
Seria C Girone B
Grosseto
08:30
Carrarese
Olbia
08:30
Lucchese
Siena
08:30
Imolese
Seria C Group А
Fiorenzuola
08:30
Pro Sesto
Pro Patria
08:30
Piacenza
Renate
08:30
Seregno
Legnago Salus
08:30
Virtus Verona
Triestina
08:30
Padova
Giana Erminio
08:30
Trento
Feralpisalo
08:30
Lecco
Pergolettese
08:30
Sudtirol
Pro Vercelli
08:30
Juventus U23
Mantova
08:30
Albinoleffe
Seria C Girone C
Virtus Francavilla
11:30
A.C.R. Messina
Bari 1908
11:30
Catania
Monterosi
11:30
Potenza
Foggia
11:30
Latina
Picerno
11:30
Turris
Taranto
11:30
Paganese
Avellino
11:30
Monopoli
Vibonese
11:30
Fidelis Andria
Campobasso
11:30
Juve Stabia
Primera B PB Apertura
Tigres
14:00
Real Cartagena
Valledupar
15:00
Real San Andrés
Chicó
20:00
Leones FC
Eredivisie
NEC Nijmegen
06:15
Feyenoord
PSV
08:30
Ajax
Heracles
08:30
Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
10:45
Utrecht
RKC Waalwijk
14:00
Fortuna Sittard
Eerste Divisie
Telstar
08:30
Jong Ajax
Albania Superliga
Kukesi
10:45
Skenderbeu Korce
LigaPro
Feirense
06:00
Mafra
FC Porto B
09:00
Casa Pia A.C.
Rio Ave
10:30
Farense
Benfica B
13:00
Penafiel
Estrela da Amadora
14:30
Trofense
3rd Liga
SV Meppen
07:00
FSV Zwickau
MSV Duisburg
08:00
Saarbrucken
Magdeburg
09:00
TSV Havelse
Second Division B
Virton
10:00
Waasland-Beveren
Royal Excel Mouscron
14:00
Lierse
Paulista
Novorizontiono
14:00
Palmeiras
Super Lig
Kasimpasa
05:30
Kayserispor
Hatayspor
05:30
Rizespor
Altay
08:00
Konyaspor
Giresunspor
08:00
Alanyaspor
Galatasaray
11:00
Trabzonspor
Super League
Aris Thessaloniki
08:00
Lamia
Atromitos Athinon
10:15
AEK Athens
Volos N.F.C.
10:15
PAOK
Olympiakos Piraeus
12:30
Pas Giannina
1. Lig
Bandirmaspor
05:30
Erzurum BB
Adanaspor
05:30
Keciorengucu
Boluspor
08:00
Tuzlaspor
Eyupspor
11:00
Bursaspor
Primera A
Independiente Medellin
16:05
Deportes Tolima
Jaguares
18:10
Deportivo Cali
Alianza Petrolera
20:15
Deportivo Pereira
Super Cup Chile
Colo Colo
17:00
Universidad Catolica
Primeira Liga
Maritimo
10:30
Belenenses SAD
Guimaraes
10:30
Estoril
Gil Vicente
13:00
Portimonense
FC Porto
15:30
Famalicao
Liga I
CS Mioveni
07:30
FC Academica Clinceni
UTA Arad
10:00
Gaz Metan Medias
FCSB
13:00
CFR Cluj
Guatemala Liga Nacional
Iztapa
13:00
Solola
Deportivo Achuapa
13:00
Santa Lucia
Nueva Concepcion
16:00
Malacateco
Qatar Stars League
Al Shamal
08:30
Umm Salal
Qatar SC
10:40
Al-Gharafa
Al Rayyan
10:40
Al-Ahli Doha
Regionalliga Northeast
FC Germania Halberstadt
07:00
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga West
Rot Weiss Essen
08:00
Wuppertaler
Primera division Clausura
Atletico Marte
16:00
Luis Angel Firpo
Municipal Limeno
16:15
CD Platense Municipal
C.D. FAS
16:15
Asuila
Greece Super League 2 North
Pierikos
07:45
Apollon Pontou
Kavala
07:45
Panserraikos
Thesprotos
07:45
Iraklis
Olympiacos Volou 1937
07:45
Larisa
Greece Super League 2 South
Diagoras
07:45
Ierapetra
Kalamata
07:45
Rhodos AS
Asteras Vlachioti
07:45
Kallithea
Panathinaikos B
07:45
Levadiakos
PAE Chania
07:45
Zakynthos
Ergotelis
07:45
Egaleo
Karaiskakis
07:45
Irodotos
1st League
APOEL
09:00
Aris Limassol
Doxa Katokopias
12:00
Olympiakos Nicosia
Israeli Premier League
Bnei Sakhnin
05:00
FC Ashdod
Maccabi Petah Tikva
13:15
Hapoel Beer Sheva
A-League
Central Coast Mariners
00:05
Melbourne City
Brisbane Roar
02:45
Adelaide United
Indian Super League
Bengaluru Fc
09:00
Goa
Pro League
Tractor Sazi
06:30
Gol Gohar
Naft Masjed Soleyman
06:30
Paykan
Zob Ahan
06:30
Sanat Naft
Aluminium Arak
06:30
Shahr Khodro F.C.
Primera División RFEF Group 1
Internacional de Madrid
06:00
Deportivo La Coruna
Calahorra
06:00
Badajoz
Talavera de La Reina
06:00
Zamora
Racing Ferrol
11:00
Logrones
Unionistas de Salamanca
11:00
Rayo Majadahonda
Primera División RFEF Group 2
Atlético Baleares
06:00
Algeciras
Betis II
06:00
Sevilla Atletico
Villarreal B
06:00
Atlético Sanluqueño
Linense
10:00
Gimnastic
Castellón
11:00
Linares
Ghana Premier League
Elmina Sharks
10:00
Berekum Chelsea
Great Olympics
10:00
King Faisal Babes
Asante Kotoko
10:00
Medeama
Bechem United
10:00
Wafa
Eleven Wonders
10:00
Real Tamale United
Gold Stars
10:00
Legon Cities FC
Thailand Thai League 1
Chonburi
06:00
Khon Kaen United
Nakhon Ratchasima
06:00
Chiangmai United
Port F.C.
06:30
Suphanburi
Buriram United
07:00
Bangkok United
Cyprus Division 2
Omonia Aradippou
07:30
PO Xylotympou 2006
Achyronas Liopetri FC
07:30
Olympias Lympion
Omonoia 29m
07:30
Karmiotissa Polemidion
Premier League 2 Division 2
Southampton U23
09:00
Middlesbrough U23
Premier league Malta
Gzira United
08:00
Valletta
Sirens
10:00
St Lucia
Floriana FC
12:00
Birkirkara
Tanzania Premier League
Polisi Tanzania
08:00
Young Africans
Coastal Union
11:00
Namungo
Nigeria Premier League
Kano Pillars
10:00
Mfm Fc
Akwa United
10:00
Sunshine Stars
Wikki Tourists
10:00
Plateau United
Rivers United
10:00
Heartland
Abia Warriors
10:00
Dakkada Fc
Lobi Stars
10:00
Enyimba
Nasarawa United
10:00
Katsina United
Campionato Primavera 1
Genoa (U19)
Post
Milan (U19)
Sassuolo (U19)
Post
Atalanta (U19)
Cagliari (U19)
Post
Empoli (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..