Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 23.02.2020

Premier league
Manchester United
09:00
Watford
on TV
Wolverhampton Wanderers
09:00
Norwich
on TV
Arsenal
11:30
Everton
on TV
Bundesliga
Bayer Leverkusen
09:30
Augsburg
on TV
VfL Wolfsburg
12:00
FSV Mainz 05
on TV
2nd Bundesliga
Arminia Bielefeld
07:30
Hannover 96
FC Nurnberg
07:30
SV Darmstadt 98
SV Sandhausen
07:30
Karlsruher SC
La Liga
Osasuna
06:00
Granada
on TV
Alaves
08:00
Athletic Club
on TV
Valladolid
10:00
Espanyol
on TV
Getafe
12:30
Sevilla
on TV
Atletico Madrid
15:00
Villarreal
on TV
First Division A
Club Brugge
08:30
Sporting Charleroi
Anderlecht
12:00
Eupen
Gent
14:00
St.Truiden
Superliga
Arsenal Sarandi
15:35
Velez Sarsfield
on TV
Boca Juniors
17:40
Godoy Cruz
on TV
Estudiantes
19:45
River Plate
Liga MX
U.N.A.M. Pumas
13:00
Monarcas
on TV
Club Queretaro
18:00
Atletico San Luis
on TV
Juаrez
20:00
Santos Laguna
on TV
Serie A
Genoa
06:30
Lazio
on TV
Atalanta
09:00
Sassuolo
on TV
Torino
09:00
Parma
on TV
Verona
09:00
Cagliari
on TV
Roma
12:00
Lecce
on TV
Inter
14:45
Sampdoria
on TV
Ligue 1
Saint-Etienne
09:00
Reims
on TV
Rennes
11:00
Nimes
on TV
Paris Saint Germain
15:00
Bordeaux
on TV
Serie B
Pordenone
09:00
Chievo
Salernitana
09:00
Livorno
Crotone
15:00
Pescara
Segunda Division
Lugo
06:00
Oviedo
Real Zaragoza
10:00
Deportivo La Coruna
on TV
Extremadura
12:15
Mirandes
on TV
Malaga
12:15
Racing Santander
on TV
Rayo Vallecano
15:00
Huesca
on TV
Seria C Girone B
Arzignano Valchiampo
09:00
Padova
Cesena
09:00
L.R. Vicenza Virtus
Feralpisalo
09:00
Carpi
Gubbio
09:00
Reggio Audace
Piacenza
09:00
Sambenedettese
Ravenna
09:00
Triestina
Seria C Group А
Juventus U23
09:00
Pianese
Olbia
09:00
Pistoiese
Pontedera
09:00
US Alessandria Calcio
Giana Erminio
11:30
Como
Lecco
11:30
Pro Patria
Seria C Girone C
Monopoli
09:00
Sicula Leonzio
Reggina
09:00
Paganese
Viterbese
09:00
Potenza
Catania
09:00
Ternana
Cavese
09:00
Bari 1908
Casertana
11:30
Vibonese
Picerno
11:30
Bisceglie
Rende
11:30
Avellino
Primera B PB Apertura
Fortaleza FC
15:00
Cortulua
Real Cartagena
15:30
Valledupar
Real San Andrés
15:30
Barranquilla Fútbol Club
Boca Juniors de Cali
15:30
Llaneros
Ascenso MX
Tampico Madero
20:00
Alebrijes Oaxaca
Eredivisie
Utrecht
06:15
Twente
Vitesse
08:30
PSV
on TV
Az Alkmaar
08:30
PEC Zwolle
on TV
Heracles
10:45
Ajax
on TV
Bundesliga
LASK Linz
08:30
SKN St. Polten
Hartberg
08:30
Rapid Wien
Austria Wien
11:00
Red Bull Salzburg
Erste Liga
Grazer AK
04:30
Floridsdorfer AC
Wacker Innsbruck
06:30
Vorwärts Steyr
Super League
Beijing Guoan
Post
Hebei China Fortune
Henan Jianye
Post
Shanghai Shenhua
Guangzhou Evergrande
Post
Chongqing Lifan
Shanghai SIPG
Post
Tianjin Tianhai
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
07:00
Weiche Flensburg
Hannover 96 II
07:30
FC St. Pauli II
Eintracht Norderstedt
08:00
VfL Wolfsburg II
VfB Oldenburg
08:00
Schwarz-Weiss-Rehden
Regionalliga Nordost
Berliner
07:30
Hertha Berlin II
Viktoria Berlin
07:30
Bischofswerdaer
ZFC Meuselwitz
Post
RW Erfurt
Regionalliga Sudwest
TuS Rot-Weiß Koblenz
08:00
Bayern Alzenau
Segunda Division B Group 2
Burgos CF
06:00
Tudelano
Barakaldo
11:00
Alavés B
Izarra
11:00
Calahorra
Guijuelo
11:00
Cultural Leonesa
Real Unión
11:00
SD Amorebieta
Logrones
11:00
Osasuna II
Unionistas de Salamanca
11:00
CF Salmantino
Real Sociedad II
12:00
Valladolid II
Segunda Division B Group 1
Getafe B
05:30
Rayo Majadahonda
Melilla
05:30
Langreo
Atletico Madrid II
06:00
Pontevedra
Celta Vigo II
06:00
Las Palmas Atlético
Las Rozas CF
06:00
Pena Deportiva
Atlético Baleares
06:00
Racing Ferrol
Marino de Luanco
11:00
Internacional de Madrid
Real Madrid II
11:00
SS Reyes
UD Ibiza
12:00
Sporting Gijon II
Segunda Division B Group 3
Ebro
06:00
Villarreal B
FC Andorra
06:00
Levante B
Llagostera
06:00
Orihuela
Valencia Mestalla
06:00
Badalona
Castellón
11:00
Gimnastic
Lleida Esportiu
11:00
Ejea
UE Olot
11:00
Sabadell
La Nucia
12:00
Espanyol B
UE Cornellà
12:00
AE Prat
Segunda Division B Group 4
Cádiz B
05:30
Cordoba
Sevilla Atletico
05:30
San Fernando
Algeciras
11:00
F.C. Cartagena
Marbella
11:00
Linense
Real Murcia
11:00
UCAM Murcia
Recreativo Huelva
11:00
Atlético Sanluqueño
Yeclano Deportivo
11:30
Villarrobledo
Granada II
12:00
Don Benito
Primeira Liga
Moreirense
10:00
Santa Clara
Pacos Ferreira
10:00
Famalicao
Sporting CP
12:30
Boavista
SC Braga
15:00
Vitoria Setubal
FC Porto
15:30
Portimonense
LigaPro
Viseu
06:15
Benfica B
Cova De Piedade
10:00
Varzim
Mafra
10:00
Penafiel
Nacional
11:00
Academica
3rd Liga
TSV 1860 Munich
07:00
Magdeburg
Hallescher FC
08:00
Unterhaching
TFF 2. LIG White Group
Amedspor
05:00
1922 Konyaspor
Afjet Afyonspor
05:30
Pendikspor
Inegolspor
05:30
Sarıyer
Kirklarelispor
05:30
Samsunspor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
05:30
Gumushanespor
Sancaktepe Belediye
05:30
Sanliurfaspor
Tarsus İdman Yurdu
05:30
Bak Spor Kulübü
Yeni Çorumspor
05:30
Hacettepe
Zonguldak Kömürspor
05:30
Hekimoğlu Trabzon
2.Lig Red Group
Bayburt Özel İdarespor
05:00
Kahramanmarasspor AS
Elazigspor
Post
BB Bodrumspor
Van Spor
05:00
Ankara Demirspor
Etimesgut Belediyespor
05:30
Sivas Belediyespor
Eyupspor
05:30
Uşakspor
Kastamonuspor
05:30
Ergene Velimese Spor
Kırşehir Belediyespor
05:30
Niğde Anadolu FK
Sakaryaspor
05:30
Bandirmaspor
Tuzlaspor
05:30
Kardemir Karabukspor
Super League
Basel
10:00
Servette FC
FC Lugano
10:00
Sion
St Gallen
10:00
Young Boys
Scottish Premiership
St Johnstone
08:30
Rangers
Celtic
10:00
Kilmarnock
on TV
ALKA Superliga
Nordsjaelland
06:00
Sonderjyske
Lyngby
08:00
Esbjerg
Randers
08:00
Odense
Silkeborg
10:00
Copenhagen
Aalborg
12:00
Brondby
on TV
Second Division B
Beerschot Wilrijk
10:00
Lommel United
1st League
Zlin
08:30
Dynamo České Budějovice
Karvina
08:30
Teplice
Sigma Olomouc
11:00
Sparta Praha
Friendlies
Uzbekistan
08:00
Belarus
Arsenal Tula
09:00
Astana
Viking
12:00
Stabaek
Challenge League
Aarau
09:00
Kriens
Paulista
Santo Andre
14:00
Bragantino
Regionalliga West
Rödinghausen
09:00
Alemannia Aachen
Premier League
Sabah fc
07:00
Sabail
Qarabag
09:00
Sumqayıt
Liga 1 Movistar - Apertura
Carlos Mannucci
13:00
Academia Cantolao
Ayacucho Fc
15:30
Alianza Lima
Primera Division - Clausura
Trujillanos
14:00
Caracas FC
Mineros de Guayana
15:00
Atletico Venezuela
Estudiantes de Mérida
15:00
Carabobo FC
Monogas
15:00
Yaracuyanos
Academia Puerto Cabello
15:00
Llaneros Escuela de Futbol
Zulia
15:00
Lala FC
Deportivo La Guaira
16:00
Portuguesa
Super Lig
Yeni Malatyaspor
05:30
Antalyaspor
Genclerbirligi
08:00
Ankaragucu
Fenerbahce
11:00
Galatasaray
on TV
Super League
Panetolikos
08:00
Panionios
Atromitos Athinon
10:15
Xanthi FC
Volos N.F.C.
10:15
Larisa
AEK Athens
12:30
OFI
PAOK
12:30
Olympiakos Piraeus
1. Lig
Giresunspor
06:00
Balikesirspor
Altay
08:30
Adanaspor
İstanbulspor A.Ş.
11:00
Boluspor
Osmanlispor
12:00
Menemen Belediye
J. League
Sanfrecce Hiroshima
00:00
Kashima Antlers
Yokohama Marinos
00:00
Gamba Osaka
Vissel Kobe
02:00
Yokohama FC
Division Profesional Clausura
Club Guarani
Post
River Plate Asunción
Club Olimpia
15:45
Cerro Porteno
Greece Football League
Panachaiki
06:00
Ergotelis
Apollon Larissa F.C.
07:00
PAE Chania
Apollon Smirnis
08:00
PAE Kerkyra
Kalamata
08:00
Kavala
Ekstraklasa
Wisla Plock
06:30
Zaglebie Lubin
Wisla Krakow
09:00
Korona Kielce
Lech Poznan
11:30
Lechia Gdansk
Primera A
La Equidad
15:15
Cucuta
on TV
Bucaramanga
17:20
Rionegro
on TV
Once Caldas
19:30
Patriotas
on TV
Primera
Deportes La Serena
10:00
Santiago Wanderers
Universidad de Chile
15:30
Coquimbo Unido
Curicó Unido
16:00
Colo Colo
Audax Italiano
18:00
Palestino
Swedish cup
AIK
06:30
Jonkopings Sodra
Kalmar
06:30
Orgryte
FK Karlskrona
08:30
AFC Eskilstuna
Norrkoping
08:30
Halmstad
Tvååkers IF
08:30
Falkenbergs
Eskilsminne
10:30
Ostersunds FK
Hacken
10:30
GAIS Goteborg
Segunda Division - Clausura
Atletico El Vigia
Post
Urena
Petroleros de Anzoategui
15:00
Libertador FC
Fundación AIFI
15:00
Dynamo De Puerto La Cruz
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
13:30
El Nacional
Emelec
16:00
Guayaquil City F.C.
Argentina - Primera B Nacional
Almagro
15:00
Villa Dálmine
Quilmes
16:30
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
San Martin de San Juan
17:00
Atlético Mitre
Argentina - Division 3
Atletico Fenix
15:00
San Telmo
Defensores Unidos
15:00
J.J. de Urquiza
Sacachispas
15:00
Tristan Suarez
Torneo Federal A
Gimnasia Uruguay
15:00
Douglas Haig
Deportivo Maipu
15:30
Huracán Las Heras
Juventud Unida
15:30
Sportivo Las Parejas
Unión de Sunchales
16:30
Chaco For Ever
Atletico Sarmiento
17:30
San Martin de Formosa
Cipolletti
18:00
Olimpo Bahia Blanca
Defensores Villa Ramallo
18:00
Defensores de Pronunciamiento
Liga I
Astra Giurgiu
09:30
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Gaz Metan Medias
09:30
Dinamo Bucuresti
Viitorul Constanta
09:30
FC Academica Clinceni
Universitatea Craiova
13:00
CFR Cluj
Liga Nacional
Deportivo Sanarate
12:00
Cobán Imperial
Santa Lucia
13:00
Malacateco
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Real Sociedad
15:00
C.D.S. Vida
CD Olimpia
17:00
C.D. Marathón
1 HNL
Dinamo Zagreb
09:00
Inter Zapresic
Istra 1961
11:30
Slaven Belupo
Premier League
FC Oleksandriya
07:00
Kolos Kovalivka
Karpaty Lviv
07:00
Dnipro-1
Shakhtar Donetsk
10:00
Desna Chernihiv
Olimpik Donetsk
12:30
FK Lviv
Super Liga
FK Senica
09:00
Spartak Trnava
1st SNL
NK Bravo
08:00
NK Tabor Sežana
NK Domzale
10:00
Mura
Primera División
Danubio
15:00
Montevideo Wanderers
Progreso
15:00
Plaza Colonia
Defensor Sporting
17:30
Penarol
Primera division Apertura
El Vencedor
16:30
Santa Tecla
Costa Rica Primera Division Clausura
Limón F.C.
16:00
Santos de Guapiles
Pérez Zeledón
17:00
C.S. Herediano
Primera B
Deportes Valdivia
17:00
Deportes Santa Cruz
Deportes Temuco
19:30
Nublense
1st League
Ethnikos Achnas
09:00
Anorthosis
Pafos FC
09:00
APOEL
A. E. Kition Larnaca
11:00
Nea Salamis
Olympiakos Nicosia
11:00
AEL Limassol
Israeli Premier League
Hapoel Raanana
12:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Beer Sheva
13:15
Hapoel Kfar Saba
A-League
Central Coast Mariners
02:00
Sydney
on TV
Super League
Odisha FC
09:00
Kerala Blasters
on TV
North Macedonia Prva Liga
Makedonija G. P.
07:00
Akademija Pandev