Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 24.07.2021

Major League Soccer
Atlanta United
0:1
Columbus Crew
on TV
Chicago Fire
1:2
Toronto FC
on TV
Minnesota United
2:1
Portland Timbers
on TV
Nashville SC
3:0
Cincinnati
on TV
FC Dallas
4:0
Los Angeles Galaxy
on TV
Real Salt Lake
3:0
Colorado Rapids
on TV
San Jose Earthquakes
1:1
Houston Dynamo
on TV
FC Los Angeles
2:2
Vancouver Whitecaps
on TV
USL Championship
Hartford Athletic
2:0
Miami FC
on TV
Indy Eleven
1:2
Birmingham Legion
on TV
Tampa Bay Rowdies
3:1
Loudoun United
on TV
OKC Energy
0:0
Sporting Kansas City 2
on TV
Memphis 901 FC
1:0
FC Tulsa
on TV
Rio Grande Valley
1:1
Austin Bold
on TV
New Mexico United
0:0
El Paso Locomotive
on TV
Orange County SC
2:2
Sacramento Republic
on TV
San Diego Loyals
0:1
Phoenix Rising
on TV
Olympic Games Tokyo 2020 (Woman)
Chile (W)
1:2
Canada (W)
on TV
China (W)
4:4
Zambia (W)
Sweden (W)
4:2
Australia (W)
on TV
Japan (W)
0:1
Great Britain (W)
Netherlands (W)
3:3
Brazil (W)
on TV
New Zealand (W)
1:6
USA (W)
on TV
USL LEAGUE ONE
Chattanooga Red Wolves Sc
1:1
Greenville Triumph Sc
on TV
Forward Madison
1:1
Fort Lauderdale Strikers
on TV
South Georgia Tormenta
2:2
Richmond Kickers
on TV
Fc Tucson
1:2
Union Omaha
on TV
Friendlies
Espanyol
0:2
Rayo Vallecano
Getafe
3:0
Atromitos Athinon
Brest
1:3
Nantes
Osasuna
2:0
Burgos CF
Athletic Club
0:1
Mirandes
Heracles
0:1
NEC Nijmegen
Willem II
4:1
Lierse
Hull City
1:2
Mansfield
Jong Utrecht
Post
Go Ahead Eagles
Oldham
0:2
Burnley
1899 Hoffenheim
2:2
Greuther Fuerth
Cardiff City
2:2
Exeter
Bristol City
3:1
Milton Keynes Dons
PEC Zwolle
2:1
Cambuur
Reading
1:1
Charlton Athletic
Lens
1:1
Reims
Zulte-Waregem
Post
Club Brugge
Barnet
2:3
Peterborough
Borussia Monchengladbach
1:0
Metz
ADO Den Haag
0:2
Twente
Stoke City
2:0
Aston Villa
Oxford United
Post
Birmingham City
Crewe Alexandra
2:2
Nottingham Forest
Bristol Rovers
0:0
Swansea City
Carlisle United
0:1
Blackpool
Cheltenham Town
2:0
Coventry City
Salford City
2:1
Derby
Northampton Town
3:2
Birmingham City
Celtic
2:6
West Ham United
on TV
Bradford
2:0
Blackburn Rovers
Watford
0:0
West Bromwich Albion
VfL Wolfsburg
1:2
Monaco
Accrington
1:1
Preston North End
Union Berlin
2:0
Nice
Borussia Dortmund
0:2
Athletic Club
on TV
Queens Park Rangers
4:2
Manchester United
Ipswich
0:1
Crystal Palace
Burton Albion
3:1
Pen
Leicester City
Luton Town
1:1
Portsmouth
L.R. Vicenza Virtus
0:3
Cagliari
Bayern Munich
2:2
Ajax
Scunthorpe
0:1
Hull City
Bologna
1:0
Feralpisalo
FC Koln
2:1
SV Elversberg
VfL Bochum
0:0
Torino
Angers
3:0
Troyes
Lorient
1:1
Bordeaux
Spezia
Post
Lecce
Fenerbahce
Post
Udinese
Virtus Verona
0:0
Verona
Eintracht Frankfurt
2:3
Strasbourg
AC Milan
5:0
Modena
Napoli
1:0
Pro Vercelli
Aris Limassol
0:1
Hapoel Jerusalem
Utrecht
6:2
Volos N.F.C.
Juventus
3:1
Cesena
Vitesse
0:1
Lommel United
Levante
3:1
Rennes
Saint-Etienne
2:3
Clermont Foot 63
Sassuolo
0:0
Sudtirol
Trabzonspor
0:0
Istanbul Basaksehir
Rangers
0:0
Brighton
on TV
Zalaegerszeg
0:0
A. E. Kition Larnaca
Real Sociedad
3:1
Alaves
Valencia
3:2
F.C. Cartagena
Wolverhampton Wanderers
1:0
Betis
on TV
Barcelona
3:1
Girona
on TV
Paris Saint Germain
Post
Genoa
on TV
Paris Saint Germain
1:0
Orleans
Betis
0:1
Wolverhampton Wanderers
Budapest Honved
0:0
Villarreal
Mallorca
2:1
UD Ibiza
Algeciras
0:4
Cadiz
Elche
0:2
Real Zaragoza
Pacos Ferreira
1:2
SC Braga
Liga MX - Guard1aes
Pachuca
4:0
Leon
on TV
Guadalajara
1:2
Atletico San Luis
on TV
First Division A
OH Leuven
1:1
Zulte-Waregem
Kortrijk
2:0
RFC Seraing
Oostende
0:3
Sporting Charleroi
Bundesliga
Rapid Wien
0:2
Hartberg
WSG Swarovski Tirol
1:1
Admira Wacker
SCR Altach
0:1
LASK Linz
Superliga
Colon Santa Fe
1:4
Lanus
on TV
San Lorenzo
1:0
Central Córdoba
on TV
Racing Club
0:0
Gimnasia La Plata
on TV
Banfield
0:0
Boca Juniors
on TV
2nd Bundesliga
Dynamo Dresden
3:0
FC Ingolstadt 04
Hansa Rostock
1:3
Karlsruher SC
SV Darmstadt 98
0:2
Jahn Regensburg
FC Heidenheim
0:0
SC Paderborn 07
Werder Bremen
1:1
Hannover 96
Ligue 2
Bastia
1:1
Nimes
on TV
Valenciennes
0:0
Chamois Niortais
Toulouse
2:2
Ajaccio
Caen
4:0
Rodez
Pau
2:1
Nancy
Amiens
1:2
Auxerre
Le Havre
0:0
Guingamp
Grenoble Foot 38
0:4
FC Paris
Dunkerque
1:1
Quevilly
Primera B Clausura
Llaneros
0:0
Atletico FC
Leones FC
1:0
Orsomarso
ALKA Superliga
Aalborg
0:1
Midtjylland
Erste Liga
FC Blau-Weiss Linz
2:1
FC Dornbirn 1913
Super League
Shenzhen F.C.
0:0
Henan Jianye
Shandong Luneng
3:1
Chongqing Lifan
Shijiazhuang Ever Bright
2:0
Qingdao Huanghai F.C.
Guangzhou R&F
3:3
Guangzhou Evergrande
League Cup
Tondela
0:1
Gil Vicente
Estrela da Amadora
2:1
Vizela
Mafra
1:0
Belenenses
Feirense
0:1
Famalicao
Viseu
1:4
Casa Pia A.C.
Trofense
0:3
Sporting Covilha
Chaves
1:2
Farense
3rd Liga
FSV Zwickau
1:2
Borussia Dortmund II
FC Kaiserslautern
0:0
Eintracht Braunschweig
TSV Havelse
0:1
Saarbrucken
Waldhof Mannheim
0:2
Magdeburg
Hallescher FC
3:1
SV Meppen
TSV 1860 Munich
1:0
Wurzburger Kickers
K League 2
Daejon Citizen
3:1
Busan IPark
Ansan Greeners
0:1
Sangju Sangmu
Super League
Luzern
3:4
Young Boys
Lausanne-Sport
1:2
St Gallen
1st League
Jablonec
1:0
Banik Ostrava
Hradec Kralove
1:1
Bohemians 1905
Pardubice
2:2
Karvina
Sparta Praha
3:2
Sigma Olomouc
Premier league
Khimki
1:3
Zenit St. Petersburg
Lokomotiv Moscow
3:1
Arsenal Tula
Rubin
1:0
Spartak Moscow
Serie A
Gremio
1:1
Amrica Mineiro
on TV
Palmeiras
1:0
Fluminense
on TV
Veikkausliiga
HJK Helsinki
2:0
Haka
SJK
3:2
AC Oulu
1st Division
Hvidovre
1:1
Jammertbugt
Ykkonen
FF Jaro
0:2
TPS
PK-35 Vantaa
1:3
RoPS
JIPPO
2:0
Ekenas
KPV Kokkola
1:2
VPS
Musan Salama
2:4
Gnistan
1st Division
Torpedo Moscow
3:1
Alania Vladikavkaz
Fakel
Post
Chayka Peschanokopskoye
Spartak Moscow II
2:1
Yenisey Krasnoyarsk
Fakel
2:0
Tom Tomsk
FC Volgar
1:0
Neftekhimik
FC Krasnodar 2
1:1
Tekstilshchik Ivanovo
Rotor Volgograd
0:0
SKA-Khabarovsk
Baltika Bfu Kaliningrad
1:1
Gazovik Orenburg
League Cup
Kilmarnock
2:1
Stranraer
Queen Of The South
4:1
Airdrieonians
Dunfermline
4:1
Stenhousemuir
Morton
2:1
Clyde
Ross County
4:1
Montrose
Dundee
5:2
Forfar Athletic
Raith Rovers
5:4
Pen
Alloa Athletic
Livingston
3:1
Cowdenbeath
Stirling Albion
3:1
Peterhead
East Fife
2:3
Elgin City
Arbroath
3:2
Kelty Hearts
Hamilton Academical
6:5
Pen
Albion Rovers
Ayr Utd
3:0
Falkirk
Motherwell
2:0
Annan Athletic
2nd League
FK Fotbal Třinec
2:3
Usti nad Labem
MFK Chrudim
0:1
Sparta Praha II
Prostějov
1:3
Pribram
Dukla Praha
2:1
Vyskov
Opava
3:3
Vlasim
Lisen
3:2
Viktoria Zizkov
Serie B
Vila Nova
0:0
Cruzeiro
on TV
Confianca
0:1
Botafogo
on TV
Natutico Recife
1:1
Brusque
on TV
Vasco da Gama
4:1
Guaraní
on TV
Centro Sportivo Alagoano
2:1
Vitoria
on TV
Primera Division - Oriental
Caracas FC
2:1
Universidad Central de Venezuela
Liga 1 Movistar - Clausura
Alianza Atletico
1:0
Sport Huancayo
on TV
Ayacucho Fc
1:2
Sport Boys
on TV
Alianza Universidad
0:0
Alianza Lima
on TV
Sporting Cristal
Post
Universidad San Martin
J. League
Gamba Osaka
0:1
Kashima Antlers
Sagan Tosu
3:3
Cerezo Osaka
Premier
Neman
1:0
Slutsk
Shakhter Soligorsk
Post
FC Energetik-BGU Minsk
Dinamo Minsk
3:1
Vitebsk
Division Profesional Clausura
Club Nacional
1:1
Club Guarani
Canadian Premier League
Hfx Wanderers
1:0
Valour Fc
on TV
York United Fc
1:0
FC Edmonton
on TV
Ekstraklasa
Gornik Leczna
1:1
Cracovia Krakow
Jagiellonia
1:1
Lechia Gdansk
Legia Warszawa
1:0
Wisla Plock
Primera A
Rionegro
1:3
America de Cali
on TV
Jaguares
1:1
Once Caldas
Atletico Nacional
1:0
Deportes Tolima
on TV
Primera
Nublense
0:0
Antofagasta
Deportes Melipilla
3:3
Unión La Calera
Colo Colo
1:1
Audax Italiano
Allsvenskan
Mjallby
0:2
Malmo FF
Sirius
2:0
Degerfors
Superettan
Landskrona Bols
2:0
Sundsvall
Brage
0:1
Trelleborg
FAI Cup
Drogheda United
2:4
Pen
Derry City
Ecuador - First Division
Olmedo
0:3
Universidad Católica del Ecuador
Macara
0:2
Guayaquil City F.C.
on TV
Deportivo Cuenca
0:1
Emelec
on TV
Argentina - Primera Nacional
Estudiantes B.A.
1:2
Almirante Brown
Guillermo Brown
0:3
Brown de Adrogué
Gimnasia Jujuy
1:0
Santamarina
Ferro Carril Oeste
1:1
Atlético Güemes
Atletico De Rafaela
0:2
San Martin de San Juan
Barracas Central
3:2
San Telmo
Independiente Rivadavia
1:1
Villa Dálmine
Alvarado
2:0
San Martin de Tucuman
Liga I
Voluntari
0:1
Botosani
FC Academica Clinceni
1:2
CFR Cluj
Super Liga
Novi Pazar
Post
Cukaricki
Radnicki Nis
4:2
Napredak
Crvena Zvezda
1:0
Mladost Lucani
Belarusian First League
Dnyapro Mogilev
3:0
Naftan
Slonim-2017
0:2
Belshina Bobruisk
Baranavichy
3:1
Krumkachy Minsk
1 HNL
Slaven Belupo
1:2
Lokomotiva Zagreb
HNK Gorica
3:1
Sibenik
Premier League
Veres
0:0
Kolos Kovalivka
Shakhtar Donetsk
2:1
Ingulets
Super Liga
Ruzomberok
0:0
FK Senica
Tatran Liptovský Mikuláš
1:4
Slovan Bratislava
Slovenian 1st SNL
NK Bravo
0:0
Aluminij
Luka Koper
3:2
Mura
S.League
Hougang United
1:4
Tanjong Pagar Utd Fc
Virsliga
Noah Jūrmala
0:3
BFC Daugavpils
Noah Jūrmala
Post
Metta
First League
Kremin Kremenchuk
2:0
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
Mykolaiv
Post
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:2
Avanhard Kramatorsk
Ahrobiznes Volochysk
2:2
Volyn Lutsk
Uzhhorod
0:6
Prikarpatye
Regionalliga Bayern
Schweinfurt
5:1
TSV Rain am Lech
1860 Rosenheim
0:0
TSV Aubstadt
VfB Eichstätt
1:1
FV Illertissen
FC Pipinsried
3:1
Augsburg II
Regionalliga Northeast
Berliner
1:0
Carl Zeiss Jena
Union Furstenwalde
4:2
Auerbach
Altglienicke
1:1
Optik Rathenow
Lokomotive Leipzig
1:4
Dynamo Berlin
K League 1
Pohang Steelers
0:1
FC Seoul
Primera División
Sud America
1:1
Fenix
on TV
Cerrito
Post
Montevideo City Torque
Montevideo City Torque
0:2
Cerrito
Bolivia Primera División
Always Ready
2:1
Real Potosi
Nacional Potosi
0:0
Real Tomayapo
Primera B
Deportes Iquique
1:2
Santiago Morning
Deportes Santa Cruz
2:3
Fernandez Vial
Kazakhstan Cup
FC Kyzyl-Zhar SK
1:1
Ordabasy
Kairat Almaty
0:1
FC Turan
Atyrau
1:2
Taraz
Aktobe
1:2
Kaysar
Morocco Botola
Far Rabat
0:0
Olympic Safi
Chabab Mohammedia
1:1
AC Casablanca
Mouloudia Oujda
1:0
Hassania Agadir
Ittihad Tanger
0:0
Maghreb Fes
Montenegro Telekom 1st CFL
Rudar Pljevlja
Post
Buducnost Podgorica
Decic
2:0
Zeta
Iskra Danilovgrad
2:0
FK Jezero
Petrovac
0:1
Mornar Bar
Venezuela Primera division grupo occidental
Zamora FC
1:4
Portuguesa
Segunda Division - Central Oriental
Dynamo De Puerto La Cruz
0:1
Angostura
Segunda Division - Occidental
Urena
1:0
Deportivo JBL
TFC Maracaibo
Post
Yaracuy
1st Deild
Vestri
1:2
Selfoss
FNL 2 Group 2 Subgroup 1
Zvezda St Petersburg
1:0
Luki-Energiya Velikiye Luki
Tver Fc
1:1
Chita
PFC Sochi
3:2
FC Baltika-BFU Kaliningrad
FC Kairat Moscow
1:1
Smolensk
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Volna Nizhny Novgorod Oblast
2:2
Dinamo Moscow 2
Khimik Dzerzhinsk
0:0
Chertanovo Moscow
Znamya Truda
1:1
Kazanka Moscow
Shinnik Yaroslavl
1:0
Torpedo Vladimir
FNL 2 Group 3 Subgroup 1
SKA-Khabarovsk 2
3:0
Znamya Noginsk
Strogino Moscow
1:1
Fk Saransk
Saturn Ramenskoye
3:0
Kolomna
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
Zenit Penza
0:2
Sokol Saratov
FC Kaluga
0:0
Dynamo Bryansk
Avangard Kursk
1:4
Arsenal Tula 2
Russian Professional Football League Group 1
Tuapse
0:3
Chayka Peschanokopskoye
SKA Rostov
0:0
Spartak Nalchik
Anzhi
3:0
Rotor Volgograd 2
FC Makhachkala
3:0
Druzhba Maykop
Dynamo Stavropol
1:1
Mashuk-KMV
Taganrog
3:0
Alania Vladikavkaz 2
Yessentuki
0:5
FC Biolog-Novokubansk
Russian Professional Football League Group 4
Ural 2
2:1
Nosta
Spartak Tuymazy
0:3
Torpedo Miass
Chelyabinsk
2:0
Orenburg 2
Lada Toljatti
0:4
Volga Ulyanovsk
FC Tyumen
0:3
FC Novosibirsk
Serie C
Tombense
1:1
Volta Redonda
Ypiranga
2:1
São José
Novorizontiono
1:0
Mirassol
Floresta
1:1
Ferroviário
Botafogo RB
1:0
Santa Cruz
First Professional League
Botev Plovdiv
2:1
Pirin Blagoevgrad
Levski Sofia
1:2
Slavia Sofia
Second Professional League
Strumska Slava
1:1
Septemvri Sofia
Neftochimic Burgas
1:3
Spartak Varna
Sportist Svoge
0:2
Maritsa Plovdiv
Yantra 2019 Gabrovo
0:2
FC Hebar Pazardzhik
Sozopol
3:0
Dobrudzha
Septemvri Simitli
2:1
Marek
National Division
FC Florești
0:1
Dinamo-auto Tiraspol
Sheriff Tiraspol
Post
Zimbru Chisinau
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Radnik Bielina
1:2
Sloboda Tuzla
FK Tuzla City
2:1
Zeljeznicar
Cup Iran
Malavan
4:3
Pen
Kheybar Khorramabad
Lowland League
Caledonian Braves
4:1
Stirling University
BSC Glasgow
3:0
Vale of Leithen
Spartans Edinburgh
4:0
Edinburgh University
Cumbernauld Colts
2:3
Gala Fairydean Rovers
Civil Service Strollers
3:2
Bonnyrigg Rose
Bo Ness United
1:2
Dalbeattie Star
Berwick
1:1
Gretna 2008
Highland League
Deveronvale
0:3
Brora Rangers
Rothes
3:0
Fort William
Keith
0:2
Nairn County F.C.
Brechin
3:1
Turriff United
Forres Mechanics
1:1
Wick Academy
Fraserburgh
3:0
Formartine Utd
Huntly
1:1
Strathspey Thistle
Inverurie Loco Works
5:0
Clachnacuddin
Buckie Thistle
5:0
Lossiemouth
Malaysia Super League
Kedah
Post
Penang
Kuala Lumpur
1:1
Selangor
Terengganu
5:0
Perak
Petaling Jaya City
1:0
Sabah
Jordan Pro League
Ramtha Sc
0:1
Al-Jazeera Amman
Al Jalil
0:0
Shabab Al Ordon
CONCACAF Gold Cup
Qatar
3:2
El Salvador
on TV
Mexico
3:0
Honduras
on TV
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..