Mobile app:
Championship
Stoke City
10:00
Swansea City
League One
Blackpool
10:00
Tranmere Rovers
Bristol Rovers
10:00
Fleetwood Town
Burton Albion
10:00
Accrington
Coventry City
Post
Wycombe Wanderers
Ipswich
10:00
Lincoln City
Peterborough
10:00
Rotherham United
Rochdale
10:00
Gillingham
Shrewsbury Town
Post
Bolton Wanderers
Southend
Post
Bury
League Two
Carlisle United
10:00
Walsall
Crawley Town
10:00
Grimsby
Exeter
10:00
Colchester United
Leyton Orient
10:00
Newport County
Macclesfield Town
10:00
Forest Green Rovers
Mansfield
10:00
Bradford
Morecambe
10:00
Cambridge United
Salford City
10:00
Oldham
Scunthorpe
10:00
Crewe Alexandra
Stevenage
10:00
Plymouth Argyle
Swindon Town
10:00
Port Vale
FA Cup
Brentford
07:45
Leicester City
Burnley
10:00
Norwich
Millwall
10:00
Sheffield United
Portsmouth
10:00
Barnsley
West Ham United
10:00
West Bromwich Albion
Coventry City
10:00
Birmingham City
Newcastle United
10:00
Oxford United
Southampton
10:00
Tottenham Hotspur
Reading
10:00
Cardiff City
Hull City
12:30
Chelsea
Bundesliga
Union Berlin
09:30
Augsburg
VfL Wolfsburg
09:30
Hertha Berlin
Borussia Monchengladbach
09:30
FSV Mainz 05
Eintracht Frankfurt
09:30
RB Leipzig
SC Freiburg
09:30
SC Paderborn 07
Bayern Munich
12:30
Schalke 04
La Liga
Espanyol
07:00
Athletic Club
Valencia
10:00
Barcelona
Alaves
12:30
Villarreal
Sevilla
15:00
Granada
First Division A
Sporting Charleroi
12:00
Mechelen
Royal Excel Mouscron
14:00
St.Truiden
Waasland-Beveren
14:00
Eupen
Gent
14:30
Genk
Superliga
Arsenal Sarandi
15:35
Newells Old Boys
San Lorenzo
17:40
Estudiantes
Central Córdoba
17:40
Colon Santa Fe
Godoy Cruz
19:45
River Plate
Liga MX
Cruz Azul
18:00
Santos Laguna
UANL Tigres
20:00
Atlas
Leon
22:00
Pachuca
Guadalajara
22:05
Toluca
CAF Champions League
F.C. Platinum
08:00
Al Hilal Omdurman
Petro Atlético
08:00
Mamelodi Sundowns
Vita Club
11:00
Js Kabylie
ZESCO United
11:00
Primeiro de Agosto
Esperance
14:00
Raja Casablanca
Serie A
SPAL
09:00
Bologna
Fiorentina
12:00
Genoa
Torino
14:45
Atalanta
Ligue 1
Marseille
11:30
Angers
AS Monaco
14:00
Strasbourg
Montpellier
14:00
Dijon
Reims
14:00
Metz
Saint-Etienne
14:00
Nimes
Brest
14:00
Amiens
Serie B
Cittadella
09:00
Benevento
Pisa
09:00
Juve Stabia
Pordenone
09:00
Pescara
Virtus Entella
09:00
Cremonese
Salernitana
12:00
Cosenza Calcio
Ligue 2
Lens
09:00
Clermont Foot 63
Segunda Division
Huesca
10:00
Lugo
Sporting Gijon
10:00
Fuenlabrada
Las Palmas
12:15
Tenerife
Real Zaragoza
15:00
Numancia
Seria C Girone B
Carpi
14:45
Padova
Seria C Group А
Pro Patria
09:00
Juventus U23
Pistoiese
14:45
Carrarese
Seria C Girone C
Rende
14:45
Vibonese
Ascenso MX
Celaya
18:00
Club Atlante
Cafetaleros de Chiapas
20:00
Mineros de Zacatecas
Dorados
22:00
Correcaminos
Eredivisie
Heerenveen
12:30
Az Alkmaar
Heracles
13:45
Feyenoord
RKC Waalwijk
13:45
VVV Venlo
Sparta Rotterdam
14:45
Fortuna Sittard
Regionalliga Nordost
FSV Wacker 90 Nordhausen
07:30
Babelsberg 03
Segunda Division B Group 2
Arenas de Getxo
10:00
Osasuna II
SD Amorebieta
10:30
Tudelano
Leioa
11:30
Valladolid II
Segunda Division B Group 1
Celta Vigo II
10:00
Las Rozas CF
Segunda Division B Group 3
Llagostera
10:30
AE Prat
Lleida Esportiu
12:00
UE Olot
Barcelona B
13:00
Ejea
Segunda Division B Group 4
Villarrubia
12:00
San Fernando
England National League
Chorley
10:00
Halifax Town
Dagenham & Redbridge FC
10:00
Notts County
Dover Athletic
10:00
Aldershot Town
Harrogate Town
10:00
Wrexham
Hartlepool United
10:00
Stockport
Maidenhead United
10:00
Eastleigh
Sutton United
10:00
Solihull Moors
Torquay United
10:00
Ebbsfleet United
Woking
10:00
Yeovil Town
Boreham Wood
10:00
Barrow
Bromley
10:00
Barnet
Chesterfield
10:00
AFC Fylde
3rd Liga
Carl Zeiss Jena
08:00
Preussen Munster
Chemnitzer
08:00
Viktoria Koln
Magdeburg
08:00
FSV Zwickau
Wurzburger Kickers
08:00
Unterhaching
MSV Duisburg
08:00
FC Ingolstadt 04
SV Meppen
08:00
Waldhof Mannheim
TFF 2. LIG White Group
Sancaktepe Belediye
05:30
Inegolspor
Super League
Zurich
13:00
Luzern
Neuchatel Xamax
13:00
Servette FC
Scottish Premiership
Celtic
10:00
Ross County
Hamilton Academical
10:00
Livingston
Motherwell
10:00
Hibernian
St Johnstone
10:00
Kilmarnock
Scottish League One
Airdrieonians
10:00
Stranraer
Clyde
10:00
East Fife
Falkirk
10:00
Forfar Athletic
Peterhead
10:00
Dumbarton
Raith Rovers
10:00
Montrose
Scottish League Two
Cove Rangers
10:00
Annan Athletic
Cowdenbeath
10:00
Brechin
Queens Park
10:00
Albion Rovers
Stenhousemuir
10:00
Edinburgh City
Stirling Albion
10:00
Elgin City
Scottish Championship
Arbroath
10:00
Partick Thistle
Ayr Utd
10:00
Inverness Ct
Dundee United
10:00
Morton
Queen Of The South
10:00
Alloa Athletic
Second Division B
Virton
11:00
Beerschot Wilrijk
Westerlo
14:30
Roeselare
Friendlies
Zbrojovka Brno
05:00
Banik Ostrava
FK Poprad
05:00
FK Pohronie
Podbeskidzie
05:00
Katowice
Slovan Liberec
05:00
Pardubice
Sigma Olomouc
05:30
Qarabag
GKS Belchatow
06:00
Warta Poznan
LASK Linz
06:00
CSKA Moscow
Zlate. Moravce
06:30
Tatran Liptovský Mikuláš
Copenhagen
07:00
Halmstad
Brondby
07:00
Hvidovre
Mlada Boleslav
07:30
Dunajska Streda
Slavia Praha
07:30
Dynamo České Budějovice
AIK
08:00
Vasteras
Helsingborg
08:00
Lyngby
Rapid Wien
08:00
Neusiedl am See
Viktoria Zizkov
08:00
Dukla Praha
Slaven Belupo
08:30
Aluminij
Nordsjaelland
09:00
Nykobing
Galway United
09:00
Shelbourne
Sundsvall
09:00
Ostersunds FK
Koge
09:00
Fremad Amager
Red Bull Salzburg
09:00
Zenit St. Petersburg
Sarpsborg
09:00
Norrkoping
HNK Rijeka
09:00
Olimpija Ljubljana
Korona Kielce
09:30
Arsenal Tula
Mjondalen
10:00
Valerenga
Cukaricki
11:00
AS Trencin
Challenge League
FC Stade Lausanne-Ouchy
11:00
Aarau
Kriens
11:30
Winterthur
Suomen Cup
Honka
06:00
HIFK Helsinki
HJK Helsinki
06:30
TPS
Ekenas
07:00
Gnistan
Lahti
07:00
Ilves
RoPS
07:00
SJK
Haka
07:30
KuPS
KPV Kokkola
08:00
AC Oulu
Inter Turku
08:15
IFK Marieham
FF Jaro
08:15
AC Kajaani
Paulista
Agua Santa
13:00
Novorizontiono
Oeste
15:00
Ituano
Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
Post
Fortuna Koeln
Borussia Dortmund II
08:00
Wuppertaler
Oberhausen
08:00
Borussia Moenchengladbach II
Lippstadt
08:00
Fc Schalke 04 II
Rödinghausen
08:00
SV Bergisch Gladbach 09
TuS Haltern
08:00
Alemannia Aachen
VfB Homberg
08:00
Sportfreunde Lotte
AFC Champions League
Shahr Khodro F.C.
07:50
Riffa SC
Esteghlal
09:30
Al Kuwait
Super Lig
Kayserispor
06:00
Ankaragucu
Kasimpasa
09:00
Alanyaspor
Fenerbahce
12:00
Istanbul Basaksehir
Super League
Larisa
12:30
Panathinaikos
1. Lig
Giresunspor
06:00
Umraniyespor
Osmanlispor
08:30
Keciorengucu
Altay
11:00
İstanbulspor A.Ş.
Division Profesional Clausura
Guairena
16:00
River Plate Asunción
Libertad
18:15
Club Olimpia
Greece Football League
Niki Volou
08:00
Ialysos
Veria
08:00
Kavala
Campeonato Carioca
Cabofriense
14:00
Madureira
Flamengo
16:00
Volta Redonda
Boavista Sport Club
17:00
Vasco da Gama
Reykjavik Cup
IR Reykjavik
10:15
KR Reykiavik
Primera A
Envigado
14:00
Chicó
Bucaramanga
16:05
Deportivo Cali
Junior
18:10
La Equidad
America de Cali
20:05
Alianza Petrolera
Primera
Antofagasta
16:00
Coquimbo Unido
Audax Italiano
18:30
Cobresal
NIFL Premiership
Carrick Rangers
10:00
Warrenpoint Town
Crusaders
10:00
Ballymena United
Dungannon Swifts
10:00
Institute F.C.
Linfield
10:00
Glenavon FC
Larne
12:30
Glentoran
Argentina - Division 3 Metropolitana
Acassuso
15:00
Flandria
Comunicaciones
15:00
J.J. de Urquiza
San Miguel
15:00
Colegiales
Villa San Carlos
15:00
Los Andes
Argentino de Quilmes
15:05
San Telmo
Liga Nacional
C.S.D. Municipal
16:00
Comunicaciones Guatemala
Xelaju
21:00
Deportivo Mixco
Honduras Liga Nacional Apertura
F.C. Motagua
16:00
C.D. Marathón
Real de Minas
16:00
Club Deportivo Honduras Progreso
Lobos UPNFM
20:00
CD Olimpia
Real C.D. España
20:00
C.D.S. Vida
Welsh Cup
Newtown
09:30
Rhyl FC
The New Saints
09:30
Aberystwyth Town
Primera division Apertura
Chalatenango
16:00
Alianza
C.D. FAS
16:00
11 Deportivo
Juventud Independiente
16:00
El Vencedor
Municipal Limeno
16:00
Asuila
Santa Tecla
16:00
Isidro Metapan
Sonsonate
16:00
Jocoro
Costa Rica Primera Division Clausura
Alajuelense
19:00
C.S. Cartaginés
Pérez Zeledón
21:00
Municipal Grecia
1st League
Pafos FC
08:00
Olympiakos Nicosia
A. E. Kition Larnaca
10:00
AEL Limassol
Doxa Katokopias
12:00
APOEL
Israeli Premier League
Hapoel Kfar Saba
08:00
Hapoel Tel Aviv