Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 26.09.2020

Major League Soccer
Nashville SC
1:1
Houston Dynamo
on TV
Atlanta United
Post
Columbus Crew
New York City
4:0
Cincinnati
on TV
Toronto FC
Post
Orlando City
New England Revolution
Post
Inter Miami
Chicago Fire
Post
Montreal Impact
Nashville SC
Post
Los Angeles Galaxy
FC Dallas
Post
Vancouver Whitecaps
United Soccer League
New York Red Bulls II
5:4
Philadelphia Union 2
on TV
Charlotte Independens
1:3
Memphis 901 FC
on TV
Pittsburgh Riverhounds
0:1
Hartford Athletic
on TV
Birmingham Legion
1:2
North Carolina FC
on TV
Charleston Battery
Post
Loudoun United
Miami FC
0:1
Tampa Bay Rowdies
on TV
Colorado Springs Switchbacks
1:1
Real Monarchs SLC
FC Tulsa
1:0
San Antonio
on TV
Saint Louis
0:1
Louisville City FC
on TV
El Paso Locomotive
0:0
New Mexico United
on TV
Reno 1868 FC
1:1
Sacramento Republic
Las Vegas Lights FC
2:2
Los Angeles Galaxy II
on TV
Phoenix Rising
1:0
Orange County SC
on TV
USL LEAGUE ONE
Orlando City II
0:1
New England Revolution Ii
on TV
Forward Madison
1:0
Chattanooga Red Wolves Sc
on TV
Union Omaha
0:1
Richmond Kickers
on TV
Fc Tucson
1:2
Fort Lauderdale Strikers
on TV
Premier league
Brighton
2:3
Manchester United
on TV
Crystal Palace
1:2
Everton
on TV
West Bromwich Albion
3:3
Chelsea
on TV
Burnley
0:1
Southampton
on TV
Bundesliga
Arminia Bielefeld
1:0
FC Koln
on TV
Bayer Leverkusen
1:1
RB Leipzig
on TV
Borussia Monchengladbach
1:1
Union Berlin
on TV
Augsburg
2:0
Borussia Dortmund
on TV
FSV Mainz 05
1:4
VfB Stuttgart
Schalke 04
1:3
Werder Bremen
on TV
Championship
Watford
1:0
Luton Town
Wycombe Wanderers
0:2
Swansea City
on TV
Birmingham City
1:1
Rotherham United
Cardiff City
1:2
Reading
Derby
0:4
Blackburn Rovers
on TV
Millwall
1:1
Brentford
Preston North End
0:1
Stoke City
Queens Park Rangers
1:1
Middlesbrough
Barnsley
0:0
Coventry City
League One
Accrington
1:4
Oxford United
Crewe Alexandra
2:0
Milton Keynes Dons
Doncaster Rovers
4:1
Bristol Rovers
Fleetwood Town
0:1
AFC Wimbledon
Gillingham
2:0
Blackpool
Ipswich
2:0
Rochdale
Northampton Town
0:2
Hull City
Plymouth Argyle
1:1
Shrewsbury Town
Portsmouth
1:2
Wigan Athletic
Sunderland
1:0
Peterborough
Swindon Town
4:2
Burton Albion
League Two
Barrow
1:1
Colchester United
Bolton Wanderers
0:2
Newport County
Bradford
2:1
Stevenage
Cambridge United
0:0
Tranmere Rovers
Cheltenham Town
Post
Grimsby
Mansfield
1:2
Exeter
Oldham
2:3
Crawley Town
Port Vale
0:0
Harrogate Town
Salford City
0:0
Forest Green Rovers
Scunthorpe
1:0
Carlisle United
Southend
1:2
Morecambe
Walsall
Post
Leyton Orient
Bundesliga
Ried
1:3
Red Bull Salzburg
SCR Altach
0:2
WSG Swarovski Tirol
SKN St. Polten
1:2
Rapid Wien
La Liga
Alaves
0:0
Getafe
on TV
Valencia
1:1
Huesca
on TV
Elche
0:3
Real Sociedad
on TV
Betis
2:3
Real Madrid
on TV
First Division A
Beerschot
3:2
Waasland-Beveren
Mechelen
2:0
St.Truiden
Gent
2:3
OH Leuven
Liga MX - Guard1aes
Guadalajara
2:1
Mazatlán F.C.
on TV
U.N.A.M. Pumas
1:1
Necaxa
on TV
Monterrey
0:2
UANL Tigres
on TV
Liga De Expansion MX Apertura
Tlaxcala
0:3
Club Atlante
2nd Bundesliga
Eintracht Braunschweig
0:0
Holstein Kiel
Fortuna Dusseldorf
1:0
Wurzburger Kickers
SV Darmstadt 98
0:0
Jahn Regensburg
Serie A
Torino
2:4
Atalanta
on TV
Cagliari
0:2
Lazio
on TV
Sampdoria
2:3
Benevento
on TV
Inter
4:3
Fiorentina
on TV
Ligue 1
Saint-Etienne
0:3
Rennes
on TV
Marseille
1:1
Metz
Serie B
Pescara
0:0
Chievo
Salernitana
1:1
Reggina
Brescia
1:1
Ascoli
Cosenza Calcio
0:0
Virtus Entella
Frosinone
0:2
Empoli
Lecce
0:0
Pordenone
Venezia
1:0
L.R. Vicenza Virtus
Ligue 2
Toulouse
3:1
Auxerre
Ajaccio
1:1
Sochaux
Amiens
0:0
Pau
Chambly Oise
2:1
Chateauroux
Guingamp
1:0
Grenoble Foot 38
Nancy
0:1
Le Havre
Chamois Niortais
2:2
FC Paris
Rodez
2:1
Dunkerque
Valenciennes
1:0
Caen
Segunda Division
Real Zaragoza
2:2
Las Palmas
Malaga
1:0
Alcorcon
Sporting Gijon
2:0
Girona
Logrones
1:1
Castellón
Fuenlabrada
1:0
Albacete
Seria C Girone B
Vis Pesaro
2:2
Legnago Salus
Seria C Group
Lecco
1:0
Giana Erminio
Seria C Girone C
Cavese
0:1
Vibonese
Primera B PB Apertura
Llaneros
1:1
Leones FC
Barranquilla Fútbol Club
0:1
Cortulua
Boca Juniors de Cali
0:0
Real Cartagena
Primera B Clausura
Atletico FC
Post
Valledupar
Barranquilla Fútbol Club
Post
Tigres
Bogota FC
Post
Boca Juniors de Cali
Cortulua
Post
Llaneros
Fortaleza FC
Post
Orsomarso
Huila
Post
Unión Magdalena
Leones FC
Post
Quindio
Real San Andrés
Post
Real Cartagena
Eredivisie
PEC Zwolle
4:0
Sparta Rotterdam
Fortuna Sittard
3:3
Az Alkmaar
on TV
Heerenveen
1:0
VVV Venlo
Ajax
2:1
Vitesse
on TV
ALKA Superliga
Midtjylland
1:0
Randers
Erste Liga
Austria Lustenau
0:1
FC Juniors OÖ
Amstetten
3:3
FC Dornbirn 1913
Eerste Divisie
NAC Breda
2:1
Jong PSV
League 1
Taizhou Yuanda
1:0
Beijing Renhe F.C.
Jiangxi Liansheng
1:3
Guizhou Zhicheng
Sichuan Jiuniu
1:3
Changchun Yatai
Costa Rica Primera Division Apertura
Municipal Grecia
0:1
Santos de Guapiles
Guadalupe F.C.
4:1
Pérez Zeledón
Alajuelense
2:0
C.S. Herediano
Esiliiga
FCI Levadia II
1:0
FC Nomme United
Tammeka Tartu II
1:5
Pärnu Jalgpalliklubi
Parnu Vaprus
1:0
Maardu Linnameeskond
Superliga
KF Vllaznia
Post
KF Tirana
Bylis
Post
Skenderbeu Korce
Kastrioti
Post
Apolonia Fier
Partizani
Post
KF Laçi
Teuta Durrës
Post
Kukesi
Armenian Premier League
Shirak
0:0
Ararat Yerevan
LigaPro
Sporting Covilha
2:1
Varzim
3rd Liga
Verl
3:0
Bayern Munchen II
TSV 1860 Munich
1:1
Magdeburg
Saarbrucken
2:0
Hansa Rostock
Viktoria Koln
0:2
Wehen Wiesbaden
Hallescher FC
0:2
FC Ingolstadt 04
MSV Duisburg
1:1
FSV Zwickau
TFF 2. LIG White Group
24 Erzincanspor
2:1
Kahramanmarasspor AS
Gumushanespor
1:0
Inegolspor
Sanliurfaspor
0:8
Sancaktepe Belediye
Hacettepe
2:1
Ergene Velimese Spor
Zonguldak Kömürspor
2:1
Niğde Anadolu FK
Manisa Büyükşehir Belediyesi
6:1
Kocaelispor
Sarıyer
1:1
Afjet Afyonspor
Uşakspor
3:1
Ankara Demirspor
2.Lig Red Group
Elazigspor
1:1
Serik Belediyespor
Pazarspor
1:3
Tarsus İdman Yurdu
Sivas Belediyespor
Post
Bayburt Özel İdarespor
Van Spor
0:0
Kirklarelispor
Bak Spor Kulübü
0:1
Turgutluspor
Kırşehir Belediyespor
Post
Etimesgut Belediyespor
Sakaryaspor
1:1
Eyupspor
BB Bodrumspor
4:1
Kastamonuspor
Karacabey
1:0
1922 Konyaspor
Pendikspor
4:0
Kardemir Karabukspor
K League 2
FC Anyang
0:0
Bucheon FC 1995
Suwon FC
1:0
Seoul E-Land
V.League 1
Qnk Quang Nam
2:2
Hanoi
Shb Da Nang
1:0
Hai Phong
Thanh Hóa
1:2
Hong Linh Ha Tinh
Than Quang Ninh
2:2
Becamex Binh Duong
Ho Chi Minh City
5:1
Nam Dinh
Song Lam Nghe An
2:0
Hoang Anh Gia Lai
Viettel
1:0
Sài Gòn
Super League
Sion
0:0
Young Boys
Zurich
2:2
FC Lugano
Scottish Premiership
St Mirren
0:1
Kilmarnock
Hamilton Academical
1:1
Dundee United
Livingston
2:0
St Johnstone
1st League
Zlin
0:1
Sigma Olomouc
Karvina
0:0
Mlada Boleslav
Teplice
2:1
Banik Ostrava
Slavia Praha
3:0
Slovacko
Premier league
FC Tambov
0:2
Spartak Moscow
Zenit St. Petersburg
6:0
FC Ufa
PFC Sochi
1:1
Krasnodar
Serie A
Atletico Paranaense
1:0
Bahia
on TV
Internacional
1:1
Sao Paulo
on TV
Atlético Mineiro
3:1
Gremio
on TV
1st Division
Skive
0:2
Fremad Amager
Challenge League
FC Wil
3:1
FC Thun
FC Stade Lausanne-Ouchy
2:1
Kriens
Swiss Cup
SC Balerna
1:2
Monthey
Eliteserien
Molde
0:1
Sandefjord
Stromsgodset
0:0
Sarpsborg
Ykkonen
KPV Kokkola
0:1
VPS
AC Kajaani
Post
MyPa
Musan Salama
1:1
Mikkelin Palloilijat
Gnistan
2:1
SJK Akatemia
2nd League
FK Fotbal Třinec
0:5
Vysocina Jihlava
Prostějov
1:1
Mas Taborsko
Lisen
1:0
Vlasim
Usti nad Labem
1:1
MFK Chrudim
2nd SNL
Jadran Dekani
0:1
Nk Drava Ptuj
Nd Bilje
5:2
Beltinci
Nk Dob
4:4
Nafta Lendava
Radomlje
2:1
Brda
Krka
4:1
Krsko
Brežice
1:0
Primorje
Rudar Velenje
1:1
ND Triglav
AFC Champions League
Al Ahli Jeddah
4:3
Pen
Shabab Al-Ahli Dubai
Pakhtakor
2:1
Esteghlal
Premier League
Sabail
2:1
Sabah fc
Keshla FK
2:3
Zira
Serie B
Figueirense
2:2
Guaraní
on TV
Centro Sportivo Alagoano
3:2
Juventude
on TV
Vitoria
3:1
Oeste
on TV
Brasil de Pelotas
1:1
Paran
on TV
Sampaio Correa
Post
Natutico Recife
Liga 1 Movistar - Apertura
UTC
3:0
Cienciano
on TV
Carlos Stein
0:2
Alianza Lima
Deportivo Binacional
0:1
Carlos Mannucci
on TV
Sporting Cristal
2:1
Ayacucho Fc
on TV
Super Lig
Kayserispor
1:3
Erzurum BB
Goztepe
2:2
Gazisehir Gaziantepe
Hatayspor
1:0
Kasimpasa
Trabzonspor
3:1
Yeni Malatyaspor
Super League
Volos N.F.C.
0:0
PAOK
on TV
Olympiakos Piraeus
2:0
Panetolikos
on TV
1. Lig
Umraniyespor
1:3
İstanbulspor A.Ş.
Akhisar Belediye
2:0
Balikesirspor
Bursaspor
1:2
Giresunspor
J. League
Nagoya Grampus
3:1
Shimizu
Urawa Red Diamonds
0:2
Yokohama FC
Vissel Kobe
4:0
Consadole Sapporo
Premier
FC Energetik-BGU Minsk
1:1
Isloch
Gorodeya
1:1
Slavia Mozyr
Torpedo Zhodino
0:1
Neman
BATE
2:4
Dinamo Brest
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
3:1
River Plate Asunción
Libertad
3:0
Club Sportivo San Lorenzo
Sol de America
2:4
Club Olimpia
Meistriliga
Tulevik Viljandi
1:1
Kuressaare
Paide Linnameeskond
4:1
Tallinna Kalev
K League 3
Jeonju Fc
2:3
Cheongju FC
Yangju Citizen FC
0:1
Pyeongtaek Citizen
Busan Transport.Corp
0:1
Daejeon Korail
Cheonan City
0:0
Chuncheon Fc
Mokpo City
1:2
Hwaseong Fc
Changwon City
4:0
Gyeongju Citizen
Gangneung City FC
2:0
Gimpo Citizen
Gimhae City
1:0
Gyeongju Khnp
Ekstraklasa
Cracovia Krakow
2:2
Rakow Czestochowa
Lechia Gdansk
4:0
Podbeskidzie
Jagiellonia
0:1
Zaglebie Lubin
Airtricity League
Waterford F.C.
1:0
Sligo Rovers
St Patricks Athletic
2:0
Shelbourne
Primera A
Bucaramanga
1:1
Patriotas
Envigado
1:0
Junior
on TV
Deportes Tolima
1:0
America de Cali
on TV
Primera
Colo Colo
Post
Antofagasta
Everton De Vina
2:2
Universidad Catolica
Audax Italiano
0:0
Curicó Unido
Allsvenskan
Orebro
2:1
Sirius
Superettan
Norrby
0:2
Degerfors
Dalkurd
1:1
Akropolis
Halmstad
2:0
Ljungskile SK
Brage
1:2
Osters
Vasteras
2:2
Jonkopings Sodra
1st Division
Shamrock Rovers II
2:5
UCD
1st Liga
Miedz Legnica
1:1
Korona Kielce
Gornik Leczna
2:1
Radomiak Radom
Nemzeti Bajnokság I
Paks
4:0
MTK Budapest
Zalaegerszeg
3:1
Diosgyori
Serie C Group A
Imperatriz
1:2
Ferroviário
Vila Nova
0:0
Treze
Botafogo RB
1:1
Paysandu
Ecuador - First Division
Mushuc Runa
2:1
Guayaquil City F.C.
Olmedo
3:2
Aucas
Independiente del Valle
1:1
Barcelona Guayaquil
Técnico Universitario
0:5
L.D.U. Quito
on TV
Serie C Group B
Sao Bento
1:1
Boa
Primeira Liga
Maritimo
2:1
Tondela
Benfica
2:0
Moreirense
on TV
Boavista
0:5
FC Porto
Liga I
FC Academica Clinceni
2:0
Gaz Metan Medias
Viitorul Constanta
4:1
Astra Giurgiu
Super Liga
Cukaricki
4:0
Macva
Javor
1:1
FC Zlatibor
Radnik Surdulica
4:2
Rad
Backa Topola
3:0
Spartak Subotica
Mladost Lucani
0:4
Crvena Zvezda
Premier League
Tanta
0:1
Al Ahly
Liga Nacional
Malacateco
1:0
Comunicaciones Guatemala
Santa Lucia
2:0
Iztapa
Honduras Liga Nacional Apertura
Lobos UPNFM
2:3
F.C. Motagua
Belarusian First League
FC Khimik Svetlogorsk
2:1
Orsha
Smorgon
Post
Naftan
Slonim-2017
2:0
FC Oshmyany
FC Sputnik Rechitsa
5:1
Lokomotiv Gomel
Lida
2:3
FC Granit Mikashevichi
Volna Pinsk
0:3
Gomel
Arsenal Dzerzhinsk
1:1
Krumkachy Minsk
1 HNL
Istra 1961
1:0
Sibenik
Dinamo Zagreb
Post
HNK Rijeka
Slaven Belupo
Post
Lokomotiva Zagreb
NK Osijek
2:1
HNK Gorica
Premier League
FC Mynai
0:4
Dynamo Kyiv
Vorskla Poltava
0:0
Mariupol
FC Oleksandriya
4:1
Dnipro-1
Super Liga
FK Senica
0:2
Spartak Trnava
FC Nitra
3:0
Sereď
Zlate. Moravce
4:0
MSK Zilina
Slovan Bratislava
5:0
Ruzomberok
Zemplin Michalovce
2:0
FK Pohronie
1st SNL
NK Tabor Sežana
3:1
Maribor
HIT Gorica
2:0
Aluminij
First League
Krystal Kherson
1:2
Metalist Kharkiv
FC Polissya Zhytomyr
1:1
Prikarpatye
Ahrobiznes Volochysk
2:1
FC Alians Lypova Dolyna
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
0:3
Hirnyk-Sport Komsomolsk
Chornomorets Odesa
1:0
Veres
Kremin Kremenchuk
1:0
Obolon-Brovar
PFC Nyva Ternopil
1:1
Avanhard Kramatorsk
Mykolaiv
Post
Volyn Lutsk
Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt
Post
VfR Garching
Regionalliga Northeast
Carl Zeiss Jena
2:0
Luckenwalde
FC Germania Halberstadt
0:0
Lichtenberg 47
Babelsberg 03
2:1
Tennis Borussia Berlin
Viktoria Berlin
3:2
BSG Chemie Leipzig
Auerbach
3:2
ZFC Meuselwitz
Regionalliga Southwest
Bayern Alzenau
3:1
Mainz 05 II
TSV Eintracht Stadtallendorf
1:2
SV Elversberg
KSV Hessen Kassel
0:1
FC 08 Homburg
VfB Stuttgart II
1:1
FSV Frankfurt
Regionalliga West
Borussia Moenchengladbach II
5:1
Wuppertaler
Fc Schalke 04 II
1:2
SV Straelen
Fortuna Dusseldorf II
6:0
Sportfreunde Lotte
Fortuna Koeln
1:1
FC Koln II
RW Ahlen
2:4
SC Wiedenbrück 2000
Oberhausen
0:1
VfB Homberg
Lippstadt
0:3
Rot Weiss Essen
Rödinghausen
1:0
SV Bergisch Gladbach 09
K League 1
Suwon Bluewings
3:1
FC Seoul
Regionalliga North Group - North
VFB Phoenix Lubeck
0:1
Weiche Flensburg
Regionalliga North Group - South
Hannover 96 II
3:2
Oberneuland
VfL Wolfsburg II
1:0
VfB Oldenburg
Werder Bremen II
2:0
VfV Hildesheim
SV Atlas Delmenhorst
1:1
Schwarz-Weiss-Rehden
Cymru Premier
Cefn Druids
1:1
Cardiff Metropolitan University
Penybont FC
1:5
Bala Town
Flint Town
0:1
Barry Town
Tajikistan Vysshaya Liga
Kuktosh
2:2
Fc Istaravshan
Regar-tadaz
1:0
Fayzkand
Primera B
Deportes Temuco
3:1
Barnechea
Liga II
Gloria Buzău
0:1
CSM Școlar Reșița
FC Unirea 2004 Slobozia
Post
Farul Constanța
Aerostar Bacau
3:2
Miercurea Ciuc
Pandurii
1:2
CS Mioveni
Turris Turnu Măgurele
3:2
Concordia
FC Politehnica Timișoara
2:0
Ripensia Timișoara
ACS Comuna Recea
2:1
Rapid Bucuresti
Petrolul Ploiesti
0:1
Dunarea Calarasi
Liga III - Serie 1
CSM Pascani
0:2
Somuz Falticeni
Foresta Suceava
Post
Bucovina Rădăuți
Bradu Borca
3:1
CS Dante Botosani
Vaslui
0:1
Husana Husi
Stiinta Miroslava
4:0
Ceahlaul Piatra Neamt
Liga III - Serie 2
CS Avântul Valea Mărului
0:1
ACS Sportul Chiscani
CMS Focsani 2007
2:4
Dacia Unirea Braila
CS Faurei
0:1
CSM Bacau
C.S. Viitorul Ianca
0:1
Otelul Galati
CSM Râmnicu Sărat
3:1
CS Sporting Liesti
Liga III - Serie 3
Axiopolis Cernavoda
6:2
FC Agricola Borcea
Inainte Modelu
5:0
Recolta Cheorghe
AS Mostistea Ulmu
0:1
CS Afumati
Gloria Albesti
2:3
Viitorul Constanta II
Gloria Popesti Leordeni
2:2
CSM Oltenita
Liga III - Serie 4
Steaua Bucuresti
4:1
Progresul Spartac
Liga III - Serie 5
Plopeni
1:2
SR Brasov
Cetate Râșnov
0:0
Targu Secuiesc
Liga III - Serie 6
FC Pucioasa
1:1
Vediţa Coloneşti
Petrolul Potcoava
0:4
Sporting Rosiori
Liga III - Serie 7
Viitorul Dăești
1:3
Viitorul Selimbar
Minerul Costesti
1:2
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga III - Serie 8
Crișul Chișineu-Criș
8:2
Fortuna Becicherecu
ACS Ghiroda
Post
Progresul Ezeris
ACS Progresul Pecica
2:0
Avantul Periam
Liga III - Serie 9
ACS Industria Galda
1:3
Ariesu Turda
Ocna Mures
1:5
CF Metalurgistul Cugir
Liga III - Serie 10
Satu Mare
Post
Sanmartin
Somesul Dej
0:2
Minaur Baia Mare
Ca Oradea
2:3
Fc Gloria
CS Luceafarul Oradea
1:4
Scm Zalau
Progresul Somcuta Mare
4:1
Sportul Simleu Silvaniei
1st League
Apollon Limassol
Post
Omonia Nicosia
Nea Salamis
Post
Ermis
A. E. Kition Larnaca
2:1
AEL Limassol
Israeli Premier League
Hapoel Haifa
Post
Hapoel Tel Aviv
Beitar Jerusalem
Post
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Beitar Jerusalem
Post
Hapoel Hadera
Maccabi Tel Aviv
Post
Maccabi Netanya
Premier League
Taraz
0:0
Tobol Kostanay
North Macedonia Prva Liga
Borec Veles
0:0
Rabotnicki
Telekom 1st CFL
FK Jezero
1:0
OFK Titograd Podgorica
1st Deild
Leiknir R.
3:0
Afturelding
Leiknir F.
2:4
Vikingur Olafsvik
Thor Akureyri
0:2
Fram Reykjavik
Throttur Reykjavik
0:3
Vestmannaeyar IBV
Grindavik
3:1
Magni
Russian Professional Football League Group 2
Murom
1:1
Rodina
Russian Professional Football League Group 3
Krasny
1:0
Russian Professional Football League Group 4
Orenburg 2
1:2
Volga Ulyanovsk
AFC Cup
Ho Chi Minh City
Post
Yangon United
Hougang United
Post
Lao Toyota
Kaya-Iloilo
Post
Shan United
PSM Makassar
Post
Tampines
Svay Rieng
Post
CeresNegros
Than Quang Ninh
Post
Bali United Pusam
First Professional League
Ludogorets
2:0
Beroe
Botev Plovdiv
2:1
Levski Sofia
Second Professional League
Yantra 2019 Gabrovo
0:1
Septemvri Simitli
Septemvri Sofia
1:0
Dobrudzha
Strumska Slava
3:1
Sportist Svoge
Vitosha Bistritsa
0:1
Lokomotiv G. Oryahovitsa
Premier League 2 Division 1
Arsenal U23
0:1
Tottenham (U23)
Southampton (U23)
2:2
West Ham U23
Third league - South-East
Chernomorets Bs
4:0
Vereya (Stara Zagora)
Dimitrovgrad
2:1
Rozova dolina
Gigant Saedinenie
1:0
Haskovo
Izvor
1:0
Yambol
Karnobat
2:3
Maritsa Plovdiv
Sokol Markovo
0:1
Borislav Parvomay
Zagorets Nova Zagora
4:1
Spartak Plovdiv
Rodopa Smolyan
5:0
Nesebar
Third league - North-East
Chernomorets Balchik
3:0
Dunav Ruse