Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 30.01.2023

La Liga
Villarreal
15:00
Rayo Vallecano
on TV
Friendlies
Ural
07:00
Rodina
Copenhagen
07:30
Aarhus
CSKA-Sofi
08:00
Shakhter Karagandy
Fakel
08:00
Slavia Sofia
Liga Profesional
Barracas Central
15:00
Godoy Cruz
on TV
Banfield
18:00
Unión de Santa Fe
on TV
Velez Sarsfield
18:00
Gimnasia La Plata
on TV
FA Cup
Derby
14:45
West Ham United
on TV
Serie A
Udinese
14:45
Verona
on TV
Segunda Division
Real Zaragoza
15:00
S. D. Ponferradina
Seria C Girone C
Audace Cerignola
14:30
Monopoli
Eerste Divisie
Roda
14:00
PEC Zwolle
Jong PSV
14:00
Willem II
Jong Utrecht
14:00
De Graafschap
Albania Superliga
KF Laçi
07:00
Teuta Durrës
Partizani
10:00
KF Egnatia
KF Erzeni
10:00
KF Vllaznia
LigaPro
Belenenses SAD
13:00
Trofense
3rd Liga
TSV 1860 Munich
13:00
Dynamo Dresden
Indonesia Liga 1
PSM Makassar
03:00
Cilegon United
Arema
04:00
Bali United Pusam
Pusamania Borneo
06:15
Persik Kediri
Premier League
Sumqayıt
09:00
Turan Tovuz
Liga 1 Movistar - Apertura
Cienciano
Post
Cesar Vallejo
Super League
PAOK
11:00
Levadiakos
Lamia
12:30
Ionikos
Asteras Tripolis
14:00
Panathinaikos
1. Lig
Samsunspor
12:00
Erzurum BB
Division Profesional Clausura
Club Olimpia
17:30
Sportivo Luqueño
Campeonato Carioca
Vasco da Gama
18:00
Volta Redonda
Ekstraklasa
Cracovia Krakow
13:00
Gornik Zabrze
Primera A
Alianza Petrolera
18:00
Dep. Pasto
Once Caldas
20:10
Deportes Tolima
NIFL Premiership
Glentoran
14:45
Crusaders
Primeira Liga
Guimaraes
15:15
Chaves
Liga I
Voluntari
13:00
CFR Cluj
Premier League
National Bank of Egypt
10:00
Ghazl El Mahalla
Ligue I Group A
CA Bizertin
08:00
CS Sfaxien
Etoile Sportive du Sahel
08:00
Esperance
Tataouine
08:00
Es Hammam Sousse
CS Chebba
08:00
Stade Tunisien
Qatar Stars League
Al-Wakrah
08:35
Al-Duhail
Al Shamal
08:35
Al Rayyan
Qatar SC
10:45
Al-Arabi
Ligue I Group B
ES Métlaoui
08:00
Rejiche
Olympique Beja
08:00
US Ben Guerdane
Monastirienne
08:00
AS Soliman
Gaucho
Novo Hamburgo
18:00
Juventude
Greece Super League 2 South
P.A.O. Rouf
07:45
Egaleo
Kallithea
08:15
Ilioupolis
1st League
Enosis Neon Paralimni
12:00
Aris Limassol
Israeli Premier League
Bnei Sakhnin
13:00
Hapoel Jerusalem
Leumit League
Maccabi Ahi Nazareth
12:00
Hapoel Rishon Lezion
AS Ashdod
12:00
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Akko
12:00
Hapoel Nir Ramat HaSharon
Nemzeti Bajnokság II
Gyri ETO
13:00
Szeged-Csanád
Indian I-Legue
Churchill Brothers
08:30
Sudeva
Premier League 2 Division 1
Crystal Palace U21
08:00
Manchester City (U21)
Brighton (U21)
10:00
Leicester (U21)
Premier League 2 Division 2
Sunderland (U21)
08:00
Newcastle (U21)
Liga 3 Zona A
SC Braga 2
10:00
Vitoria Guimaraes 2
Campionato Primavera 1
Roma (U19)
06:00
Udinese (U19)
Napoli (U19)
08:00
Empoli (U19)
Milan U19
10:00
Juventus (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..