Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 30.07.2021

Major League Soccer
New York City
19:30
Columbus Crew
on TV
Orlando City
20:00
Atlanta United
on TV
Los Angeles Galaxy
22:00
Portland Timbers
on TV
USL LEAGUE ONE
Toronto II
16:00
Greenville Triumph Sc
on TV
Friendlies
Dordrecht
06:00
Fortuna Sittard
Fenerbahce
Post
Al-Hilal Riyadh
Borussia Dortmund
11:00
Bologna
on TV
Fiorentina
11:00
Virtus Verona
Sampdoria
11:00
Spezia
Espanyol
12:00
Cadiz
Heracles
12:45
RKC Waalwijk
Osasuna
13:00
Valladolid
Valencia
13:00
Levante
NEC Nijmegen
13:00
OFI
Cambuur
13:30
Emmen
Fleetwood Town
14:00
Leeds United
Sunderland
14:00
Hull City
Wigan Athletic
14:30
Preston North End
Burton Albion
14:45
Newcastle United
Rotherham United
15:00
Middlesbrough
Liga MX - Guard1aes
Mazatlán F.C.
20:00
Pachuca
on TV
Puebla
22:05
Guadalajara
on TV
First Division A
Genk
14:45
Oostende
Liga De Expansion MX
Pumas Tabasco
20:05
Alebrijes Oaxaca
2nd Bundesliga
SC Paderborn 07
12:30
FC Nurnberg
Karlsruher SC
12:30
SV Darmstadt 98
Erste Liga
Floridsdorfer AC
12:30
Austria Wien II
Lafnitz
12:30
Austria Lustenau
Wacker Innsbruck
12:30
Kapfenberger SV
Liefering
12:30
SKN St. Polten
Grazer AK
12:30
SV Horn
Rapid Wien II
12:30
FC Juniors OÖ
Super League
Guangzhou R&F
06:00
Qingdao Huanghai F.C.
Shandong Luneng
06:00
Henan Jianye
Shijiazhuang Ever Bright
08:00
Chongqing Lifan
Shenzhen F.C.
08:00
Guangzhou Evergrande
Costa Rica Primera Division Apertura
Pérez Zeledón
21:00
Deportivo Saprissa
Armenian Premier League
Bkma
11:00
Pyunik Yerevan
League Cup
Pacos Ferreira
15:15
Gil Vicente
3rd Liga
MSV Duisburg
Post
TSV Havelse
1st League
Teplice
13:00
Slavia Praha
Premier league
Arsenal Tula
12:00
Rubin
Krylya Sovetov
12:00
Spartak Moscow
Veikkausliiga
Lahti
11:30
KooTeePee
Ilves
11:30
AC Oulu
1st Division
Hobro
13:00
Hjorring
Jammertbugt
13:00
Lyngby
Challenge League
Winterthur
14:30
FC Wil
Ykkonen
TPS
11:30
Mikkelin Palloilijat
2nd League
Usti nad Labem
12:00
Vysocina Jihlava
2nd SNL
ND Triglav
12:00
HIT Gorica
Serie B
Goias
15:00
Operário PR
on TV
Coritiba
19:00
Natutico Recife
on TV
Cruzeiro
20:30
Londrina
on TV
Primera Division - Oriental
Mineros de Guayana
17:00
Atletico Venezuela
Liga 1 Movistar - Clausura
Academia Cantolao
12:00
Ayacucho Fc
on TV
Universidad San Martin
14:15
Cienciano
on TV
Deportivo Municipal
16:30
Sporting Cristal
on TV
J. League
Consadole Sapporo
05:00
Gamba Osaka
Premier
FC Minsk
10:00
FC Sputnik Rechitsa
FC Energetik-BGU Minsk
13:30
Rukh Brest
Division Profesional Clausura
River Plate Asunción
19:30
Cerro Porteno
Meistriliga
Parnu Vaprus
12:30
Kuressaare
Canadian Premier League
York United Fc
19:00
Forge FC
on TV
Pacific Fc
21:30
Cavalry Fc
on TV
Ekstraklasa
Zaglebie Lubin
12:00
Gornik Leczna
Gornik Zabrze
14:00
Lech Poznan
Airtricity League
Drogheda United
14:45
Waterford F.C.
Shamrock Rovers
15:00
St Patricks Athletic
Primera A
Quindio
21:00
Rionegro
1st Division
Shelbourne
14:45
Cobh Ramblers
Cabinteely
14:45
Bray Wanderers
Cork City
14:45
UCD
Wexford
14:45
Galway United
Athlone Town
14:45
Treaty United
Nemzeti Bajnokság I
Paks
12:15
MeMezokovesd-Zori
Gyirmot SE
14:30
MTK Budapest
Liga I
Gaz Metan Medias
12:00
FC Arges Pitesti
Rapid Bucuresti
14:30
Viitorul Constanta
Super Liga
Proleter Novi Sad
12:55
Novi Pazar
Napredak
15:00
Radnicki 1923
Guatemala Liga Nacional
Malacateco
13:00
Santa Lucia
on TV
1 HNL
Lokomotiva Zagreb
14:00
Hrvatski Dragovoljac
Premier League
FK Lviv
12:00
Shakhtar Donetsk
Kolos Kovalivka
14:00
Metalist Kharkiv
Super Liga
Sereď
14:00
Ruzomberok
Slovenian 1st SNL
Aluminij
14:15
Radomlje
S.League
Hougang United
07:45
Albirex Niigata Singapore
A Lyga
Banga Gargždai
11:00
FC Džiugas Telšiai
Regionalliga Bayern
Viktoria Aschaffenburg
12:30
Greuther Fuerth II
Unterhaching
13:00
Augsburg II
Bayern Munchen II
13:00
VfB Eichstätt
TSV Buchbach
13:00
TSV Rain am Lech
1860 Rosenheim
13:00
FC Nurnberg II
SpVgg Bayreuth
13:00
Wacker Burghausen
Memmingen
13:30
FV Illertissen
Regionalliga Northeast
Chemnitzer
13:00
Union Furstenwalde
Primera División
Rentistas
14:00
Cerro Largo
Bolivia Primera División
San Jose Earthquakes
15:00
Nacional Potosi
Real Potosi
18:15
Royal Pari FC
Blooming
20:30
Atletico Palmaflor
Kazakhstan Cup
Taraz
08:00
Atyrau
Pro League
Esteghlal
12:45
Sepahan
Shahr Khodro F.C.
12:45
Foolad Fc
Sanat Naft
12:45
Machine Sazi Tabriz
Tractor Sazi
12:45
Saipa F.C.
Zob Ahan
12:45
Mes Rafsanjan
Paykan
12:45
Persepolis
Gol Gohar
12:45
Nassaji Mazandaran
Aluminium Arak
12:45
Naft Masjed Soleyman
Algeria - Legue 1
Cr Belouizdad
12:00
Js Kabylie
Venezuela Primera division grupo central
Carabobo FC
19:00
Deportivo Lara
Serie C
Volta Redonda
19:00
Altos
First Professional League
Slavia Sofia
14:00
Tsarsko Selo
Second Professional League
Maritsa Plovdiv
11:30
Montana
Dobrudzha
11:30
Botev Plovdiv II
FC Hebar Pazardzhik
11:30
Minyor Pernik
Septemvri Simitli
12:00
Yantra 2019 Gabrovo
CSKA 1948 II
12:30
Neftochimic Burgas
Ludogorets II
13:00
Etar Veliko Tarnovo
Poland II liga
Odra Opole
12:00
Miedz Legnica
Ruch Chorzow
13:20
Pogon Siedlce
Skra Czestochowa
14:00
Korona Kielce
Korona Kielce
14:00
Skra Czestochowa
GKS Tychy
14:30
LKS Lodz
Uzbekistan Super League
Lokomotiv Tashkent
09:00
Nasaf Qarshi
Mash Al Mubarek
11:00
Fk Termez Surkhon
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..