Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 20.10.2021

Liga Campionilor UEFA
Barcelona
1:0
Dynamo Kyiv
la TV
Red Bull Salzburg
3:1
VfL Wolfsburg
la TV
Young Boys
1:4
Villarreal
Manchester United
3:2
Atalanta
la TV
Chelsea
4:0
Malmo
la TV
Zenit St. Petersburg
0:1
Juventus
la TV
Lille
0:0
Sevilla
Benfica
0:4
Bayern Munich
la TV
Europa League
Spartak Moscow
3:4
Leicester City
UEFA Youth League
Zenit St. Petersburg U19
0:2
Juventus (U19)
Chelsea U19
4:2
Malmo U19
Barcelona U19
0:0
Dynamo Kyiv U19
Red Bull Salzburg U19
3:0
Wolfsburg U19
Manchester United U19
4:2
Atalanta (U19)
Lille U19
0:3
Sevilla U19
Young Boys U19
1:3
Villarreal U19
Benfica U19
4:0
Bayern Munich U19
MSK Zilina U19
2:0
PAOK U19
EFL Championship
Fulham
2:0
Cardiff City
Preston North End
2:1
Coventry City
Huddersfield
0:0
Birmingham City
Swansea City
2:1
West Bromwich Albion
Middlesbrough
2:0
Barnsley
Hull City
1:2
Peterborough
Reading
2:3
Blackpool
Prva HNL
HNK Rijeka
1:2
Lokomotiva Zagreb
Segunda División
Fuenlabrada
0:0
SD Amorebieta
Real Valladolid
1:1
UD Ibiza
Lugo
2:0
Las Palmas
Alcorcon
3:3
Leganes
Liga Profesional
Patronato
3:3
Defensa Y Justicia
Central Córdoba
1:2
Velez Sarsfield
Arsenal Sarandi
0:1
Gimnasia La Plata
San Lorenzo
1:3
Lanus
Svenska Cupen
Hudiksvalls FF
1:3
Hammarby
North Macedonia Football Cup
FC Struga
5:4
Pen
Borec Veles
Akademija Pandev
4:5
Pen
Makedonija G. P.
Shkendija Tetovo
5:0
Renova
Vardar Skopje
4:2
Pen
FK Skopje
Bregalnica Stip
4:0
FK Ohrid
FK Belasica
2:4
Sileks
Pelister
5:4
Pen
Rabotnicki
Shkupi 1927
1:0
Tikves
Brazilia Serie B
Londrina
0:0
Goias
Coritiba
3:0
Sampaio Correa
Liga Campionilor CAF Final
Ulsan Hyundai
4:5
Pen
Pohang Steelers
Serie C Grup А
Albinoleffe
2:2
Juventus U23
Triestina
2:1
Mantova
Trento
1:2
Feralpisalo
Sudtirol
2:0
Piacenza
Legnago Salus
2:3
Pro Patria
Pro Sesto
2:2
Padova
Seregno
1:3
Virtus Verona
Fiorenzuola
3:1
Pergolettese
Italie Seria C Grup C
A.C.R. Messina
0:0
Vibonese
Picerno
2:0
Monterosi
Turris
2:3
Campobasso
Bari 1908
1:1
Foggia
Latina
0:2
Catanzaro
Monopoli
1:0
Juve Stabia
Palermo
1:0
Virtus Francavilla
Paganese
2:0
Potenza
Catania
2:2
Avellino
Taranto
2:1
Fidelis Andria
Primera División
Rentistas
3:1
Villa Espanola
Fenix
1:1
Liverpool Montevideo
Plaza Colonia
0:0
River Plate Montevideo
Primera División - Guard1aes
Club Queretaro
1:0
Monterrey
Puebla
2:0
Mazatlán F.C.
Club America
2:1
Santos Laguna
Atlas
0:0
Cruz Azul
Primera División
Audax Italiano
0:3
Nublense
OHiggins
1:2
Deportes Melipilla
Deportes La Serena
1:4
Colo Colo
Premijer Liga
FK Borac Banja Luka
1:1
FK Tuzla City
1. Divisjon
KFUM Oslo
0:1
Bryne
Ull/Kisa
0:0
Jerv
Start
3:0
Grorud
Sogndal
1:1
Ham Kam
Sandnes
3:2
Asane
Raufoss
5:2
Stjordals Blink
Fredrikstad
3:1
Strommen
Ranheim
3:3
Aalesund
Virslīga
Metta
2:5
Rigas FS
Colombia - Primera B PB Clausura
Chicó
3:1
Real San Andrés
Bogota FC
0:0
Real Cartagena
Belarusian First League
Arsenal Dzerzhinsk
0:2
Krumkachy Minsk
Liga De Expansion MX
Raya2 Expansión
0:1
Leones Negros
Venados
3:1
Mineros de Zacatecas
Pumas Tabasco
0:0
Cancun
Maroc Botola
Renaissance Sportive de Berkane
3:3
Olympique Khouribga
Mouloudia Oujda
1:3
Raja Casablanca
Pro League
Gol Gohar
4:1
Tractor Sazi
Esteghlal
1:0
Havadar SC
Sanat Naft
0:1
Zob Ahan
Africa de Sud Premier League
Golden Arrows
0:1
Mamelodi Sundowns
Tshakhuma Madzivhadila
18:00
Bloemfontein Celtic
Maritzburg United
0:0
Orlando Pirates
Superliga Indoneziei
Barito Putera
0:1
PSIS Semarang
Liga III - Seriei II
Otelul Galati
8:0
CS Faurei
Copa do Nordeste
Santa Cruz
2:4
Pen
Floresta
Ferroviário
4:0
Juazeirense
Prva Liga
Macva
1:0
FC Zlatibor
Primera Nacional Argentina
Villa Dálmine
1:1
Ferro Carril Oeste
Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskhaltubo
0:1
Telavi
Samtredia
1:1
FC Shukura
Torpedo Kutaisi
1:1
Saburtalo
Dinamo Batumi
1:1
Dinamo Tbilisi
FC Locomotive Tbilisi
0:4
FC Dila Gori
First League Ucraina
Olimpik Donetsk
1:0
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
Obolon-Brovar
0:1
Kramatorsk
A Lyga Lituania
Kauno Zalgiris
0:1
FC Džiugas Telšiai
Segunda Division
Fundación AIFI
2:1
DOE
Real Frontera
Nemzeti Bajnokság II
Csákvár
2:2
Szolnoki MÁV FCSzolnoki MÁV FC
Cupa AFC Final
Nasaf Qarshi
3:2
DOE
Lee Man Fc
Muharraq Club
2:0
Al Kuwait
Regionalliga Northeast
FC Germania Halberstadt
0:3
Altglienicke
Chemnitzer
1:1
Energie Cottbus
Regionalliga North Group - South
Luneburger
1:1
VfB Oldenburg
Bolivia Primera División
Royal Pari FC
0:1
The Strongest
Club Bolívar
4:1
San Jose Earthquakes
Always Ready
0:0
Jorge Wilstermann
UEFA Euro U17
România U17
0:2
Rusia U17
Germania U17
11:0
San Marino U17
Thailand Thai League 1
Ratchaburi
1:2
Bangkok United
Russian Professional Football League Group 4
FC Novosibirsk
2:0
Irtysh Omsk
Primera B
Universidad De Concepcion
0:0
Barnechea
Deportes Iquique
1:0
Union San Felipe
Japan J3 League
Vanraure Hachinohe
0:0
Nagano Parceiro
Poland II liga
Pogon Grodzisk Mazowiecki
0:0
Lech II Poznan
Gornik Polkowice
0:1
Puszcza Niepolomice
Odra Opole
1:0
Skra Czestochowa
Liga a treia - Sud-Est
Borislav Parvomay
2:0
Lokomotiv Plovdiv II
Atletik (Kuklen)
3:2
Asenovets 2005
Meistriliiga
Parnu Vaprus
1:2
Tammeka Tartu
Faroe Islands Premier League
HB Torshavn
2:1
Klaksvik
Esiliiga
Flora Tallinn II
0:1
Elva
Paide Lm II
4:0
Tartu Welco Elekter
Iordania Pro League
Al Salt
1:1
Al-Faisaly
Al Baqa A
1:2
Al Hussein Sc
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..