Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 22.10.2021

România Liga I
Craiova 1948
2:0
CS Gaz Metan Mediaș
la TV
Chindia Târgoviște
0:1
CS U Craiova
la TV
România Liga II
Gloria Buzău
1:1
FC Unirea 2004 Slobozia
la TV
Premier League
Arsenal
3:1
Aston Villa
la TV
Bundesliga
FSV Mainz 05
4:1
Augsburg
Serie A
Torino
3:2
Genoa
la TV
Sampdoria
2:1
Spezia
la TV
La Liga
Osasuna
1:1
Granada
la TV
Ligue 1
Saint-Etienne
2:2
Angers
2. Bundesliga
Erzgebirge Aue
1:0
FC Ingolstadt 04
SC Paderborn 07
1:2
Hamburger SV
Eredivisie
Willem II
1:1
Fortuna Sittard
Süper Lig
Yeni Malatyaspor
2:1
Altay
Prima Ligă Belgiană
RFC Seraing
1:3
Sporting Charleroi
Primeira Liga
Guimaraes
2:1
Maritimo
Prima Ligă
Tsarsko Selo
2:0
Lokomotiv Sofia
Lokomotiv Plovdiv
2:1
CSKA 1948
Serie B
US Alessandria Calcio
1:0
Crotone
Prva HNL
Sibenik
1:1
Slaven Belupo
Premier Liga
Desna Chernihiv
1:1
FC Oleksandriya
Metalist 1925 Kharkiv
4:0
Ingulets
Superliga Daneză
Vejle
2:0
Nordsjaelland
Segunda División
Eibar
2:1
F.C. Cartagena
Liga Profesional
Independiente
1:1
Sarmiento
Talleres Cordoba
0:2
River Plate
Ekstraklasa
Radomiak Radom
3:1
Gornik Leczna
Lech Poznan
4:1
Wisla Plock
Eerste Divisie
Telstar
2:2
Helmond Sport
NAC Breda
3:0
MVV Maastricht
FC Eindhoven
1:3
Jong Ajax
VVV Venlo
1:2
De Graafschap
Jong Utrecht
2:1
TOP Oss
ADO Den Haag
0:2
Excelsior
Dordrecht
3:3
Den Bosch
Jong AZ
0:1
Volendam
Almere City
3:5
Jong PSV
Nemzeti Bajnokság I
Zalaegerszeg
2:1
Gyirmot SE
Paks
2:2
Kisvárda F.C.
Ujpest
1:0
MOL Fehérvár FC
2. League Cehia
Vysocina Jihlava
0:0
Sparta Praha II
Prima Ligă
Dinamo Moscow
4:1
Khimki
J1 League
Urawa Red Diamonds
5:1
Kashiwa Reysol
Veikkausliiga
Lahti
0:0
AC Oulu
SJK
4:2
Ilves
Superliga Slovaciei
Sereď
1:1
MSK Zilina
Prima Ligă Bielorusă
Neman
0:2
BATE
First Division
UCD
2:1
Treaty United
Galway United
1:0
Bray Wanderers
Liga Leumit
Hapoel Akko
0:0
Kafr Qasim
Hapoel Ramat Gan
1:1
Maccabi Ahi Nazareth
Beitar Tel Aviv Bat Yam
0:0
Hapoel Umm al-Fahm
Bnei Yehuda Tel Aviv
5:0
Hapoel Afula
Maccabi Bnei Raina
2:0
Hapoel Raanana
Hapoel Rishon Lezion
1:1
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Petah Tikva
0:2
Hapoel Nir Ramat HaSharon
Hapoel Kfar Saba
2:0
AS Ashdod
Hapoel Iksal
19:00
Hapoel Nir Ramat HaSharon
1. Lig Turcia
Ankaragucu
2:1
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Eyupspor
1:0
Adanaspor
Divizia Secundă Belgiană
Royal Excel Mouscron
1:1
RWD Molenbeek
Superliga Serbiei
Radnik Surdulica
1:3
Vozdovac
Cukaricki
6:1
Proleter Novi Sad
Prima Ligă Țara Galilor
Flint Town
1:1
The New Saints
Aberystwyth Town
0:3
Penybont FC
Divizia Națională
Zimbru Chisinau
1:2
Dinamo-auto Tiraspol
Prima Divizie Daneză
Hvidovre
1:0
Koge
Hobro
0:1
Jammertbugt
FAI Cup
Bohemians
1:0
Waterford F.C.
St Patricks Athletic
3:1
Dundalk
3. Liga Germania
VfL Osnabruck
0:0
Hallescher FC
Armenian Premier League
Fc Van
0:0
Sevan
FC Noah
2:2
Ararat Yerevan
Bulgaria B PFG
Marek
0:1
Levski 2020 Lom
Prima Divizie Cipriotă
Olympiakos Nicosia
1:0
Doxa Katokopias
Primera División
Montevideo Wanderers
1:0
Nacional De Football
Primera A
Once Caldas
2:1
La Equidad
Primera División
Universidad de Chile
0:1
Palestino
Unión La Calera
1:2
Cobresal
NIFL Premiership
Dungannon Swifts
2:0
Carrick Rangers
Championnat National
Laval
1:2
Bourg en Bresse Peronnas
CS Sedan
2:1
Stade Briochin
Orleans
0:0
Avranches
Boulogne
1:1
Chateauroux
FC Villefranche
1:1
Bastia-Borgo
Concarneau
2:0
Sete
Annecy
3:0
Cholet
Chambly Oise
4:0
Creteil
Cupa Colombia
Atletico Nacional
1:0
Deportivo Cali
Liga De Expansion MX
Tapatio
1:3
Dorados
Série A
Internacional
1:1
Red Bull Bragantino
LigaPro
U.D. Vilafranquense
1:3
Leixoes
Viseu
1:0
Varzim
Pro League
Foolad Fc
1:3
Persepolis
Superliga Indoneziei
Persita Tangerang
2:1
Persikabo 1973
Persib Bandung
4:2
PSS Sleman
Pusamania Borneo
2:1
PSM Makassar
Madura United
2:3
Persija Jakarta
Liga III - Seriei II
CS Aerostar Bacău
3:1
Dinamo Bacau
Liga III - Seriei IV
FCSB II
6:1
FC Argeș Pitești II
Unirea Bascov
1:1
Academica Clinceni II
Flacăra Moreni
0:2
Rapid Bucuresti II
Liga III - Seriei V
Afc Hermannstadt II
3:1
CS Blejoi
Liga III - Seriei VI
CSM Slatina
0:3
Universitatea Craiova II
FCM Alexandria
0:2
Viitorul Dăești
ACSO Filiasi
0:0
Petrolul Potcoava
Liga III - Seriei VII
Viitorul Pandurii Tg. Jiu 2
1:1
CS Gilortul Târgu Cărbunești
Liga III - Seriei VIII
ACS Ghiroda
3:1
Gloria Cermei
Dumbrăviţa
1:1
Frontiera 2004 Curtici
Liga III - Seriei IX
CS Sanatatea Cluj
1:3
Unirea Ungheni
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj
1:0
Ariesul Turd
Erste Liga
Amstetten
2:0
Austria Wien II
Wacker Innsbruck
5:1
FC Juniors OÖ
Vorwärts Steyr
1:3
Lafnitz
Floridsdorfer AC
3:0
SV Horn
Austria Lustenau
0:1
FC Blau-Weiss Linz
Nedjma D1 Algeria
Cs Constantine
0:1
Mc Oran
Challenge League
Aarau
0:2
FC Thun
FC Wil
2:1
Neuchatel Xamax
Primera Nacional Argentina
Atlético Güemes
3:0
Santamarina
2 NHL
Radnik Sesvete
4:0
Solin
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Academia Cantolao
2:0
UTC
Ayacucho Fc
1:3
Cienciano
Sport Boys
3:3
Carlos Mannucci
First League Ucraina
Volyn Lutsk
3:2
Kremin Kremenchuk
Primera División RFEF Group 1
Extremadura
1:1
Tudelano
Primera División RFEF Group 2
Llagostera
0:0
Linense
Irlanda de Nord Championship
Newry City
1:2
Dergview
Regionalliga Bayern
Unterhaching
5:2
Greuther Fuerth II
Bayern Munchen II
3:0
FC Nurnberg II
Memmingen
0:6
Augsburg II
Regionalliga Northeast
Babelsberg 03
1:1
Lokomotive Leipzig
Luckenwalde
0:1
Tennis Borussia Berlin
Regionalliga Southwest
FC 08 Homburg
1:0
TSV Steinbach
SSV Ulm 1846
1:2
TSG Balingen
Kickers Offenbach
4:0
VfR Aalen
Hoffenheim II
0:2
Fc Piramasens
Regionalliga West
Bonner
1:2
Preussen Munster
Argentina - Division 3 Clausura
Argentino de Quilmes
0:0
Sacachispas
Cyprus Division 2
Ayia Napa FC
2:2
Ermis
Bolivia Primera División
San Jose Earthquakes
1:4
Aurora
Venezuela Primera division grupo central
Yaracuyanos
0:1
Academia Puerto Cabello
Aragua
2:1
Carabobo FC
Venezuela Primera division grupo occidental
Zamora FC
0:0
Estudiantes de Mérida
Portuguesa
1:1
Zulia
CONCACAF League
Deportivo Saprissa
4:3
Comunicaciones Guatemala
C.D. Marathón
0:2
F.C. Motagua
UEFA Euro U17
Ungaria U17
3:0
Estonia U17
Georgia U17
1:1
Islanda U17
Armenia U17
0:2
Belarus U17
Slovacia U17
2:2
Anglia U17
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
Sakhalin
3:1
FC Kaluga
Dinamo Vladivostok
1:1
Dynamo Bryansk
Russian Professional Football League Group 1
Yessentuki
0:3
Dynamo Stavropol
Premier League 2 Division 1
Arsenal U23
4:0
Everton U23
Derby County U23
2:3
Crystal Palace U23
Leeds U23
1:1
Brighton U23
Premier League 2 Division 2
Aston Villa U23
2:3
Sunderland U23
Burnley U23
2:0
Middlesbrough U23
Fulham U23
2:1
Nottingham Forest U23
Norwich U23
2:1
Birmingham U23
Poland II liga
Chrobry Glogow
0:0
Miedz Legnica
Canadian Premier League
Cavalry Fc
2:1
Pacific Fc
Saudi Professional League
Al Faisaly
2:2
Al-Taawon
Dhamk
1:0
Al Hazem
Al-Ittihad Club Jeddah
0:2
Al-Shabab Riyadh
Denmark 2. Division
HIK
2:2
FA 2000
Uzbekistan Super League
Fk Termez Surkhon
1:0
Qizilqum Zarafshon
FC Bunyodkor
3:1
Turon
South-West
Hebar Pazardzhik II
0:2
Vihren
K League 3
Daejeon Korail
0:2
Changwon City
Busan Transport.Corp
1:3
Gyeongju Khnp
Esiliiga
Tallinna Kalev
2:2
FC Nomme United
Armenian First League
Fc Ararat Armenia 2
3:0
Alashkert 2
Gandzasar
0:0
BKMA II
USL LEAGUE ONE
Toronto II
1:2
Fort Lauderdale Strikers
Tanzania Premier League
Kagera Sugar
1:0
Mtibwa Sugar
Iordania Pro League
Al Jalil
0:1
Fc Maan
Campionato Primavera 1
Spal (U19)
1:3
Genoa (U19)
Sassuolo (U19)
1:1
Torino (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..