Mobile app:
Major League Soccer
Portland Timbers
15:30
DC United
Toronto FC
17:00
Colorado Rapids
Minnesota United
17:30
Real Salt Lake
Seattle Sounders
18:00
New York Red Bulls
Los Angeles Galaxy
22:00
Sporting Kansas City
United Soccer League
Sacramento Republic
17:00
Rio Grande Valley
Austin Bold
19:00
Reno 1868 FC
Premier league
AFC Bournemouth
09:00
Everton
Watford
11:30
Arsenal
Championship
Huddersfield
07:00
Sheffield Wednesday
Barnsley
07:30
Leeds United
Bundesliga
1899 Hoffenheim
09:30
SC Freiburg
SC Paderborn 07
12:00
Schalke 04
2nd Bundesliga
Erzgebirge Aue
07:30
VfL Osnabruck
SV Darmstadt 98
07:30
FC Nurnberg
VfL Bochum
07:30
Dynamo Dresden
La Liga
Eibar
06:00
Espanyol
Alaves
08:00
Sevilla
Celta Vigo
10:00
Granada
Valladolid
12:30
Osasuna
Betis
15:00
Getafe
First Division A
Anderlecht
08:30
Antwerp
Gent
12:00
Mechelen
Royal Excel Mouscron
14:30
Kortrijk
Superliga
Gimnasia La Plata
10:00
Racing Club
Banfield
12:15
Talleres Cordoba
Rosario Central
14:30
Newells Old Boys
Independiente
16:45
Lanus
Boca Juniors
19:00
Estudiantes
Liga MX
Toluca
13:00
Monarcas
Santos Laguna
19:45
Pachuca
CAF Champions League
Fosa Juniors FC
07:30
Mazembe
Elect-Sport FC
10:30
Esperance
Asante Kotoko
11:00
Etoile Sportive du Sahel
Enyimba
11:00
Al Hilal Omdurman
ASC Kara
12:00
Vita Club
FC Nouadhibou
13:00
AC Casablanca
Al-Nasr Benghazi
14:00
Raja Casablanca
USM Alger
15:45
Gor Mahia
Serie A
Genoa
06:30
Atalanta
Brescia
09:00
Bologna
Parma
09:00
Cagliari
SPAL
09:00
Lazio
Roma
12:00
Sassuolo
Verona
14:45
AC Milan
Ligue 1
Nantes
09:00
Reims
Saint-Etienne
11:00
Toulouse
AS Monaco
15:00
Marseille
Serie B
Cosenza Calcio
09:00
Pescara
Crotone
09:00
Empoli
Pisa
15:00
Cremonese
Segunda Division
Albacete
06:00
Tenerife
Oviedo
10:00
Elche
Real Zaragoza
12:00
Extremadura
Lugo
14:00
Fuenlabrada
Sporting Gijon
15:00
Deportivo La Coruna
Seria C Girone B
Sambenedettese
09:00
Arzignano Valchiampo
Sudtirol
09:00
Reggio Audace
Imolese
09:00
Modena
Piacenza
09:00
Fermana
Cesena
11:30
Triestina
Feralpisalo
11:30
Virtus Verona
L.R. Vicenza Virtus
11:30
Rimini
Padova
11:30
Carpi
Ravenna
11:30
Vis Pesaro
Regionalliga Bayern
FC Nurnberg II
08:00
Greuther Fuerth II
Seria C Group
Albinoleffe
09:00
Pianese
Lecco
09:00
Siena
Carrarese
09:00
Pistoiese
Olbia
09:00
US Alessandria Calcio
Pontedera
09:00
Novara
Gozzano
11:30
Giana Erminio
Juventus U23
11:30
Pro Patria
Renate
11:30
Pergolettese
11:30
Arezzo
Seria C Girone C
Catania
09:00
Viterbese
Paganese
09:00
Virtus Francavilla
Teramo
09:00
Cavese
Ternana
09:00
Monopoli
Bisceglie
11:30
Potenza
Catanzaro
11:30
Sicula Leonzio
Vibonese
11:30
Rende
Picerno
11:30
Avellino
Primera B Clausura
Tigres
15:00
Quindio
Boca Juniors de Cali
16:30
Chicó
Real San Andrés
16:30
Llaneros
Ascenso MX
Leones Negros
13:00
Celaya
Eredivisie
PEC Zwolle
06:15
RKC Waalwijk
Feyenoord
08:30
ADO Den Haag
Heracles
08:30
Willem II
Fortuna Sittard
10:45
Twente
Bundesliga
Rapid Wien
08:30
Admira Wacker
SCR Altach
08:30
SKN St. Polten
Wolfsberger AC
11:00
Austria Wien
Erste Liga
FC Juniors OÖ
04:30
FC Blau-Weiss Linz
Super League
Shanghai Shenhua
05:30
Tianjin Teda
Wuhan Zall F.C.
07:35
Dalian Yifang F.C.
League 1
Guangdong Southern Tigers
07:30
Shaanxi Changan
Regionalliga Nord
FC St. Pauli II
08:00
Luneburger
Holstein Kiel II
08:00
Altona 93
VfB Oldenburg
09:00
Eintracht Norderstedt
Hannoverscher SC
09:00
SV Drochtersen/Assel
Regionalliga Nordost
Energie Cottbus
07:30
ZFC Meuselwitz
FC Germania Halberstadt
07:30
Bischofswerdaer
Lichtenberg 47
07:30
Babelsberg 03
Union Furstenwalde
07:30
Viktoria Berlin
Altglienicke
07:30
BSG Chemie Leipzig
RW Erfurt
09:00
Dynamo Berlin
Regionalliga Sudwest
Mainz 05 II
08:00
Giessen
CAF Confederations Cup
Bolton City
07:00
Zanaco
Azam F.C.
09:00
Triangle United
TS Galaxy F.C.
09:00
CNaPS Sport
Malindi S.C.
09:15
Al Masry
ESAE
11:00
Salitas
Santoba FC
12:00
FC San-Pédro
Paradou Ac
15:45
CS Sfaxien
Segunda Division B Group 2
Unionistas de Salamanca
06:00
Haro Deportivo
Burgos CF
11:00
Calahorra
Real Unión
12:00
Tudelano
Logrones
12:00
Cultural Leonesa
Segunda Division B Group 1
Getafe B
05:30
Pena Deportiva
Atlético Baleares
06:00
SS Reyes
Atletico Madrid II
06:00
Las Palmas Atlético
Oviedo B
06:00
Rayo Majadahonda
Sporting Gijon II
06:00
Coruxo
UD Ibiza
06:00
Pontevedra
Celta Vigo II
06:00
Marino de Luanco
Melilla
06:00
Las Rozas CF
Racing Ferrol
11:00
Internacional de Madrid
Segunda Division B Group 3
Ebro
06:00
Gimnastic
FC Andorra
06:00
Ejea
Lleida Esportiu
12:00
Espanyol B
Orihuela
Post
Levante B
Castellón
13:00
UE Olot
Hercules
13:30
Sabadell
UE Cornellà
14:00
Badalona
Segunda Division B Group 4
Granada II
05:00
Villarrobledo
Sevilla Atletico
05:00
Cádiz B
Atlético Sanluqueño
12:00
F.C. Cartagena
Real Murcia
12:00
San Fernando
Yeclano Deportivo
12:30
Cordoba
Linense
13:00
Don Benito
Recreativo Huelva
13:00
UCAM Murcia
Badajoz
13:00
Algeciras
Marbella
14:00
Mérida
Primeira Liga
Santa Clara
11:00
Moreirense
Maritimo
11:00
Belenenses
Rio Ave
11:00
Tondela
Portimonense
13:00
FC Porto
Boavista
15:00
Sporting CP
Segunda Liga
Academica
06:15
Nacional
Sporting Covilha
11:00
Leixoes
Casa Pia A.C.
13:15
Oliveirense
Penafiel
13:15
Mafra
3rd Liga
FC Ingolstadt 04
07:00
Hallescher FC
Eintracht Braunschweig
08:00
Hansa Rostock
TFF 2. LIG White Group
Yeni Çorumspor
09:00
Gumushanespor
Inegolspor
09:30
Sancaktepe Belediye
Kirklarelispor
09:30
Zonguldak Kömürspor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
09:30
Hekimoğlu Trabzon
Amedspor
11:00
Hacettepe
Afjet Afyonspor
12:00
Sanliurfaspor
Tarsus İdman Yurdu
12:00
Sarıyer
2.Lig Red Group
Elazigspor
08:30
Tuzlaspor
Etimesgut Belediyespor
08:30
BB Bodrumspor
Sivas Belediyespor
08:30
Kahramanmarasspor AS
Van Büyükşehir Belediyesi
08:30
Kardemir Karabukspor
Bayburt Özel İdarespor
08:30
Kırşehir Belediyespor
Kastamonuspor
09:00
Bandirmaspor
Sakaryaspor
12:00
Uşakspor
ALKA Superliga
Aarhus
06:00
Aalborg
Esbjerg
08:00
Randers
Lyngby
08:00
Midtjylland
Hobro
10:00
Copenhagen
Brondby
12:00
Nordsjaelland
Second Division B
Roeselare
10:00
Virton
1st League
Zlin
09:00
Sparta Praha
Karvina
09:00
Bohemians 1905
Banik Ostrava
11:00
Dynamo České Budějovice
Premier league
Gazovik Orenburg
07:00
Rubin
FC Tambov
09:30
CSKA Moscow
Krasnodar
12:00
Krylya Sovetov
Serie A
Atlético Mineiro
10:00
Internacional
Atletico Paranaense
10:00
Avai
Bahia
15:00
Fortaleza FC
Fluminense
15:00
Corinthians
Gremio
15:00
Goias
Sao Paulo
18:00
Centro Sportivo Alagoano
Veikkausliiga
Inter Turku
10:00
IFK Marieham
Ilves
11:30
Honka
KuPS
11:30
HJK Helsinki
1st Division
Roskilde
07:45
Nykobing
Koge
08:00
Naestved
Vejle
09:00
Hvidovre
Hjorring
12:00
Kolding IF
Swiss Cup
Stade Nyonnais
08:30
FC Thun
Bellinzona
09:00
Neuchatel Xamax
Bassecourt
09:30
Rapperswil-Jona
Aarau
10:00
Sion
Wohlen
10:00
Luzern
Eliteserien
Bodo Glimt
12:00
Stabaek
Haugesund
12:00
Mjondalen
Molde
12:00
Tromso
Stromsgodset
12:00
Ranheim
Viking
12:00
Odd Ballklubb
Kristiansund BK
14:00
Brann
1. Division
Jerv
09:00
Raufoss
Nest-Sotra
09:00
Tromsdalen
Strommen
09:00
Start
KFUM Oslo
09:00
Skeid
Ham Kam
12:00
Ull/Kisa
Sandnes
12:00
Notodden
Sogndal
12:00
Sandefjord
Brazil play-offs
Juventude
17:00
Natutico Recife
1st Division
Armavir
10:30
Chertanovo Moscow
Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
04:30
PSIS Semarang
Persipura Jayapura
04:30
Persela Lamongan
Perseru Badak Lampung
07:30
PSM Makassar
2nd League
Viktoria Zizkov
04:15
Hradec Kralove
Vlasim
11:00
Vítkovice
Regionalliga West
Fc Schalke 04 II
09:00
Fortuna Koeln
Premier League
Keshla FK
10:00
Sabail
Qarabag
12:30
Neftchi Baku
Serie B
Figueirense
15:00
Sport Club do Recife
Primera Division - Clausura
Caracas FC
11:00
Monagas
Deportivo Lara
16:00
Lala FC
Llaneros
16:00
Deportivo La Guaira
Trujillanos
Post
Deportivo Anzotegui
Zulia
16:00
Mineros de Guayana
Aragua
17:00
Estudiantes de Caracas
Deportivo Táchira
17:00
Carabobo FC
Academia Puerto Cabello
18:00
Atltico Venezuela
Zamora FC
18:00
Portuguesa
Primera Divisin - Clausura
Carlos Mannucci
14:30
Union Comercio
Deportivo Municipal
17:00
Sporting Cristal
Super Lig
Ankaragucu
10:00
Yeni Malatyaspor
Rizespor
10:00
Goztepe
Denizlispor
13:00
Konyaspor
Trabzonspor
13:00
Genclerbirligi
Super League
Xanthi FC
12:00
Asteras Tripolis
AEK Athens
12:15
Lamia
Panionios
12:15
Larisa
Aris Thessaloniki
14:30
Panathinaikos
1. Lig
Bursaspor
09:30
Osmanlispor
İstanbulspor A.Ş.
09:30
Giresunspor
Adanaspor
12:00
Adana Demirspor
Menemen Belediye
12:00
Akhisar Belediye
Division Profesional Clausura
Club Nacional
16:00
Deportivo Capiatá
Club Olimpia
18:30
Club Sportivo San Lorenzo
Ekstraklasa
Pogon Szczecin
09:00
LKS Lodz
Gornik Zabrze
11:30
Slask Wroclaw
Primera A
Jaguares
16:30
America de Cali
Millonarios
18:00
Dep. Pasto
Envigado
18:45
Independiente Medellin
Huila
21:00
Junior
Primera
Universidad De Concepcion
11:30
Colo Colo
Cobresal
14:00
Everton De Vina
Universidad Catolica
16:30
OHiggins
Unión La Calera
19:00
Antofagasta
Allsvenskan
Hacken
09:00
AIK
Hammarby
09:00
IFK Goteborg
Malmo FF
11:30
Norrkoping
Superettan
Brage
09:00
Dalkurd
Norrby
11:30
Varbergs
1st Liga
Miedz Legnica
06:45
Olimpia Grudziadz
Segunda Division - Clausura
Real Frontera
15:00
Urena
Angostura
16:00
Dynamo De Puerto La Cruz
Ecuador - First Division
Guayaquil City F.C.
15:00
Universidad Católica del Ecuador
Emelec
17:15
L.D.U. Quito
Segunda Divisin
Alianza Atletico
14:00
Union Huaral
Comerciantes Unidos
16:30
Cienciano
Cultural Santa Rosa
16:30
Sport Loreto
Los Caimanes
Post
Sport Victoria
Argentina - Primera B Nacional
Guillermo Brown
10:00
Independiente Rivadavia
Atlético Mitre
15:00
Agropecuario
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
15:00
Atletico De Rafaela
San Martin de San Juan
16:00
Barracas Central
Argentina - Division 3 Metropolitana
Argentino de Quilmes
10:00
Comunicaciones
Defensores Unidos
14:30
San Miguel
Sacachispas
14:30
Deportivo Armenio
Torneo Federal A
Defensores de Pronunciamiento
14:00
Sportivo Belgrano
Olimpo Bahia Blanca
14:30
Villa Mitre
Deportivo Madryn
14:30
Deportivo Maipu
Douglas Haig
14:30
Unión de Sunchales
Sol de Mayo
14:30
Juventud Unida Univ.
Huracán Las Heras
15:00
Club Atlético Camioneros
San Martin de Formosa
15:00
Central Norte
Boca Unidos
15:00
Crucero del Norte
Atletico Sarmiento
16:00
Juventud Unida
Sportivo Las Parejas
17:00
Defensores Villa Ramallo
Liga I
CSMS Iasi
11:00
AFC Hermannstadt
Universitatea Craiova
14:00
Steaua Bucuresti
Super Liga
Mladost Lucani
13:00
Spartak Subotica
Backa Topola
13:00
Macva
Prva Liga
Novi Pazar
10:30
Zemun
Grafičar
10:30
Radnicki Pirot
Kolubara
13:00
Dinamo Vranje
Honduras Liga Nacional Apertura
Lobos UPNFM
0:0
'
F.C. Motagua
1 HNL
NK Osijek
10:30
NK Varazdin
HNK Rijeka
13:00
Hajduk Split
Premier League
Mariupol
07:00
Olimpik Donetsk
Dynamo Kyiv
10:00
Desna Chernihiv
Kolos Kovalivka
12:30
FK Lviv
Super Liga
Slovan Bratislava
12:00
Spartak Trnava
1st SNL
ND Triglav
08:00
NK Domzale
Olimpija Ljubljana
10:15
NK Celje
Mura
12:00
NK Tabor Sežana
S.League
Albirex Niigata Singapore
05:30
Garena Young Lions
Geylang
05:30
Hougang United
Virsliga
Rigas FS
11:00
Spartaks Jurmala
First League
Volyn Lutsk
11:30
Balkany
Primera División
Danubio
15:00
Cerro
Plaza Colonia
15:00
Boston River
Progreso
15:00
Rampla Juniors
Nacional De Football
18:00
Liverpool Montevideo
Primera division Apertura
C.D. FAS
17:30
Jocoro
Juventud Independiente
17:30
Alianza
Costa Rica Primera Division Apertura
San Carlos
20:00
C.S. Herediano
Primera B
San Luis
11:00
Rangers de Talca
Deportes Temuco
14:00
Deportes Puerto Montt
Cobreloa
15:00
Nublense
Liga II
UTA Arad
04:30
CS Mioveni
FC Arges Pitesti
08:30
Rapid Bucuresti
1st League
Doxa Katokopias
11:00
Ethnikos Achnas
A. E. Kition Larnaca
11:00
Omonia
Enosis Neon Paralimni
12:00
Anorthosis
Israeli Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv
12:00
Maccabi Netanya
FC Ashdod
13:15
Hapoel Beer Sheva
Premier League
Irtysh Pavlodar
08:00
Taraz
Ordabasy
08:00
Kaysar
Tobol Kostanay
08:00
Okzhetpes
Aktobe
09:00
Atyrau
Astana
09:00
Shakhter Karagandy
Kairat Almaty
09:00
Zhetysu
Meistriliga
Maardu Linnameeskond
08:00
Tammeka Tartu
Premier League
Bloemfontein Celtic
09:00
Stellenbosch FC
Black Leopards
09:00
Baroka
Algeria - Legue 1
Mc Oran
16:00
MC Alger
Urvalsdeild
Akraness
12:00
Grindavik
Akureyri
12:45
HK Kopavogs
First Professional League
Dunav Ruse
10:45
Slavia Sofia
Levski Sofia
13:15
Cherno More Varna
Second Professional League
Strumska Slava
10:00
Ludogorets II
National Division
Sfintul Gheorghe
09:00
Dinamo-auto Tiraspol
Milsami Orhei
12:00
Speranta Nisporeni
Premier
Slavia Mozyr
08:00
Energetik-Gu Minsk
Isloch
10:00
Shakhter Soligorsk
Dinamo Minsk
12:00
Slutsk
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Sarajevo
13:30
Zvijezda 09
Siroki Brijeg
13:30
FK Tuzla City
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..