Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 21.02.2020

Championship
Derby
14:45
Fulham
on TV
Bundesliga
Bayern Munich
14:30
SC Paderborn 07
on TV
2nd Bundesliga
Wehen Wiesbaden
12:30
Greuther Fuerth
VfL Osnabruck
12:30
Erzgebirge Aue
La Liga
Betis
15:00
Mallorca
on TV
First Division A
Kortrijk
14:30
Genk
Superliga
Banfield
17:00
Aldosivi
on TV
Argentinos Juniors
19:10
Patronato
on TV
Liga MX
Atlas
20:00
Pachuca
on TV
Puebla
22:00
Toluca
on TV
Club Tijuana
22:10
Guadalajara
on TV
Serie A
Brescia
14:45
Napoli
on TV
Ligue 1
Nice
13:00
Brest
on TV
Metz
14:45
Lyon
on TV
Serie B
Cosenza Calcio
15:00
Frosinone
Ligue 2
Chambly Oise
14:00
Nancy
Clermont Foot 63
14:00
FC Paris
Grenoble Foot 38
14:00
Chateauroux
Guingamp
14:00
Sochaux
Le Havre
14:00
Orleans
Chamois Niortais
14:00
Valenciennes
Rodez
14:00
Lorient
Ajaccio
14:00
Le Mans
Segunda Division
Sporting Gijon
15:00
Cadiz
on TV
Ascenso MX
Venados
20:00
Dorados
Correcaminos
20:00
Leones Negros
Eredivisie
RKC Waalwijk
14:00
Sparta Rotterdam
Erste Liga
Austria Klagenfurt
13:10
Ried
Austria Lustenau
13:10
FC Dornbirn 1913
FC Juniors OÖ
13:10
Lafnitz
Kapfenberger SV
13:10
FC Blau-Weiss Linz
Amstetten
13:10
Liefering
SV Horn
13:10
Austria Wien II
Eerste Divisie
Cambuur
14:00
Roda
Dordrecht
14:00
De Graafschap
Excelsior
14:00
Den Bosch
Go Ahead Eagles
14:00
NEC Nijmegen
Helmond Sport
14:00
Jong Ajax
Jong PSV
14:00
TOP Oss
NAC Breda
14:00
Almere City
Telstar
14:00
MVV Maastricht
Regionalliga Nord
SV Drochtersen/Assel
13:30
Heider SV
Werder Bremen II
13:30
Hannoverscher SC
Regionalliga Nordost
Dynamo Berlin
13:00
Altglienicke
FSV Wacker 90 Nordhausen
13:00
Lichtenberg 47
Regionalliga Sudwest
Hoffenheim II
12:30
Astoria Walldorf
TSG Balingen
13:00
Mainz 05 II
Primeira Liga
Aves
15:30
Guimaraes
LigaPro
U.D. Vilafranquense
15:00
Farense
3rd Liga
Viktoria Koln
13:00
Sonnenhof Großaspach
Scottish Premiership
St Mirren
14:45
Hearts
ALKA Superliga
Hobro
13:00
Midtjylland
Scottish Championship
Dundee United
14:05
Inverness Ct
Second Division B
OH Leuven
14:30
Union S.Gilloise
Friendlies
Brann
06:00
Aalesund
Halmstad
07:00
Landskrona Bols
Dinamo Minsk
09:00
Dinamo Moscow
Lillestrom
09:00
Bodo Glimt
Stal Mielec
09:00
Chornomorets Odesa
Rosenborg
10:00
Ranheim
Start
11:00
Jerv
Norrby
11:30
Degerfors
Cincinnati
14:00
KR Reykiavik
Challenge League
Winterthur
14:00
Lausanne-Sport
Suomen Cup
VPS
13:00
FF Jaro
Paulista
Botafogo SP
14:00
Inter de Limeira
Novorizontiono
17:15
Mirassol
National
AS Beziers
14:00
Creteil
Boulogne
14:00
Le Puy
Bourg en Bresse Peronnas
14:00
Pau
Cholet
14:00
Bastia-Borgo
Gazelec Ajaccio
14:00
Dunkerque
Lyon la Duchere
14:00
Avranches
Quevilly
14:00
Concarneau
Toulon
14:00
FC Villefranche
Regionalliga West
Oberhausen
13:30
Sportfreunde Lotte
Liga 1 Movistar - Apertura
Deportivo Binacional
18:00
UTC
Primera Division - Clausura
Deportivo Táchira
18:00
Zamora FC
Super Lig
Sivasspor
12:00
Alanyaspor
on TV
1. Lig
Eskisehirspor
11:00
Hatayspor
J. League
Shonan Bellmare
05:00
Urawa Red Diamonds
Division Profesional Clausura
Libertad
18:15
Sol de America
Greece Football League
Levadiakos
08:00
Doxa Drama
Ekstraklasa
LKS Lodz
12:00
Pogon Szczecin
Slask Wroclaw
14:30
Gornik Zabrze
Airtricity League
Derry City
14:45
Finn Harps
Shelbourne
14:45
Dundalk
Sligo Rovers
14:45
St Patricks Athletic
Waterford F.C.
14:45
Bohemians
Shamrock Rovers
15:00
Cork City
Primera A
Dep. Pasto
18:05
Envigado
Independiente Santa Fe
20:10
America de Cali
Primera
Antofagasta
16:00
Universidad De Concepcion
Universidad Catolica
18:30
Deportes Iquique
1st Division
Cabinteely
14:45
Bray Wanderers
Galway United
14:45
Athlone Town
NIFL Premiership
Linfield
14:45
Crusaders
Segunda Division - Clausura
Universidad Central de Venezuela
Post
Petare
Ecuador - First Division
LDU Portoviejo
19:15
Deportivo Cuenca
on TV
Argentina - Primera B Nacional
Atletico De Rafaela
18:05
Defensores de Belgrano
Gimnasia Jujuy
19:30
Brown de Adrogué
Torneo Federal A
Sportivo Belgrano
19:15
Boca Unidos
Central Norte
20:00
Atlético Güemes
Super Liga
Vozdovac
11:30
Spartak Subotica
Javor
12:00
Mladost Lucani
Liga Nacional
Siquinala
20:00
Comunicaciones Guatemala
Honduras Liga Nacional Apertura
Club Deportivo Honduras Progreso
20:15
Platense F.C.
1 HNL
NK Varazdin
12:00
Lokomotiva Zagreb
Cymru Premier
Aberystwyth Town
14:45
Penybont FC
Connah's Quay
15:00
The New Saints
Liga II