Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 22.11.2020

USA play-offs
Sporting Kansas City
3:0
Pen
San Jose Earthquakes
on TV
Minnesota United
3:0
Colorado Rapids
on TV
Portland Timbers
7:8
Pen
FC Dallas
on TV
Premier league
Fulham
2:3
Everton
on TV
Sheffield United
0:1
West Ham United
on TV
Leeds United
0:0
Arsenal
on TV
Liverpool
3:0
Leicester City
on TV
Bundesliga
SC Freiburg
1:3
FSV Mainz 05
on TV
FC Koln
1:2
Union Berlin
on TV
Bundesliga
Austria Wien
1:1
SKN St. Polten
WSG Swarovski Tirol
3:0
Admira Wacker
on TV
Ried
4:3
Rapid Wien
La Liga
Eibar
0:0
Getafe
on TV
Cadiz
0:1
Real Sociedad
on TV
Granada
1:3
Valladolid
on TV
Alaves
2:2
Valencia
on TV
First Division A
Beerschot
2:1
Anderlecht
Zulte-Waregem
1:2
Mechelen
Sporting Charleroi
0:1
Gent
Genk
4:1
Royal Excel Mouscron
Liga De Expansion MX Apertura
UANL Tigres
2:1
Toluca
on TV
Monterrey
2:4
Pen
Puebla
on TV
2nd Bundesliga
Erzgebirge Aue
3:0
SV Darmstadt 98
Wurzburger Kickers
2:1
Hannover 96
Hamburger SV
1:3
VfL Bochum
Greuther Fuerth
3:1
Jahn Regensburg
Serie A
Fiorentina
0:1
Benevento
on TV
Inter
4:2
Torino
on TV
Roma
3:0
Parma
on TV
Sampdoria
1:2
Bologna
on TV
Verona
0:2
Sassuolo
on TV
Udinese
1:0
Genoa
on TV
Napoli
1:3
AC Milan
on TV
Ligue 1
Nantes
1:1
Metz
on TV
Dijon
0:1
Lens
on TV
Montpellier
4:3
Strasbourg
on TV
Reims
0:1
Nimes
Angers
0:1
Lyon
Lille
4:0
Lorient
on TV
Serie B
Ascoli
1:1
Virtus Entella
Reggina
1:2
Pisa
Segunda Division
Sabadell
3:1
Las Palmas
Mallorca
0:0
Sporting Gijon
Tenerife
0:1
Logrones
S. D. Ponferradina
2:1
Real Zaragoza
Seria C Girone B
Triestina
3:1
Fermana
Matelica
2:2
Cesena
Modena
1:2
Sudtirol
Feralpisalo
3:1
Padova
Ravenna
1:1
Sambenedettese
Virtus Verona
1:1
Mantova
Vis Pesaro
3:2
Carpi
Seria C Group
Pontedera
0:1
Pro Patria
Albinoleffe
1:2
Como
Juventus U23
3:2
Pistoiese
Lecco
3:2
Pergolettese
Lucchese
0:1
Giana Erminio
Pro Vercelli
0:2
Pro Sesto
Carrarese
3:0
Olbia
Seria C Girone C
Catania
0:0
Turris
Foggia
1:1
Virtus Francavilla
Casertana
0:2
Bari 1908
Catanzaro
2:1
Cavese
Monopoli
2:0
Vibonese
Trapani
Post
Ssd Palermo
Trapani
Post
Palermo
Paganese
1:1
Bisceglie
Ternana
3:0
Teramo
Colombia Primera B Apertura Playoff Group B
Quindio
1:0
Huila
Colombia Primera B Apertura Playoff Group A
Leones FC
0:0
Valledupar
Eredivisie
Ajax
5:0
Heracles
on TV
Sparta Rotterdam
6:0
ADO Den Haag
Fortuna Sittard
1:3
Feyenoord
on TV
Twente
1:1
PSV
on TV
RKC Waalwijk
1:1
Heerenveen
Az Alkmaar
1:0
Emmen
ALKA Superliga
Aalborg
1:1
Nordsjaelland
Odense
1:1
Sonderjyske
Aarhus
1:2
Midtjylland
Vejle
0:2
Brondby
on TV
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Herediano
2:3
Deportivo Saprissa
Armenian Premier League
Shirak
0:3
Fc Urartu
Armenian First League
Sevan
4:2
Pyunik Yerevan 2
China - relegation play - offs
Wuhan Zall F.C.
1:0
Hangzhou Greentown
Copa Portugal
Anadia FC
2:1
Pinhalnovense
AD Fafe
5:1
Vilar De Perdizes
Limianos
1:2
Fontinhas
Torreense
2:0
Alverca
Felgueiras 1932
0:1
Tondela
Vilaverdense
2:3
Olimpico Montijo
S.C. Beira-Mar
1:3
Santa Clara
Merelinense
0:1
Moreirense
Moncao
1:2
Rio Ave
Oliveirense
0:4
Pacos Ferreira
Vizela
0:1
AET
Boavista
3rd Liga
Lubeck
3:0
Bayern Munchen II
Unterhaching
2:2
Viktoria Koln
FC Ingolstadt 04
1:0
Magdeburg
Taiwan Premier League
Hang Yuen
1:3
Tainan City
Hasus Tsu
1:1
Taipower
Ming Chuan
1:2
Tatung F.C.
Taichung Futuro
4:0
Taicheng Lions
Super League
Sion
2:2
Zurich
St Gallen
2:2
Lausanne-Sport
Servette FC
1:1
FC Lugano
Scottish Premiership
Rangers
4:0
Aberdeen
on TV
Second Division B
Union S.Gilloise
2:1
RWD Molenbeek
Westerlo
1:1
RFC Seraing
1st League
Banik Ostrava
Post
Slovacko
Zbrojovka Brno
1:1
Pribram
Zlin
1:0
Plzen
Sparta Praha
2:4
Dynamo České Budějovice
Premier league
CSKA Moscow
1:1
PFC Sochi
Rotor Volgograd
0:0
Ural
Rubin
0:2
Rostov
Serie A
Ceara
2:2
Atlético Mineiro
on TV
Sao Paulo
1:1
Vasco da Gama
on TV
Botafogo
1:2
Fortaleza
on TV
Internacional
1:2
Fluminense
on TV
Corinthians
0:0
Gremio
on TV
1st Division
Fremad Amager
0:1
Koge
Esbjerg
2:1
Skive
Eliteserien
Haugesund
3:2
Sandefjord
Kristiansund BK
1:0
Mjondalen
Odd Ballklubb
1:2
Start
Sarpsborg
1:2
Viking
Stromsgodset
1:2
Bodo Glimt
1. Division
Raufoss
1:1
Tromso
Lillestrom
Post
KFUM Oslo
Indonesia Liga 1
Persipura Jayapura
Post
PSM Makassar
Persela Lamongan
Post
Bali United Pusam
Persija Jakarta
Post
Persikabo 1973
2nd League
Viktoria Zizkov
3:1
Lisen
Vlasim
1:0
Dukla Praha
2nd SNL
Smartno
Post
Radomlje
AFC Champions League
Suwon Bluewings
0:0
Guangzhou Evergrande
Jeonbuk
1:2
Shanghai SIPG
Premier League
Qabala
1:4
Neftchi Baku
Zira
3:1
Keshla FK
Primera Division - Clausura
Atletico Venezuela
2:0
Carabobo FC
Metropolitanos
0:3
Deportivo Táchira
Yaracuyanos
0:1
Mineros de Guayana
Monogas
1:0
Zamora FC
Super Lig
Hatayspor
2:2
Rizespor
Goztepe
3:1
Ankaragucu
Konyaspor
2:1
Kasimpasa
Antalyaspor
0:2
Alanyaspor
Trabzonspor
1:0
Erzurum BB
on TV
Super League
AEK Athens
4:1
Larisa
Panetolikos
0:1
Aris Thessaloniki
PAOK
2:1
Pas Giannina
on TV
1. Lig
Keciorengucu
6:0
Akhisar Belediye
Tuzlaspor
0:6
Bandirmaspor
Adana Demirspor
4:1
Eskisehirspor
J. League
Urawa Red Diamonds
1:2
Gamba Osaka
Premier
FC Minsk
2:2
Vitebsk
Neman
1:0
Slutsk
Gorodeya
1:4
Dinamo Brest
Rukh Brest
1:2
Shakhter Soligorsk
Smolevichi-STI
0:3
Slavia Mozyr
Torpedo Zhodino
2:0
Isloch
BATE
5:0
Belshina Bobruisk
FC Energetik-BGU Minsk
2:3
Dinamo Minsk
Division Profesional Clausura
Club Nacional
0:0
Guairena
Sportivo Luqueño
2:2
Club Olimpia
Meistriliga
Tammeka Tartu
3:3
Tulevik Viljandi
Kalju Nomme
0:3
Flora Tallinn
FCI Levadia Tallinn
2:2
Paide Linnameeskond
Greece Football League
Apollon Larissa F.C.
Post
Panachaiki
Trikala
Post
Levadiakos
Xanthi FC
Post
PAE Chania
Georgia Erovnuli Liga
FC Merani Tbilisi
1:2
Chikhura
Ekstraklasa
Lech Poznan
3:3
Rakow Czestochowa
Cracovia Krakow
0:1
Legia Warszawa
Primera A
Junior
1:0
Deportes Tolima
on TV
Dep. Pasto
1:0
Independiente Santa Fe
on TV
Primera
Palestino
1:3
Deportes La Serena
Everton De Vina
1:1
Universidad de Chile
Universidad Catolica
5:3
Antofagasta
Allsvenskan
AIK
0:2
Orebro
Elfsborg
2:1
Helsingborg
on TV
Kalmar
0:3
Djurgarden
Hammarby
2:2
Malmo FF
Ostersunds FK
0:4
Varbergs
Superettan
Vasteras
0:3
Orgryte
Akropolis
2:1
Brage
1st Liga
LKS Lodz
4:4
Puszcza Niepolomice
Odra Opole
1:1
Gornik Leczna
Sandecja Nowy Sacz
1:1
Radomiak Radom
Nemzeti Bajnokság I
MOL Fehérvár FC
3:0
Diosgyori
Serie C Group A
Paysandu
3:0
Ferroviário
Jacuipense
3:2
Treze
Segunda Division
CD Hermanos Colmenares
3:1
Deportivo JBL
Atletico El Vigia
0:2
Urena
Un. Local Andina
2:3
Real Frontera
Ecuador - First Division
Olmedo
1:2
El Nacional
on TV
Aucas
Post
Universidad Católica del Ecuador
Barcelona Guayaquil
Post
Mushuc Runa
Olmedo
Post
LDU Portoviejo
Delfín
Post
L.D.U. Quito
Deportivo Cuenca
Post
Emelec
El Nacional
Post
Macara
Independiente del Valle
Post
Orense SC
Técnico Universitario
Post
Guayaquil City F.C.
Deportivo Cuenca
3:3
Aucas
on TV
Emelec
3:2
Delfín
on TV
Serie C Group B
São José
0:0
Londrina
Volta Redonda
1:1
Sao Bento
Liga I
AFC Hermannstadt
0:1
Astra Giurgiu
CFR Cluj
0:1
UTA Arad
Super Liga
FC Zlatibor
1:0
Backa
Vojvodina
0:2
Crvena Zvezda
Prva Liga
Dinamo Vranje
1:0
Radnicki Sremska Mitrovica
FK Kabel Novi Sad
2:2
Jagodina
Žarkovo
1:0
Trayal Kruševac
Liga Nacional
Antigua
2:0
Deportivo Achuapa
Malacateco
2:0
Guastatoya
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
3:0
Platense F.C.
CD Olimpia
5:0
C.D. Real Sociedad
Qatar Stars League
Al-Duhail
0:3
Al-Gharafa
Al-Arabi
1:4
Al Sadd
Premier League
FC Mynai
3:2
Dnipro-1
Desna Chernihiv
0:1
FK Lviv
Vorskla Poltava
3:0
Kolos Kovalivka
Super Liga
Slovan Bratislava
2:1
Zlate. Moravce
1st SNL
Aluminij
0:0
NK Tabor Sežana
NK Domzale
0:1
NK Celje
S.League
Lion City Sailors
2:3
Albirex Niigata Singapore
Tanjong Pagar Utd Fc
2:2
Tampines
Regionalliga Northeast
Viktoria Berlin
Post
Hertha Berlin II
Altglienicke
Post
Bischofswerdaer
Auerbach
Post
Dynamo Berlin
Lichtenberg 47
Post
Carl Zeiss Jena
Regionalliga Southwest
Hoffenheim II
Post
FC 08 Homburg
Mainz 05 II
Post
Astoria Walldorf
Regionalliga North Group - North
Eintracht Norderstedt
Post
VFB Phoenix Lubeck
Luneburger
Post
Holstein Kiel II
Teutonia Ottensen
Post
Hamburger SV II
Regionalliga North Group - South
Hannoverscher SC
Post
VfL Wolfsburg II
VfV Hildesheim
Post
Hannover 96 II
VfB Oldenburg
Post
TSV Havelse
Primera División
Penarol
2:0
Boston River
Montevideo City Torque
3:0
CA Cerro
Liga II
Aerostar Bacau
2:3
Rapid Bucuresti
Liga III - Serie 1
Ceahlaul Piatra Neamt
5:0
CSM Pascani
Liga III - Serie 3
Recolta Cheorghe
4:1
CSM Oltenita
Liga III - Serie 9
ACS Industria Galda
1:3
Avântul Reghin
Liga III - Serie 10
Fc Gloria
2:1
Satu Mare
Sanmartin
1:1
Sportul Simleu Silvaniei
Scm Zalau
Post
Ca Oradea
Salvador Primera Division Apertura Group A
Atletico Marte
3:5
Alianza
Salvador Primera Division Apertura Group B
11 Deportivo
2:0
Santa Tecla
C.D. FAS
0:0
Chalatenango
Luis Angel Firpo
0:0
Municipal Limeno
1st League
Nea Salamis
2:1
Omonia Nicosia
AEL Limassol
1:0
Anorthosis
A. E. Kition Larnaca
1:2
Apollon Limassol
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
0:1
Maccabi Tel Aviv
Beitar Jerusalem
1:1
Maccabi Netanya
Super League
Goa
2:2
Bengaluru Fc
on TV
Segunda Division B Group I -
Celta Vigo II
2:0
Zamora
Unionistas de Salamanca
2:0
Coruxo
Guijuelo
0:0
Deportivo La Coruna
Pontevedra
2:0
Salamanca CF UDS
Segunda Division B Group I - B
Langreo
Post
Covadonga
Segunda Division B Group II -
Real Sociedad II
0:1
Real Unión
Alavés B
0:0
SD Amorebieta
Barakaldo
0:0
Arenas de Getxo
Leioa
1:1
Athletic Club II
Segunda Division B Group II- B
SD Tarazona
1:0
Haro Deportivo
Izarra
2:0
Ejea
SD Logrones
0:0
Calahorra
Segunda Division B Group III -
AE Prat
0:1
Badalona
Llagostera
2:0
Espanyol B
Hospitalet
2:0
Barcelona B
Segunda Division B Group III - B
Hercules
2:0
Orihuela
Pena Deportiva
0:0
La Nucia
Valencia Mestalla
0:4
UD Ibiza
Alcoyano
1:0
Levante II
Segunda Division B Group IV - A
Cádiz B
3:1
CD Marino
Algeciras
2:1
UD Tamaraceite
Atlético Sanluqueño
2:1
Marbella
Las Palmas Atlético
2:1
San Fernando
Recreativo Huelva
2:0
Linense
Segunda Division B Group IV - B
Ejido
0:1
Granada II
Lorca Deportiva
1:1
Yeclano Deportivo
Segunda Division B Group V-
Getafe B
Post
Internacional de Madrid
Atlético Baleares
0:1
SS Reyes
Las Rozas CF
2:1
Atletico Madrid II
Rayo Majadahonda
2:1
Poblense
Segunda Division B Group V- B
Badajoz
5:3
Villarrobledo
UD Socuellamos CF
1:2
Mérida UD
Villarrubia
1:1
Melilla
Don Benito
0:0
Villanovense
Extremadura
2:2
Talavera de La Reina
Copa de la Liga Profesional
Estudiantes
0:1
Aldosivi
on TV
Patronato
0:0
Gimnasia La Plata
on TV
San Lorenzo
2:0
Argentinos Juniors
on TV
Pro League
Paykan
1:0
Shahr Khodro F.C.
Premier League
Cape Town City
4:2
Bloemfontein Celtic
Mamelodi Sundowns
4:3
AmaZulu
Tshakhuma Madzivhadila
1:0
Baroka
North Macedonia Prva Liga
Akademija Pandev
3:2
Pelister
Rabotnicki
1:3
Makedonija G. P.
Sileks
0:1
FK Belasica
FC Struga
1:0
Renova
Shkendija Tetovo
1:1
Shkupi 1927
2nd League
Arsenal Tivat
3:2
Jedinstvo B. Polje
Berane
1:1
Drezga
Bokelj
0:0
Mornar Bar
Grbalj
1:0
Ibar
KOM
0:2
Igalo
Nemzeti Bajnokság II
Debreceni EAC
0:1
Szombathelyi Haladas
Dorogi FC
0:2
Vasas
Soroksar
2:2
Ajka
Szentlőrinc
1:0
Budaörs
Békéscsaba
0:1
Siofok
Csákvár
1:1
Debreceni VSC
Kazincbarcika
1:1
Szolnoki MÁV FC
Nyiregyhaza
0:2
Szeged-Csanád
Pécsi MFC
3:0
Kaposvar
Gyri ETO
4:1
Gyirmot SE
Urvalsdeild
Akraness
Post
Breidablik
KR Reykiavik
Post
Akureyri
Grotta
Post
Hafnarfjordur
Vikingur Reykjavik
Post
Stjarnan
HK Kopavogs
Post
Fylkir
Valur
Post
Fjolnir
Thailand Thai League 1
Ratchaburi
3:1
Samut Prakan City
Muangthong United
1:1
Nakhon Ratchasima
Sukhothai
0:3
Buriram United
First Professional League
Cherno More Varna
2:1
Botev Vratsa
Beroe
Post
Montana
Lokomotiv Plovdiv
1:1
CSKA 1948
Premier League 2 Division 1
Manchester City U23
2:2
Chelsea U23
Manchester United (U23)
4:2
Tottenham (U23)
Third league - South-East
Levski Karlovo
1:2
Chernomorets Bs
Rodopa Smolyan
2:1
Izvor
Third league - North-East
Chernolomets 04
3:0
Kubrat
Spartak Varna
4:0
Ustrem Donchevo
National Division
Milsami Orhei
1:3
Petrocub
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Krupa
1:1
Velež Mostar
Sarajevo
2:0
Olimpik Sarajevo
Siroki Brijeg
5:0
Radnik Bielina
Northwest
Bdin Vidin
1:0
Tryavna
Etar Veliko Tarnovo II
3:0
Akademik Svishtov
Lokomotiv 1927 Dryanovo
1:3
Levski 2020 Lom
Peshtera Galata
2:2
FC Drenovets
Sevlievo
3:3
Parva Atomna
Spartak Pleven
1:2
Levski 2007
Vihar Slavyanovo
1:1
Pavlikeni
Yantra Polski Trambesh
0:2
Partizan Cherven Bryag
Premier league Malta
Balzan
0:0
Floriana FC
Senglea Athletic
1:3
Mosta Fc
Georgia Erovnuli Liga 2
Rustavi
6:2
Zugdidi
FC Shevardeni-1906
7:1
FC Aragvi Dusheti
Campionato Primavera 1
Juventus (U19)
Post
Lazio (U19)
Sampdoria (U19)
Post
Bologna (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..