Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 24.09.2022

Major League Soccer
San Jose Earthquakes
2:3
Los Angeles Galaxy
on TV
USL Championship
Pittsburgh Riverhounds
1:1
Orange County SC
on TV
Miami FC
0:0
Monterey Bay FC
on TV
Detroit City Fc
2:2
FC Tulsa
on TV
Colorado Springs Switchbacks
1:1
Oakland Roots
on TV
San Antonio
1:0
Sacramento Republic
on TV
Las Vegas Lights FC
1:2
San Diego Loyals
on TV
USL LEAGUE ONE
Richmond Kickers
1:1
Central Valley Fuego FC
on TV
Charlotte Independens
2:1
North Carolina FC
on TV
Forward Madison
0:1
South Georgia Tormenta
on TV
Northern Colorado Hailstorm
1:1
Greenville Triumph Sc
on TV
Fc Tucson
2:1
Chattanooga Red Wolves Sc
on TV
UEFA Nations League C
Northern Ireland
2:1
Kosovo
on TV
Cyprus
1:0
Greece
on TV
UEFA Nations League
Czech Republic
0:4
Portugal
on TV
Spain
1:2
Switzerland
on TV
UEFA Nations League B
Armenia
0:5
Ukraine
on TV
Slovenia
2:1
Norway
on TV
Israel
2:1
Albania
on TV
Scotland
2:1
Republic of Ireland
on TV
Serbia
4:1
Sweden
on TV
Friendlies
Laos
1:3
Maldives
Russia U21
07:30
Kazakhstan U21
Singapore
1:1
India
Hong Kong
0:0
Myanmar
South Africa
4:0
Sierra Leone
Kyrgyzstan
1:2
Russia
Portugal U21
4:1
Georgia U21
Galatasaray
2:1
İstanbulspor A.Ş.
Ivory Coast
2:1
Togo
Malta U21
2:2
Cyprus U21
Tanzania
1:0
Uganda
Bolivia
0:2
Senegal
Switzerland U21
2:3
Norway U21
Grenada
1:3
Saint Vincent and The Grenadines
Guatemala
1:4
Colombia
Mexico
1:0
Peru
New Zealand
0:2
Australia
Liga Profesional
Sarmiento
2:0
Arsenal Sarandi
on TV
Defensa Y Justicia
2:1
Patronato
on TV
Lanus
2:0
San Lorenzo
on TV
River Plate
0:1
Talleres Cordoba
on TV
Independiente
1:0
Newells Old Boys
on TV
Usa National Independent Soccer Association
Chattanooga
1:0
Flower City Union
Albion San Diego
3:1
AC Syracuse Pulse
Albion San Diego
Post
Bay Cities FC
Valley United FC
Post
AC Syracuse Pulse
Los Angeles Force
0:0
California United
Segunda Division
Huesca
1:0
Leganes
Mirandes
2:0
Real Zaragoza
S. D. Ponferradina
2:2
Tenerife
Malaga
1:1
Villarreal B
Seria C Girone B
Recanatese
0:2
Torres
Cesena
1:1
Pontedera
Lucchese
2:1
Rimini
Imolese
0:2
Fiorenzuola
Gubbio
0:0
Virtus Entella
Aquila Montevarchi
2:2
Fermana
Vis Pesaro
0:3
Matelica
US Alessandria Calcio
2:1
Carrarese
Olbia
0:0
Siena
Reggio Audace
2:0
San Donato
Seria C Group
Pergolettese
1:1
Arzignano Valchiampo
Trento
1:1
Triestina
Piacenza
2:2
Albinoleffe
Pordenone
0:1
Padova
Lecco
3:0
Mantova
Pro Patria
1:1
Renate
Virtus Verona
0:1
Feralpisalo
Pro Sesto
1:2
Sangiuliano City
Pro Vercelli
1:2
Novara
Seria C Girone C
Monterosi
2:1
Virtus Francavilla
Fidelis Andria
1:1
Picerno
Latina
1:0
Avellino
Gelbison Cilento
3:0
Taranto
Potenza
1:1
Crotone
Foggia
0:4
Pescara
Catanzaro
3:0
A.C.R. Messina
Juve Stabia
0:0
Viterbese
Monopoli
2:1
Audace Cerignola
Giugliano
4:1
Turris
Primera B Clausura
Valledupar
3:3
Leones FC
Llaneros
2:0
Tigres
Barranquilla Fútbol Club
2:3
Real Cartagena
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Alebrijes Oaxaca
3:0
Tlaxcala
Pumas Tabasco
0:1
Cimarrones de Sonora
Mineros de Zacatecas
2:2
Atletico Morelia
Super League
Changchun Yatai
2:0
Wuhan Zall F.C.
Wuhan Three Towns
3:4
Shijiazhuang Ever Bright
Dalian Pro
2:2
Beijing Guoan
Shandong Luneng
Post
Shanghai SIPG
Dalian Pro
Post
Wuhan Zall F.C.
Shenzhen F.C.
Post
Henan Jianye
Shenzhen F.C.
0:4
Shandong Luneng
Tianjin Teda
Post
Hangzhou Greentown
League 1
Guangxi Baoyun
2:1
Heilongjiang Lava Spring
Xinjiang Tianshan
1:0
Suzhou Dongwu
Qingdao Jonoon
1:1
Nantong Zhiyun
Beijing Technology
1:1
Beijing Sport University
Costa Rica Primera Division Apertura
Guadalupe F.C.
0:1
Municipal Grecia
Pérez Zeledón
1:3
C.S. Herediano
San Carlos
0:0
Alajuelense
League One
Forest Green Rovers
0:4
Exeter
Morecambe
1:2
Cambridge United
Derby
Post
Cheltenham Town
Barnsley
3:1
Charlton Athletic
Peterborough
3:0
Port Vale
Bristol Rovers
0:1
Accrington
Shrewsbury Town
2:1
Burton Albion
Lincoln City
Post
Milton Keynes Dons
Portsmouth
Post
Bolton Wanderers
Sheffield Wednesday
3:1
Wycombe Wanderers
England National League
Bromley
3:0
Oldham
Woking
2:0
Solihull Moors
Wrexham
6:0
Torquay United
Wealdstone
0:1
Southend
Yeovil Town
1:1
Boreham Wood
Maidstone United
1:2
Chesterfield
Scunthorpe
3:2
Dorking Wanderers
York City
1:3
Notts County
Eastleigh
1:0
Halifax Town
Maidenhead United
0:1
Gateshead
Dagenham & Redbridge FC
5:4
Barnet
Altrincham
1:0
Aldershot Town
TFF 2. LIG White Group
Ankaraspor
0:3
Somaspor
Inegolspor
2:0
Isparta 32 Spor
Esenler Erokspor
3:2
Nazilli Belediyespor
2.Lig Red Group
Uşakspor
0:3
Kocaelispor
Balikesirspor
0:2
Ankara Demirspor
K League 2
Bucheon FC 1995
0:1
Gimpo Citizen
Scottish League Two
Forfar Athletic
1:4
Stirling Albion
Ykkonen
TPS
0:1
FF Jaro
Gnistan
4:2
Pepo
Mikkelin Palloilijat
1:2
SJK Akatemia
First Amateur Division
Mandel United
0:2
Thes Sport
Heist
2:1
Francs Borains
Challenge Cup
Inverness Ct
4:3
Pen
Brechin
Buckie Thistle
1:2
Linfield
Clyde
1:0
Caernarfon
Cove Rangers
0:1
Raith Rovers
Peterhead
0:4
Elgin City
Arbroath
2:1
East Fife
2nd SNL
Nd Ilirija
0:0
Jadran Dekani
Primorje
2:2
Rudar Velenje
Serie B
Ituano
2:0
Brusque
on TV
Bahia
2:2
Operário PR
on TV
Liga 1 Movistar - Clausura
Cesar Vallejo
3:2
Melgar
League Two
Northampton Town
2:1
Stockport
Stevenage
1:0
Harrogate Town
Bradford
2:2
AFC Wimbledon
Barrow
0:2
Leyton Orient
Newport County
1:1
Carlisle United
Colchester United
0:1
Rochdale
Crewe Alexandra
1:2
Mansfield
Grimsby
1:2
Swindon Town
Walsall
0:1
Tranmere Rovers
Sutton United
1:2
Salford City
Doncaster Rovers
4:1
Crawley Town
Hartlepool United
0:0
Gillingham
Division Profesional Clausura
12 de octubre
0:2
Sol de America
Club Olimpia
Post
Libertad
UEFA Euro U19
Slovakia U19
2:0
Armenia U19
Turkey U19
5:1
Azerbaidjan U19
Italy U19
3:2
Bosnia & Herzegovina U19
Greece U19
3:0
Andorra U19
England U19
6:0
Georgia U19
Austria U19
0:0
Latvia U19
Hungary U19
8:0
Gibraltar U19
Republic of Ireland U19
2:0
Wales U19
Netherlands U19
0:0
Northern Ireland U19
Slovenia U19
4:0
Moldova U19
Germany U19
5:1
Belarus U19
Bulgaria U19
0:0
Luxembourg U19
Spain U19
5:0
Albania U19
Denmark U19
6:1
Montenegro U19
Poland U19
2:0
Estonia U19
Czech Republic U19
3:2
Switzerland U19
Romania U19
0:0
Lithuania U19
K League 3
Pocheon Citizen FC
2:3
Busan Transport.Corp
Ulsan Citizen
0:1
Mokpo City
Canadian Premier League
Cavalry Fc
1:3
Atletico Ottawa
Airtricity League
Finn Harps
0:2
Bohemians
Primera A
Bucaramanga
0:0
Once Caldas
Millonarios
2:2
America de Cali
1st Division
Longford Town
1:1
Treaty United
Ecuador - First Division
Universidad Católica del Ecuador
3:0
9 de Octubre
Independiente del Valle
1:0
Macara
Segunda Divisin
Deportivo Santaní
3:0
River Plate Asunción
Atyra FC
0:0
Guarani de trinidad
Sportivo Iteno
1:5
Rubio Nu
Juan Aurich
3:0
Chavelines Juniors
Deportivo Coopsol
2:0
Deportivo LLacubamba
Argentina - Primera Nacional
Agropecuario
0:0
Flandria
Chacarita Juniors
1:1
Deportivo Riestra
Estudiantes B.A.
2:0
San Telmo
San Martin de Tucuman
2:0
Almirante Brown
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Clasura
Colegiales
2:2
Talleres Remedios
Comunicaciones
0:1
Deportivo Armenio
Acassuso
2:1
Defensores Unidos
Ituzaingo
2:0
Atletico Fenix
Canuelas
2:0
Dock Sud
Bundesliga (W)
Hoffenheim (W)
1:2
Wolfsburg (W)
Prva Liga
Radnicki Sremska Mitrovica
0:0
Zeleznicar Pancevo
Indjija
2:3
Proleter Novi Sad
Fk Loznica
2:5
Rad
Radnicki Beograd
0:0
Trayal Kruševac
Macva
0:0
Fk Imt Beograd
Metalac
0:0
FC Zlatibor
2 NHL
Dugopolje
1:1
Nk Dubrava
Cibalia
1:0
Jarun
BSK Bijelo Brdo
2:1
Solin
Hrvatski Dragovoljac
0:3
Rudes Zagreb
Inter Zapresic
0:0
Orijent Rijeka
Regionalliga Bayern
SpVgg Hankofen-Hailing
3:0
FV Illertissen
Ansbach
2:1
Viktoria Aschaffenburg
Türkgücü-Ataspor München
3:0
Vilzing
Greuther Fuerth II
2:2
Wacker Burghausen
VfB Eichstätt
0:3
Unterhaching
Wurzburger Kickers
6:3
Augsburg II
TSV Aubstadt
4:1
SV Heimstetten
FC Nurnberg II
4:0
TSV Buchbach
TSV Rain am Lech
0:3
Bayern Munchen II
Regionalliga Nord
SV Atlas Delmenhorst
2:2
Weiche Flensburg
FC St. Pauli II
0:2
TSV Havelse
Regionalliga Southwest
SGV Freiberg
0:2
TSV Steinbach
Barockstadt Fulda-Lehnerz
4:1
Wormatia Worms
KSV Hessen Kassel
0:1
Kickers Offenbach
TuS Rot-Weiß Koblenz
0:1
Bahlinger SC
VfR Aalen
1:1
SSV Ulm 1846
Regionalliga West
FC Bocholt
Post
Fortuna Koeln
Alemannia Aachen
4:2
Preussen Munster
Primera División
Liverpool Montevideo
1:1
Montevideo Wanderers
Danubio
3:0
River Plate Montevideo
Penarol
0:1
Montevideo City Torque
Cymru Premier
Haverfordwest County
1:1
Flint Town
Bala Town
2:0
Cardiff Metropolitan University
Primera division Apertura
Atletico Marte
3:2
Santa Tecla
Jocoro
3:2
Asuila
Chalatenango
2:4
CD Platense Municipal
Isidro Metapan
2:2
C.D. FAS
Primera B
Barnechea
4:2
Deportes Melipilla
Santiago Morning
3:0
Rangers de Talca
National League North
Darlington F.C.
2:0
Peterborough Sports
Chorley
3:0
Gloucester
Curzon Ashton
1:1
Kings Lynn
Hereford
3:0
Blyth Spartans
Buxton FC
0:0
Chester FC
Southport
1:0
Leamington
Kettering
0:3
Kidderminster
Telford
1:2
Boston Utd
AFC Fylde
3:1
Bradford Park Avenue
Banbury United
2:1
Scarborough
Alfreton Town
1:0
Brackley Town
Farsley Celtic
2:2
Spennymoor Town
National League South
Cheshunt
3:4
Tonbridge Angels
Braintree Town
1:1
Slough Town
Concord Rangers
2:4
Eastbourne Borough
Oxford City
3:3
Bath City
Dartford
2:1
Hampton & Richmond
Chippenham
2:1
Dulwich Hamlet
Hemel Hempstead Town
1:1
Worthing
Farnborough
1:2
St Albans
Welling United
2:2
Havant & Wville
Taunton Town
0:0
Chelmsford
Weymouth
0:2
Dover Athletic
Hednesford Town
0:1
Ebbsfleet United
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Valladolid II
1:0
Coruxo
Racing Santander B
0:0
Guijuelo
Real Avilés
3:0
RS Gimnastica
CD Arenteiro
1:0
Oviedo B
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
Alavés B
0:0
Arnedo
UD Mutilvera
0:1
Atletico Cirbonero
Arenas de Getxo
1:0
Real Sociedad C
San Juan
2:0
CD Brea
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
CE Manresa
2:0
Atlético Saguntino
Hercules
2:1
Espanyol B
Spain Segunda Division Rfef - Group 4
CD San Roque de Lepe
1:1
Xerez Deportivo
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
Gimnastica Segoviana
0:0
Don Benito
Atletico Madrid II
4:2
UD Montijo
Algeria - Legue 1
RC Arbaa
2:0
Us Biskra
Cr Belouizdad
Post
MC Alger
Cs Constantine
0:0
Mc Oran
MCE Bayadh
0:0
Js Kabylie
USM Alger
Post
Paradou Ac
ASO Chlef
4:0
Es Setif
NC Magra
1:0
Js Saoura
2nd League
Niksic
2:0
FK Otrant-Olympic
Igalo
0:0
Mladost Donja Gorica
Berane
1:0
Bokelj
Zeta
2:3
FC Podgorica
Grbalj
1:0
KOM
Tweede Divisie
Noordwijkerhout
3:2
Jong Volendam
Excelsior Maassluis
3:1
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
1:1
Spakenburg
OFC Oostzaan
2:4
Kozakken Boys
Quick Boys
3:1
Lisse
IJsselmeervogels
0:0
Katwijk
AFC
2:1
Jong Sparta Rotterdam
TEC
0:2
HHC Hardenberg
De Treffers
2:3
Koninklijke HFC
Primera División RFEF Group 1
Mérida UD
1:1
Unionistas de Salamanca
Celta Vigo II
1:1
Deportivo La Coruna
San Fernando
1:1
SS Reyes
Algeciras
1:1
Racing Ferrol
Primera División RFEF Group 2
Osasuna II
0:2
CD Eldense
Barcelona B
2:0
Real Murcia
Athletic Club II
1:1
Real Sociedad II
J2 League
Thespakusatsu Gunma
1:6
Renofa Yamaguchi
Tokyo Verdy
1:0
Montedio Yamagata
V-Varen Nagasaki
0:2
Yokohama FC
Oita Trinita
2:1
Ventforet Kofu
Brazil Serie C - Group CBrazil Serie C - Group C
Figueirense
0:0
ABC Natal
Paysandu
1:1
Vitoria
Ghana Premier League
Great Olympics
1:0
King Faisal Babes
Sweden Division 1 Norra
IF Sylvia
4:3
Hammarby Talang FF
BK Forward
1:3
Taby FK
Sandvikens IF
7:0
IFK Haninge
Sweden Division 1 Soedra
Torns IF
0:1
Tvååkers IF
BK Olympic
1:2
FC Trollhattan
Qviding FIF
2:0
Lunds BK
IFK Malmo FK
2:0
Vanersborgs IF
IK Oddevold
3:0
Atvidabergs
Oskarshamns AIK
0:3
Ängelholms FF
Norway 2. Divisjon AVD.1
Egersunds
0:0
Orn Horten
Vard Haugesund
0:1
Flekkeroy
Sotra
1:2
Arendal
Staal Jorpeland
0:4
Kvik Halden
Strommen
1:3
Moss
Norway 2. Divisjon VD.2
Hodd
1:0
Kjelsas
Tromsdalen
0:2
FK Gjøvik-Lyn
First League Group A
Prikarpatye
0:1
Dinaz Vyshhorod
Karpaty Lviv
0:2
Epitsentr Dunaivtsi
First League Group B
Hirnyk-Sport Komsomolsk
2:0
Obolon-Brovar
Skoruk
Post
Metalurh Zaporizhzhya
Russian Professional Football League Group 4
Ural 2
0:1
Irtysh Omsk
Chelyabinsk
1:1
Dynamo Barnaul
Japan J3 League
Gainare Tottori
6:0
Kagoshima United
Ehime Fc
0:1
Fujieda Myfc
Poland II liga
Znicz Pruszkow
0:2
Stomil Olsztyn
Zaglebie lubin II
1:2
Polonia Warszawa
GKS Jastrzębie
1:0
Slask Wroclaw II
Wisla Pulawy
3:1
Kks 1925 Kalisz
Wigry Suwalki
0:0
Motor Lublin
England Womens Super League
Arsenal (W)
4:0
Tottenham (W)
Spain Primera Division Women
Sporting Huelva (W)
1:0
Alhama CF (W)
Madrid CFF (W)
3:1
Levante Las Planas (W)
Valencia (W)
2:0
Sevilla (W)
Real Sociedad (W)
2:2
Betis (W)
Italy Serie A Women
Sassuolo (W)
1:1
Juventus (W)
AS Roma (W)
2:1
Fiorentina (W)
Empoli (W)
08:30
AC Milan (W)
France Division 1 Women
Soyaux (W)
2:0
Rodez (W)
Guingamp (W)
0:1
Dijon (W)
Bordeaux (W)
0:1
Reims (W)
Denmark 2. Division
Skive
0:0
Frem
Aarhus Fremad
3:0
Jammertbugt
Brabrand
0:3
Kolding IF
Lowland League
East Kilbride
1:0
Cumbernauld Colts
Dalbeattie Star
0:3
Gretna 2008
Stirling University
5:0
Edinburgh University
Civil Service Strollers
2:1
Spartans Edinburgh
Bo Ness United
6:0
East Stirlingshire
Celtic B
Post
Caledonian Braves
Highland League
Banks O' Dee
2:0
Forres Mechanics
Strathspey Thistle
2:2
Inverurie Loco Works
Brechin
Post
Nairn County F.C.
Clachnacuddin
1:3
Formartine Utd
Fraserburgh
2:2
Brora Rangers
Wick Academy
1:1
Rothes
Turriff United
5:1
Deveronvale
Lossiemouth
1:4
Huntly
Keith
Post
Buckie Thistle
Northern Premier League Premier Division
Ashton United
1:1
Marine F.C.
Liversedge
2:5
Warrington Rylands
Bamber Bridge
5:1
Belper Town
Radcliffe
3:1
Morpeth Town
Nantwich Town
0:2
Whitby
Marske United
3:2
Stafford Rangers
Matlock Town
1:0
Lancaster City
Hyde
2:1
Guiseley
Gainsborough
4:0
Stalybridge
Warrington Town
0:1
FC United of Manchester
South Shields
0:0
Atherton Collieries
Southern League Central Division
Barwell
1:2
AFC Rushden & Diamonds
St Ives Town
1:2
Redditch
Needham Market
2:0
Mickleover Sports
Rushall Olympic
2:3
Royston Town
Tamworth
3:0
Kings Langley
Stratford Town
1:1
Nuneaton Town
Stourbridge
3:0
Hitchin
Bromsgrove Sporting FC
1:1
Basford Utd
Bedford Town
2:2
Ilkeston FC
Alvechurch
3:3
Leiston Fc
Coalville
3:2
Hednesford Town
Southern League South Division
Winchester City
1:1
Hendon
Harrow Borough
1:0
North Leigh
Hanwell Town
2:1
Dorchester
Hartley Wintney
4:4
Plymouth Parkway
Swindon Supermarine
1:1
Beaconsfield Town
Salisbury F.C.
2:1
Bracknell Town
Poole Town
5:0
Yate Town
Truro City
1:0
Gosport Borough
Hayes & Yeading
0:1
Weston Super Mare `
Tiverton
3:2
Metropolitan Police
Chesham United
0:0
Merthyr
Isthmian League Premier Division
Canvey
2:1
Corinthian Casuals
Margate
2:5
Enfield Town
Hastings
1:0
Carshalton Athletic F.C.
Bowers & Pitsea
2:2
Kingstonian
Horsham
0:2
Bishop S Stortford
Bognor Regis Town
3:0
Wingate & Finchley
Billericay
2:1
Lewes
Brightlingsea Regent
1:1
Haringey Borough
AFC Hornchurch
2:1
Cray Wanderers F.C.
Folkestone Invicta
2:3
Potters Bar Town
Malaysia Super League
Penang
1:0
Kuala Lumpur
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..