Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 16.01.2022

Висша лига
Ливърпул
3:0
Брентфорд
по ТВ
Уест Хям
2:3
Лийдс
по ТВ
Серия А
Сасуоло
2:4
Верона
по ТВ
Венеция
1:1
Емполи
по ТВ
Рома
1:0
Каляри
по ТВ
Аталанта
0:0
Интер
по ТВ
Ла лига
Елче
1:0
Виляреал
по ТВ
Испания - Суперкупа
Атлетик Билбао
0:2
Реал Мадрид
по ТВ
Купа на Испания
Атлетико Балеарес
0:1
Валенсия
по ТВ
Бетис
2:1
Севиля
по ТВ
Бундеслига
Аугсбург
1:1
Айнтрахт Франкфурт
по ТВ
Арминия Билефелд
2:2
Гройтер Фюрт
по ТВ
Чемпиъншип
Хъл Сити
0:2
Стоук Сити
по ТВ
Франция Лига 1
Рен
6:0
Бордо
по ТВ
Страсбург
3:1
Монпелие
Реймс
0:1
Метц
Монако
4:0
Клермон Фут 63
по ТВ
Лориен
0:0
Анже
Троа
0:1
Лион
по ТВ
Марсилия
1:1
Лил
по ТВ
Купа на нациите Квалификации
Гамбия
1:1
Мали
по ТВ
Тунис
4:0
Мавритания
по ТВ
Кот д Ивоар
2:2
Сиера Леоне
по ТВ
Алжир
0:1
Екваториална Гвинея
по ТВ
Ередивизия
Утрехт
0:3
Аякс
по ТВ
Камбур
1:1
Спарта Ротердам
Грьонинген
0:1
ПСВ Айндховен
по ТВ
Фортуна Ситард
1:2
АЗ Алкмаар
Белгия Про Лига
Антверп
3:0
Шарльороа
Юпен
0:2
Серкъл Брюж
Андерлехт
1:1
Стандарт Лиеж
Генк
4:1
Беершот
Португалия Супер Лига
Санта Клара
2:2
Тондела
Визела
0:2
Спортинг Лисабон
по ТВ
Фамаликао
0:0
Пасош Ферейра
Белененсес-САД
1:4
Порто
по ТВ
Втора Бундеслига
Зандхаузен
0:3
Регенсбург
Хайденхайм
2:1
Инголщад
Шалке 04
1:1
Холщайн Кил
по ТВ
Серия Б
Монца
2:2
Перуджа
Порденоне
0:1
Лече
СПАЛ 2013
1:1
Беневенто
Турция Супер Лига
Алтай
0:2
Аланяспор
Гиресунспор
0:2
Касъмпаша
Хатайспор
4:2
Галатасарай
Приятелски
Перу
1:1
Панама
Гърция Суперлига
АЕК
1:2
Панетоликос
Панатинайкос
0:0
Олимпиакос
Пас Янина
1:1
Атромитос
Торнео Де Верано Група Б
Индепендиенте
0:1
Сан Лоренцо
Кипър Първа дивизия
Анортозис
2:1
АЕЛ Лимасол
Аполон
2:0
Омония Никозия
Израел Премиер Лига
Апоел Хадера
2:1
Ашдод
Апоел Кайрат Шмона
2:2
Бейтар Йерусалим
Португалия Лига 2 Хонра
Насионал Мадейра
0:3
Бенфика Б
Египет Купа на лигата
Фючър ФК
2:1
ФК Пирамидс
Ал Итихад Александрия
2:2
Ал-Масри
Миср Ел-Макаса
2:1
Ийстърн Компани
Албания Суперлига
Егнатия
0:3
Партизани
Кастриоти
2:0
Теута Дуръс
Турция 1.Лига
Кеджиоренгюджю
0:0
Еюпспор
Тузласпор
2:1
Алтънорду
Балъкесирспор
0:2
Самсунспор
Бурсаспор
0:0
Ерзурум ББ
Германия Трета Лига
СЦ Верл
2:0
Вюрцбургер Кикерс
Турция 2.Лига - Бяла група
Анкара Демирспор
2:1
Шанлъурфаспор
Акхисар
0:0
Зонгулдак Комюрспор
Тарс Идман Юрду
0:0
1922 Коняспор
Назили Беледиеспор
1:1
Киркларелиспор
Испарта 32 Спор
1:3
Буджаспор
Ушакспор
1:1
Амедспор
Киршехир Беледийеспор
3:1
Пазарспор
Ескишехирспор
2:1
Карацабей
Пендикспор
0:0
Кастамонуспор
2.Лига - Червена група
Афжет Афйонспор
0:2
ББ Бодрумспор
Диарбекирспор
2:0
Йени Чорумспор
Адъяманспор
3:1
Ван Спор
Нигде Анадолу
1:3
Сомаспор
Сакаряспор
2:0
Байбурт Йозел Идареспор
Серик Беледийеспор
0:3
Караманмараспор
Ергин Велимесе Спор
3:0
Саръйер
Инегюлспор
3:1
Анкараспор
Гватемала Лига Насионал
Антигуа
1:0
Депортиво Ачуапа
Малакатеко
2:0
Кселаху
Солола
0:0
Кобан Империал
Санта Лусия
0:2
Мунисипал
Гуастатоя
3:0
Изтапа
Салвадор - Примера дивизион Клаусура
Чалатенанго
0:0
Атлетико Марте
Асуила
0:0
Жокоро
11 Депортиво
1:1
ФАС
Алианза
0:2
Исидро Метапан
Луиз Ангел Фирпо
1:0
Муниципал Лимено
Платензе Мъниципал
0:1
Санта Текла
Коста Рика - Примера дивисион Клаусура
Алахуеленсе
1:0
ФК Гваделупа
Картахинес
2:1
Перес Селедон
Мексико - Лига МХ
Атлас
1:0
Атлетико Сан Луис
УАНЛ Тигрес
0:2
Пуебла
Крус Асул
1:0
Хуарез
Тихуана
1:1
Леон
Толука
3:1
Сантош Лагуна
Алжир - Лига 1
АСО Шлеф
1:2
Белоуиздад
Бискра
2:0
Константине
Кабулие
3:0
Магра
УСМ Алжир
1:1
МК Алжир
Саоура
4:1
Парадоу
Индонезия Лига 1
Персипура Джаяпура
0:0
Персиража Банда
Гърция Супер Лига 2 Север
Верия
4:1
Пиерикос
Аполон Лариса
1:1
Алмопос Аридеас
Пансерайкос
2:2
Теспротoс
Лариса
1:0
Ники Волоу
Гърция Супер Лига 2 Юг
Епископи
1:0
Кифисия
Калитеа
3:2
Ерготелис
Левадиакос
3:0
Каламата
Иерапетра
3:1
Астерас Влахиоти
Егалео
1:0
Караискакис
Закинтос
0:2
Диагорас
Кипър Втора дивизия
Олимпиас Лумпион
0:1
Алки Ороклинис
Taйланд Тай Лига 1
Теро Сасана
0:1
Накхон Ратчасима
Муангтонг Юнайтед
2:2
БГ Патум Юнайтед
Чиангмай Юнайтед
1:4
Бурирам Юнайтед
Премиер Лига 2 Дивизия 2
Мидълзбро U23
3:2
Съндърланд U23
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 1
Леганес Б
1:1
Лангрео
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 2
УД Логронес Б
3:0
Наксара
Сестао Ривер
0:0
Изара
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 3
Уеска Б
2:0
Серданьола дел Валес ФК
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 5
Мар Менор
1:0
Ел Ехидо
Танзания Висша Лига
Коастал Юнион
0:2
Йънг Африканс
Танзания Призънс
0:2
КМС
Гана Висша лига
Ашанти Голд
4:0
Елмина Шаркс
Медеама
0:0
Грейт Олимпикс
Уафа
1:1
Дриймс
Хъртс Ъф Оак
4:1
Елевен Уондърс
Реал Тамал Юнайтед
2:0
Голд Старс
Адуана Старс
1:1
Акра Лайънс
Нигерия Висша Лига
Гомбе Юнайтед
0:0
Ениймба
Абия Уориърс
1:0
Хартланд
Енугу Рейнджърс
2:0
МФМ ФК
Насарава Юнайтед
2:1
Лоби Старс
Платеау Юнайтед
5:0
Даккада ФК
Шуутинг Старс
2:2
Съншайн Старс
Викки
1:2
Ремо Старс
Ривърс Юнайтед
3:0
Квара Юнайтед
Кано Пиларс
1:0
Нигер Торнадос
Англия Висша лига - Жени
Лестър (Ж)
1:0
Брайтън (Ж)
Тотнъм (Ж)
1:1
Уест Хям (Ж)
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.