Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 16.01.2022

Süper Lig
Altay
0:2
Aytemiz Alanyaspor
TV'de
Akın Çorap Giresunspor
0:2
Kasimpasa A.Ş.
TV'de
Hatayspor
4:2
Galatasaray A.Ş.
TV'de
1. Lig
Keçiörengücü
0:0
Eyüpspor
TV'de
Tuzlaspor
2:1
Altinordu A.Ş.
TV'de
Balikesirspor Baltok
0:2
Samsunspor
TV'de
Bursaspor
0:0
Büyükşehir Belediye Erzurumspor
TV'de
Torneo de Verano Group B
Independiente
0:1
San Lorenzo
Bundesliga
Augsburg
1:1
Eintracht Frankfurt
TV'de
Arminia Bielefeld
2:2
Greuther Fuerth
TV'de
2. Bundesliga
SV Sandhausen
0:3
Jahn Regensburg
TV'de
FC Heidenheim
2:1
FC Ingolstadt 04
TV'de
Schalke 04
1:1
Holstein Kiel
TV'de
Premier Lig
Liverpool
3:0
Brentford
TV'de
West Ham United
2:3
Leeds United
TV'de
La Liga
Elche
1:0
Villarreal
TV'de
Süper Kupa
Athletic Club
0:2
Real Madrid
TV'de
İspanya Kupası
Atlético Baleares
0:1
Valencia
TV'de
Betis
2:1
Sevilla
TV'de
Seri A
Sassuolo
2:4
Verona
TV'de
Venezia
1:1
Empoli
TV'de
Roma
1:0
Cagliari
TV'de
Atalanta
0:0
Inter
TV'de
Ligue 1
Rennes
6:0
Bordeaux
TV'de
Strasbourg
3:1
Montpellier
TV'de
Reims
0:1
Metz
TV'de
Monaco
4:0
Clermont Foot 63
TV'de
Lorient
0:0
Angers
TV'de
Troyes
0:1
Lyon
TV'de
Marsilya
1:1
Lille
TV'de
Primeira Liga
Santa Clara
2:2
Tondela
Vizela
0:2
Sporting CP
Famalicao
0:0
Pacos Ferreira
Belenenses SAD
1:4
FC Porto
TV'de
Serie B
Monza
2:2
Perugia
Pordenone
0:1
Lecce
SPAL
1:1
Benevento
Afrika Uluslar Kupası
Gambia
1:1
Mali
Tunus
4:0
Moritanya
Fildişi Kıyısı
2:2
Sierra Leone
Cezayir
0:1
Equatorial Guine
Championship
Hull City
0:2
Stoke City
TV'de
Eredivisie
Utrecht
0:3
Ajax
TV'de
Cambuur
1:1
Sparta Rotterdam
Groningen
0:1
PSV
TV'de
Fortuna Sittard
1:2
AZ Alkmaar
Pro Lig
Antwerp
3:0
Charleroi
TV'de
Eupen
0:2
Cercle Brugge
Anderlecht
1:1
Standard Liege
TV'de
Genk
4:1
Beerschot
LigaPro
Nacional
0:3
Benfica B
3rd Liga
Verl
2:0
Wurzburger Kickers
Albania Superliga
KF Egnatia
0:3
Partizani
Kastrioti
2:0
Teuta Durrës
Liga MX
Atlas
1:0
Atltico San Luis
UANL Tigres
0:2
Puebla
Cruz Azul
1:0
Jurez
Club Tijuana
1:1
Leon
Toluca
3:1
Santos Laguna
1. Lig
Anorthosis
2:1
AEL Limassol
Apollon Limassol
2:0
Omonia Nicosia
Israeli Premier League
Hapoel Hadera
2:1
FC Ashdod
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
2:2
Beitar Jerusalem
2. LİG Beyaz
Ankara Demirspor
2:1
Sanliurfaspor
Teleset Mobilya Akhisarspor
0:0
Zonguldak Kömürspor
Tarsus İdman Yurdu
0:0
1922 Konyaspor
Nazilli Belediyespor
1:1
Kirklarelispor
Isparta 32 Spor
1:3
Bucaspor
Uşakspor
1:1
Amedspor
TV'de
Kırşehir Belediyespor
3:1
Pazarspor
Eskisehirspor
2:1
Karacabey
Pendikspor
0:0
Kastamonuspor
2.Lig ırmızı
Afjet Afyonspor
0:2
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
Diyarbekirspor
2:0
Yeni Çorumspor
Adıyamanspor
3:1
Van Spor
Niğde Anadolu FK
1:3
Somaspor
Sakaryaspor
2:0
Bayburt Özel İdarespor
Serik Belediyespor
0:3
Kahramanmaraşspor
Ergene Velimese Spor
3:0
Sarıyer
Inegolspor
3:1
Ankaraspor
Cezayir - 1. Lig
ASO Chlef
1:2
Cr Belouizdad
Us Biskra
2:0
Cs Constantine
Js Kabylie
3:0
NC Magra
USM Alger
1:1
MC Alger
Js Saoura
4:1
Paradou Ac
Costa Rica Primera Division Clausura
Alajuelense
1:0
Guadalupe F.C.
C.S. Cartaginés
2:1
Pérez Zeledón
Endonezya Super Liga
Persipura Jayapura
0:0
Persiraja Banda
Egypt League Cup
Future FC
2:1
Pyramids FC
Al Ittihad Alexandria
2:2
Al Masry
Misr El Makasa
2:1
Eastern Company
SÜPER LİG
AEK Athens
1:2
Panetolikos
Panathinaikos
0:0
Olympiakos Piraeus
Pas Giannina
1:1
Atromitos Athinon
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Leganes B
1:1
Langreo
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
Ud Logrones B
3:0
Naxara
Sestao River
0:0
Izarra
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
SD Huesca B
2:0
Cerdanyola del Vallès FC
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
Mar Menor
1:0
El Ejido
Greece Super League 2 North
Veria
4:1
Pierikos
Apollon Larissa F.C.
1:1
Almopos Arideas
Panserraikos
2:2
Thesprotos
Larisa
1:0
Niki Volou
Greece Super League 2 South
Episkopi
1:0
Kifisia
Kallithea
3:2
Ergotelis
Levadiakos
3:0
Kalamata
Ierapetra
3:1
Asteras Vlachioti
Egaleo
1:0
Karaiskakis
Zakynthos
0:2
Diagoras
Primera division Clausura
Chalatenango
0:0
Atletico Marte
Asuila
0:0
Jocoro
Ghana Premier League
Ashanti Gold
4:0
Elmina Sharks
Medeama
0:0
Great Olympics
Wafa
1:1
Dreams F.C.
Hearts Of Oak
4:1
Eleven Wonders
Real Tamale United
2:0
Gold Stars
Aduana Stars
1:1
Accra Lions
Cyprus Division 2
Olympias Lympion
0:1
Alki Oroklinis
Guatemala Liga Nacional
Antigua
1:0
Deportivo Achuapa
Malacateco
2:0
Xelaju
Solola
0:0
Cobán Imperial
Santa Lucia
0:2
C.S.D. Municipal
Thailand Thai League 1
Police Tero
0:1
Nakhon Ratchasima
Muangthong United
2:2
BG Pathum United
Chiangmai United
1:4
Buriram United
England Womens Super League
Leicester (W)
1:0
Brighton (W)
Tottenham (W)
1:1
West Ham (W)
Premier League 2 Division 2
Middlesbrough U23
3:2
Sunderland U23
Tanzania Premier League
Coastal Union
0:2
Young Africans
Tanzania Prisons
0:2
Nigeria Premier League
Gombe United
0:0
Enyimba
Abia Warriors
1:0
Heartland
Enugu Rangers
2:0
Mfm Fc
Nasarawa United
2:1
Lobi Stars
Plateau United
5:0
Dakkada Fc
Shooting Stars
2:2
Sunshine Stars
Wikki Tourists
1:2
Remo Stars
Rivers United
3:0
Kwara United
Kano Pillars
1:0
Niger Tornadoes FC
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..