Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 23.01.2021

România Liga I
Sepsi Sfântu Gheorghe
12:30
Astra Giurgiu
la TV
UTA
14:45
FC Argeş
la TV
CS U Craiova
21:00
Viitorul Constanța
la TV
FA Cup
Southampton
14:15
Arsenal
la TV
West Ham United
17:00
Doncaster Rovers
AFC Bournemouth
17:00
Crawley Town
Sheffield United
17:00
Plymouth Argyle
Millwall
17:00
Bristol City
Brighton
17:00
Blackpool
Swansea City
17:00
Nottingham Forest
Barnsley
17:00
Norwich
Cheltenham Town
19:30
Manchester City
la TV
Premier League
Aston Villa
22:00
Newcastle United
la TV
Bundesliga
Arminia Bielefeld
16:30
Eintracht Frankfurt
Bayer Leverkusen
16:30
VfL Wolfsburg
la TV
Augsburg
16:30
Union Berlin
FSV Mainz 05
16:30
RasenBallsport Leipzig
la TV
SC Freiburg
16:30
VfB Stuttgart
la TV
Hertha Berlin
19:30
Werder Bremen
la TV
La Liga
Huesca
15:00
Villarreal
la TV
Sevilla
17:15
Cadiz
la TV
Real Sociedad
19:30
Real Betis
la TV
Deportivo Alaves
22:00
Real Madrid
la TV
Serie A
Roma
16:00
Spezia
la TV
AC Milan
19:00
Atalanta
la TV
Udinese
19:00
Inter
la TV
Fiorentina
21:45
Crotone
la TV
Ligue 1
Lens
18:00
Nice
AS Monaco
22:00
Marsilia
la TV
2. Bundesliga
SC Paderborn 07
14:00
Wurzburger Kickers
Eintracht Braunschweig
14:00
Hamburger SV
Karlsruher SC
14:00
FC Heidenheim
Eredivisie
ADO Den Haag
17:30
Emmen
Vitesse
19:45
Groningen
PSV
21:00
RKC Waalwijk
Heracles
22:00
Heerenveen
Süper Lig
Genclerbirligi
15:00
Trabzonspor
la TV
Istanbul Basaksehir
18:00
Rizespor
Prima Ligă Belgiană
Mechelen
17:15
Eupen
Kortrijk
19:30
Cercle Brugge
St.Truiden
19:30
Royal Excel Mouscron
Antwerp
21:45
Oostende
Prima Ligă Scoțiană
Aberdeen
17:00
Motherwell
Rangers
17:00
Ross County
CONMEBOL Sudamericana Final
Lanus
22:00
Defensa Y Justicia
EFL Championship
Queens Park Rangers
17:00
Derby
Football League One
Milton Keynes Dons
amâ
Plymouth Argyle
Oxford United
17:00
Bristol Rovers
Portsmouth
17:00
Hull City
Sunderland
17:00
Shrewsbury Town
Wigan Athletic
17:00
Fleetwood Town
Charlton Athletic
17:00
Swindon Town
Crewe Alexandra
17:00
AFC Wimbledon
Doncaster Rovers
amâ
Burton Albion
Gillingham
17:00
Rochdale
Ipswich
17:00
Peterborough
Lincoln City
17:00
Northampton Town
Football League Two
Exeter
15:00
Stevenage
Scunthorpe
15:00
Grimsby
Cambridge United
17:00
Bradford
Carlisle United
amâ
Forest Green Rovers
Cheltenham Town
amâ
Barrow
Morecambe
17:00
Colchester United
Oldham
17:00
Newport County
Port Vale
17:00
Walsall
Southend
17:00
Mansfield
Tranmere Rovers
17:00
Bolton Wanderers
Leyton Orient
17:00
Forest Green Rovers
Superliga Greacă
Asteras Tripolis
15:00
Larisa
Apollon Smirnis
17:15
Aris Thessaloniki
Panathinaikos
19:30
OFI
Serie B
Ascoli
15:00
Chievo
Cosenza Calcio
15:00
Pordenone
Frosinone
15:00
Reggina
Reggio Audace
15:00
L.R. Vicenza Virtus
Venezia
15:00
Cittadella
Salernitana
17:00
Pescara
Austria Bundesliga
Ried
18:00
Austria Wien
SKN St. Polten
18:00
Admira Wacker
Wolfsberger AC
18:00
Hartberg
Ligue 2
Clermont Foot 63
16:00
Auxerre
Caen
20:00
Rodez
Chateauroux
20:00
Valenciennes
Dunkerque
20:00
Ajaccio
Grenoble Foot 38
20:00
Chambly Oise
Le Havre
20:00
Guingamp
Nancy
20:00
Chamois Niortais
FC Paris
20:00
Amiens
Pau
20:00
Troyes
Prva HNL
NK Varazdin
16:00
HNK Rijeka
HNK Gorica
18:05
Dinamo Zagreb
Segunda División
Rayo Vallecano
17:00
Mallorca
Girona
19:15
Espanyol
Lugo
19:15
Tenerife
Malaga
21:30
S. D. Ponferradina
Prima Ligă
Sigma Olomouc
15:00
Opava
Zlin
17:00
Banik Ostrava
Bohemians 1905
17:00
Slovacko
Karvina
19:30
Slavia Praha
la TV
Eerste Divisie
Den Bosch
15:00
NAC Breda
TOP Oss
17:30
Excelsior
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
15:30
MeMezokovesd-Zori
Puskas Academy
18:00
Ferencvaros
Ujpest
20:30
MOL Fehérvár FC
Conference National
Barnet
17:00
Altrincham
Chesterfield
17:00
Wrexham
Dagenham & Redbridge FC
17:00
Kings Lynn
Halifax Town
17:00
Bromley
Macclesfield Town
amâ
Dover Athletic
Notts County
17:00
Torquay United
Stockport
17:00
Boreham Wood
Sutton United
17:00
Eastleigh
Wealdstone
17:00
Aldershot Town
Weymouth
17:00
Hartlepool United
Woking
17:00
Maidenhead United
Yeovil Town
amâ
Solihull Moors
League Cup Scoția
St Johnstone
19:30
Hibernian
Superliga Elvețiană
Lausanne-Sport
19:15
Sion
Basel
21:30
Zurich
Brazilia Serie B
Centro Sportivo Alagoano
00:15
Brasil de Pelotas
Cuiaba
02:30
Sampaio Correa
Confianca
21:15
Amrica Mineiro
Avai
23:30
Guaraní
1. Lig Turcia
Bandirmaspor
12:30
Umraniyespor
Eskisehirspor
15:00
Ankaraspor
Adana Demirspor
18:00
Bursaspor
Divizia Secundă Belgiană
Deinze
21:45
Union S.Gilloise
Meci amical
Aarhus
13:00
Brondby
Lokomotiv Moscova
13:00
Lincoln Red Imps
Arsenal Tula
16:00
Novi Pazar
Prima Ligă Țara Galilor
Barry Town
amâ
Aberystwyth Town
Caernarfon
amâ
Cardiff Metropolitan University
Connah's Quay
amâ
Haverfordwest County
Flint Town
amâ
Penybont FC
The New Saints
amâ
Bala Town
Bala Town
amâ
Flint Town
Newtown
amâ
Connah's Quay
Penybont FC
amâ
Haverfordwest County
The New Saints
amâ
Caernarfon
A-League Australia
Western United
08:05
Perth Glory
Adelaide United
10:10
Melbourne Victory
3. Liga Germania
Dynamo Dresden
15:00
FC Kaiserslautern
Viktoria Koln
15:00
Waldhof Mannheim
Hallescher FC
15:00
Magdeburg
MSV Duisburg
15:00
Hansa Rostock
Verl
15:00
Wehen Wiesbaden
Unterhaching
15:00
FSV Zwickau
Serie C Grup B
Arezzo
16:00
Feralpisalo
Imolese
18:30
Padova
Serie C Grup
Novara
16:00
Pro Vercelli
Livorno
18:30
Albinoleffe
Italie Seria C Grup C
Monopoli
16:00
Juve Stabia
Catanzaro
18:30
Potenza
Carioca
America-RJ
20:30
Nova Iguacu
Americano Campos
20:30
Sampaio Correa Rj
Ad Cabofriense
20:30
FCSB
Prima Divizie Cipriotă
Olympiakos Nicosia
16:00
Ethnikos Achnas
Enosis Neon Paralimni
18:30
Omonia Nicosia
Primera División - Guard1aes
Puebla
03:30
Club Tijuana
Mazatlán F.C.
05:30
Santos Laguna
Ligat ha Al Israel
Hapoel Tel Aviv
15:00
Hapoel Haifa
Maccabi Petah Tikva
17:30
FC Ashdod
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
18:45
Beitar Jerusalem
Maccabi Haifa
20:00
Bnei Sakhnin
Maccabi Netanya
20:45
Maccabi Tel Aviv
Primera A
Independiente Medellin
03:00
Patriotas
Primera División
Colo Colo
23:00
Coquimbo Unido
NIFL Premiership
Crusaders
14:30
Larne
Carrick Rangers
17:00
Portadown
Coleraine
17:00
Dungannon Swifts
Linfield
17:00
Warrenpoint Town
Ballymena United
17:00
Cliftonville
Glenavon FC
19:30
Glentoran
Primera B PB Apertura Columbia
Barranquilla Fútbol Club
01:00
Boca Juniors de Cali
Leones FC
22:00
Fortaleza FC
Valledupar
22:00
Orsomarso
Atletico FC
22:00
Real Cartagena
Llaneros
22:30
Quindio
Liga De Expansion MX
Atletico Morelia
20:00
Tampico Madero
League One Scoțiană
Airdrieonians
amâ
Partick Thistle
Dumbarton
amâ
Peterhead
East Fife
amâ
Cove Rangers
Forfar Athletic
amâ
Falkirk
Montrose
amâ
Clyde
League Two Scoțiană
Albion Rovers
amâ
Annan Athletic
Brechin
amâ
Queens Park
Cowdenbeath
amâ
Stranraer
Edinburgh City
amâ
Stenhousemuir
Elgin City
amâ
Stirling Albion
Championship Scoțiană
Dunfermline
17:00
Ayr Utd
Hearts
17:00
Raith Rovers
Inverness Ct
17:00
Alloa Athletic
Queen Of The South
17:00
Morton
Ligue I Tunisia
ES Métlaoui
15:00
Tataouine
CA Bizertin
15:00
CS Sfaxien
Monastirienne
15:00
Olympique Beja
Esperance
17:00
Stade Tunisien
Noua Zeelandă Premiership
Waitakere United
04:30
Canterbury United
Pro League
Gol Gohar
13:30
Tractor Sazi
Esteghlal
15:15
Saipa F.C.
Africa de Sud Premier League
Mamelodi Sundowns
15:00
Moroka Swallows
TS Galaxy F.C.
amâ
Bloemfontein Celtic
Stellenbosch FC
17:00
Kaizer Chiefs
Baroka
17:00
AmaZulu
Maritzburg United
20:15
Orlando Pirates
Campionatul Națiunilor din Africa
Zambia
18:00
Guineea
Namibia
21:00
Tanzania
Challenge League
FC Thun
19:15
Schaffhausen
FC Wil
19:15
Aarau
Super League India
Kerala Blasters
16:00
Goa
Grecia Football League
Apollon Larissa F.C.
14:45
Diagoras
Xanthi FC
amâ
Doxa Drama
Premier League Egipt
Ghazl El Mahalla
14:30
Ismaily
Misr El Makasa
17:00
Al Ittihad Alexandria
Aswan
17:00
Zamalek
Irlanda de Nord Championship
Harland & Wolff Welders
amâ
Newry City
Queens University
amâ
Ballinamallard United
Institute F.C.
amâ
Knockbreda
Ards
amâ
Annagh United
Dergview
amâ
Loughgall
Dundela
amâ
Ballyclare Comrades
Regionalliga Southwest
TSV Eintracht Stadtallendorf
15:00
Freiburg II
Astoria Walldorf
15:00
Bahlinger SC
FSV Frankfurt
15:00
Sonnenhof Großaspach
KSV Hessen Kassel
15:00
TSV Steinbach
SV Elversberg
15:00
Hoffenheim II
TSV Schott Mainz
15:00
Bayern Alzenau
VfR Aalen
15:00
Mainz 05 II
Regionalliga West
VfB Homberg
15:00
Fortuna Dusseldorf II
Wuppertaler
15:00
Lippstadt
Alemannia Aachen
15:00
RW Ahlen
SV Bergisch Gladbach 09
15:00
Preussen Munster
FC Koln II
15:00
Borussia Dortmund II
Fc Schalke 04 II
15:00
Oberhausen
FC Wegberg-Beeck
15:00
SC Wiedenbrück 2000
Rot Weiss Essen
15:00
Bonner
Rödinghausen
15:00
Borussia Moenchengladbach II
SV Straelen
15:00
Fortuna Koeln
Regionalliga North Group - South
SV Atlas Delmenhorst
amâ
Jeddeloh
Schwarz-Weiss-Rehden
amâ
VfB Oldenburg
Werder Bremen II
amâ
VfL Wolfsburg II
CONCACAF League
Deportivo Saprissa
00:00
Arcahaie
Premier League 2 Division 1
Liverpool U23
15:00
Derby County U23
Segunda Division B Group I -
Racing Ferrol
18:00
Celta Vigo II
Segunda Division B Group I - B
Sporting Gijon II
16:30
Burgos CF
Valladolid II
16:30
Langreo
Numancia
17:00
Cultural Leonesa
Segunda Division B Group II -
Arenas de Getxo
16:45
Alavés B
SD Amorebieta
17:30
Portugalete
Segunda Division B Group II- B
UD Mutilvera
17:30
SD Logrones
SD Tarazona
18:00
Izarra
Segunda Division B Group III -
Lleida Esportiu
18:00
Hospitalet
Segunda Division B Group IV - A
CD Marino
14:00
Marbella
Segunda Division B Group IV - B
Real Murcia
18:00
Betis II
Segunda Division B Group V- B
Villarrubia
17:30
Extremadura
Ghana Premier League
Asante Kotoko
17:00
Aduana Stars
Dreams F.C.
17:00
Liberty Pro FC
Medeama
17:00
Inter Allies
Ebusua Dwarfs
17:00
Wafa
Elmina Sharks
17:00
Bechem United
Eleven Wonders
17:00
King Faisal Babes
Great Olympics
17:00
Karela
Berekum Chelsea
17:00
Hearts Of Oak
Costa Rica Primera Division Clausura
Sporting San Jose
22:00
Santos de Guapiles
V.League 1
Binh Dinh
12:00
Sài Gòn
Hai Phong
13:00
Nam Dinh
Hanoi
14:15
Becamex Binh Duong
Premier league Malta
Floriana FC
15:00
Hibernians
Lija Athletic
15:00
Gudja United
Sliema Wanderers
19:00
Sirens
Zejtun Corinthians
19:00
Senglea Athletic
Lowland League
BSC Glasgow
amâ
Edinburgh University
Civil Service Strollers
amâ
East Kilbride
Cumbernauld Colts
amâ
Vale of Leithen
Stirling University
amâ
Kelty Hearts
Berwick
amâ
Spartans Edinburgh
Bo Ness United
amâ
Dalbeattie Star
Bonnyrigg Rose
amâ
Gala Fairydean Rovers
East Stirlingshire
amâ
Gretna 2008
Highland League
Clachnacuddin
amâ
Buckie Thistle
Deveronvale
amâ
Fort William
Huntly
amâ
Fraserburgh
Keith
amâ
Brora Rangers
Lossiemouth
amâ
Nairn County F.C.
Strathspey Thistle
amâ
Formartine Utd
Turriff United
amâ
Inverurie Loco Works
Wick Academy
amâ
Rothes
Campionato Primavera 1
Lazio (U19)
12:00
Milan (U19)
Inter Milan U19
14:00
Torino (U19)
Juventus (U19)
16:00
Sassuolo (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..