Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

Süper Lig
Denizlispor
20:00
Besiktas A.Ş.
TV'de
Demir Grup Sivasspor
20:00
Çaykur Rizespor Kulübü
TV'de
1. Lig
Teleset Mobilya Akhisarspor
19:00
Bursaspor
TV'de
Boluspor
19:00
Menemen Belediye
TV'de
Bundesliga
Bayer Leverkusen
22:30
Augsburg
TV'de
Primeira Liga
Benfica
23:15
Belenenses
TV'de
Premier Lig
Brighton
20:30
West Bromwich Albion
TV'de
Burnley
23:00
Tottenham Hotspur
TV'de
FA upasi
Bishop S Stortford
22:45
St Albans
La Liga
Levante
23:00
Celta Vigo
TV'de
2. Lig
Alcorcon
20:00
Mallorca
Seri A
AC Milan
22:45
Roma
TV'de
Ligue 2
Sochaux
22:45
Amiens
TV'de
Hollanda Kupası
Excelsior
20:45
Helmond Sport
Go Ahead Eagles
23:00
NAC Breda
Lega Pro 1 Grup C
Bari
23:00
Catania
Pro Lig
Gent
22:45
Genk
2.Lig
Westerlo
Gönder
Deinze
Ekstraklasa
Warta Poznan
20:00
Gornik Zabrze
LigaPro
Feirense
21:30
Mafra
Allsvenskan
Norrkoping
21:00
AIK
Varbergs
21:00
Elfsborg
Premier Lig
Zamalek
21:00
Ismaily
Brezilya Kupası
Sao Paulo
10:9
Pen
Fortaleza
3rd Liga
Unterhaching
21:00
TSV 1860 Munich
Serie B
Botafogo SP
2:1
Vitoria
Second Professional League
Ludogorets II
15:30
Septemvri Simitli
Premier Lig
CSKA Moscow
19:00
Arsenal Tula
1.Lig
Steaua Bucuresti
22:00
AFC Hermannstadt
Süper Lig
Spartak Subotica
19:00
Mladost Lucani
Metalac
19:00
Radnik Surdulica
Radnicki Nis
19:00
Partizan Beograd
Backa Topola
19:00
Cukaricki
Superettan
Brage
21:00
Jonkopings Sodra
Ljungskile SK
21:00
Sundsvall
Umeå FC
21:00
GAIS Goteborg
Gürcistan Erovnuli Liga
FC Merani Tbilisi
19:00
FC Dila Gori
1. Lig
Doxa Katokopias
19:00
AEL Limassol
Birinci Bölüm
Guadalajara
0:2
Cruz Azul
Santos Laguna
2:1
Atltico San Luis
Primera A
America de Cali
3:2
Dep. Pasto
Independiente Medellin
2:3
Deportivo Cali
Erste Liga
Floridsdorfer AC
12:30
Austria Wien II
Kapfenberger SV
12:30
Austria Klagenfurt
FC Dornbirn 1913
16:30
Wacker Innsbruck
Liefering
16:30
Lafnitz
Grazer AK
19:00
FC Blau-Weiss Linz
Amstetten
20:30
FC Juniors OÖ
SV Horn
20:30
Vorwärts Steyr
Profesyonel Lig Clausura
Libertad
0:2
Sol de America
Ulusal
Le Mans
20:45
Laval
Costa Rica Primera Division Apertura
Alajuelense
0:2
Pérez Zeledón
Dostluk Maçları
Güney Sudan
0:0
Zambiya
Süper Lig
Fk Imt Beograd
15:30
Trayal Kruševac
Graficar Beograd
15:30
Buducnost Dobanovci
Ecuador - First Division
LDU Portoviejo
0:2
Barcelona Guayaquil
Primera Division - Clausura
Trujillanos
1:2
Yaracuyanos
Caracas FC
1:0
Zamora FC
Liga 1 Movistar - Kapanış
Carlos Stein
18:30
Academia Cantolao
Alianza Universidad
21:00
Universidad San Martin
Alianza Lima
23:30
Ayacucho Fc
First League
Hirnyk-Sport Komsomolsk
15:00
Metalist Kharkiv
Prikarpatye
15:00
Mykolaiv
Veres
15:00
Ahrobiznes Volochysk
Kremin Kremenchuk
16:00
FC VPK-Ahro Shevchenkivka
Volyn Lutsk
17:00
FC Polissya Zhytomyr
Obolon-Brovar
19:00
Krystal Kherson
Chornomorets Odesa
20:00
PFC Nyva Ternopil
Premier Lig
FC Minsk
15:00
Dinamo Brest
Torpedo Zhodino
17:00
Slutsk
Premier Lig
Zhetysu
0:0
26'
Kaysar
Tobol Kostanay
11:00
Kairat Almaty
FC Caspiy
15:00
Ordabasy
Okzhetpes
17:30
Astana
Armenian Premier League
Gandzasar
14:30
Fc Urartu
Lori FC
14:30
Ararat Yerevan
Shirak
14:30
Alashkert
First Professional League
Botev Plovdiv
18:15
Botev Vratsa
Etar Veliko Tarnovo
20:30
Beroe
SÜPER LİG
Atromitos Athinon
20:30
Panetolikos
Danimarka Superliga
Aalborg
21:00
Vejle
Liga II
CS Mioveni
19:00
Universitatea Cluj
Qatar Stars League
Al-Sailiya
17:30
Al-Gharafa
Liga Nacional
Santa Lucia
20:00
Comunicaciones Guatemala
Russian Professional Football League Group 1
Pfc Kuban
18:00
Spartak Nalchik
Honduras Liga Nacional Apertura
F.C. Motagua
1:1
C.D. Marathón
Real C.D. España
3:2
Platense F.C.
Premier League 2 Division 2
Fulham U23
16:00
Sunderland U23
Sunderland U23
16:00
Fulham U23
Crystal Palace U23
17:00
Wolverhampton U23
Stoke City U23
22:00
Reading (U23)
AFC Cup
Al-Ahed
0:0
Al-Jais Damascus
Al-Faisaly
0:0
Al Kuwait
Al-Qadsia
0:0
Al-Jazeera Amman
Al Wathba
0:0
Al Ansar FC
Chennai City
0:0
Bashundhara Kings
Hilal Al-Quds
0:0
Manama Club
Istiklol Dushanbe
0:0
FC Dordoi Bishkek
Khujand
0:0
Altyn Asyr
Maziya S&RC
0:0
TC Sports Club
Riffa SC
0:0
Dhofar
Tatung F.C.
0:0
Kitchee
Premier league Malta
Balzan
19:00
Hamrun Spartans
Birkirkara
23:15
Sliema Wanderers
Campionato Primavera 1
Genoa (U19)
16:30
Bologna (U19)
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..