Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Fotbal astăzi | Următoarele meciuri de fotbal cu cote

România Liga I
Viitorul Constanța
18:45
FC Argeş
la TV
Voluntari
21:30
CFR Cluj
la TV
România Liga II
Petrolul
15:00
Craiova 1948
la TV
Premier League
Southampton
16:00
Everton
la TV
Wolverhampton Wanderers
18:30
Newcastle United
la TV
Arsenal
21:15
Leicester City
la TV
Bundesliga
VfL Wolfsburg
16:30
Arminia Bielefeld
la TV
Werder Bremen
19:00
1899 Hoffenheim
la TV
La Liga
Real Valladolid
15:00
Deportivo Alaves
la TV
Cadiz
17:00
Villarreal
la TV
Getafe
19:30
Granada
la TV
Real Sociedad
22:00
Huesca
la TV
Serie A
Cagliari
13:30
Crotone
la TV
Benevento
16:00
Napoli
la TV
Parma
16:00
Spezia
la TV
Fiorentina
19:00
Udinese
la TV
Juventus
21:45
Verona
la TV
Ligue 1
Lens
amâ
Nantes
la TV
Bordeaux
16:00
Nimes
la TV
Metz
16:00
Saint-Etienne
Montpellier
16:00
Reims
Brest
16:00
Strasbourg
Nice
18:00
Lille
la TV
Lyon
22:00
AS Monaco
la TV
Primeira Liga
Farense
17:00
Rio Ave
Moreirense
17:00
Maritimo
Famalicao
19:30
Boavista
Guimaraes
22:00
SC Braga
2. Bundesliga
FC Heidenheim
14:30
VfL Osnabruck
SV Sandhausen
14:30
SC Paderborn 07
VfL Bochum
14:30
Erzgebirge Aue
Eredivisie
Fortuna Sittard
13:15
Groningen
Vitesse
15:30
PSV
la TV
Sparta Rotterdam
15:30
Heracles
RKC Waalwijk
17:45
Feyenoord
ADO Den Haag
21:00
Az Alkmaar
Süper Lig
Yeni Malatyaspor
1:1
35'
Genclerbirligi
Alanyaspor
15:00
Fatih Karagumruk
Fenerbahce
18:00
Trabzonspor
la TV
Prima Ligă Belgiană
Antwerp
14:30
Beerschot
la TV
Oostende
17:00
Zulte-Waregem
St.Truiden
19:15
Standard Liege
Sporting Charleroi
amâ
Waasland-Beveren
Prima Ligă Scoțiană
Aberdeen
14:00
Celtic
Rangers
17:00
Livingston
Prima Ligă
CSKA 1948
1:0
36'
Slavia Sofia
Arda
17:45
CSKA-Sofia
Montana
20:15
Ludogorets
Superliga Greacă
Asteras Tripolis
16:00
OFI
Apollon Smirnis
amâ
Lamia
Pas Giannina
20:30
AEK Athens
Serie B
Cosenza Calcio
19:00
Lecce
Cremonese
22:00
Brescia
Austria Bundesliga
Linzer ASK
15:30
SKN St. Polten
WSG Swarovski Tirol
15:30
Hartberg
Wolfsberger AC
18:00
Rapid Wien
Prva HNL
Sibenik
16:00
Dinamo Zagreb
HNK Gorica
amâ
HNK Rijeka
Premier Liga
Ingulets
14:00
Mariupol
Kolos Kovalivka
17:00
FC Mynai
Zorya Luhansk
19:30
Rukh Lviv
Superliga Daneză
Horsens
15:00
Nordsjaelland
Randers
17:00
Sonderjyske
Aarhus
19:00
FC Copenhaga
Segunda División
Sporting Gijon
17:00
S. D. Ponferradina
Leganes
19:15
Oviedo
Tenerife
19:15
Espanyol
Albacete
21:30
Rayo Vallecano
Malaga
21:30
Mirandes
Real Zaragoza
22:00
Sabadell
Prima Ligă
Opava
amâ
Slavia Praha
Slovan Liberec
amâ
Jablonec
Zbrojovka Brno
amâ
Pribram
Sparta Praha
amâ
Dynamo České Budějovice
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
16:00
Stal Mielec
Lech Poznan
18:30
Cracovia Krakow
Tippeligaen
Molde
19:00
Stromsgodset
Sarpsborg
19:00
Rosenborg
Valerenga
19:00
Kristiansund BK
Aalesund
19:00
Odd Ballklubb
Bodo Glimt
21:30
Mjondalen
Nemzeti Bajnokság I
Zalaegerszeg
15:30
Budafoki MTE
MeMezokovesd-Zori
18:00
MOL Fehérvár FC
Diosgyori
20:30
Puskas Academy
2. League Cehia
Viktoria Zizkov
amâ
Lisen
Mas Taborsko
amâ
Slovan Varnsdorf
Vlasim
amâ
Dukla Praha
Superliga Elvețiană
Sion
amâ
Servette FC
Young Boys
17:00
Luzern
Prima Ligă
Ural
0:0
5'
FC Tambov
Rostov
15:30
Khimki
Akhmat Grozny
18:00
FC Ufa
J1 League
Sagan Tosu
2:2
Shonan Bellmare
Liga Irlandei
Waterford F.C.
16:00
Dundalk
Superliga Slovaciei
Dunajska Streda
17:00
Slovan Bratislava
Prima Ligă Bielorusă
Neman
0:2
48'
Slavia Mozyr
FC Energetik-BGU Minsk
14:00
Shakhter Soligorsk
Rukh Brest
16:00
Isloch
Allsvenskan
Kalmar
15:30
Falkenbergs
Ostersunds FK
15:30
Hammarby
Malmo FF
18:30
IFK Goteborg
Orebro
18:30
Helsingborg
Brazilia Serie B
Sampaio Correa
3:0
Cuiaba
Amrica Mineiro
2:1
Confianca
Natutico Recife
21:00
Cruzeiro
Figueirense
23:15
Juventude
Guaraní
23:15
Avai
1. Lig Turcia
Bandirmaspor
0:1
35'
Adana Demirspor
Ankaraspor
1:1
34'
Balikesirspor
Adanaspor
15:00
Tuzlaspor
İstanbulspor A.Ş.
15:00
Eskisehirspor
Altay
amâ
Giresunspor
Divizia Secundă Belgiană
Union S.Gilloise
17:00
Club Brugge (U23)
RFC Seraing
21:00
Lommel United
Meci amical
Ethiopia
15:00
Zambia
Superliga Serbiei
Backa
15:00
Indjija
FC Zlatibor
15:00
Vojvodina
Novi Pazar
15:00
Rad
Macva
17:00
Napredak
Proleter Novi Sad
17:00
Vozdovac
Steaua Roșie Belgrad
22:00
Javor
Divizia Națională
Sfintul Gheorghe
14:00
Petrocub
Zimbru Chisinau
14:00
Dinamo-auto Tiraspol
Speranta Nisporeni
17:00
Dacia Buiucani
Prima Divizie Daneză
Fremad Amager
14:00
Silkeborg
Hvidovre
15:00
Viborg
Superettan
AFC Eskilstuna
15:30
Dalkurd
Akropolis
15:30
Norrby
Trelleborg
18:30
Degerfors
Ykkonen
VPS
16:00
Gnistan
Superliga Kazahstan
Astana
amâ
Kaysar
FC Kyzyl-Zhar SK
amâ
Ordabasy
3. Liga Germania
Saarbrucken
14:00
Verl
Bayern Munchen II
15:00
Waldhof Mannheim
Serie C Grup B
Fano Alma J.
16:00
Mantova
Feralpisalo
16:00
Ravenna
Sambenedettese
16:00
Modena
Triestina
16:00
Virtus Verona
Imolese
18:30
Fermana
Matelica
18:30
Arezzo
Padova
18:30
Sudtirol
Perugia
18:30
Vis Pesaro
Gubbio
21:30
Legnago Salus
2. SNL Slovenia
Brda
amâ
Nk Drava Ptuj
Smartno
amâ
Krsko
Serie C Grup
Olbia
13:30
Pro Vercelli
Renate
16:00
Livorno
Grosseto
16:00
Albinoleffe
Pistoiese
16:00
Pro Sesto
Giana Erminio
18:30
Como
Lecco
18:30
Piacenza
Pergolettese
18:30
Pro Patria
Lucchese
amâ
Juventus U23
US Alessandria Calcio
21:30
Pontedera
Novara
21:30
Carrarese
Italie Seria C Grup C
Cavese
16:00
Monopoli
Catanzaro
amâ
Ssd Palermo
Avellino
18:30
Casertana
Bisceglie
amâ
Trapani
Ternana
18:30
Foggia
Teramo
19:30
Juve Stabia
Vibonese
21:30
Viterbese
Turris
21:30
Paganese
Armenian Premier League
Fc Van
14:00
FC Ararat-Armenia
Bulgaria B PFG
Dobrudzha
14:30
Pirin Blagoevgrad
Lokomotiv Sofia
14:30
Strumska Slava
Sportist Svoge
14:30
Yantra 2019 Gabrovo
Sozopol
16:00
Septemvri Sofia
Prima Divizie Cipriotă
Anorthosis
16:00
APOEL
Omonia Nicosia
18:00
Enosis Neon Paralimni
Ethnikos Achnas
19:00
Olympiakos Nicosia
PrvaLiga
NK Bravo
0:0
5'
Aluminij
NK Tabor Sežana
15:00
Olimpija Ljubljana
NK Domzale
18:30
Mura
Primera División
Montevideo Wanderers
23:45
Rentistas
Major League Soccer
Chicago Fire
2:2
New York Red Bulls
Philadelphia Union
5:0
Toronto FC
New York City
3:1
Montreal Impact
Cincinnati
0:1
Minnesota United
Houston Dynamo
1:1
Columbus Crew
Real Salt Lake
0:0
FC Dallas
Sporting Kansas City
4:0
Colorado Rapids
Vancouver Whitecaps
2:1
San Jose Earthquakes
FC Los Angeles
21:30
Los Angeles Galaxy
Primera División - Guard1aes
Club Queretaro
0:1
Necaxa
UANL Tigres
1:1
Jurez
Mazatlán F.C.
1:2
Monterrey
Club America
1:0
Atlas
Toluca
20:00
Club Tijuana
Ligat ha Al Israel
Maccabi Tel Aviv
21:00
Hapoel Beer Sheva
Primera A
Once Caldas
2:1
Jaguares
Deportes Tolima
1:2
La Equidad
Junior
1:1
Millonarios
Envigado
18:30
Alianza Petrolera
Patriotas
21:00
Atletico Nacional
Independiente Santa Fe
23:00
Chicó
America de Cali
amâ
Deportivo Pereira
Atletico Nacional
amâ
Millonarios
Bucaramanga
amâ
Chicó
Deportes Tolima
amâ
Deportivo Cali
Envigado
amâ
Jaguares
Junior
amâ
Cucuta
Once Caldas
amâ
Independiente Medellin
Patriotas
amâ
Alianza Petrolera
Rionegro
amâ
La Equidad
Independiente Santa Fe
amâ
Dep. Pasto
Premijer Liga
FK Mladost Doboj Kakanj
15:30
FK Borac Banja Luka
Sarajevo
18:00
FK Krupa
Radnik Bielina
20:05
Sloboda Tuzla
1. Divisjon
Lillestrom
16:00
Sandnes
Virslīga
Tukums 2000
0:0
6'
Metta
Ventspils
14:00
Liepaja
Riga
16:00
BFC Daugavpils
Valmieras
16:00
Spartaks Jurmala
Rigas FS
18:00
Jelgava
Division Profesional
Sportivo Luqueño
2:0
River Plate Asunción
Guairena
2:1
Club Olimpia
Club Sportivo San Lorenzo
23:00
Club Nacional
Muntenegru League One
Petrovac
14:30
Sutjeska
Rudar Pljevlja
15:00
FK Jezero
OFK Titograd Podgorica
17:00
FC Podgorica
Iskra Danilovgrad
18:00
Zeta
Buducnost Podgorica
20:00
Decic
Muntenegru League Two
Arsenal Tivat
14:30
Mornar Bar
Grbalj
14:30
Berane
Igalo
14:30
Drezga
Jedinstvo Bijelo Polje
14:30
Ibar
KOM
14:30
Bokelj
Primera B PB Apertura Columbia
Bogota FC
20:00
Tigres
Leones FC
22:00
Real Cartagena
Cortulua
23:00
Orsomarso
Brazilia Serie C Grup A
Remo
5:0
Imperatriz
Santa Cruz
23:00
Botafogo RB
Brazilia Serie C Grup B
Ypiranga
20:30
Boa
Brusque
21:00
São José
Londrina
21:00
Ituano
Tombense
22:00
Volta Redonda
Belarusian First League
Lida
0:0
5'
Krumkachy Minsk
FC Granit Mikashevichi
13:30
Naftan
Slonim-2017
14:00
Lokomotiv Gomel
Orsha
15:00
Arsenal Dzerzhinsk
Série A
Ceara
2:1
Coritiba
Atlético Mineiro
0:0
Sport Club do Recife
Bahia
amâ
Fortaleza
Atletico GO
21:00
Palmeiras
Fluminense
21:00
Santos
Sao Paulo
amâ
Botafogo
Atletico Paranaense
23:15
Gremio
Internacional
23:15
Flamengo
LigaPro
Varzim
13:15
Estoril
Oliveirense
17:00
Sporting Covilha
Africa de Sud Premier League
Stellenbosch FC
15:30
Moroka Swallows
Tshakhuma Madzivhadila
15:30
TS Galaxy F.C.
Prima Ligă Azerbaijan
Sabah fc
0:1
HT'
Sumqayıt
Zira
14:00
Qarabag
Prima Ligă Macedonia de Nord
FK Belasica
15:30
Borec Veles
Makedonija G. P.
15:30
Akademija Pandev
Pelister
15:30
FC Struga
Shkendija Tetovo
15:30
Rabotnicki
Vardar Skopje
15:30
Renova
Cupa Confederației CAF
Pyramids FC
21:00
Renaissance Sportive de Berkane
Prva Liga
Dinamo Vranje
14:30
Fk Dubocica
FK Kabel Novi Sad
14:30
Fk Loznica
Radnicki 1923
14:30
Zemun
Radnicki Pirot
14:30
Kolubara
Žarkovo
14:30
Borac Cacak
Ecuador - First Division
Técnico Universitario
1:1
Delfín
L.D.U. Quito
1:0
El Nacional
Olmedo
22:30
Independiente del Valle
K League 1
Daegu FC
3:2
Pohang Steelers
Gwangju
0:1
Sangju Sangmu
Ulsan Hyundai
0:1
Jeonbuk
USL S.U.A.
Louisville City FC
1:2
Tampa Bay Rowdies
Phoenix Rising
4:2
Pen
El Paso Locomotive
Georgia Erovnuli Liga
Chikhura
0:0
47'
Samtredia
Primera Division - Clausura Venezuela
Deportivo La Guaira
1:0
Deportivo Lara
Atltico Venezuela
2:2
Academia Puerto Cabello
Carabobo FC
21:00
Estudiantes de Mérida
Metropolitanos
23:00
Aragua
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Cienciano
2:3
Sporting Cristal
I liga Polonia
Arka Gdynia
amâ
Zaglebie Sosnowiec
Puszcza Niepolomice
amâ
Termalica Nieciecza
Gornik Leczna
16:00
Miedz Legnica
Nemzeti Bajnokság II
Debreceni EAC
14:30
Csákvár
Dorogi FC
14:30
Siofok
Soroksar
14:30
Szolnoki MÁV FCSzolnoki MÁV FC
Békéscsaba
18:00
Szentlőrinc
Ajka
18:00
Vasas
Kaposvar
18:00
Szeged-Csanád
Kazincbarcika
18:00
Szombathelyi Haladas
Pécsi MFC
18:00
Gyirmot SE
Nyiregyhaza
20:30
Debreceni VSC
Primera division Apertura Salvador
Sonsonate
1:1
Isidro Metapan
Santa Tecla
1:1
Chalatenango
Jocoro
22:30
Municipal Limeno
11 Deportivo
23:00
C.D. FAS
Luis Angel Firpo
23:00
Asuila
Alianza
23:15
Atletico Marte
Regionalliga Northeast
Optik Rathenow
14:30
Carl Zeiss Jena
Lichtenberg 47
14:30
Lokomotive Leipzig
ZFC Meuselwitz
14:30
Union Furstenwalde
Chemnitzer
14:30
Luckenwalde
Regionalliga Southwest
Fc Piramasens
15:00
Freiburg II
TuS Rot-Weiß Koblenz
15:00
FSV Frankfurt
Regionalliga West
Borussia Dortmund II
amâ
Fortuna Dusseldorf II
FC Wegberg-Beeck
15:00
VfB Homberg
Regionalliga North Group - North
FC St. Pauli II
15:00
Eintracht Norderstedt
Regionalliga North Group - South
TSV Havelse
15:00
Hannoverscher SC
VfB Oldenburg
15:00
Schwarz-Weiss-Rehden
Oberneuland
16:00
VfV Hildesheim
Qatar Stars League
Al-Ahli Doha
16:30
Al Sadd
Al Rayyan
18:45
Al-Duhail
S.League
Hougang United
amâ
DPMM
Garena Young Lions
2:1
78'
Tanjong Pagar Utd Fc
Liga Nacional Guatemala
C.S.D. Municipal
3:1
Deportivo Achuapa
Antigua
21:05
Iztapa
Guastatoya
23:10
Sacachispas Chiquimula
UEFA Euro U17
Italia U17
amâ
România U17
Slovenia U17
amâ
Albania U17
Russian Professional Football League Group 1
SKA Rostov
1:0
HT'
Legion Dynamo
FC Makhachkala
0:0
3'
Anzhi
Tuapse
0:0
3'
FC Biolog-Novokubansk
Inter Cherkessk
14:30
Chernomorets Novorossiysk
Mashuk-KMV
14:30
Yessentuki
Druzhba Maykop
15:00
FC Krasnodar 3
Taganrog
16:00
Kuban Holding
Russian Professional Football League Group 2
Kolomna
1:0
HT'
Tver Fc
Leningradets
0:1
51'
Zenit St. Petersburg II
Znamya Truda
0:0
49'
Dolgoprudny
Dinamo Moscow 2
14:00
Zvezda St Petersburg
Murom
15:00
Luki-Energiya Velikiye Luki
Kazanka Moscow
16:00
Smolensk
Russian Professional Football League Group 4
Lada Dimitrovgrad
0:1
51'
Chelyabinsk
Lada Toljatti
amâ
Ural 2
Zenit-Izhevsk
1:2
48'
Volna Nizhny Novgorod Oblast
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
0:0
6'
Volga Ulyanovsk
Krylya Sovetov 2
13:00
Dynamo Barnaul
Zvezda Perm
14:00
Nosta
FC Tyumen
15:00
Orenburg 2
Honduras Liga Nacional
Real de Minas
2:3
CD Olimpia
C.D.S. Vida
4:1
Club Deportivo Honduras Progreso
Lobos UPNFM
1:1
C.D. Real Sociedad
Premier League 2 Division 2
Leeds U23
14:00
Norwich U23
Segunda Division B Group I -
Celta Vigo II
0:0
5'
Racing Ferrol
Compostela
18:00
Deportivo La Coruna
Pontevedra
18:00
Unionistas de Salamanca
Salamanca CF UDS
18:00
Coruxo
Zamora
18:30
Guijuelo
Segunda Division B Group I - B
Covadonga
0:0
6'
Oviedo B
Marino de Luanco
0:0
4'
Lealtad
Langreo
18:00
Valladolid II
Cultural Leonesa
18:30
Numancia
Segunda Division B Group II -
Portugalete
0:0
34'
SD Amorebieta
Athletic Club II
0:0
7'
Racing Santander
Leioa
18:00
Real Unión
Segunda Division B Group II- B
Osasuna II
0:0
33'
Tudelano
Ejea
0:1
5'
Haro Deportivo
Calahorra
18:00
Ebro
Izarra
18:00
SD Tarazona
SD Logrones
18:00
UD Mutilvera
Segunda Division B Group III -
AE Prat
0:0
8'
UE Cornellà
Gimnastic
18:00
Badalona
UE Olot
amâ
Barcelona B
Segunda Division B Group III - B
UD Ibiza
0:0
7'
La Nucia
Valencia Mestalla
0:0
4'
Pena Deportiva
Hercules
19:00
Atzeneta UE
Orihuela
19:00
Alcoyano
Segunda Division B Group IV - A
Marbella
0:0
6'
CD Marino
Linense
13:00
UD Tamaraceite
Las Palmas Atlético
14:00
Atlético Sanluqueño
Recreativo Huelva
18:00
Algeciras
San Fernando
18:00
Cádiz B
Segunda Division B Group IV - B
Lorca Deportiva
1:0
6'
Ejido
Granada II
amâ
Sevilla Atletico
UCAM Murcia
0:0
3'
Linares
Yeclano Deportivo
18:00
Cordoba
Betis II
amâ
Real Murcia
Segunda Division B Group V-
Internacional de Madrid
0:0
4'
Atletico Madrid II
Poblense
0:1
6'
SS Reyes
Rayo Majadahonda
0:0
4'
Atlético Baleares
Real Madrid II
0:0
5'
Getafe B
Navalcarnero
17:30
Las Rozas CF
Segunda Division B Group V- B
Talavera de La Reina
0:0
5'
Melilla
Villarrobledo
0:0
4'
UD Socuellamos CF
Villanovense
18:00
Mérida UD
Badajoz
19:00
Don Benito
Liga a treia - Sud-Est
Levski Karlovo
14:30
Izvor
Rodopa Smolyan
14:30
Yambol
Liga a treia - Nord-Est
Chernolomets 04
15:00
Topoli 2010
Inter Dobrich
15:00
Chernomorets Balchik
Svetkavitsa
15:00
Ludogorets III
Ustrem Donchevo
15:00
Dunav Ruse
FA Cup
AFC Fylde
15:00
Altrincham
Meistriliiga
Trans Narva
0:0
4'
FCI Levadia Tallinn
Kuressaare
0:0
5'
Flora Tallinn
Kalju Nomme
15:00
Paide Linnameeskond
Northwest
Vihar Slavyanovo
14:30
Peshtera Galata
Yantra Polski Trambesh
14:30
Lokomotiv Mz
Bdin Vidin
14:30
Parva Atomna
Etar Veliko Tarnovo II
14:30
Akademia Botev Vratsa
Levski 2007
0:1
Akademik Svishtov
Lokomotiv 1927 Dryanovo
14:30
FC Drenovets
Sevlievo
14:30
Partizan Cherven Bryag
Spartak Pleven
14:30
Pavlikeni
Tryavna
14:30
Levski 2020 Lom
South-West
Oborishte
15:00
Nadezhda Dobroslavtsi
Costa Rica Primera Division Apertura
Santos de Guapiles
amâ
Guadalupe F.C.
Faroe Islands Premier League
EB/Streymur
17:00
TB Tvoroyri
Klaksvik
17:00
If Fuglafjordur
Skala
17:00
B36 Torshavn
Taiwan Premier League
Taipower
1:0
Taichung Futuro
K League 2
Bucheon FC 1995
3:4
Gyeongnam FC
Ansan Greeners
0:3
Seoul E-Land
K League 3
Cheonan City
0:3
Changwon City
Esiliiga
Elva
13:00
Tammeka Tartu II
FCI Levadia II
13:00
JK Vaprus Vändra
Maardu Linnameeskond
13:00
JK JARVE
Superliga
Apolonia Fier
amâ
Skenderbeu Korce
Bylis
amâ
Kukesi
Kastrioti
amâ
KF Vllaznia
KF Laçi
amâ
KF Tirana
Partizani
amâ
Teuta Durrës
V.League 1
Nam Dinh
1:1
45'
Hai Phong
Hoang Anh Gia Lai
0:2
48'
Sài Gòn
Qnk Quang Nam
1:1
46'
Shb Da Nang
Thanh Hóa
1:0
47'
Song Lam Nghe An
Hong Linh Ha Tinh
0:0
4'
Viettel
USL LEAGUE ONE
Richmond Kickers
1:2
Chattanooga Red Wolves Sc
Forward Madison
2:1
New England Revolution Ii
Union Omaha
1:0
Fort Lauderdale Strikers
North Texas
2:1
South Georgia Tormenta
Premier league Malta
Hibernians
16:00
Lija Athletic
St Lucia
16:00
Valletta
Gudja United
20:15
Floriana FC
Sirens
amâ
Mosta Fc
Campionato Primavera 1
Atalanta U19
14:00
Torino (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..