Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 18.09.2020

Süper Lig
Evkur Yeni Malatyaspor
1:1
Goztepe A.Ş.
TV'de
1. Lig
Eskisehirspor
0:0
Adanaspor A.Ş.
TV'de
Bundesliga
Bayern Munich
8:0
Schalke 04
TV'de
2. Bundesliga
Hamburger SV
2:1
Fortuna Dusseldorf
TV'de
Jahn Regensburg
1:1
FC Nurnberg
Primeira Liga
Famalicao
1:5
Benfica
Guimaraes
0:1
Belenenses
UEFA Europa League
Riga
1:0
S.P. Tre Fiori
Ligue 1
Lyon
0:0
Nimes
TV'de
Libertadores Kupası
Defensa Y Justicia
3:0
Delfín
Sao Paulo
2:2
River Plate
TV'de
Independiente del Valle
5:0
Flamengo
Libertad
0:2
Boca Juniors
TV'de
Barcelona Guayaquil
1:2
Junior
Club Guarani
4:1
Tigre
Eerste Divisie
Helmond Sport
0:1
Volendam
Jong PSV
1:2
FC Eindhoven
Go Ahead Eagles
0:3
Jong Ajax
Roda
4:0
Dordrecht
Championship
Coventry City
3:2
Queens Park Rangers
TV'de
Eredivisie
VVV Venlo
1:1
Utrecht
Pro Lig
Charleroi
3:1
Beerschot
TV'de
Çek Ligi
Slavia Praha
5:1
Teplice
Ekstraklasa
Podbeskidzie
1:4
Rakow Czestochowa
Wisla Krakow
0:3
Wisla Plock
Premier Lig
Derry City
0:0
St Patricks Athletic
Sligo Rovers
0:1
Bohemians
LigaPro
Oliveirense
2:1
Penafiel
Chaves
0:0
Varzim
U.D. Vilafranquense
0:4
Feirense
Premier Lig
Haras El Hodoud
3:2
ENPPI
Aswan
1:0
Zamalek
Brezilya Kupası
Botafogo
1:0
Vasco da Gama
1st Division
Athlone Town
2:1
Cobh Ramblers
Bray Wanderers
3:0
Longford Town
Galway United
1:0
Wexford
UCD
1:3
Drogheda United
Shamrock Rovers II
0:2
Cabinteely
3rd Liga
FC Kaiserslautern
0:1
Dynamo Dresden
1. HNL
Sibenik
3:2
Lokomotiva Zagreb
Premier League
Dnipro-1
1:2
Mariupol
Premier Lig
Krasnodar
7:2
Khimki
1.Lig
Chindia Targoviste
1:3
AFC Hermannstadt
Astra Giurgiu
0:2
CFR Cluj
Süper Lig
Vojvodina
2:0
Radnik Surdulica
Cymru Premier
Aberystwyth Town
3:1
Flint Town
1.Lig
Helsingor
3:0
Hjorring
USL
Reno 1868 FC
3:2
Tacoma Defiance
AFC Şampiyonlar Ligi
Al Sadd
4:0
Al-Ain
Sharjah FC
4:2
Al-Duhail
Al-Nassr Riyadh
2:0
Sepahan
Al-Taawon
0:1
Persepolis
Chinese FA Cup
Jiangsu Suning
2:0
Shenzhen F.C.
Shanghai Shenhua
3:5
Pen
Guangzhou R&F
Guangzhou Evergrande
2:0
Henan Jianye
Shandong Luneng
4:0
Dalian Pro
Liga De Expansion MX Apertura
Tampico Madero
1:2
Atletico Morelia
1. Lig
Ermis
0:1
Olympiakos Nicosia
Erste Liga
Austria Wien II
2:4
Grazer AK
FC Dornbirn 1913
1:1
Austria Klagenfurt
Vorwärts Steyr
0:3
Kapfenberger SV
Wacker Innsbruck
0:0
Floridsdorfer AC
Lafnitz
2:2
Amstetten
Ulusal
Avranches
2:1
Stade Briochin
Bastia-Borgo
1:1
Le Mans
Bourg en Bresse Peronnas
3:3
Boulogne
Concarneau
1:1
Quevilly
Creteil
1:0
Cholet
Orleans
1:1
Lyon la Duchere
FC Villefranche
0:3
Bastia
Serie C Group B
Londrina
1:0
São José
Dostluk Maçları
L.R. Vicenza Virtus
1:0
Sudtirol
Inter
0:0
Carrarese
Monza
1:0
US Alessandria Calcio
Sevilla
0:1
Athletic Club
Challenge Lig
FC Thun
2:2
FC Stade Lausanne-Ouchy
Grasshopper
3:2
Winterthur
Süper Lig
Graficar Beograd
1:1
Žarkovo
Radnicki Sremska Mitrovica
1:2
Borac Cacak
2. Liga
Vysocina Jihlava
1:1
Lisen
Liga 1 Movistar - Cılış
Carlos Stein
1:1
Atletico Grau
Deportivo Binacional
2:1
Deportivo LLacubamba
Melgar
1:1
Universidad San Martin
Ulusal Lig
FC Florești
0:5
Dinamo-auto Tiraspol
Speranta Nisporeni
1:2
Sheriff Tiraspol
Premier Lig
Smolevichi-STI
0:6
Rukh Brest
TV'de
Neman
2:0
FC Minsk
TV'de
Premier Lig
Okzhetpes
2:2
FC Caspiy
1.Lig
Arka Gdynia
4:0
Miedz Legnica
Regionalliga Northeast
ZFC Meuselwitz
1:4
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga North Group - South
Schwarz-Weiss-Rehden
0:1
Werder Bremen II
VfL Wolfsburg II
3:2
Hannoverscher SC
First Professional League
Tsarsko Selo
1:2
Botev Vratsa
Montana
3:1
Botev Plovdiv
SÜPER LİG
PAOK
1:1
Atromitos Athinon
Olympiakos Piraeus
3:0
Asteras Tripolis
Liga III - Serie 2
Dacia Unirea Braila
1:2
C.S. Viitorul Ianca
ACS Sportul Chiscani
0:3
CSM Râmnicu Sărat
Liga III - Serie 4
Balotesti
1:1
Concordia II
Liga III - Serie 5
Kids Tampa Brasov
2:1
Cetate Râșnov
Liga III - Serie 6
Unirea Bascov
2:3
Flacăra Moreni
Vediţa Coloneşti
1:0
FCM Alexandria
Universitatea Craiova II
2:3
Petrolul Potcoava
Liga III - Serie 7
Afc Hermannstadt II
0:1
Gaz Metan Medias II
Liga III - Serie 8
Fortuna Becicherecu
0:0
ACS Ghiroda
Liga III - Serie 9
Unirea Dej
2:0
ACS Industria Galda
Premier League 2 Division 1
Tottenham (U23)
3:0
West Ham U23
Blackburn U23
2:1
Manchester City U23
Brighton U23
2:2
Arsenal U23
Derby County U23
2:1
Liverpool U23
Southampton (U23)
1:4
Chelsea U23
Premier League 2 Division 2
Reading (U23)
0:4
Fulham U23
Leeds U23
2:2
Wolverhampton U23
Aston Villa U23
3:0
Norwich U23
Campionato Primavera 1
Ascoli (U19)
2:3
Roma U19
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..