Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 20.11.2023

UEFA Euro 2024 Elemeleri
Kuzey İrlanda
2:0
Danimarka
Ukrayna
0:0
İtalya
TV'de
San Marino
1:2
Finlandiya
Kuzey Makedonya
1:1
İngiltere
TV'de
Slovenya
2:1
Kazakistan
TV'de
Arnavutluk
0:0
Faroe Adaları
Çek Cumhuriyeti
3:0
Moldova
TV'de
UEFA Euro U21
Belarus U21
0:1
Hırvatistan U21
Yunanistan U21
2:1
Portekiz U21
İsveç U21
2:4
Hollanda Krallığı U21
Wales U21
1:2
Danimarka U21
2. Lig
Levante
2:4
Racing Santander
Dünya Kupası U17 - Son 16 turu
Ecuador U17
1:3
Brazil U17
Spain U17
2:1
Japan U17
2026 FIFA World Cup qualification CAF
Djibouti
0:1
Gine-Bissau
Gambia
0:2
Fildişi Kıyısı
Eritrea
Gönder
Congo
Liberia
0:1
Equatorial Guine
Seyşeller
0:5
Kenya
Mali
1:1
Central African Republic
Çad
0:3
Madagascar
Dostluk Maçları
Rusya
8:0
Cuba
Çek Cumhuriyeti U21
2:1
Slovakya U21
Serie B
CRB
2:0
Tombense
Liga Leumit
Ihud Bnei Shefaram
0:2
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Hapoel Nof HaGalil F.C.
5:2
Hapoel Umm al-Fahm
Birinci Bölüm
Deportivo Maldonado
1:0
La Luz
Montevideo Wanderers
2:1
River Plate Montevideo
Fenix
1:1
Nacional De Football
1.Lig
Alania Vladikavkaz
1:4
Khimki
Torpedo Moscow
1:1
Rodina
Primera A Playoff Group B
Millonarios
2:1
America de Cali
Independiente Medellin
2:1
Atletico Nacional
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - Çeyrek final
Cancun
2:1
Venados
Mineros de Zacatecas
5:2
CD Tepatitlan De Morelos
Lega Pro 1 Grup B
Vis Pesaro
1:2
Torres
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura - Finali
Argentino de Quilmes
0:0
San Miguel
Bundesliga (W)
SC Freiburg (W)
3:3
FC Koln (W)
Regionalliga West
Paderborn 07 II
1:1
Lippstadt
Primera division Apertura
11 Deportivo
2:2
Santa Tecla
CD Platense Municipal
2:2
Dragón
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Potencia
0:2
Cerrito
National League South
Chelmsford
0:1
Maidstone United
Greece Super League 2 Group A
Niki Volou
1:2
Makedonikos Neapolis
Guatemala Liga Nacional
Cobán Imperial
1:1
Deportivo Achuapa
Bolivia Primera División
Jorge Wilstermann
1:0
Guabir
Independiente Petrolero
1:0
Atletico Palmaflor
Paraguay Cup - Üçüncülülük maçı
Club Guarani
6:7
Pen
Nacional Asunción
CONCACAF Nations League C
Dominica
2:0
Turks and Caicos Islands
Aruba
5:1
Cayman Islands
Ghana Premier League
Great Olympics
0:0
FC Samartex
Primera B Nacional Promotion Playoff - 1/2 Finals
Deportivo Riestra
2:0
Almirante Brown
Primera B - 1/2 Finals
Deportes Temuco
2:3
Santiago Wanderers
Antofagasta
2:2
Deportes Iquique
Poland II liga
LKS Lodz II
1:2
Pogon Siedlce
Malaysia Super LeagueMalaysia Super League
Kelantan FA
0:7
Sabah
Group 1 Subgroup A
Legion Dynamo
1:3
Rubin Yalta
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..