Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 20.11.2023

UEFA Euro 2024 Qualifying
Irlanda de Nord
2:0
Danemarca
la TV
Ucraina
0:0
Italia
la TV
San Marino
1:2
Finlanda
la TV
Macedonia de Nord
1:1
Anglia
la TV
Slovenia
2:1
Kazahstan
la TV
Republica Cehă
3:0
Moldova
la TV
Albania
0:0
Insulele Feroe
la TV
UEFA Euro U21
Belarus U21
0:1
Croatia U21
Grecia U21
2:1
Portugalia U21
Suedia U21
2:4
Țările de Jos U21
Țara Galilor U21
1:2
Danemarca U21
Segunda División
Levante
2:4
Racing Santander
la TV
Meci amical
Rusia
8:0
Cuba
Cehia U21
2:1
Slovacia U21
CONCACAF Nations League Grup B
Montserrat
4:2
Barbados
CONCACAF Nations League Grup C
Dominica
2:0
Insulele Turks și Caicos
Aruba
5:1
Insulele Cayman
U17 World Cup - Optimi de finală
Ecuador U17
1:3
Brazilia U17
la TV
Spania U17
2:1
Japonia U17
la TV
Calificările pentru Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Djibouti
0:1
Guinea-Bissau
Liberia
0:1
Ecuatorială Guineea
Eritrea
amâ
Republica Congo
Gambia
0:2
Côte dIvoire
Seychelles
0:5
Kenya
Mali
1:1
Republica Centrafricană
Ciad
0:3
Madagascar
Liga Leumit
Hapoel Nof HaGalil F.C.
5:2
Hapoel Umm al-Fahm
Ihud Bnei Shefaram
0:2
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Serie C Grup B
Vis Pesaro
1:2
Torres
Primera División
Deportivo Maldonado
1:0
La Luz
Montevideo Wanderers
2:1
River Plate Montevideo
Fenix
1:1
Nacional De Football
Liga Națională de Fotbal a Rusiei
Alania Vladikavkaz
1:4
Khimki
Torpedo Moscow
1:1
Rodina
Primera A Playoff Group B
Independiente Medellin
2:1
Atletico Nacional
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - Sferturi de finală
Cancun
2:1
Venados
Mineros de Zacatecas
5:2
CD Tepatitlan De Morelos
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Apertura - Finala
Argentino de Quilmes
0:0
San Miguel
Bundesliga (W)
SC Freiburg (W)
3:3
FC Cologne (W)
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Potencia
0:2
Cerrito
National League South
Chelmsford
0:1
Maidstone United
Greece Super League 2 Group A
Niki Volou
1:2
Makedonikos Neapolis
Regionalliga West
Paderborn 07 II
1:1
Lippstadt
Paraguay Cup - Finala mică
Club Guarani
6:7
Pen
Club Nacional
Primera B Nacional Promotion Playoff - 1/2 Finals
Deportivo Riestra
2:0
Almirante Brown
Bolivia Primera División
Independiente Petrolero
1:0
Atletico Palmaflor
Poland II liga
LKS Lodz II
1:2
Pogon Siedlce
Ghana Premier League
Great Olympics
0:0
FC Samartex
Malaysia Super League
Kelantan FA
0:7
Sabah
Group 1 Subgroup A
Legion Dynamo
1:3
Rubin Yalta
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..