Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 04.02.2023

FIFA Club World Cup
AC Casablanca
3:5
Pen
Al-Hilal Riyadh
on TV
Seattle Sounders
0:1
Al Ahly
on TV
Premier league
Everton
1:0
Arsenal
on TV
Wolverhampton Wanderers
3:0
Liverpool
on TV
Manchester United
2:1
Crystal Palace
on TV
Brighton
1:0
AFC Bournemouth
on TV
Brentford
3:0
Southampton
on TV
Aston Villa
2:4
Leicester City
on TV
Newcastle United
1:1
West Ham United
on TV
Bundesliga
VfL Bochum
5:2
1899 Hoffenheim
on TV
Borussia Dortmund
5:1
SC Freiburg
on TV
Union Berlin
2:1
FSV Mainz 05
on TV
FC Koln
0:0
RB Leipzig
on TV
Eintracht Frankfurt
3:0
Hertha Berlin
on TV
Borussia Monchengladbach
0:0
Schalke 04
on TV
La Liga
Espanyol
1:1
Osasuna
on TV
Elche
3:1
Villarreal
on TV
Atletico Madrid
1:1
Getafe
on TV
Betis
3:4
Celta Vigo
on TV
First Division A
Cercle Brugge
1:1
Standard Liege
RFC Seraing
2:1
OH Leuven
Eupen
1:1
Westerlo
St.Truiden
1:0
Kortrijk
Liga Profesional
Arsenal Sarandi
1:1
Estudiantes
on TV
Sarmiento
3:5
Barracas Central
on TV
Belgrano Cordoba
2:1
River Plate
on TV
Argentinos Juniors
1:0
Racing Club
on TV
Lanus
2:1
San Lorenzo
on TV
Liga MX
Leon
0:1
Pachuca
on TV
Cruz Azul
0:1
UANL Tigres
on TV
Santos Laguna
2:2
Club America
on TV
2nd Bundesliga
Eintracht Braunschweig
2:0
FC Heidenheim
FC Kaiserslautern
2:1
Holstein Kiel
Jahn Regensburg
1:3
Arminia Bielefeld
Greuther Fuerth
1:0
FC Nurnberg
Championship
Rotherham United
0:0
Sheffield United
Norwich
0:3
Burnley
on TV
Reading
2:2
Watford
Hull City
1:0
Cardiff City
Swansea City
3:4
Birmingham City
Middlesbrough
3:0
Blackpool
on TV
Luton Town
1:0
Stoke City
Huddersfield
1:1
Queens Park Rangers
Preston North End
1:2
Bristol City
Millwall
1:1
Sunderland
Serie A
Cremonese
0:2
Lecce
on TV
Roma
2:0
Empoli
on TV
Sassuolo
1:0
Atalanta
on TV
Ligue 1
Paris Saint Germain
2:1
Toulouse
on TV
Troyes
1:3
Lyon
on TV
Rennes
1:3
Lille
on TV
Serie B
SPAL
3:4
Bari 1908
on TV
Benevento
1:2
Venezia
Pisa
0:1
Sudtirol
Perugia
4:0
Brescia
Cosenza Calcio
0:0
Ternana
Cittadella
3:0
Ascoli
Como
0:2
Frosinone
Ligue 2
Saint-Etienne
3:2
Annecy
Segunda Division
Leganes
1:0
Sporting Gijon
Huesca
1:0
Mirandes
Tenerife
1:0
Albacete
Alaves
2:0
Eibar
on TV
Friendlies
Red Bull Salzburg
3:4
Grazer AK
KFUM Oslo
0:3
Sandefjord
Nordsjaelland
1:0
Metalist 1925 Kharkiv
Copenhagen
0:0
Elfsborg
GAIS Goteborg
2:1
Varbergs
CSKA Moscow
Post
Vejle
Elfsborg
0:0
Copenhagen
CSKA Moscow
Post
Shkupi 1927
Jonkopings Sodra
1:0
Helsingborg
Hartberg
0:3
Spartak Trnava
Varnamo IFK
2:0
Trelleborg
Hammarby
3:5
Brann
Gazovik Orenburg
1:1
CSKA Moscow
Nordsjaelland
1:1
Sheriff Tiraspol
Vasteras
09:00
Brommapojkarna
Silkeborg
3:2
Norrkoping
Haugesund
3:0
Vard Haugesund
Seria C Girone B
Carrarese
1:0
Aquila Montevarchi
Virtus Entella
2:0
Fermana
Fiorenzuola
0:1
Olbia
Torres
1:1
Lucchese
San Donato
1:1
Vis Pesaro
Recanatese
0:0
Imolese
Rimini
0:1
Gubbio
Pontedera
2:0
US Alessandria Calcio
Matelica
2:1
Reggio Audace
Cesena
4:0
Siena
Primera B PB Apertura
Atletico FC
1:1
Real San Andrés
Patriotas
1:0
Llaneros
Cortulua
1:0
Valledupar
Eredivisie
Volendam
1:1
AZ Alkmaar
on TV
Emmen
2:2
Vitesse
Utrecht
1:0
Heerenveen
Excelsior
0:0
RKC Waalwijk
OFB Cup - Quarter-finals
Wiener Sportklub
0:2
Ried
Costa Rica Primera Division Clausura
Pérez Zeledón
2:1
Guanacasteca
Sporting San Jose
1:0
C.S. Herediano
League One
Accrington
0:3
Lincoln City
Fleetwood Town
2:3
Burton Albion
Oxford United
0:1
Shrewsbury Town
Forest Green Rovers
0:2
Peterborough
Portsmouth
1:1
Barnsley
Port Vale
0:3
Wycombe Wanderers
Sheffield Wednesday
1:0
Plymouth Argyle
Cambridge United
1:1
Ipswich
Bristol Rovers
0:2
Milton Keynes Dons
Exeter
1:2
Charlton Athletic
Derby
5:0
Morecambe
Bolton Wanderers
1:0
Cheltenham Town
LigaPro
Oliveirense
2:2
U.D. Vilafranquense
Moreirense
1:0
Viseu
FC Porto B
1:2
Belenenses SAD
Nacional
3:1
Torreense
England National League
Boreham Wood
1:0
Chesterfield
Yeovil Town
2:2
Maidstone United
Wealdstone
1:0
Dagenham & Redbridge FC
Southend
2:0
York City
Solihull Moors
0:2
Gateshead
Torquay United
1:2
Notts County
Aldershot Town
2:0
Dorking Wanderers
Bromley
1:1
Maidenhead United
Oldham
0:1
Halifax Town
Eastleigh
1:0
Woking
Altrincham
1:2
Wrexham
3rd Liga
Dynamo Dresden
7:1
Hallescher FC
Saarbrucken
0:4
SV Elversberg
FC Ingolstadt 04
1:2
Borussia Dortmund II
FSV Zwickau
1:1
SV Meppen
VfL Osnabruck
3:1
Erzgebirge Aue
Wehen Wiesbaden
1:1
Viktoria Koln
TFF 2. LIG White Group
Somaspor
1:1
Amedspor
Arnavutkoy Belediyespor
2:1
Ankaraspor
Duzcespor
0:2
Inegolspor
Afjet Afyonspor
1:1
Batman Petrolspor
Menemen Belediye
3:0
Bayburt Özel İdarespor
Bursaspor
0:3
Yeni Çorumspor
Isparta 32 Spor
6:1
Tarsus İdman Yurdu
2.Lig Red Group
Etimesgut Belediyespor
1:1
Balikesirspor
Diyarbekirspor
0:0
Fethiyespor
Zonguldak Kömürspor
1:0
Kirklarelispor
Kocaelispor
2:1
Sarıyer
İskenderun FK
1:0
Hekimoğlu Trabzon
Kırşehir Belediyespor
1:1
Serik Belediyespor
Karacabey
4:2
Pazarspor
Kastamonuspor
0:1
Uşakspor
Ankara Demirspor
2:0
Bucaspor
Taiwan Premier League
Chiangrai United
3:2
Prachuap
BG Pathum United
0:2
Buriram United
Sukhothai
2:1
Muangthong United
V.League 1
Hoang Anh Gia Lai
0:0
Hong Linh Ha Tinh
Hai Phong
2:2
Becamex Binh Duong
Super League
Grasshopper
1:0
Basel
St Gallen
3:0
Servette FC
Scottish Premiership
St Mirren
0:1
Hibernian
on TV
Aberdeen
3:1
Motherwell
on TV
Rangers
2:1
Ross County
on TV
Livingston
3:1
Kilmarnock
on TV
Hearts
3:1
Dundee United
on TV
Scottish League One
Queen Of The South
1:0
Edinburgh City
Airdrieonians
1:0
Clyde
Alloa Athletic
1:0
Peterhead
Dunfermline
2:0
Montrose
Kelty Hearts
1:2
Falkirk
Scottish League Two
Stenhousemuir
1:1
Dumbarton
Elgin City
1:1
Albion Rovers
East Fife
1:1
Stirling Albion
Bonnyrigg Rose
1:2
Annan Athletic
Forfar Athletic
2:1
Stranraer
Scottish Championship
Arbroath
1:2
Raith Rovers
Hamilton Academical
1:1
Dundee
Inverness Ct
2:2
Morton
Partick Thistle
0:1
Cove Rangers
Second Division B
RWD Molenbeek
3:1
Standard Liege U23
Lierse
1:0
Beerschot
1st League
Teplice
0:5
Banik Ostrava
Jablonec
2:2
Zlin
Slovacko
0:0
Sigma Olomouc
Pardubice
0:2
Slavia Praha
First Amateur Division
K. Rupel Boom FC
1:1
Royal Knokke
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
2:1
UR La Louviere
Thes Sport
2:3
Hoogstraten
Paulista
Sao Bento
1:1
Mirassol
on TV
Guaraní
0:1
Red Bull Bragantino
on TV
Ferroviaria
0:1
Sao Bernardo
on TV
Palmeiras
3:1
Santos
on TV
Indonesia Liga 1
Arema
0:1
PSM Makassar
Persik Kediri
1:2
PSIS Semarang
Premier League
Kapaz
1:1
Qarabag
Liga 1 Movistar - Apertura
Atletico Grau
3:0
Melgar
UTC
3:0
Cienciano
Universitario de Deportes
4:0
Academia Cantolao
Deportivo Garcilaso
3:0
Deportivo Binacional
Super Lig
Ankaragucu
0:2
Fatih Karagumruk
Sivasspor
1:0
Besiktas
on TV
Antalyaspor
1:0
Gaziantep FK
League Two
Newport County
2:1
Swindon Town
Salford City
2:1
Rochdale
Northampton Town
0:0
Walsall
Stockport
3:2
Tranmere Rovers
Sutton United
0:0
Stevenage
Colchester United
1:1
Barrow
Crewe Alexandra
0:3
Grimsby
Leyton Orient
1:0
AFC Wimbledon
Bradford
1:1
Mansfield
Carlisle United
0:1
Harrogate Town
Gillingham
1:0
Crawley Town
Doncaster Rovers
0:1
Hartlepool United
Super League
OFI
0:0
Pas Giannina
Ionikos
1:0
Aris Thessaloniki
1. Lig
Erzurum BB
1:2
Tuzlaspor
Bandirmaspor
1:4
Denizlispor
Boluspor
1:3
Pendikspor
Rizespor
5:1
Yeni Malatyaspor
Division Profesional Clausura
Sportivo Trinidense
0:1
Cerro Porteno
Resistencia
0:2
Libertad
African Nations Championship - Final
Algeria
4:5
Pen
Senegal
Ekstraklasa
Rakow Czestochowa
1:0
Piast Gliwice
Gornik Zabrze
1:1
Lechia Gdansk
Zaglebie Lubin
1:2
Legia Warszawa
Primera A
Independiente Medellin
1:1
Independiente Santa Fe
Jaguares
2:1
Atletico Nacional
on TV
Dep. Pasto
2:4
America de Cali
on TV
Primera
Magallanes
1:1
Unión La Calera
Union Espanola
1:1
Everton De Vina
Northern Ireland Cup - Round of 16
Knockbreda
1:2
Dungannon Swifts
Institute F.C.
0:1
Ballyclare Comrades
Larne
4:3
Pen
Linfield
Cliftonville
3:1
Pen
Coleraine
Glenavon FC
0:1
Harland & Wolff Welders
Portadown
0:3
Glentoran
Ballymena United
4:1
Newington Youth Club
Nemzeti Bajnokság I
Paks
0:0
Kecskemti
Budapest Honved
1:1
Kisvárda F.C.
MOL Fehérvár FC
1:1
Debrecen VSC
Atlantic Cup
Copenhagen
4:1
Elfsborg
Bundesliga (W)
SC Freiburg (W)
0:4
Wolfsburg (W)
on TV
Primeira Liga
Santa Clara
2:2
Boavista
Benfica
3:0
Casa Pia A.C.
on TV
Estoril
0:1
Guimaraes
Campeonato Catarinense
Concórdia Atlético
2:2
Chapecoense AF
on TV
Avai
4:0
Figueirense
on TV
Liga I
AFC Hermannstadt
1:1
FC Arges Pitesti
Rapid Bucuresti
4:1
Voluntari
Super Liga
Radnicki 1923
0:1
Vozdovac
Radnicki Nis
2:1
Mladost Lucani
Crvena Zvezda
1:1
Vojvodina Novi Sad
Spartak Subotica
1:3
Cukaricki
Guatemala Liga Nacional
C.S.D. Municipal
2:2
Deportivo Mixco
Malacateco
3:0
Santa Lucia
Antigua
1:2
Comunicaciones Guatemala
Honduras Liga Nacional Apertura
CD Olimpia
3:1
F.C. Motagua
C.D.S. Vida
2:1
C.D. Real Sociedad
Qatar Stars League
Al Sadd
2:0
Umm Salal
Al-Wakrah
0:4
Al-Gharafa
Al-Duhail
2:1
Al-Ahli Doha
Al Rayyan
0:3
Al-Arabi
Northern Ireland Championship
Dundela
1:1
Dergview
Ballinamallard United
1:1
Warrenpoint Town
Gaucho
Gremio
3:0
Aimore
Campeonato Mineiro
Democrata SL
0:1
Villa Nova MG
Amrica Mineiro
1:0
Cruzeiro
on TV
Pouso Alegre
3:2
Patrocinense
on TV
Tombense
3:0
Caldense
on TV
Ipatinga
0:1
Atlético Mineiro
on TV
1 HNL
Lokomotiva Zagreb
1:0
NK Osijek
Slaven Belupo
1:1
Dinamo Zagreb
Regionalliga Nord
Hamburger SV II
3:2
Eintracht Norderstedt
Holstein Kiel II
2:1
Schwarz-Weiss-Rehden
Regionalliga Northeast
Berliner
0:2
Dynamo Berlin
Babelsberg 03
1:0
Hertha Berlin II
Regionalliga West
Oberhausen
5:0
FC Koln II
Fc Schalke 04 II
4:1
Rödinghausen
FC Düren
2:0
SV Straelen
Kaan-Marienborn
3:0
Lippstadt
Fortuna Koeln
6:0
SG Wattenscheid 09
Fortuna Dusseldorf II
1:3
Borussia Moenchengladbach II
Wuppertaler
5:1
FC Bocholt
Primera División
Racing Montevideo
0:2
Boston River
on TV
Penarol
2:0
CA Cerro
on TV
Cerro Largo
2:1
River Plate Montevideo
on TV
Finland League Cup
Inter Turku
1:0
IFK Marieham
Haka
1:0
Ilves
SJK
3:2
VPS
KuPS
0:1
AC Oulu
Honka
1:1
KooTeePee
Bolivia Primera División
Libertad Beni
3:2
Vaca Diez
The Strongest
2:1
Universitario de Vinto
Oriente Petrolero
3:0
Nacional Potosi
Primera division Clausura
Jocoro
1:1
Luis Angel Firpo
National League North
Darlington F.C.
3:1
Telford
Kidderminster
0:1
Scarborough
Peterborough Sports
2:0
Brackley Town
Buxton FC
1:0
Kings Lynn
Leamington
0:1
Blyth Spartans
Gloucester
5:1
Bradford Park Avenue
Chester FC
1:2
Spennymoor Town
Alfreton Town
3:1
Boston Utd
Farsley Celtic
1:0
Hereford
AFC Fylde
3:1
Curzon Ashton
Banbury United
0:3
Kettering
Chorley
1:2
Southport
National League South
Chelmsford
0:2
Bath City
Concord Rangers
0:1
Farnborough
Hednesford Town
1:3
Oxford City
Welling United
2:2
Dartford
Chippenham
1:2
Braintree Town
Cheshunt
0:0
Hemel Hempstead Town
Eastbourne Borough
0:3
Taunton Town
St Albans
2:1
Hampton & Richmond
Tonbridge Angels
2:1
Worthing
Slough Town
1:1
Dover Athletic
Weymouth
2:1
Dulwich Hamlet
Ebbsfleet United
2:0
Havant & Wville
1st League
Olympiakos Nicosia
1:2
Enosis Neon Paralimni
Karmiotissa Polemidion
1:3
AEK Larnaca
Israeli Premier League
Sektzia Nes Tziona
0:1
Hapoel Beer Sheva
Maccabi Tel Aviv
1:1
Bnei Sakhnin
Hapoel Jerusalem
0:2
Maccabi Netanya
Hapoel Haifa
1:1
FC Ashdod
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
0:3
Beitar Jerusalem
Cyprus play-offs
Omonia Aradippou
0:1
Peyia 2014
AE Zakakiou
0:0
PO Achyronas-Onisilos
PAEEK
0:0
PO Xylotympou 2006
Alki Oroklinis
0:0
Ayia Napa FC
A-League
Melbourne City
6:1
Macarthur
Sydney
3:2
Central Coast Mariners
Adelaide United
2:1
Brisbane Roar
Perth Glory
2:2
Newcastle Jets FC
Western Sydney Wanderers
1:0
Western United
Indian Super League
Mumbai FC
1:1
Hyderabad
Northeast United
0:2
Jamshedpur
Primera B Nacional Zona A
All Boys
1:1
Nueva Chicago
Patronato
0:0
Guillermo Brown
Alvarado
0:0
San Martin de San Juan
Defensores de Belgrano
1:1
Temperley
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Burgos Promesas
1:2
Oviedo B
Valladolid II
5:4
Polvorin FC
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
UD Mutilvera
3:0
Beasain
San Juan
1:1
Atletico Cirbonero
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
CD Diocesano
3:4
Navalcarnero
Premier League
Golden Arrows
1:2
Royal AM
Chippa United
1:2
Stellenbosch FC
Orlando Pirates
0:1
Mamelodi Sundowns
Supersport United
2:0
Cape Town City
Marumo Gallants
2:0
Sekhukhune United
Nigeria Premier League Group a
Bendel Insurance
0:0
Gombe United
Nigeria Premier League - Group B
Dakkada Fc
2:4
Abia Warriors
Tweede Divisie
Katwijk
3:0
Quick Boys
HHC Hardenberg
0:2
OFC Oostzaan
Lisse
2:2
Spakenburg
Rijnsburgse Boys
0:2
AFC
IJsselmeervogels
2:3
Excelsior Maassluis
Kozakken Boys
2:0
Jong Volendam
Koninklijke HFC
1:0
Scheveningen
Jong Sparta Rotterdam
0:3
Noordwijkerhout
TEC
1:2
De Treffers
Primera División RFEF Group 1
Linense
2:3
Linares
Deportivo La Coruna
1:0
Mérida UD
Talavera de La Reina
3:0
Algeciras
Primera División RFEF Group 2
Real Unión
2:2
Cf Intercity
UE Cornellà
4:3
Barcelona B
Real Murcia
1:1
Real Sociedad II
Indian I-Legue
Sreenidi Deccan
3:0
Churchill Brothers
Venezuela Primera division grupo central
Angostura
2:0
Mineros de Guayana
Deportivo La Guaira
0:0
Monogas
Saudi Professional League
Al Taee
0:1
Al-Ittihad Club Jeddah
Al-Fayha
2:0
Al Wehda Club
Ghana Premier League
Tamale City
3:0
Kotoku Royals
League Cup
Selfoss
3:1
Breidablik
Keflavik
2:1
Akureyri
Campeonato Paranaense
Aruko
1:1
Maringa
on TV
FC Cascavel
0:1
Operário PR
on TV
England Womens Super League
Leicester (W)
0:2
Manchester City (W)
on TV
Aston Villa (W)
1:1
Brighton (W)
Spain Primera Division Women
Alhama CF (W)
0:0
Levante Las Planas (W)
Athletic Bilbao (W)
0:1
Granadilla Tenerife (W)
Alaves (W)
0:2
Levante (W)
Valencia (W)
1:6
Real Madrid (W)
on TV
Italy Serie A Women
Sampdoria (W)
1:4
Fiorentina (W)
Como 2000 (W)
0:1
AS Roma (W)
on TV
Juventus (W)
1:2
AC Milan (W)
on TV
Pomigliano Calcio (W)
08:30
Empoli (W)
France Division 1 Women
Paris FC (W)
2:0
Dijon (W)
Guingamp (W)
2:0
Reims (W)
Soyaux (W)
0:4
FC Fleury 91 (W)
Rodez (W)
0:5
Lyon (W)
on TV
Premier league Malta
Floriana FC
0:1
Hamrun Spartans
Gudja United
3:0
St Lucia
Sirens
1:2
Mosta Fc
Pieta Hotspurs
0:6
Gzira United
Lowland League
Edinburgh University
0:5
Cowdenbeath
Gretna 2008
0:2
Hearts B
Rangers B
4:1
Gala Fairydean Rovers
Civil Service Strollers
2:2
Dalbeattie Star
Berwick
1:0
Cumbernauld Colts
Highland League
Wick Academy
0:3
Brechin
Strathspey Thistle
1:1
Nairn County F.C.
Clachnacuddin
2:0
Forres Mechanics
Turriff United
2:4
Formartine Utd
Fraserburgh
3:0
Huntly
Buckie Thistle
4:2
Brora Rangers
Banks O' Dee
2:0
Rothes
Lossiemouth
1:0
Inverurie Loco Works
Keith
1:1
Deveronvale
England U18 Premier League
Derby U18
1:1
Manchester United U18
Sunderland U18
2:0
Leeds U18
Campeonato Goiano
Ipora
3:1
Inhumas
Goianesia
0:2
Vila Nova
Liga 3 Zona A
AD Fafe
1:4
SC Braga 2
Montalegre
1:2
Varzim
Vitoria Guimaraes 2
1:3
Joao Ver
Felgueiras 1932
2:1
Canelas
Liga 3 Zona B
Moncarapachense
1:2
Alverca
Fontinhas
0:1
Real Sport Clube de Queluz
Northern Premier League Premier Division
South Shields
2:0
Lancaster City
Warrington Town
2:0
Stafford Rangers
Gainsborough
0:1
Whitby
Hyde
0:1
Warrington Rylands
Liversedge
1:3
Belper Town
Marske United
2:4
Guiseley
Matlock Town
1:0
FC United of Manchester
Nantwich Town
2:1
Atherton Collieries
Radcliffe
1:1
Marine F.C.
Ashton United
1:0
Morpeth Town
Bamber Bridge
1:1
Stalybridge
Southern League Central Division
Tamworth
3:1
Mickleover Sports
Rushall Olympic
7:2
Redditch
St Ives Town
3:2
Hitchin
Stourbridge
1:2
Basford Utd
Bromsgrove Sporting FC
3:1
Hednesford Town
Needham Market
1:2
Kings Langley
Stratford Town
1:1
Ilkeston FC
Alvechurch
1:3
Nuneaton Town
Barwell
2:1
Royston Town
Bedford Town
3:4
Leiston Fc
Coalville
3:0
AFC Rushden & Diamonds
Southern League South Division
Winchester City
2:2
Merthyr
Poole Town
1:1
Gosport Borough
Salisbury F.C.
0:1
Plymouth Parkway
Swindon Supermarine
0:0
Weston Super Mare `
Chesham United
2:0
Hendon
Hartley Wintney
1:1
Metropolitan Police
Hanwell Town
2:3
Bracknell Town
Tiverton
3:0
Dorchester
Truro City
4:0
Yate Town
Harrow Borough
1:0
Beaconsfield Town
Hayes & Yeading
3:1
North Leigh
Isthmian League Premier Division
Potters Bar Town
2:2
Haringey Borough
Hastings
0:0
Margate
Carshalton Athletic F.C.
0:2
Canvey
Folkestone Invicta
1:2
AFC Hornchurch
Herne Bay
0:2
Horsham
Bishop S Stortford
3:0
Corinthian Casuals
Bognor Regis Town
4:2
Brightlingsea Regent
Wingate & Finchley
1:0
Cray Wanderers F.C.
Aveley
2:0
Bowers & Pitsea
Lewes
3:0
Kingstonian
Billericay
0:4
Enfield Town
Kuwait Premier League
Al-Fahaheel
4:1
Al-Nasr Kuwait
Kazma
2:1
Al-Qadsia
France Championnat National 2 Group A
Racing Colombes
1:1
Chambly Oise
Rennes B
1:0
St Malo
Chartres
2:3
Caen B
Evreux
1:0
Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
Blois f.41
0:2
Rouen
Beauvais
3:2
Guingamp B
US Granville
1:1
Poissy
Vannes
2:2
Voltigeurs de Châteaubriant
France Championnat National 2 - National 2 group B
Epinal
3:0
Furiani Agliani
Colmar
1:1
Sainte-Genevieve
Creteil
3:0
Metz B
Fc Fleury 91
3:1
Haguenau
Racing Besançon
1:0
Belfort
Wasquehal
1:3
US Lusitanos
Saint Quentin
1:2
Bobigny
France Championnat National 2 - National 2 group C
Evian TG FC
1:0
Canet Roussillon
Lyon B
0:3
Lyon la Duchere
Louhans Cuiseaux
1:1
Auxerre B
RC Grasse
2:2
Hyères
Marignane Gignac FC
1:0
Frejus-saint-raphael
Toulon
2:1
Sete
Saint Priest
2:0
Aubagne
Olympique Alès
2:0
Jura Sud
France Championnat National 2 - National 2 group D
Chamalieres
1:2
Nantes B
Goal FC
0:0
Angoulême
Trélissac
0:0
Andrézieux
Vierzon
2:1
Stade Bordelais
Romorantin
0:1
Bourges
Olympique Saumur
0:3
Lorient B
Moulins Yzeure
3:0
Angers B
Campionato Primavera 1
Lecce (U19)
1:0
Verona (U19)
Inter U19
4:0
Napoli (U19)
Cagliari (U19)
1:1
Frosinone (U19)
Empoli (U19)
3:0
Torino (U19)
Udinese (U19)
2:2
Atalanta (U19)
Sassuolo (U19)
2:0
Milan U19
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..