Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 03.02.2023

Premier league
Chelsea
15:00
Fulham
on TV
Bundesliga
Augsburg
14:30
Bayer Leverkusen
on TV
La Liga
Athletic Club
15:00
Cadiz
on TV
Friendlies
Krylya Sovetov
05:00
Shinnik Yaroslavl
Sarpsborg
05:30
Ham Kam
AIK
06:00
Brondby
Krylya Sovetov
06:00
Gazovik Orenburg
Sabah
06:30
Odense
Austria Lustenau
08:00
FC Dornbirn 1913
Lillestrom
08:00
Stabaek
Austria Wien
09:00
Floridsdorfer AC
Kalmar
09:00
Mjallby
Krasnodar
11:30
PFC Sochi
Red Bull Salzburg
14:45
Sturm Graz
First Division A
Oostende
14:45
Anderlecht
on TV
Liga Profesional
Tigre
18:00
Rosario Central
on TV
Newells Old Boys
18:00
Velez Sarsfield
on TV
Liga MX
Necaxa
20:00
Club Tijuana
on TV
Mazatlán F.C.
22:05
Jurez
2nd Bundesliga
SC Paderborn 07
12:30
Fortuna Dusseldorf
on TV
SV Sandhausen
12:30
SV Darmstadt 98
Championship
West Bromwich Albion
15:00
Coventry City
Serie B
Modena
14:30
Cagliari
Ligue 2
Pau
14:45
Bordeaux
Valenciennes
14:45
Laval
Dijon
14:45
Chamois Niortais
Caen
14:45
Bastia
Nimes
14:45
Grenoble Foot 38
Quevilly
14:45
Guingamp
Le Havre
14:45
FC Paris
Rodez
14:45
Sochaux
Segunda Division
Malaga
15:00
Oviedo
Primera B PB Apertura
Cucuta
16:00
Orsomarso
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Tapatio
18:00
Celaya
Eredivisie
Fortuna Sittard
14:00
Sparta Rotterdam
OFB Cup - Quarter-finals
Wolfsberger AC
12:00
Rapid Wien
Red Bull Salzburg
14:45
Sturm Graz
Eerste Divisie
ADO Den Haag
14:00
NAC Breda
TOP Oss
14:00
Den Bosch
Willem II
14:00
Helmond Sport
De Graafschap
14:00
Telstar
Heracles
14:00
Jong Utrecht
Dordrecht
14:00
FC Eindhoven
Almere City
14:00
Jong PSV
Jong AZ
14:00
VVV Venlo
Costa Rica Primera Division Clausura
Santos de Guapiles
18:30
Municipal Grecia
Sporting San Jose
21:00
C.S. Herediano
Deportivo Saprissa
21:15
Alajuelense
LigaPro
Farense
15:15
Estrela da Amadora
England National League
Scunthorpe
14:45
Barnet
3rd Liga
Freiburg II
13:00
SpVgg Bayreuth
Taiwan Premier League
Port F.C.
06:00
Police Tero
V.League 1
Nam Dinh
05:00
Ho Chi Minh City
Sanna Khánh Hòa
05:00
Thanh Hóa
Song Lam Nghe An
06:00
Shb Da Nang
Scottish Championship
Queens Park
14:45
Ayr Utd
Second Division B
Anderlecht U23
14:00
Lommel United
Genk U23
14:00
S.K. Beveren
Challenge League
Yverdon
13:30
FC Stade Lausanne-Ouchy
Schaffhausen
13:30
FC Vaduz
Lausanne-Sport
14:15
Aarau
First Amateur Division
Tienen
14:30
Heist
National
Paris 13 Atletico
13:30
FC Villefranche
Avranches
13:30
Stade Briochin
Red Star FC 93
13:30
CS Sedan
Orleans
13:30
Bastia-Borgo
Le Puy
13:30
Cholet
Martigues
13:30
Chateauroux
Bourg en Bresse Peronnas
13:30
Versailles
Dunkerque
13:30
Nancy
Indonesia Liga 1
Persija Jakarta
03:30
Cilegon United
Persebaya Surabaya
04:00
Pusamania Borneo
Liga 1 Movistar - Apertura
Cusco FC
Post
Sport Huancayo
1. Lig
Altay
12:00
Adanaspor
Division Profesional Clausura
Tacuary
16:00
Guairena
Club Guarani
18:30
Sportivo Ameliano
Ekstraklasa
Wisla Plock
12:00
Warta Poznan
Widzew Lodz
14:30
Jagiellonia
Primera A
Deportivo Pereira
19:40
Huila
Primera
Coquimbo Unido
16:30
Universidad Catolica
Curicó Unido
19:00
Audax Italiano
Northern Ireland Cup - Round of 16
Bangor City
14:45
Crusaders
Nemzeti Bajnokság I
Puskas Academy
14:00
Vasas
Atlantic Cup
Halmstad
12:00
Viking
Brondby
14:00
AIK
Bundesliga (W)
SGS Essen (W)
13:15
FC Koln (W)
Liga I
Chindia Targoviste
10:00
UTA Arad
Craiova 1948
13:00
Universitatea Cluj
Super Liga
Kolubara
12:00
Radnik Surdulica
1 HNL
Istra 1961
11:00
NK Varazdin
Regionalliga Northeast
Lokomotive Leipzig
13:00
Viktoria Berlin
Altglienicke
13:00
BSG Chemie Leipzig
Carl Zeiss Jena
13:00
Tennis Borussia Berlin
Greece Super League 2 North
Panathinaikos B
10:00
PAOK B
Greece Super League 2 South
Kalamata
08:15
Kifisia
1st League
Pafos FC
10:30
Nea Salamis
APOEL
13:00
Apollon Limassol
Cyprus play-offs
Othellos Athienou
11:00
Ethnikos Achnas
MEAP Pera Choriou Nisou
12:00
Omonoia 29m
A-League
Melbourne Victory
03:45
Wellington Phoenix
Leumit League
Hapoel Kfar Saba
08:00
Hapoel Akko
Kafr Qasim
08:00
AS Ashdod
Maccabi Kabilio Jaffa
08:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Rishon Lezion
08:00
Hapoel Nir Ramat HaSharon
Hapoel Ramat Gan
08:00
Maccabi Ahi Nazareth
Indian Super League
East Bengal
09:00
Kerala Blasters
Primera B Nacional Zona A
Estudiantes de Río Cuarto
18:00
San Martin de Tucuman
Deportivo Morón
19:10
Almagro
Premier League
Moroka Swallows
11:00
Richards bay
Maritzburg United
12:30
AmaZulu
Egypt Cup - Final
Pyramids FC
Post
Al Ahly
Indian I-Legue
TRAU F.C.
06:00
Mohammedan SC
Saudi Professional League
Al Fateh
10:00
Al-Nassr Riyadh
Al Ettifaq
12:30
Al-Adalah
Netherlands Eredivisie Women
Heerenveen (W)
13:30
Sittard (W)
Twente (W)
13:30
Telstar (W)
VV Alkmaar (W)
13:30
Feyenoord (W)
PEC Zwolle (W)
13:30
Excelsior Barendrecht (W
France Division 1 Women
Bordeaux (W)
12:30
Montpellier (W)
Liga 3 Zona A
Anadia FC
14:00
Paredes
Kuwait Premier League
Al-Arabi Kuwait
11:10
Al Kuwait
France Championnat National 2 - National 2 group B
Boulogne
13:30
Reims B
France Championnat National 2 - National 2 group D
Bergerac Perigord
13:30
Les Herbiers
Campionato Primavera 1
Juventus (U19)
10:30
Fiorentina (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..