Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 07.08.2022

Premier league
Leicester City
2:2
Brentford
on TV
Manchester United
1:2
Brighton
on TV
West Ham United
0:2
Manchester City
on TV
Bundesliga
VfB Stuttgart
1:1
RB Leipzig
on TV
FC Koln
3:1
Schalke 04
on TV
Friendlies
Red Bull Salzburg
3:4
Al-Ittihad Club Jeddah
Siena
1:1
Gubbio
OFI
1:0
Asteras Tripolis
Juventus
0:4
Atletico Madrid
Al-Hilal Riyadh
2:1
Almeria
Girona
1:1
Real Zaragoza
Ionikos
2:2
Atromitos Athinon
La Nucia
0:3
Elche
Getafe
0:1
Albacete
Volos N.F.C.
2:0
Pas Giannina
Barcelona
6:0
U.N.A.M. Pumas
on TV
Roma
5:0
Shakhtar Donetsk
UD Ibiza
5:6
Pen
Mallorca
First Division A
Standard Liege
2:0
Cercle Brugge
on TV
Gent
2:1
Westerlo
Anderlecht
3:1
RFC Seraing
Antwerp
4:2
OH Leuven
on TV
Bundesliga
WSG Swarovski Tirol
2:2
Austria Klagenfurt
Rapid Wien
1:1
Austria Lustenau
SCR Altach
3:2
Austria Wien
Liga Profesional
Aldosivi
0:1
Huracan
on TV
San Lorenzo
0:0
Estudiantes
on TV
Independiente
0:1
River Plate
on TV
Newells Old Boys
0:0
Colon Santa Fe
on TV
Liga MX
Toluca
3:1
Club Tijuana
Atletico San Luis
1:2
Necaxa
on TV
Pachuca
2:0
UANL Tigres
on TV
Club America
2:1
Jurez
on TV
2nd Bundesliga
FC Kaiserslautern
2:1
FC St. Pauli
on TV
Eintracht Braunschweig
0:1
SV Darmstadt 98
Magdeburg
1:2
Holstein Kiel
Championship
Coventry City
Post
Rotherham United
Ligue 1
Toulouse
1:1
Nice
on TV
Montpellier
3:2
Troyes
on TV
Lille
4:1
Auxerre
on TV
Lens
3:2
Brest
on TV
Angers
0:0
Nantes
on TV
Rennes
0:1
Lorient
on TV
Marseille
4:1
Reims
on TV
Coppa Italy - Round 32
Venezia
2:3
Ascoli
Verona
1:4
Bari 1908
Salernitana
0:2
Parma
Monza
3:2
Frosinone
Primera B Clausura
Orsomarso
0:2
Huila
Fortaleza FC
3:1
Real Cartagena
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Leones Negros
4:0
Venados
Eredivisie
Groningen
2:2
Volendam
NEC Nijmegen
0:1
Twente
Vitesse
2:5
Feyenoord
AZ Alkmaar
2:0
Go Ahead Eagles
ALKA Superliga
Copenhagen
4:1
Brondby
Odense
1:2
Aarhus
Erste Liga
Sturm Graz 2
1:1
Rapid Wien II
Eerste Divisie
PEC Zwolle
2:1
De Graafschap
Super League
Meizhou Hakka
2:1
Wuhan Zall F.C.
Henan Jianye
3:0
Beijing Guoan
Shijiazhuang Ever Bright
2:0
Guangzhou Evergrande
Costa Rica Primera Division Apertura
Municipal Grecia
0:1
San Carlos
on TV
Santos de Guapiles
0:1
Guanacasteca
Armenian Premier League
Fc Van
2:2
Bkma
FC Ararat-Armenia
Post
Pyunik Yerevan
LigaPro
Feirense
1:1
Estrela da Amadora
Moreirense
1:0
U.D. Vilafranquense
FC Porto B
0:1
Sporting Covilha
3rd Liga
Borussia Dortmund II
0:4
FC Ingolstadt 04
Erzgebirge Aue
1:1
VfL Osnabruck
Verl
2:2
Waldhof Mannheim
Faroe Islands Premier League
NSI Runavik
0:1
EB/Streymur
HB Torshavn
3:0
AB Argir
B68 Toftir
7:2
Skala
Taiwan Premier League
Taipower
0:2
Hang Yuen
Tainan City
0:3
Taichung Futuro
K League 2
Chungnam Asan
0:2
Gwangju
Daejon Citizen
3:0
Busan IPark
V.League 1
Song Lam Nghe An
0:0
Thanh Hóa
Nam Dinh
2:1
Ho Chi Minh City
Super League
Zurich
0:3
Sion
Basel
0:0
Young Boys
FC Lugano
1:2
Luzern
Scottish Premiership
Hibernian
1:1
Hearts
Dundee United
0:1
Livingston
1st League
Mlada Boleslav
2:2
Jablonec
Slovacko
1:0
Hradec Kralove
Dynamo České Budějovice
0:2
Sparta Praha
Slavia Praha
4:1
Zlin
Premier league
Torpedo Moscow
1:3
Khimki
Krylya Sovetov
0:2
Dinamo Moscow
Rostov
2:1
Gazovik Orenburg
PFC Sochi
2:1
Nizhny Novgorod
Serie A
Fluminense
1:0
Cuiaba
on TV
Palmeiras
3:0
Goias
on TV
Fortaleza
3:0
Internacional
on TV
Atlético Mineiro
2:3
Atletico Paranaense
on TV
Veikkausliiga
KuPS
1:1
Honka
AC Oulu
1:1
HJK Helsinki
1st Division
Naestved
2:0
Hobro
Vejle
2:0
Nykobing
Challenge League
FC Vaduz
2:3
Bellinzona
Lausanne-Sport
0:0
FC Stade Lausanne-Ouchy
Eliteserien
Haugesund
3:1
Jerv
Kristiansund BK
2:3
Molde
on TV
Sandefjord
2:2
Viking
Lillestrom
1:1
Tromso
Stromsgodset
3:1
Sarpsborg
Valerenga
4:0
Aalesund
1. Division
Raufoss
2:2
Stjordals Blink
Sogndal
1:2
KFUM Oslo
Stabaek
1:2
Brann
Ykkonen
FF Jaro
3:0
KPV Kokkola
Mikkelin Palloilijat
2:2
Ekenas
1st Division
Rodina
0:0
FC Volgar
FC Ufa
1:3
Alania Vladikavkaz
Volga Ulyanovsk
1:4
Pfc Kuban
FC KAMAZ Naberezhnye Chelny
1:1
FC Krasnodar 2
FC Makhachkala
2:1
Shinnik Yaroslavl
Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo
4:1
Persib Bandung
Persikabo 1973
2:0
Persis Solo
Bhayangkara
1:0
Persebaya Surabaya
Persita Tangerang
1:0
Martapura
2nd League
Sparta Praha II
1:1
Vyskov
2nd SNL
Beltinci
3:0
Jadran Dekani
Premier League
Shamakhi
0:1
Neftchi Baku
Sabah fc
3:0
Sumqayıt
Primera Division Second Stage Group A
Universidad Central de Venezuela
0:1
Zulia
Estudiantes de Mérida
1:1
Portuguesa
Liga 1 Movistar - Clausura
Cesar Vallejo
0:1
Atletico Grau
on TV
Deportivo Municipal
2:2
Sport Boys
on TV
Cienciano
1:0
Universitario de Deportes
on TV
Super Lig
Fatih Karagumruk
2:4
Alanyaspor
Giresunspor
2:3
Adana Demirspor
Antalyaspor
0:1
Galatasaray
on TV
J. League
Tokyo
0:2
Shimizu
Sagan Tosu
2:0
Jubilo Iwata
Shonan Bellmare
1:5
Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale
2:1
Yokohama Marinos
Premier
Gomel
4:1
Arsenal Dzerzhinsk
BATE
4:0
Slavia Mozyr
Dinamo Minsk
3:1
FC Minsk
Division Profesional Clausura
Sol de America
1:0
Club Guarani
Club Olimpia
2:0
Sportivo Ameliano
Meistriliga
Trans Narva
0:1
FCI Levadia Tallinn
Canadian Premier League
Atletico Ottawa
2:1
FC Edmonton
on TV
Valour Fc
2:0
York United Fc
on TV
Ekstraklasa
Warta Poznan
1:2
Pogon Szczecin
Zaglebie Lubin
1:1
Lech Poznan
Gornik Zabrze
1:0
Rakow Czestochowa
Airtricity League
Sligo Rovers
2:1
Bohemians
Shelbourne
Post
St Patricks Athletic
Primera A
Dep. Pasto
1:0
Bucaramanga
Junior
1:2
Once Caldas
Deportivo Pereira
0:1
Independiente Santa Fe
on TV
Primera
Palestino
3:3
Audax Italiano
Union Espanola
1:1
Universidad de Chile
Colo Colo
1:0
Antofagasta
Nublense
2:1
Coquimbo Unido
Allsvenskan
Kalmar
1:0
AIK
Hammarby
3:0
Sundsvall
on TV
Sirius
2:1
Malmo
Varnamo IFK
0:0
Djurgarden
Mjallby
1:1
Elfsborg
Superettan
Ostersunds FK
3:1
Landskrona Bols
Halmstad
3:1
Dalkurd
1st Liga
GKS Tychy
1:4
Podbeskidzie
Skra Czestochowa
0:2
Termalica Nieciecza
Puszcza Niepolomice
3:2
Chojniczanka Chojnice
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
4:2
MeMezokovesd-Zori
Puskas Academy
2:0
Ujpest
MOL Fehérvár FC
4:0
Budapest Honved
Ecuador - First Division
Aucas
1:1
L.D.U. Quito
on TV
Universidad Católica del Ecuador
0:2
Deportivo Cuenca
on TV
Barcelona Guayaquil
4:1
Mushuc Runa
on TV
Segunda Divisin
Rubio Nu
1:2
Atletico Colegiales
Fernando de la Mora
0:2
Sportivo Trinidense
Union Comercio
4:0
Cultural Santa Rosa
Juan Aurich
4:1
Union Huaral
Alfonso Ugarte De Puno
2:1
Molinos El Pirata
Comerciantes Unidos
1:1
Santos de Nasca
Argentina - Primera Nacional
Deportivo Madryn
1:1
Alvarado
Flandria
1:1
Deportivo Maipu
All Boys
0:0
Agropecuario
Santamarina
3:1
Atletico De Rafaela
Chaco For Ever
1:0
Defensores de Belgrano
Belgrano Cordoba
1:3
Atlético Mitre
Argentina - Division 3 Federal A Zona A
Sol de Mayo
1:1
Ferro Carril Oeste General Pico
Desamparados
0:0
Villa Mitre
Sportivo Estudiantes
1:0
Sansinena
Olimpo Bahia Blanca
1:1
Huracán Las Heras
Independiente De Chivilcoy
3:1
Club Sportivo Penarol
Argentina - Division 3 Federal A Zona B
Defensores de Pronunciamiento
1:1
Unión de Sunchales
Sportivo Belgrano
2:1
Boca Unidos
Douglas Haig
2:0
Crucero del Norte
Defensores Villa Ramallo
0:0
Sportivo Las Parejas
Racing de Cordoba
4:1
Juventud Unida
Primeira Liga
Santa Clara
0:0
Casa Pia A.C.
SC Braga
3:3
Sporting CP
on TV
Chaves
0:1
Guimaraes
Liga I
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
0:0
UTA Arad
Chindia Targoviste
0:2
CFR Cluj
Craiova 1948
1:2
Universitatea Craiova
Super Liga
Radnik Surdulica
0:0
Kolubara
Partizan Beograd
Post
Napredak
Cukaricki
2:0
Spartak Subotica
Premier League
Al Ittihad Alexandria
0:3
Al Ahly
Prva Liga
Trayal Kruševac
2:3
Fk Imt Beograd
Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia
0:3
Antigua
C.S.D. Municipal
1:0
Iztapa
Guastatoya
1:0
Xinabajul
Honduras Liga Nacional Apertura
Real C.D. España
1:1
F.C. Motagua
on TV
1 HNL
Lokomotiva Zagreb
3:1
HNK Rijeka
Super Liga
Slovan Bratislava
3:0
Skalica
Spartak Trnava
2:2
MSK Zilina
Slovenian 1st SNL
Radomlje
1:1
Mura
Maribor
0:2
Olimpija Ljubljana
S.League
Garena Young Lions
4:2
Tanjong Pagar Utd Fc
Virsliga
Riga
3:2
Metta
Rigas FS
2:3
SK Super Nova
Liepaja
1:0
FC Auda
A Lyga
Kauno Zalgiris
2:0
FK Riteriai
Suduva Marijampole
4:1
FK Panevezys
Regionalliga Bayern
Bayern Munchen II
1:1
Viktoria Aschaffenburg
Augsburg II
1:3
TSV Buchbach
Regionalliga Nord
Blau-Weiss Lohne
2:3
VFB Phoenix Lubeck
Teutonia Ottensen
2:3
VfV Hildesheim
TSV Havelse
1:2
Hamburger SV II
Werder Bremen II
2:4
SV Droctersen-Assel
Regionalliga Northeast
Berliner
2:0
Greifswalder
Lokomotive Leipzig
4:2
Hertha Berlin II
Babelsberg 03
4:2
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Southwest
Wormatia Worms
1:0
Kickers Offenbach
Hoffenheim II
2:0
KSV Hessen Kassel
Regionalliga West
Kaan-Marienborn
1:1
FC Koln II
Fc Schalke 04 II
1:3
Lippstadt
K League 1
Jeonbuk
1:1
Ulsan Hyundai
Daegu FC
2:3
Incheon United
Primera División
Fenix
1:0
Montevideo City Torque
on TV
Danubio
0:0
Deportivo Maldonado
on TV
Defensor Sporting
2:3
Penarol
on TV
Segunda Division Torneo Competencia Group A
La Luz
1:1
Villa Espanola
Rampla Juniors
1:0
Racing Montevideo
on TV
Sud America
1:0
Uruguay Montevideo
Bolivia Primera División
Nacional Potosi
2:1
Club Bolívar
The Strongest
3:2
Universitario de Vinto
Aurora
1:1
Universitario de Sucre
Primera B
Santiago Wanderers
2:2
Fernandez Vial
Premier League
TS Galaxy F.C.
0:0
AmaZulu
Supersport United
1:1
Chippa United
North Macedonia Prva Liga
Makedonija G. P.
0:0
Renova
Sileks
2:0
Rabotnicki
Akademija Pandev
1:2
Bregalnica Stip
Montenegro Telekom 1st CFL
Buducnost Podgorica
0:2
Decic
Nemzeti Bajnokság II
Nyiregyhaza
0:1
Szombathelyi Haladas
Dorogi FC
1:4
Gyirmot SE
Csákvár
1:0
Siofok
Szentlőrinc
3:3
MTK Budapest
MTE 1904
2:1
Ajka
Békéscsaba
6:1
Kazincbarcika
Gyri ETO
1:2
Szeged-Csanád
Budafoki MTE
2:2
Pécsi MFC
Kozarmisleny
3:1
Tiszakcske
J2 League
Blaublitz Akita
1:1
Mito HollyHock
Thespakusatsu Gunma
0:3
JEF United Chiba
Roasso Kumamoto
2:0
Tochigi Sc
Slovakia 2. Liga
FC ŠTK 1914 Šamorín
3:0
Tatran Presov
FC Petržalka 1898
2:1
MŠK Považská Bystrica
Argentina - Division 3 Clausura
Comunicaciones
1:0
J.J. de Urquiza
Segunda Division - Central Oriental
Fundación AIFI
2:1
Petare
Libertador FC
1:2
Bolivar Sport Club
Yaracuyanos
2:0
Deportivo Nueva Esparta
Academia Anzoategui
1:2
Angostura
Segunda Division - Occidental
Academia Rey
2:1
Un. Local Andina
Llaneros Escuela de Futbol
0:1
Urena
Real Frontera
1:0
Trujillanos
Rayo Zuliano
4:4
TFC Maracaibo
Heroes De Falcon
1:0
Atletico El Vigia
Sweden Division 1 Norra
Umeå FC
2:3
Sollentuna FK
Urvalsdeild
KR Reykiavik
4:0
Vestmannaeyar IBV
Hafnarfjordur
0:3
Akureyri
Fram Reykjavik
3:3
Vikingur Reykjavik
Stjarnan
5:2
Breidablik
Norway 2. Divisjon VD.2
Eidsvold
4:0
Tromsdalen
Russian Professional Football League Group 1
Legion Dynamo
0:1
SKA Rostov
Kuban Holding
2:1
Taganrog
FC Biolog-Novokubansk
3:2
Spartak Nalchik
Druzhba Maykop
0:1
Chayka Peschanokopskoye
Chernomorets Novorossiysk
1:0
Dynamo Stavropol
Rotor Volgograd
2:1
Mashuk-KMV
Russian Professional Football League Group 4
Ural 2
2:2
Nosta
FC Novosibirsk
0:1
Torpedo Miass
Orenburg 2
0:3
Chelyabinsk
FC Khimik August
1:2
FC Tyumen
Luxembourg National Division
CS Fola Esch
2:1
Una Strassen
FC Differdange 03
2:3
Racing FC Union Luxembourg
US Mondorf Les Bains
2:0
US Hostert
Mondercange
5:1
Victoria Rosport
UN Kaerjeng 97
1:1
Wiltz
Swift Hesperange
4:2
Progres Niederkorn
Serie C
Brasil de Pelotas
1:0
Confianca
Remo
0:0
Aparecidense
Mirassol
1:2
Vitoria
Volta Redonda
2:1
Ferroviário
First Professional League
Levski Sofia
1:0
Pirin Blagoevgrad
Botev Plovdiv
Post
CSKA-Sofi
Second Professional League
Krumovgrad
1:1
CSKA 1948 II
Vitosha Bistritsa
1:2
Sportist Svoge
Premier League 2 Division 1
Liverpool U21
0:3
Manchester City (U21)
Japan J3 League
Iwaki
0:0
Matsumoto Yamaga
Poland II liga
Slask Wroclaw II
1:1
Polonia Warszawa
Lech II Poznan
2:3
Kotwica Kołobrzeg
Iceland 2. Deild
Fjardabyggd Leiknir
4:1
Aegir
Denmark 2. Division
Thisted FC
0:4
Aarhus Fremad
National Division
Petrocub
1:0
Dacia Buiucani
Balti
1:1
Milsami Orhei
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Tuzla City
0:0
Sloboda Tuzla
Siroki Brijeg
1:0
FK Leotar
Premier league Malta
Portimonense
0:1
Boavista
Uzbekistan Super League
Dinamo Samarqand
0:4
Nasaf Qarshi
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..