Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 15.02.2020

Mobile Mini Sun Cup
Real Salt Lake
0:0
Sporting Kansas City
New York Red Bulls
1:1
Houston Dynamo
Phoenix Rising
0:1
Columbus Crew
Suncoast Invitational
Inter Miami
16:00
Philadelphia Union
Tampa Bay Rowdies
2:1
Montreal Impact
Premier league
Southampton
1:2
Burnley
on TV
Norwich
0:1
Liverpool
on TV
Championship
West Bromwich Albion
2:2
Nottingham Forest
on TV
Charlton Athletic
0:2
Blackburn Rovers
Derby
1:1
Huddersfield
Fulham
0:3
Barnsley
Leeds United
1:0
Bristol City
Middlesbrough
0:1
Luton Town
on TV
Preston North End
0:1
Millwall
Queens Park Rangers
4:2
Stoke City
Sheffield Wednesday
0:3
Reading
Birmingham City
1:1
Brentford
Cardiff City
2:2
Wigan Athletic
League One
Accrington
4:3
Lincoln City
Bolton Wanderers
0:2
Wycombe Wanderers
Bristol Rovers
2:1
Blackpool
Fleetwood Town
2:1
Peterborough
Gillingham
2:1
Doncaster Rovers
Ipswich
4:1
Burton Albion
Oxford United
0:1
Sunderland
Portsmouth
2:0
Shrewsbury Town
Rotherham United
2:2
AFC Wimbledon
Southend
0:2
Coventry City
League Two
Cambridge United
2:1
Bradford
Cheltenham Town
2:1
Leyton Orient
Crawley Town
0:0
Carlisle United
Grimsby
2:1
Morecambe
Macclesfield Town
2:3
Exeter
Mansfield
1:0
Newport County
Oldham
1:1
Forest Green Rovers
Plymouth Argyle
2:1
Crewe Alexandra
Port Vale
3:0
Colchester United
Stevenage
0:1
Salford City
Walsall
3:2
Northampton Town
Bundesliga
1899 Hoffenheim
2:3
VfL Wolfsburg
on TV
Augsburg
1:1
SC Freiburg
RB Leipzig
3:0
Werder Bremen
on TV
SC Paderborn 07
1:2
Hertha Berlin
Union Berlin
2:3
Bayer Leverkusen
on TV
Fortuna Dusseldorf
1:4
Borussia Monchengladbach
on TV
2nd Bundesliga
Hannover 96
1:1
Hamburger SV
Jahn Regensburg
1:0
Wehen Wiesbaden
Greuther Fuerth
2:4
Arminia Bielefeld
La Liga
Mallorca
1:0
Alaves
on TV
Barcelona
2:1
Getafe
on TV
Villarreal
2:1
Levante
on TV
Granada
2:1
Valladolid
on TV
First Division A
Club Brugge
2:1
Waasland-Beveren
Oostende
0:3
Kortrijk
St.Truiden
0:1
Cercle Brugge
Mechelen
2:0
Anderlecht
Superliga
Huracan
0:2
Aldosivi
on TV
Atletico Tucuman
0:2
Argentinos Juniors
Rosario Central
1:0
Gimnasia La Plata
on TV
Talleres Cordoba
1:0
San Lorenzo
on TV
Liga MX
Pachuca
1:0
Puebla
on TV
Toluca
2:3
U.N.A.M. Pumas
on TV
Club America
2:0
Atlas
on TV
Monterrey
1:1
Juаrez
on TV
Guadalajara
1:2
Cruz Azul
Serie A
Lecce
2:1
SPAL
on TV
Bologna
0:3
Genoa
on TV
Atalanta
2:1
Roma
on TV
Ligue 1
Amiens
4:4
Paris Saint Germain
on TV
Bordeaux
2:2
Dijon
Nantes
0:0
Metz
on TV
Nimes
1:0
Angers
Toulouse
0:2
Nice
Serie B
Livorno
0:3
Cosenza Calcio
Venezia
2:2
Virtus Entella
Benevento
2:1
Pordenone
on TV
Juve Stabia
3:2
Crotone
Spezia
3:1
Ascoli
Ligue 2
Lorient
0:1
Clermont Foot 63
Nancy
0:1
Guingamp
Segunda Division
Huesca
3:2
Almeria
on TV
Numancia
1:1
Las Palmas
on TV
Oviedo
1:2
Alcorcon
on TV
Elche
1:2
Real Zaragoza
Seria C Girone B
Rimini
2:0
Modena
Seria C Group А
Gozzano
1:0
Pianese
Seria C Girone C
Teramo
0:3
Monopoli
Primera B PB Apertura
Tigres
1:3
Leones FC
Llaneros
1:1
Orsomarso
Valledupar
2:2
Boca Juniors de Cali
Ascenso MX
Zacatepec
1:0
Alebrijes Oaxaca
on TV
Celaya
0:1
Mineros de Zacatecas
Dorados
1:1
Cimarrones de Sonora
on TV
Eredivisie
Twente
2:0
Az Alkmaar
on TV
ADO Den Haag
0:3
PSV
on TV
Fortuna Sittard
0:0
Emmen
Bundesliga
SCR Altach
2:2
Austria Wien
Wolfsberger AC
3:0
Hartberg
Regionalliga Nordost
FC Germania Halberstadt
3:2
FSV Wacker 90 Nordhausen
RW Erfurt
Post
Optik Rathenow
Regionalliga Sudwest
VfR Aalen
3:0
Kickers Offenbach
Segunda Division B Group 2
Arenas de Getxo
0:0
Real Unión
Valladolid II
4:0
SD Amorebieta
Osasuna II
1:1
Athletic Club II
Segunda Division B Group 1
SS Reyes
0:1
Atletico Madrid II
Primeira Liga
Portimonense
1:1
Moreirense
Santa Clara
1:0
Tondela
on TV
Benfica
0:1
SC Braga
on TV
Rio Ave
1:1
Sporting CP
on TV
LigaPro
Academica
0:0
Mafra
Nacional
5:1
U.D. Vilafranquense
Varzim
3:0
Estoril
Feirense
1:0
Leixoes
England National League
Ebbsfleet United
1:0
Chorley
Halifax Town
Post
Sutton United
Notts County
1:1
Woking
Solihull Moors
Post
Hartlepool United
Stockport
1:0
Bromley
Wrexham
Post
Torquay United
AFC Fylde
Post
Maidenhead United
Barrow
Post
Dagenham & Redbridge FC
Eastleigh
Post
Dover Athletic
Yeovil Town
Post
Chesterfield
3rd Liga
Eintracht Braunschweig
2:0
FC Kaiserslautern
FC Ingolstadt 04
0:1
KFC Uerdingen 05
Magdeburg
1:1
Chemnitzer
Sonnenhof Großaspach
0:1
Hansa Rostock
SV Meppen
1:1
TSV 1860 Munich
Unterhaching
1:1
Viktoria Koln
TFF 2. LIG White Group
Afjet Afyonspor
4:0
1922 Konyaspor
Bak Spor Kulübü
1:1
Pendikspor
Inegolspor
2:1
Hekimoğlu Trabzon
Kirklarelispor
2:1
Sanliurfaspor
Sancaktepe Belediye
3:1
Hacettepe
Tarsus İdman Yurdu
3:1
Gumushanespor
Yeni Çorumspor
2:2
Zonguldak Kömürspor
Manisa Büyükşehir Belediyesi
1:3
Samsunspor
Amedspor
2:1
Sarıyer
2.Lig Red Group
Bayburt Özel İdarespor
3:0
Kardemir Karabukspor
Elazigspor
0:3
Niğde Anadolu FK
Kastamonuspor
1:0
BB Bodrumspor
Van Spor
Post
Ergene Velimese Spor
Eyupspor
1:1
Kahramanmarasspor AS
Sakaryaspor
3:0
Kırşehir Belediyespor
Tuzlaspor
1:2
Bandirmaspor
Etimesgut Belediyespor
1:2
Uşakspor
Super League
Basel
0:1
FC Thun
Sion
1:2
Neuchatel Xamax
Scottish Premiership
Hearts
2:2
Hamilton Academical
Ross County
1:1
St Johnstone
Scottish League One
Airdrieonians
2:0
Clyde
East Fife
1:0
Peterhead
Forfar Athletic
1:1
Stranraer
Montrose
2:1
Dumbarton
Scottish League Two
Cove Rangers
2:1
Edinburgh City
Cowdenbeath
1:4
Stirling Albion
Queens Park
2:0
Elgin City
Stenhousemuir
1:0
Albion Rovers
Scottish Championship
Arbroath
2:0
Queen Of The South
Second Division B
Union S.Gilloise
3:3
Roeselare
Lommel United
0:1
Westerlo
1st League
Karvina
2:0
Zlin
Slovacko
0:1
Banik Ostrava
Teplice
1:3
Sigma Olomouc
Sparta Praha
0:2
Slovan Liberec
Friendlies
Halmstad
2:0
Falkenbergs
Stal Mielec
3:3
Avangard Kursk
Orebro
1:1
Degerfors
Norrby
1:4
Varbergs
Lillestrom
5:1
Mjondalen
Portimonense
0:0
Vejle
Stabaek
3:1
Ham Kam
Dynamo Kyiv
2:0
Dinamo Tbilisi
Djurgarden
1:4
Brann
Ostersunds FK
1:2
Levanger
NK Celje
3:0
Olimpija Ljubljana
Dinamo Minsk
1:1
FCI Levadia Tallinn
Dnipro-1
2:4
Kairat Almaty
Armavir
0:0
Irtysh Pavlodar
GAIS Goteborg
1:0
Qviding FIF
Trelleborg
2:0
Nykobing
AIK
1:1
Rostov
CSKA Moscow
2:0
Sirius
Maribor
1:0
Rudar Velenje
Chicago Fire
2:4
Colorado Rapids
Orlando City
0:1
DC United
Challenge League
FC Wil
0:0
Schaffhausen
Suomen Cup
TPS
0:0
Honka
HJK Helsinki
3:1
IFK Marieham
MyPa
0:1
KooTeePee
Lahti
2:1
RoPS
Haka
1:1
Ilves
FF Jaro
2:3
AC Oulu
AC Kajaani
1:3
VPS
Paulista
Guaraní
1:1
Novorizontiono
Bragantino
3:0
Oeste
Sao Paulo
0:0
Corinthians
on TV
Regionalliga West
Sportfreunde Lotte
Post
SG Wattenscheid 09
Wuppertaler
1:4
Rödinghausen
TuS Haltern
3:0
VfB Homberg
Premier League
Zira
0:6
Qarabag
Sumqayıt
1:2
Sabah fc
Liga 1 Movistar - Apertura
Academia Cantolao
0:2
Ayacucho Fc
on TV
Sport Boys
3:3
Carlos Mannucci
on TV
Alianza Lima
1:0
Atletico Grau
on TV
Primera Division - Clausura
Atletico Venezuela
1:0
Gran Valencia
Lala FC
1:2
Deportivo La Guaira
Zamora FC
1:0
Aragua
Super Lig
Denizlispor
0:1
Kayserispor
Konyaspor
1:3
Goztepe
Ankaragucu
2:1
Fenerbahce
Super League
Larisa
1:2
PAOK
on TV
Olympiakos Piraeus
4:0
Panionios
on TV
1. Lig
Hatayspor
2:3
Akhisar Belediye
Boluspor
1:1
Umraniyespor
Division Profesional Clausura
Cerro Porteno
2:2
Guairena
Club Nacional
1:2
Club Guarani
Greece Football League
Veria
1:1
Trikala
Ekstraklasa
LKS Lodz
0:0
Wisla Plock
Pogon Szczecin
0:0
Slask Wroclaw
Rakow Czestochowa
2:2
Legia Warszawa
Airtricity League
Bohemians
0:1
Shamrock Rovers
Primera A
America de Cali
2:0
Independiente Medellin
on TV
Millonarios
2:1
Chicó
on TV
Atletico Nacional
2:2
Deportivo Cali
on TV
Primera
Santiago Wanderers
1:2
Universidad de Chile
Palestino
0:0
OHiggins
Deportes Iquique
0:4
Antofagasta
Swedish cup
Malmo FF
8:0
Syrianska FC
Northern Ireland League Cup
Coleraine
2:1
Crusaders
Ecuador - First Division
Aucas
1:2
Delfín
on TV
Orense SC
2:2
Emelec
Macara
1:1
Universidad Católica del Ecuador
Argentina - Primera B Nacional
Brown de Adrogué
2:1
All Boys
Chacarita Juniors
0:0
Gimnasia Jujuy
Deportivo Riestra
1:0
Santamarina
Estudiantes B.A.
5:3
San Martin de San Juan
Defensores de Belgrano
2:0
Quilmes
Ferro Carril Oeste
1:0
Independiente Rivadavia
Tigre
2:0
Atletico De Rafaela
Alvarado
2:0
Barracas Central
Atlético Mitre
0:1
Atlanta
Argentina - Division 3
Comunicaciones
0:1
Villa San Carlos
Deportivo Armenio
3:2
Atletico Fenix
San Telmo
2:1
UAI Urquiza
Torneo Federal A
Atlético Güemes
2:0
Defensores Villa Ramallo
San Martin de Formosa
2:1
Juventud Unida
Sportivo Las Parejas
3:0
Central Norte
Liga I
FC Academica Clinceni
2:3
Gaz Metan Medias
CSMS Iasi
2:5
Universitatea Craiova
Super Liga
Indjija
1:1
Backa Topola
Cukaricki
0:2
Crvena Zvezda
Mladost Lucani
2:1
Vozdovac
Napredak
1:1
Javor
Macva
1:0
Rad
Vojvodina
1:0
Proleter Novi Sad
Liga Nacional
Iztapa
6:2
Santa Lucia
Comunicaciones Guatemala
1:0
Deportivo Mixco
Cobán Imperial
1:0
Siquinala
Honduras Liga Nacional Apertura
F.C. Motagua
1:0
Real C.D. España
C.D.S. Vida
1:3
CD Olimpia
1 HNL
Inter Zapresic
1:2
NK Varazdin
Slaven Belupo
2:1
Hajduk Split
Super Liga
AS Trencin
8:1
Zemplin Michalovce
FC Nitra
0:0
FK Pohronie
Sereď
2:2
Ruzomberok
Primera División
Penarol
2:1
CA Cerro
Montevideo Wanderers
0:0
Defensor Sporting
Cymru Premier
Carmarthen Town
Post
Cardiff Metropolitan University
Cefn Druids
Post
Penybont FC
Newtown
Post
Barry Town
Primera division Apertura
Juventud Independiente
1:1
Sonsonate
Asuila
1:1
El Vencedor
Santa Tecla
2:1
Chalatenango
Costa Rica Primera Division Clausura
C.S. Herediano
3:3
San Carlos
1st League
APOEL
4:1
Apollon Limassol
Enosis Neon Paralimni
1:1
Pafos FC
Israeli Premier League
Maccabi Netanya
0:0
Hapoel Haifa
Bnei Yehuda Tel Aviv
0:1
Hapoel Beer Sheva
Hapoel Kfar Saba
1:3
FC Ashdod
Maccabi Haifa
1:0
Hapoel Hadera
Nemzeti Bajnokság I
Debreceni
1:3
MeMezokovesd-Zori
Diosgyori
2:0
Paks
Kaposvar
0:1
Budapest Honved
Puskas Academy
3:1
Kisvárda F.C.
Zalaegerszeg
2:1
Ujpest
Ferencvaros
1:0
MOL Fehérvár FC
A-League