Mobile app:
Major League Soccer
Chicago Fire
1:1
New York City
Vancouver Whitecaps
2:1
FC Dallas
Cincinnati
0:1
84'
New York Red Bulls
New England Revolution
1:0
84'
DC United
Philadelphia Union
1:2
82'
Portland Timbers
Minnesota United
1:0
53'
Houston Dynamo
Colorado Rapids
0:0
12'
Columbus Crew
United Soccer League
Indy Eleven
0:0
Nashville SC
Hartford Athletic
1:1
Ottawa Fury
Pittsburgh Riverhounds
0:0
HT'
Charlotte Independens
Tampa Bay Rowdies
1:0
87'
Swope Park Rangers
Charleston Battery
1:1
89'
Atlanta United 2
OKC Energy
1:0
41'
Colorado Springs Switchbacks
Rio Grande Valley
2:0
42'
San Antonio
Austin Bold
0:1
43'
New Mexico United
Los Angeles Galaxy II
22:00
Orange County SC
Real Monarchs SLC
22:00
Phoenix Rising
Portland Timbers II
22:00
El Paso Locomotive
Las Vegas Lights FC
22:30
Tulsa Roughnecks
World Cup U20
Portugal U20
1:0
South Korea U20
France U20
2:0
Saudi Arabia U20
Panama U20
1:1
Mali U20
Argentina U20
5:2
South Africa U20
England play-offs
Newport County
0:1
AET
Tranmere Rovers
DFB Cup
RB Leipzig
0:3
Bayern Munich
Copa del Rey
Barcelona
1:2
Valencia
Segunda División B - Playoffs
Real Madrid II
3:1
F.C. Cartagena
Badajoz
0:1
Logrones
Serie A
Frosinone
0:0
Chievo
Bologna
3:2
Napoli
Segunda Division
Rayo Majadahonda
0:0
Cordoba
Osasuna
2:0
Las Palmas
Sporting Gijon
0:2
Albacete
Italy play-offs
Cuneo
0:1
Lucchese
Bisceglie
4:3
Paganese
Benevento
0:3
Cittadella
Argentina - Primera B Nacional
Sarmiento
2:0
Independiente Rivadavia
Argentina - Primera B Metropolitana
Colegiales
0:1
San Telmo
Primera B PB Apertura
Cortulua
2:0
Barranquilla Fútbol Club
Real Cartagena
4:1
Leones FC
Supercup Serie C
Pordenone
3:0
Juve Stabia
Bundesliga
Hartberg
3:1
Admira Wacker
Wacker Innsbruck
4:0
Mattersburg
Rapid Wien
1:2
SCR Altach
Netherlands play-offs
RKC Waalwijk
0:0
Go Ahead Eagles
Sparta Rotterdam
1:2
De Graafschap
Super League
Beijing Renhe F.C.
2:1
Tianjin Teda
Hebei China Fortune
3:2
Jiangsu Suning
Wuhan Zall F.C.
2:1
Tianjin Tianhai
League 1
Heilongjiang Lava Spring
2:0
Liaoning Whowin
Guizhou Zhicheng
0:0
Shaanxi Changan
Shanghai Shenxin
0:1
Xinjiang Tianshan
Beijing Sport University
2:2
Hangzhou Greentown
Guangdong Southern Tigers
1:1
Shijiazhuang Ever Bright
Nantong Zhiyun
1:0
Sichuan Longfor
Copa Portugal
Sporting CP
5:4
Pen
FC Porto
Super League
Young Boys
4:0
Luzern
Basel
4:1
Neuchatel Xamax
FC Lugano
3:3
Grasshopper
Sion
0:1
FC Thun
Zurich
1:1
St Gallen
ALKA Superliga
Copenhagen
1:3
Nordsjaelland
Midtjylland
1:2
Esbjerg
Odense
0:2
Brondby
1st League
Bohemians 1905
1:1
Opava
Pribram
3:2
Dukla Praha
Slovacko
2:0
Karvina
Serie A
Botafogo
0:1
Palmeiras
Gremio
1:0
Atlético Mineiro
Veikkausliiga
HIFK Helsinki
1:1
Inter Turku
RoPS
1:1
SJK
1st Division
Koge
3:1
Roskilde
Naestved
1:1
Thisted FC
Silkeborg
2:0
Nykobing
Viborg
4:0
Fremad Amager
Fredericia
2:2
Hvidovre
Helsingor
1:2
Lyngby
Eliteserien
Valerenga
0:3
Lillestrom
1. Division
Ull/Kisa
0:0
Ham Kam
Tromsdalen
2:3
KFUM Oslo
Ykkonen
AC Kajaani
1:2
KooTeePee
AC Oulu
0:1
TPS
FF Jaro
1:3
Haka
Musan Salama
1:2
MyPa
FA Cup
Hearts
1:2
Celtic
1st Division
Sibir Novosibirsk
0:0
FC Krasnodar 2
Baltika
1:1
FC Tyumen
Fakel
0:0
Tom Tomsk
Armavir
2:0
SKA-Khabarovsk
Nizhny Novgorod
3:1
Mordovya
Rotor Volgograd
1:2
Chertanovo Moscow
Shinnik Yaroslavl
4:2
Avangard Kursk
Spartak Moscow II
1:1
PFC Sochi
FC Tambov
2:1
Zenit St. Petersburg II
Khimki
2:1
Luch Energiya Vladivostok
Indonesia Liga 1
PSS Sleman
1:1
Semen Padang
2nd League
Baník Sokolov
1:5
Usti nad Labem
FK Fotbal Třinec
2:3
Dynamo České Budějovice
Hradec Kralove
1:0
Mas Taborsko
MFK Chrudim
1:2
Viktoria Zizkov
Slovan Varnsdorf
7:1
Znojmo
Vítkovice
1:0
Pardubice
Vlasim
0:1
Prostějov
Vysocina Jihlava
1:6
Zbrojovka Brno
Serie B
Coritiba
2:1
Cuiaba
Ponte Preta
4:2
Paran
Sao Bento
1:0
Oeste
Brasil de Pelotas
2:1
Amrica Mineiro
Operário PR
0:2
Botafogo
Primera Division - Apertura
Zulia
3:2
Caracas FC
Primera Divisin - Apertura
Sporting Cristal
2:3
Melgar
Ayacucho Fc
2:0
Universitario de Deportes
Academia Cantolao
3:1
Universidad San Martin
Sport Boys
0:0
16'
Alianza Universidad
Super Lig
Konyaspor
0:0
Akhisar Belediye
J. League
Consadole Sapporo
0:0
Gamba Osaka
Shimizu
4:3
Vegalta Sendai
Cerezo Osaka
1:0
Tokyo
Primera A
Millonarios
1:0
Dep. Pasto
Primera
Antofagasta
1:1
Unión La Calera
Colo Colo
2:0
90+'
Audax Italiano
Allsvenskan
Hacken
1:2
IFK Goteborg
Malmo FF
5:0
AFC Eskilstuna
Helsingborg
1:1
Falkenbergs
Superettan
Halmstad
3:0
Degerfors
Frej
1:1
Varbergs
Syrianska FC
1:0
Brommapojkarna
Jonkopings Sodra
2:0
Brage
1st Division
Longford Town
3:1
Athlone Town
Serie C Group A
Confianca
1:1
Natutico Recife
Santa Cruz
2:1
ABC Natal
Segunda Division - Apertura
Real Frontera
2:3
Gran Valencia
Yaracuy
1:0
Universidad Central de Venezuela
Ecuador - First Division
Fuerza Amarilla
1:1
L.D.U. Quito
El Nacional
1:2
Macara
Deportivo Cuenca
1:0
HT'
Guayaquil City F.C.
Segunda Divisin
Alianza Atletico
3:0
Los Caimanes
Juan Aurich
2:1
Sport Victoria
Deportivo Coopsol
3:0
Sport Loreto
Cupa Romaniei
Astra Giurgiu
1:2
AET
Viitorul Constanta
1 HNL
Slaven Belupo
1:1
HNK Rijeka
Premier League
Desna Chernihiv
1:0
Arsenal Kyiv
Karpaty Lviv
3:3
Olimpik Donetsk
Vorskla Poltava
1:2
Chornomorets Odesa
1st SNL
NK Domzale
2:1
Maribor
Aluminij
1:0
Olimpija Ljubljana
Krsko
3:2
HIT Gorica
Mura
1:1
NK Celje
Rudar Velenje
2:2
ND Triglav
S.League
Tampines
1:1
Geylang
Warriors
3:2
Hougang United
Virsliga
Spartaks Jurmala
1:0
Metta
First League
Mykolaiv
0:2
Dnipro-1
Avanhard Kramatorsk
1:0
Metalist Kharkiv
Hirnyk-Sport Komsomolsk
0:0
Volyn Lutsk
Kolos Kovalivka
3:2
Obolon-Brovar
Rukh Vynnyky
10:1
Sumy
Zirka Kirovohrad
0:0
Ahrobiznes Volochysk
Prikarpatye
Post
Kobra Kharkiv
Primera División
Defensor Sporting
2:4
Fenix
Juventud
4:1
River Plate Montevideo
Rampla Juniors
0:3
Nacional De Football
Primera B
Deportes Melipilla
2:0
Deportes Puerto Montt
Cobreloa
0:0
Magallanes
Deportes La Serena
2:0
Rangers de Talca
San Luis
0:2
Barnechea
Deportes Copiapó
22:00
Union San Felipe
Israeli Premier League
Bnei Yehuda Tel Aviv
1:2
Hapoel Hadera
Hapoel Beer Sheva
0:4
Maccabi Tel Aviv
Maccabi Netanya
1:2
Maccabi Haifa
Hungarian Cup
Budapest Honved
1:2
MOL Vidi FC
Cup
Trans Narva
2:1
AET
Kalju Nomme
Copa de la Superliga
Atletico Tucuman
0:1
Tigre
Telekom 1st CFL
Buducnost Podgorica
0:2
Sutjeska
Grbalj
4:0
Mornar Bar
Iskra Danilovgrad
5:1
Rudar Pljevlja
OFK Titograd Podgorica
1:1
Petrovac
Zeta
3:2
Lovcen
Urvalsdeild
HK Kopavogs
0:0
Grindavik
Akureyri
2:0
Vestmannaeyar IBV
Vikingur Reykjavik
0:1
KR Reykiavik
1st Deild
Magni
1:1
Fram Reykjavik
National Division
Dinamo-auto Tiraspol
0:0
Zimbru Chisinau
Codru Lozova
1:3
Speranta Nisporeni
Premier
FC Minsk
0:3
Gorodeya
Slavia Mozyr
2:0
Torpedo Minsk
Dinamo Brest
6:1
Neman
Premijer Liga
FK Tuzla City
0:3
Zeljeznicar
Zvijezda 09
0:0
Zrinjski
GOSK Gabela
0:2
Sarajevo
Mladost Doboj Kakanj
3:1
FK Krupa
Celik Zenica
1:1
Siroki Brijeg
Radnik Bielina
1:0
Sloboda
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..