Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 28.01.2023

Bundesliga
FSV Mainz 05
5:2
VfL Bochum
on TV
Hertha Berlin
0:2
Union Berlin
on TV
1899 Hoffenheim
1:4
Borussia Monchengladbach
on TV
SC Freiburg
3:1
Augsburg
on TV
Werder Bremen
2:1
VfL Wolfsburg
on TV
Bayern Munich
1:1
Eintracht Frankfurt
on TV
La Liga
Cadiz
2:0
Mallorca
on TV
Girona
0:1
Barcelona
on TV
Sevilla
3:0
Elche
on TV
Getafe
0:1
Betis
on TV
Friendlies
Khimki
1:2
FC Veles Moscow
Krylya Sovetov
3:0
SKA-Khabarovsk
Ried
3:2
Vorwärts Steyr
IFK Goteborg
1:1
Halmstad
Lyngby
3:1
Hillerød Fodbold
Kjelsas
1:3
Stabaek
Seattle Sounders
0:0
Wolfsberger AC
Lokomotiv Plovdiv
0:0
Nizhny Novgorod
Helsingborg
1:2
Mjallby
Orn Horten
0:3
Sandefjord
Norrkoping
0:2
Vasteras
Varnamo IFK
2:1
Landskrona Bols
WSG Swarovski Tirol
4:0
Kufstein
AFC Eskilstuna
1:5
Djurgarden
Ried
2:2
SKN St. Polten
Varbergs
1:1
Falkenbergs
Red Bull Salzburg
1:0
Slovan Bratislava
Levski Sofia
0:1
Johor Darul Tazim
Rubin
2:1
Krylya Sovetov
Ludogorets
2:1
Dinamo Tbilisi
Seattle Sounders
2:3
Hammarby
Guatemala
Post
Venezuela
USA
0:0
Colombia
on TV
First Division A
Westerlo
2:0
Mechelen
Kortrijk
2:2
Oostende
OH Leuven
1:1
St.Truiden
Sporting Charleroi
0:1
Union S.Gilloise
on TV
Liga Profesional
San Lorenzo
1:0
Arsenal Sarandi
on TV
Talleres Cordoba
0:1
Independiente
on TV
Estudiantes
1:2
Tigre
on TV
Central Córdoba
0:2
River Plate
on TV
FA Cup
Accrington
1:3
Leeds United
on TV
Walsall
0:1
Leicester City
on TV
Ipswich
0:0
Burnley
on TV
Sheffield Wednesday
1:1
Fleetwood Town
on TV
Fulham
1:1
Sunderland
on TV
Southampton
2:1
Blackpool
on TV
Blackburn Rovers
2:2
Birmingham City
on TV
Luton Town
2:2
Grimsby
on TV
Bristol City
3:0
West Bromwich Albion
on TV
Preston North End
0:3
Tottenham Hotspur
on TV
Manchester United
3:1
Reading
on TV
Liga MX
UANL Tigres
0:0
Atletico San Luis
on TV
Club America
6:0
Mazatlán F.C.
on TV
Jurez
1:2
Guadalajara
on TV
2nd Bundesliga
SV Darmstadt 98
2:0
Jahn Regensburg
FC Heidenheim
2:0
Hansa Rostock
Holstein Kiel
2:1
Greuther Fuerth
Hannover 96
1:3
FC Kaiserslautern
on TV
Championship
Hull City
3:0
Queens Park Rangers
Preston North End
Post
Coventry City
Middlesbrough
2:0
Watford
on TV
Coventry City
2:0
Huddersfield
Serie A
Empoli
2:2
Torino
on TV
Cremonese
1:2
Inter
on TV
Atalanta
2:0
Sampdoria
on TV
Ligue 1
Troyes
1:1
Lens
on TV
Marseille
1:1
Monaco
on TV
Serie B
Brescia
0:1
Como
Venezia
1:1
Cittadella
Cosenza Calcio
1:0
Parma
Bari 1908
0:2
Perugia
Ternana
2:1
Modena
Sudtirol
2:1
Reggina
Genoa
0:0
Pisa
on TV
Ligue 2
Saint-Etienne
2:3
Sochaux
Valenciennes
1:1
Metz
Caen
0:0
Laval
Rodez
0:1
Guingamp
Dijon
0:3
Bordeaux
Nimes
3:2
Chamois Niortais
Pau
2:2
Annecy
Grenoble Foot 38
0:1
Bastia
Amiens
1:1
Le Havre
Quevilly
3:1
FC Paris
Segunda Division
Granada
2:0
FC Andorra
Oviedo
0:1
Villarreal B
Eibar
0:0
Leganes
Las Palmas
1:0
Huesca
on TV
Seria C Girone B
Virtus Entella
0:0
Gubbio
Siena
1:1
Olbia
Carrarese
0:1
US Alessandria Calcio
Fiorenzuola
1:2
Imolese
Torres
1:1
Recanatese
San Donato
0:3
Reggio Audace
Rimini
1:1
Lucchese
Fermana
1:1
Aquila Montevarchi
Pontedera
0:3
Cesena
Matelica
1:1
Vis Pesaro
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Mineros de Zacatecas
1:2
Alacranes De Durango
Supercopa do Brasil
Palmeiras
4:3
Flamengo
Eredivisie
PSV
2:0
Go Ahead Eagles
on TV
RKC Waalwijk
2:0
Emmen
Heerenveen
1:3
Vitesse
NEC Nijmegen
1:1
Sparta Rotterdam
AZ Alkmaar
5:5
Utrecht
on TV
Costa Rica Primera Division Clausura
Santos de Guapiles
0:0
Deportivo Saprissa
C.S. Herediano
0:1
Guanacasteca
League One
Charlton Athletic
1:2
Bolton Wanderers
on TV
Cheltenham Town
0:0
Port Vale
Milton Keynes Dons
0:2
Exeter
Lincoln City
0:0
Cambridge United
Burton Albion
2:0
Oxford United
Peterborough
2:1
Portsmouth
Morecambe
5:1
Bristol Rovers
Shrewsbury Town
2:1
Forest Green Rovers
League Cup - Final
Sporting CP
0:2
FC Porto
England National League
Torquay United
1:0
Maidstone United
York City
1:2
Maidenhead United
Dorking Wanderers
0:3
Solihull Moors
Notts County
1:0
Halifax Town
Scunthorpe
1:1
Bromley
Aldershot Town
1:1
Oldham
Barnet
3:0
Chesterfield
Dagenham & Redbridge FC
0:2
Yeovil Town
Altrincham
0:2
Boreham Wood
Southend
1:3
Eastleigh
Wealdstone
1:2
Gateshead
3rd Liga
SpVgg Bayreuth
1:0
FC Ingolstadt 04
Erzgebirge Aue
0:0
Freiburg II
MSV Duisburg
1:2
VfL Osnabruck
Verl
2:0
Saarbrucken
SV Meppen
1:1
VfB Oldenburg
Hallescher FC
0:2
FSV Zwickau
TFF 2. LIG White Group
Inegolspor
1:1
24 Erzincanspor
Ankaraspor
1:2
Isparta 32 Spor
Taiwan Premier League
Muangthong United
3:0
Nakhon Ratchasima
Prachuap
1:1
Port F.C.
Nong Bua Pitchaya
1:2
Chiangrai United
Super League
FC Lugano
1:1
Grasshopper
Basel
2:3
Luzern
Scottish Premiership
Ross County
3:0
Kilmarnock
on TV
Rangers
2:0
St Johnstone
on TV
St Mirren
1:0
Motherwell
on TV
Hibernian
6:0
Aberdeen
on TV
Scottish League One
Edinburgh City
1:2
Falkirk
Clyde
1:1
Dunfermline
Montrose
3:3
Kelty Hearts
Airdrieonians
4:0
Alloa Athletic
Peterhead
1:3
Queen Of The South
Scottish League Two
Stirling Albion
1:0
Stranraer
Dumbarton
1:0
Bonnyrigg Rose
Annan Athletic
3:0
East Fife
Albion Rovers
0:1
Forfar Athletic
Stenhousemuir
2:0
Elgin City
Scottish Championship
Raith Rovers
2:2
Inverness Ct
Morton
1:2
Arbroath
Dundee
3:0
Queens Park
Partick Thistle
0:1
Hamilton Academical
Second Division B
Virton
1:3
Anderlecht U23
Lommel United
1:1
Dender
1st League
Slovacko
1:0
Dynamo České Budějovice
Bohemians 1905
2:0
Teplice
Plzen
1:2
Hradec Kralove
Sigma Olomouc
1:1
Sparta Praha
Challenge League
Aarau
1:0
FC Thun
First Amateur Division
Francs Borains
3:1
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
Heist
1:1
RFC Liege
UR La Louviere
1:1
Thes Sport
Hoogstraten
1:0
K. Rupel Boom FC
Indonesia Liga 1
Persita Tangerang
0:0
Persis Solo
Bhayangkara
1:1
Martapura
Liga 1 Movistar - Apertura
Sport Huancayo
Post
UTC
Alianza Lima
Post
Deportivo Municipal
Melgar
Post
Deportivo Garcilaso
Super Lig
Sivasspor
1:2
Adana Demirspor
Hatayspor
2:1
Trabzonspor
on TV
Ankaragucu
0:2
Gaziantep FK
Antalyaspor
3:2
Umraniyespor
Giresunspor
0:4
Galatasaray
League Two
Swindon Town
3:3
Gillingham
Harrogate Town
0:1
Sutton United
Rochdale
0:1
Carlisle United
Mansfield
4:1
Doncaster Rovers
Hartlepool United
1:2
Colchester United
AFC Wimbledon
1:0
Stockport
Barrow
0:2
Northampton Town
Tranmere Rovers
1:0
Leyton Orient
Crawley Town
3:2
Salford City
Super League
Volos N.F.C.
2:3
Panetolikos
Pas Giannina
1:1
Atromitos Athinon
1. Lig
Tuzlaspor
2:3
Sakaryaspor
Altinordu
1:1
Boluspor
Pendikspor
0:1
Genclerbirligi
Division Profesional Clausura
Sportivo Trinidense
2:0
Tacuary
Guairena
1:3
Club Nacional
African Nations Championship - Quarter-finals
Madagascar
3:1
Mozambique
Niger
2:0
Ghana
Campeonato Carioca
Nova Iguacu
1:0
Bangu
on TV
2019 South American U-20 Championship
Venezuela U20
1:0
Chile U20
Ecuador U20
1:1
Uruguay U20
Ekstraklasa
Warta Poznan
1:1
Rakow Czestochowa
Widzew Lodz
3:3
Pogon Szczecin
Slask Wroclaw
0:3
Zaglebie Lubin
Primera A
Envigado
1:1
La Equidad
Huila
1:2
Bucaramanga
Primera
Coquimbo Unido
1:1
Palestino
Universidad de Chile
1:0
Union Espanola
Universidad Catolica
3:1
Curicó Unido
NIFL Premiership
Dungannon Swifts
0:3
Coleraine
Portadown
1:6
Linfield
Carrick Rangers
1:1
Glenavon FC
Cliftonville
4:0
Ballymena United
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
2:2
Paks
Debrecen VSC
3:0
Zalaegerszeg
Ferencvaros
0:0
Vasas
Liga I
UTA Arad
1:2
CS Mioveni
Petrolul Ploiesti
1:2
Chindia Targoviste
Universitatea Craiova
2:0
AFC Hermannstadt
Premier League
Al Masry
1:2
Pharco
Honduras Liga Nacional Apertura
CD Olimpia
0:0
C.D. Marathón
Olancho
3:1
C.D.S. Vida
Club Deportivo Honduras Progreso
0:2
Lobos UPNFM
CD Victoria
2:2
F.C. Motagua
Northern Ireland Championship
Dundela
0:3
Annagh United
Ballyclare Comrades
1:2
Knockbreda
Ballinamallard United
0:2
Loughgall
Institute F.C.
1:1
Ards
Harland & Wolff Welders
3:0
Dergview
Gaucho
Internacional
4:0
Sao Luiz
1 HNL
Sibenik
1:2
HNK Rijeka
Dinamo Zagreb
2:1
Lokomotiva Zagreb
Regionalliga Nord
Weiche Flensburg
Post
Hannover 96 II
Regionalliga Northeast
FC Germania Halberstadt
1:1
Lichtenberg 47
Energie Cottbus
0:2
Altglienicke
RW Erfurt
Post
Luckenwalde
Regionalliga West
FC Bocholt
0:1
Fortuna Koeln
Cymru Premier
Penybont FC
3:0
Newtown
Primera division Clausura
Santa Tecla
1:2
Asuila
Isidro Metapan
1:0
Chalatenango
National League North
Telford
1:1
Southport
Brackley Town
4:0
Gloucester
Blyth Spartans
0:3
Buxton FC
Alfreton Town
2:0
Kettering
Bradford Park Avenue
0:0
Chorley
Boston Utd
2:2
Scarborough
AFC Fylde
1:1
Chester FC
Peterborough Sports
1:2
Kidderminster
Curzon Ashton
5:2
Farsley Celtic
Hereford
2:3
Banbury United
Darlington F.C.
3:2
Spennymoor Town
Leamington
0:3
Kings Lynn
National League South
Hednesford Town
1:1
Chippenham
Oxford City
3:1
Weymouth
Tonbridge Angels
0:0
Braintree Town
Hemel Hempstead Town
0:0
Dover Athletic
Chelmsford
0:1
Welling United
Havant & Wville
1:1
Hampton & Richmond
Dulwich Hamlet
1:3
Eastbourne Borough
Bath City
0:1
Farnborough
Worthing
3:0
Dartford
Ebbsfleet United
4:1
Concord Rangers
Taunton Town
0:1
St Albans
Cheshunt
1:1
Slough Town
Greece Super League 2 North
PAOK B
0:1
Panserraikos
1st League
A. E. Kition Larnaca
2:1
APOEL
Doxa Katokopias
0:0
Anorthosis
Israeli Premier League
Maccabi Haifa
0:0
Maccabi Bnei Raina
FC Ashdod
1:1
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Maccabi Netanya
3:0
Sektzia Nes Tziona
Beitar Jerusalem
0:2
Hapoel Hadera
Hapoel Tel Aviv
0:0
Maccabi Tel Aviv
Cyprus play-offs
Othellos Athienou
2:3
MEAP Pera Choriou Nisou
Peyia 2014
1:0
Omonoia 29m
PO Achyronas-Onisilos
0:0
Omonia Aradippou
Ayia Napa FC
0:1
Anagennisi Derynias
Eny Digenis Ipsonas
3:1
PAEEK
Ermis
0:0
Olympias Lympion
PO Xylotympou 2006
0:0
Alki Oroklinis
A-League
Macarthur
2:2
Western United
Central Coast Mariners
2:2
Western Sydney Wanderers
Melbourne City
3:3
Adelaide United
Indian Super League
Bengaluru Fc
3:1
Chennaiyin
Mohun Bagan
2:0
Odisha FC
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Burgos Promesas
1:0
Compostela
Polvorin FC
1:1
CF Cristo Atlético
Ourense
0:1
Marino de Luanco
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
Beasain
0:1
Izarra
CD Brea
1:0
Gernika
UD Mutilvera
1:0
San Juan
Racing Rioja
2:1
Ud Logrones B
Sestao River
1:0
Utebo
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
Valencia Mestalla
1:1
Terrassa
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
Alcorcon B
1:0
CD Diocesano
Premier league
Newroz
2:2
Al-Shorta
Premier League
Mamelodi Sundowns
2:0
Sekhukhune United
Moroka Swallows
0:0
Supersport United
Marumo Gallants
0:2
Orlando Pirates
Morocco Botola
Moghreb Tetouan
1:1
Maghreb Fes
Far Rabat
3:2
Mouloudia Oujda
Olympic Safi
3:1
Raja Casablanca
Chabab Riadi Salmi
2:0
Ittihad Tanger
Nigeria Premier League Group a
Bendel Insurance
3:0
Remo Stars
Nigeria Premier League - Group B
Dakkada Fc
1:2
Rivers United
Tweede Divisie
Excelsior Maassluis
0:1
Lisse
Noordwijkerhout
2:1
Koninklijke HFC
OFC Oostzaan
2:3
Rijnsburgse Boys
Scheveningen
1:3
Katwijk
AFC
2:1
TEC
Spakenburg
1:1
Kozakken Boys
Quick Boys
1:1
HHC Hardenberg
Jong Volendam
2:1
Jong Sparta Rotterdam
De Treffers
2:1
IJsselmeervogels
Primera División RFEF Group 1
Fuenlabrada
0:0
Cultural Leonesa
Rayo Majadahonda
1:0
Unionistas de Salamanca
Racing Ferrol
1:1
AD Ceuta FC
Primera División RFEF Group 2
SD Logrones
1:0
Real Murcia
CD Eldense
0:0
Osasuna II
Barcelona B
1:1
Real Sociedad II
Indian I-Legue
Rajasthan United
1:2
TRAU F.C.
Ghana Premier League
Medeama
0:1
Hearts Of Oak
Tamale City
2:3
Gold Stars
Spain Primera Division Women
Villarreal (W)
1:0
Alaves (W)
Betis (W)
1:3
Madrid CFF (W)
Levante (W)
3:1
Alhama CF (W)
Real Madrid (W)
2:1
Athletic Bilbao (W)
on TV
Italy Serie A Women
Fiorentina (W)
2:0
Pomigliano Calcio (W)
AC Milan (W)
1:4
Inter (W)
on TV
Empoli (W)
08:30
Como 2000 (W)
Premier league Malta
Gzira United
2:0
Hibernians
Birkirkara
2:0
St Lucia
Zebbug Rangers
2:0
Gudja United
Mosta Fc
4:0
Pieta Hotspurs
Lowland League
Tranent Juniors
4:0
Gretna 2008
Hearts B
3:0
Edinburgh University
Spartans Edinburgh
5:1
Caledonian Braves
Civil Service Strollers
0:0
Bo Ness United
East Stirlingshire
1:4
Berwick
Gala Fairydean Rovers
1:0
Cumbernauld Colts
Dalbeattie Star
1:6
Stirling University
East Kilbride
2:2
Celtic B
Highland League
Deveronvale
0:6
Brora Rangers
Brechin
6:0
Strathspey Thistle
Inverurie Loco Works
0:4
Fraserburgh
Banks O' Dee
6:0
Wick Academy
Rothes
3:2
Clachnacuddin
Nairn County F.C.
2:0
Lossiemouth
Huntly
1:1
Buckie Thistle
Formartine Utd
6:0
Keith
Forres Mechanics
1:2
Turriff United
England U18 Premier League
Chelsea U18
2:2
Tottenham U18
Blackburn U18
0:5
Manchester City U18
Arsenal U18
2:2
Fulham U18
Crystal Palace U18
2:1
Aston Villa U18
West Brom U18
1:1
Brighton U18
Nottingham Forest U18
0:2
Stoke City U18
Derby U18
3:3
Everton U18
Wolverhampton U18
3:3
Manchester United U18
Southampton U18
2:1
West Ham U18
Leicester U18
4:2
Norwich U18
Newcastle U18
6:4
Leeds U18
Middlesbrough U18
4:2
Liverpool U18
Campeonato Goiano
Atletico GO
3:1
Aparecidense
Liga 3 Zona A
Canelas
1:0
Anadia FC
Vilaverdense
0:2
Felgueiras 1932
Joao Ver
2:0
Montalegre
Paredes
0:1
AD Fafe
Liga 3 Zona B
Amora
1:0
Oliveira do Hospital
Real Sport Clube de Queluz
0:1
Sporting CP B
Vitoria Setubal
2:3
Moncarapachense
Northern Premier League Premier Division
Lancaster City
2:1
Matlock Town
Marine F.C.
1:1
Ashton United
Morpeth Town
0:1
Radcliffe
Stafford Rangers
2:0
Marske United
Stalybridge
2:0
Gainsborough
Warrington Rylands
1:0
Liversedge
Whitby
1:1
Nantwich Town
Atherton Collieries
0:2
South Shields
Belper Town
0:2
Bamber Bridge
Guiseley
2:3
Hyde
FC United of Manchester
1:1
Warrington Town
Southern League Central Division
Nuneaton Town
0:0
Stourbridge
Kings Langley
0:2
Barwell
Leiston Fc
1:0
St Ives Town
Royston Town
1:0
Needham Market
Mickleover Sports
2:0
Rushall Olympic
Redditch
2:0
Bromsgrove Sporting FC
Hitchin
0:0
Bedford Town
Ilkeston FC
1:2
Coalville
Hednesford Town
1:2
Alvechurch
Basford Utd
1:3
Tamworth
AFC Rushden & Diamonds
0:2
Stratford Town
Southern League South Division
Beaconsfield Town
5:2
Chesham United
Bracknell Town
3:1
Winchester City
Weston Super Mare `
0:1
Truro City
Gosport Borough
3:2
Hayes & Yeading
Hendon
3:0
Harrow Borough
Metropolitan Police
2:0
Hanwell Town
North Leigh
3:0
Hartley Wintney
Yate Town
0:0
Tiverton
Merthyr
5:0
Salisbury F.C.
Dorchester
3:4
Swindon Supermarine
Plymouth Parkway
4:0
Poole Town
Isthmian League Premier Division
Canvey
3:2
Herne Bay
Corinthian Casuals
1:2
Bognor Regis Town
Cray Wanderers F.C.
2:2
Lewes
Brightlingsea Regent
3:2
Folkestone Invicta
Horsham
3:1
Billericay
Bowers & Pitsea
2:0
Potters Bar Town
Kingstonian
0:5
Bishop S Stortford
Enfield Town
4:1
Carshalton Athletic F.C.
AFC Hornchurch
1:2
Aveley
Haringey Borough
2:0
Hastings
Margate
3:1
Wingate & Finchley
France Championnat National 2 Group A
Racing Colombes
2:1
Caen B
US Granville
1:2
Rennes B
Chartres
0:1
Rouen
Beauvais
2:1
Evreux
Saint-Pryvé-Saint-Mesmin
1:0
Voltigeurs de Châteaubriant
France Championnat National 2 - National 2 group B
Haguenau
2:0
Saint Quentin
Belfort
1:1
Epinal
Reims B
1:3
Wasquehal
Metz B
0:1
Colmar
France Championnat National 2 - National 2 group C
Auxerre B
0:2
RC Grasse
Hyères
0:0
Lyon la Duchere
Frejus-saint-raphael
0:0
Olympique Alès
France Championnat National 2 - National 2 group D
Andrézieux
0:1
Romorantin
Chamalieres
Post
Vierzon
Nantes B
0:0
Bourges
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..