Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 28.11.2020

Premier league
Brighton
1:1
Liverpool
on TV
Manchester City
5:0
Burnley
on TV
Everton
0:1
Leeds United
on TV
West Bromwich Albion
1:0
Sheffield United
on TV
Bundesliga
Augsburg
1:1
SC Freiburg
on TV
RB Leipzig
2:1
Arminia Bielefeld
on TV
Union Berlin
3:3
Eintracht Frankfurt
on TV
VfB Stuttgart
1:3
Bayern Munich
on TV
Borussia Dortmund
1:2
FC Koln
on TV
Borussia Monchengladbach
4:1
Schalke 04
on TV
Championship
Reading
3:1
Bristol City
on TV
Birmingham City
0:0
Millwall
Blackburn Rovers
2:1
Barnsley
Cardiff City
4:0
Luton Town
Derby
1:1
Wycombe Wanderers
Huddersfield
3:2
Middlesbrough
Norwich
1:1
Coventry City
Rotherham United
2:2
AFC Bournemouth
Sheffield Wednesday
0:0
Stoke City
on TV
Watford
4:1
Preston North End
League One
Ipswich
0:2
Charlton Athletic
Oxford United
1:2
Swindon Town
League Two
Port Vale
2:3
Leyton Orient
Bolton Wanderers
3:0
Southend
Bundesliga
Admira Wacker
2:3
Hartberg
SKN St. Polten
2:8
Red Bull Salzburg
Sturm Graz
1:0
WSG Swarovski Tirol
FA Cup
Morecambe
3:3
AET
Solihull Moors
on TV
Gillingham
2:3
Exeter
Newport County
3:0
Salford City
Bradford
1:2
Oldham
Cheltenham Town
2:1
AET
Crewe Alexandra
Harrogate Town
0:4
Blackpool
Plymouth Argyle
2:0
Lincoln City
Portsmouth
6:1
Kings Lynn
on TV
Peterborough
1:2
Chorley
on TV
La Liga
Elche
1:1
Cadiz
on TV
Valencia
0:1
Atletico Madrid
on TV
Huesca
0:1
Sevilla
on TV
Real Madrid
1:2
Alaves
on TV
First Division A
St.Truiden
1:1
Waasland-Beveren
Cercle Brugge
1:5
Genk
Royal Excel Mouscron
0:0
Club Brugge
Liga MX - Guard1aes
Leon
2:0
Puebla
on TV
Club America
1:2
Guadalajara
on TV
2nd Bundesliga
Jahn Regensburg
2:1
Wurzburger Kickers
Karlsruher SC
1:0
SC Paderborn 07
SV Sandhausen
1:4
Erzgebirge Aue
Serie A
Sassuolo
0:3
Inter
on TV
Benevento
1:1
Juventus
on TV
Atalanta
0:2
Verona
on TV
Ligue 1
Marseille
3:1
Nantes
Paris Saint Germain
2:2
Bordeaux
on TV
Serie B
Brescia
1:2
Frosinone
Empoli
2:2
L.R. Vicenza Virtus
Pescara
0:2
Pordenone
Pisa
1:4
Cittadella
Venezia
2:1
Ascoli
Monza
1:0
Reggina
Ligue 2
Grenoble Foot 38
0:0
FC Paris
Toulouse
2:1
Chamois Niortais
Ajaccio
0:0
Chambly Oise
Auxerre
1:1
Valenciennes
Caen
1:1
Chateauroux
Clermont Foot 63
2:0
Nancy
Dunkerque
2:2
Pau
Troyes
2:1
Amiens
Rodez
1:1
Guingamp
Sochaux
4:0
Le Havre
Segunda Division
Sabadell
1:2
Fuenlabrada
Rayo Vallecano
0:0
F.C. Cartagena
Mirandes
1:1
Castellón
Seria C Girone B
Imolese
0:2
Arezzo
Seria C Group А
Pergolettese
0:2
Renate
Seria C Girone C
Vibonese
2:3
Ternana
Eredivisie
Emmen
0:5
Ajax
on TV
ADO Den Haag
1:1
Heerenveen
VVV Venlo
2:2
PEC Zwolle
ALKA Superliga
Midtjylland
0:0
Aalborg
Erste Liga
Vorwärts Steyr
3:1
FC Juniors OÖ
Eerste Divisie
Roda
3:1
Excelsior
Dordrecht
3:1
Jong Ajax
Chinese FA Cup
Wuhan Zall F.C.
2:0
Taizhou Yuanda
Beijing Guoan
1:0
Chengdu Qianbao
Esiliiga
Flora Tallinn II
4:1
Tammeka Tartu II
Armenian Premier League
Lori FC
0:1
FC Ararat-Armenia
LigaPro
Viseu
0:0
Penafiel
Cova De Piedade
0:0
Feirense
England National League
Sutton United
1:0
Halifax Town
Weymouth
1:2
Chesterfield
Aldershot Town
Post
Solihull Moors
Altrincham
2:0
Maidenhead United
Barnet
Post
Yeovil Town
Bromley
1:1
Wrexham
Dover Athletic
Post
Boreham Wood
Eastleigh
Post
Kings Lynn
Macclesfield Town
Post
Woking
3rd Liga
FSV Zwickau
0:1
Magdeburg
Hallescher FC
2:0
Viktoria Koln
Hansa Rostock
2:0
Bayern Munchen II
Unterhaching
2:1
Wehen Wiesbaden
TSV 1860 Munich
2:2
Türkgücü-Ataspor München
Lubeck
Post
Waldhof Mannheim
Turkmenistan Ýokary Liga
Ahal FK
1:2
FC Asgabat
Altyn Asyr
2:0
Nebitci
Merw
2:1
Kopetdag Asgabat
Şagadam
3:0
FC Energetik
Super League
FC Vaduz
4:1
Sion
Servette FC
1:3
Luzern
Scottish League One
Airdrieonians
1:1
Cove Rangers
East Fife
Post
Clyde
Montrose
0:1
Partick Thistle
Peterhead
0:1
Forfar Athletic
Scottish League Two
Albion Rovers
0:1
Stirling Albion
Annan Athletic
0:4
Edinburgh City
Brechin
1:4
Stranraer
Elgin City
5:2
Cowdenbeath
Queens Park
3:1
Stenhousemuir
Second Division B
Lierse
0:1
Westerlo
1st League
Pribram
2:1
Mlada Boleslav
Karvina
0:2
Zlin
Slovacko
3:1
Opava
Dynamo České Budějovice
0:0
Plzen
Premier league
Arsenal Tula
0:0
Zenit St. Petersburg
Khimki
1:0
Krasnodar
Akhmat Grozny
0:0
Lokomotiv Moscow
Rostov
4:1
Dinamo Moscow
Serie A
Palmeiras
3:0
Atletico Paranaense
on TV
Santos
4:2
Sport Club do Recife
on TV
Gremio
Post
Flamengo
on TV
Bahia
1:3
Sao Paulo
on TV
Atletico GO
0:0
Internacional
on TV
1st Division
Skive
0:4
Fredericia
Koge
0:2
Esbjerg
Challenge League
FC Thun
3:0
FC Chiasso
Eliteserien
Viking
4:1
Start
Brann
3:1
Aalesund
1. Division
Tromso
3:0
Ranheim
League Cup
Alloa Athletic
1:0
AET
Hearts
Arbroath
1:3
Dunfermline
Hibernian
1:0
Dundee
Livingston
4:0
Ayr Utd
Motherwell
1:2
St Johnstone
St Mirren
2:1
Aberdeen
on TV
National
Annecy
1:2
Quevilly
Cholet
0:2
Red Star FC 93
Indonesia Liga 1
PSIS Semarang
Post
Persik Kediri
Persebaya Surabaya
Post
Persiraja Banda
Persib Bandung
Post
Persija Jakarta
2nd League
MFK Chrudim
1:0
ФК Бланско
Usti nad Labem
0:1
FK Fotbal Třinec
FK Slavoj Vysehrad
1:2
Vlasim
Mas Taborsko
0:1
Lisen
Viktoria Zizkov
0:2
Dukla Praha
Hradec Kralove
0:1
Prostějov
Vysocina Jihlava
0:1
Slovan Varnsdorf
2nd SNL
Jadran Dekani
Post
Nk Dob
Krsko
Post
Primorje
Nk Drava Ptuj
Post
Beltinci
Nafta Lendava
Post
Fuzinar
Radomlje
Post
Brežice
ND Triglav
Post
Nd Bilje
Rudar Velenje
Post
Smartno
AFC Champions League
Vissel Kobe
0:2
Guangzhou Evergrande
Yokohama Marinos
1:2
Shanghai SIPG
Premier League
Neftchi Baku
0:0
Zira
Serie B
Centro Sportivo Alagoano
2:1
Ponte Preta
on TV
Vitoria
2:1
CRB
on TV
Guaraní
2:0
Chapecoense AF
on TV
Juventude
1:0
Natutico Recife
on TV
Primera Division - Clausura
Atletico Venezuela
0:1
Yaracuyanos
Deportivo La Guaira
1:1
Estudiantes de Mérida
Liga 1 Movistar - Clausura
Deportivo LLacubamba
2:3
Cusco FC
Atletico Grau
1:1
Alianza Universidad
Carlos Stein
1:1
UTC
Sport Huancayo
2:0
Alianza Lima
on TV
Sporting Cristal
3:2
Academia Cantolao
Super Lig
Gaziantep FK
2:2
Yeni Malatyaspor
Istanbul Basaksehir
3:3
Denizlispor
on TV
Rizespor
0:4
Galatasaray
on TV
Super League
Larisa
0:0
Atromitos Athinon
Aris Thessaloniki
1:2
Olympiakos Piraeus
1. Lig
Umraniyespor
0:2
Menemen Belediye
Akhisar Belediye
0:1
Ankaraspor
İstanbulspor A.Ş.
1:1
Giresunspor
Altay
3:1
Bursaspor
J. League
Nagoya Grampus
0:0
Oita Trinita
Sanfrecce Hiroshima
2:2
Consadole Sapporo
Premier
Belshina Bobruisk
3:7
Rukh Brest
Dinamo Brest
3:1
Neman
Dinamo Minsk
0:0
BATE
Isloch
2:2
Gorodeya
Slutsk
Post
Smolevichi-STI
Vitebsk
2:3
Torpedo Zhodino
Shakhter Soligorsk
4:2
FC Minsk
Slavia Mozyr
2:1
FC Energetik-BGU Minsk
Division Profesional Clausura
Club Olimpia
3:1
River Plate Asunción
Libertad
3:0
12 de octubre
Meistriliga
Tallinna Kalev
1:1
Kuressaare
Trans Narva
1:3
Tallinn Jk Legion
Ekstraklasa
Stal Mielec
3:1
Jagiellonia
Podbeskidzie
0:2
Slask Wroclaw
Wisla Krakow
1:2
Zaglebie Lubin
Primera A
Deportivo Cali
0:1
La Equidad
on TV
Atletico Nacional
0:3
America de Cali
on TV
Superettan
Degerfors
2:5
Sundsvall
GAIS Goteborg
1:1
Akropolis
Halmstad
1:0
Orgryte
Jonkopings Sodra
2:1
Trelleborg
Osters
0:1
Ljungskile SK
Umeå FC
0:0
Vasteras
NIFL Premiership
Coleraine
0:2
Larne
Glenavon FC
3:1
Crusaders
Glentoran
5:1
Dungannon Swifts
Cliftonville
5:0
Portadown
Warrenpoint Town
2:1
Linfield
1st Liga
GKS Jastrzębie
2:1
Zaglebie Sosnowiec
Puszcza Niepolomice
0:2
Stomil Olsztyn
Termalica Nieciecza
0:0
GKS Tychy
Chrobry Glogow
0:2
Sandecja Nowy Sacz
Korona Kielce
1:0
Resovia Rzeszow
Radomiak Radom
2:0
GKS Belchatow
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
0:0
Budafoki MTE
MOL Fehérvár FC
2:0
Zalaegerszeg
Ferencvaros
2:0
MTK Budapest
Serie C Group A
Treze
1:1
Vila Nova
Ferroviário
7:0
Imperatriz
Manaus
0:2
Remo
Segunda Division
Universidad Central de Venezuela
0:0
Academia Rey
Fundación AIFI
0:3
Llaneros Escuela de Futbol
Yaracuy
2:2
Angostura
Ecuador - First Division
Técnico Universitario
1:1
Deportivo Cuenca
Delfín
1:0
Independiente del Valle
on TV
El Nacional
0:3
Guayaquil City F.C.
on TV
Serie C Group B
Brusque
1:8
Volta Redonda
São José
2:0
Criciuma
Boa
0:1
Sao Bento
Ituano
1:2
Ypiranga
Londrina
2:1
Tombense
Primeira Liga
Santa Clara
0:1
FC Porto
Sporting CP
2:1
Moreirense
Super Liga
Macva
3:0
Indjija
Cupa Romaniei
Turris Turnu Măgurele
1:0
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
Sanmartin
0:1
Dunarea Calarasi
Craiova 1948
1:3
FC Politehnica Timișoara
ACS Viitorul Târgu Jiu
1:0
FC Arges Pitesti
Concordia
0:2
Botosani
Farul Constanța
2:1
FC Academica Clinceni
Ceahlaul Piatra Neamt
1:2
Petrolul Ploiesti
Dinamo Bucuresti
3:0
Viitorul Constanta
Prva Liga
Fk Dubocica
3:2
Radnicki Pirot
Fk Loznica
3:3
Dinamo Vranje
Jagodina
0:0
Radnicki 1923
Zeleznicar Pancevo
0:2
FK Kabel Novi Sad
Buducnost Dobanovci
2:1
Žarkovo
Liga Nacional
Cobán Imperial
2:1
Malacateco
Sacachispas Chiquimula
2:1
Xelaju
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
5:0
C.D. Real Sociedad
C.D.S. Vida
3:1
Real de Minas
Northern Ireland Championship
Queens University
Post
Harland & Wolff Welders
Ballinamallard United
Post
Loughgall
Annagh United
Post
Institute F.C.
Ballyclare Comrades
Post
Knockbreda
Dundela
Post
Ards
Newry City
Post
Dergview
1 HNL
NK Varazdin
1:1
Istra 1961
HNK Gorica
1:1
Lokomotiva Zagreb
Premier League
FC Oleksandriya
0:0
Rukh Lviv
Dynamo Kyiv
2:0
Vorskla Poltava
on TV
Dnipro-1
0:1
Shakhtar Donetsk
on TV
Super Liga
Zlate. Moravce
0:0
Zemplin Michalovce
Ruzomberok
3:0
FC Nitra
MSK Zilina
2:1
FK Pohronie
Spartak Trnava
0:2
Dunajska Streda
1st SNL
Mura
2:1
Luka Koper
Maribor
1:0
NK Tabor Sežana
S.League
Hougang United
3:2
Tanjong Pagar Utd Fc
Balestier Khalsa
2:0
Geylang
New Zealand Premiership
Auckland City FC
2:1
Hawkes Bay United
Canterbury United
2:3
Wanderers Sc
Regionalliga Bayern
VfR Garching
Post
TSV Rain am Lech
Regionalliga West
Borussia Moenchengladbach II
0:0
Fortuna Koeln
FC Koln II
2:0
Sportfreunde Lotte
Fc Schalke 04 II
6:2
Lippstadt
Preussen Munster
0:0
FC Wegberg-Beeck
Oberhausen
1:0
Fortuna Dusseldorf II
Rödinghausen
2:0
RW Ahlen
VfB Homberg
3:1
Bonner
Wuppertaler
0:1
SC Wiedenbrück 2000
Regionalliga North Group - North
Weiche Flensburg
Post
VFB Phoenix Lubeck
Heider SV
Post
Hamburger SV II
Regionalliga North Group - South
Schwarz-Weiss-Rehden
Post
SV Atlas Delmenhorst
Primera División
Fenix
1:1
Deportivo Maldonado
Danubio
Post
Penarol
Cymru Premier
Connah's Quay
3:1
Barry Town
Caernarfon
1:4
Haverfordwest County
Flint Town
0:1
Cardiff Metropolitan University
The New Saints
4:1
Aberystwyth Town
Bolivia Primera División
Atletico Palmaflor
5:0
San Jose Earthquakes
The Strongest
3:0
Blooming
Jorge Wilstermann
2:3
Royal Pari FC
Salvador Primera Division Apertura Group A
Asuila
1:0
Alianza
Salvador Primera Division Apertura Group B
Santa Tecla
1:2
Municipal Limeno
1st League
Anorthosis
4:2
Enosis Neon Paralimni
Nea Salamis
0:3
APOEL
Israeli Premier League
Maccabi Petah Tikva
1:0
Hapoel Hadera
Bnei Sakhnin
1:0
FC Ashdod
Bnei Yehuda Tel Aviv
1:0
Hapoel Tel Aviv
Super League
Bengaluru Fc
0:0
Hyderabad
on TV
Primera B Nacional Fase Segundo Ascenso Zona B
Almagro
1:0
Gimnasia Jujuy
Brown de Adrogué
0:0
All Boys
Santamarina
1:0
Quilmes
Instituto Córdoba
2:1
Chacarita Juniors
Primera B Nacional Fase Segundo Ascenso Zona A
Barracas Central
2:1
Independiente Rivadavia
Atlético Mitre
0:0
Belgrano Cordoba
Alvarado
0:0
Guillermo Brown
Primera B Nacional Fase Primer Ascenso Zona B
Sarmiento
0:0
Villa Dálmine
Primera B Nacional Fase Primer Ascenso Zona A
Atlanta
0:2
Platense
Segunda Division B Group I - А
Compostela
2:2
Pontevedra
Segunda Division B Group I - B
Numancia
2:2
Valladolid II
Segunda Division B Group II - А
SD Amorebieta
1:0
Real Unión
Alavés B
0:0
Leioa
Racing Santander
3:0
Barakaldo
Segunda Division B Group II- B
Osasuna II
3:2
Izarra
Segunda Division B Group IV - A
San Fernando
1:2
Algeciras
Copa Diego Armando Maradona
Racing Club
1:0
Unión de Santa Fe
on TV
Velez Sarsfield
0:1
Gimnasia La Plata
on TV
Colon Santa Fe
1:2
Independiente
Godoy Cruz
0:0
Banfield
Rosario Central
0:2
River Plate
on TV
Premier League
Orlando Pirates
1:1
Baroka
TS Galaxy F.C.
1:1
Golden Arrows
Mamelodi Sundowns
3:0
Stellenbosch FC
AmaZulu
1:1
Cape Town City
North Macedonia Prva Liga
Vardar Skopje
2:0
Akademija Pandev
Algeria - Legue 1
NC Magra
3:2
ASO Chlef
Olympique Medea
0:1
Js Saoura
Us Biskra
1:0
JSM Skikda
USM Alger
0:2
Es Setif
AS Ain M'lila
Post
Cr Belouizdad
Usm Bel Abbes
Post
MC Alger
Saudi Professional League
Al Ain Atawlah
1:0
Al Raed
Kings Cup Saudi Arabia
Al-Hilal Riyadh
2:1
Al-Nassr Riyadh
Thailand Thai League 1
Chonburi
0:2
Port F.C.
Rayong Fc
2:1
Sukhothai
Suphanburi
1:2
Ratchaburi
First Professional League
Arda
3:0
Montana
Lokomotiv Plovdiv
6:0
Botev Plovdiv
Second Professional League
Kariana Erden
2:1
Strumska Slava
Minyor Pernik
2:0
Yantra 2019 Gabrovo
Neftochimic Burgas
0:1
Sozopol
Pirin Blagoevgrad
Post
Vitosha Bistritsa
Premier League 2 Division 1
Liverpool U23
2:7
Manchester City U23
Third league - South-East
Haskovo
Post
Rozova dolina
Atletik (Kuklen)
Post
Spartak Plovdiv
Borislav Parvomay
2:4
Maritsa Plovdiv
Chernomorets Bs
3:0
Karnobat
Gigant Saedinenie
Post
Zagorets Nova Zagora
Izvor
1:1
Dimitrovgrad
Sokol Markovo
Post
Rodopa Smolyan
Yambol
2:0
Nesebar
Vereya (Stara Zagora)
Post
Levski Karlovo
National Division
Codru Lozova
1:2
Sheriff Tiraspol
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Olimpik Sarajevo
3:2
FK Tuzla City
Sloboda Tuzla
0:0
Zrinjski
Velež Mostar
0:0
Sarajevo
FK Borac Banja Luka
1:1
Siroki Brijeg
South-West
Bansko
0:1
Velbazhd Kyustendil
Chavdar Etropole
0:1
Belasitsa Petrich
Granit Vladaya
0:1
Levski Chepintsi
Nadezhda Dobroslavtsi
Post
Balkan Botevgrad
Perun Kresna
0:2
Pirin Razlog
Pirin Gotse Delchev
0:1
Oborishte
Rilski Sportist
0:1
Botev Ihtiman
Velbazhd
0:0
Slivnishki geroi
Vihren
1:1
Marek
Premier league Malta
Birkirkara
3:0
Gudja United
Hibernians
1:2
Sirens
Gzira United
2:2
St Lucia
Sliema Wanderers
4:1
Lija Athletic
Lowland League
Vale of Leithen
0:3
Civil Service Strollers
Gretna 2008
1:0
Berwick
Cumbernauld Colts
0:1
Caledonian Braves
Spartans Edinburgh
3:1
Dalbeattie Star
Edinburgh University
0:6
BSC Glasgow
Stirling University
0:3
East Stirlingshire
Bonnyrigg Rose
2:1
East Kilbride
Gala Fairydean Rovers
1:2
Kelty Hearts
Highland League
Fort William
Post
Strathspey Thistle
Inverurie Loco Works
2:0
Keith
Lossiemouth
0:2
Fraserburgh
Nairn County F.C.
Post
Clachnacuddin
Rothes
1:0
Huntly
Turriff United
1:5
Formartine Utd
Wick Academy
2:3
Buckie Thistle
Deveronvale
0:5
Brora Rangers
Campionato Primavera 1
Genoa (U19)
Post
Juventus (U19)
Inter Milan U19
Post
Roma U19
Ascoli (U19)
Post
Sassuolo (U19)
Lazio (U19)
Post
Empoli (U19)
Spal (U19)
Post
Fiorentina (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..