Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 21.10.2021

România Liga II
Petrolul
2:0
Steaua București
la TV
Europa League
Fenerbahce
2:2
Antwerp
Real Betis
1:1
Bayer Leverkusen
la TV
Lazio
0:0
Marsilia
la TV
Ludogorets
0:1
SC Braga
Midtjylland
1:1
Steaua Roșie Belgrad
Rapid Wien
2:1
Dinamo Zagreb
Sturm Graz
0:1
Real Sociedad
Napoli
3:0
Legia Warszawa
Sparta Praha
3:4
Lyon
la TV
Rangers
2:0
Brondby
la TV
PSV
1:2
Monaco
la TV
Lokomotiv Moscova
0:1
Galatasaray
la TV
West Ham United
3:0
Genk
Eintracht Frankfurt
3:1
Olympiakos Piraeus
UEFA Europa Conference League
HJK Helsinki
0:5
Maccabi Tel Aviv
la TV
Anorthosis
2:2
Flora Tallinn
Bodo Glimt
6:1
Roma
la TV
Feyenoord
3:1
Union Berlin
Maccabi Haifa
1:0
Slavia Praha
la TV
Alashkert
0:3
LASK Linz
Qarabag
2:1
Kairat Almaty
FC Copenhaga
1:2
PAOK
Mura
1:2
Rennes
Vitesse
1:0
Tottenham Hotspur
la TV
Jablonec
2:2
Randers
CFR Cluj
0:1
Az Alkmaar
la TV
Slovan Bratislava
2:0
Lincoln Red Imps
Partizan Beograd
0:1
Gent
CSKA-Sofia
0:1
Zorya Luhansk
Basel
3:1
Omonia Nicosia
Segunda División
Almeria
3:1
Real Sociedad II
Real Zaragoza
1:1
S. D. Ponferradina
Mirandes
1:2
Girona
Oviedo
1:3
Burgos CF
la TV
Liga Profesional
Banfield
1:4
Huracan
Estudiantes
1:1
Atletico Tucuman
Boca Juniors
2:1
Godoy Cruz
Argentinos Juniors
3:1
Colon Santa Fe
Newells Old Boys
0:0
Aldosivi
Brazilia Serie B
Botafogo
3:0
Brusque
Superliga Serbiei
Napredak
1:1
Novi Pazar
Superettan
GAIS Goteborg
2:3
AFC Eskilstuna
Serie C Grup
Pro Vercelli
2:1
Giana Erminio
Lecco
2:3
Renate
Armenian Premier League
Noravank
0:1
Fc Urartu
Bkma
0:1
Pyunik Yerevan
Primera División
Penarol
3:1
Montevideo City Torque
Sud America
0:0
Cerro Largo
Boston River
3:2
Cerrito
Progreso
2:0
Deportivo Maldonado
Major League Soccer
Inter Miami
3:0
Toronto FC
Atlanta United
1:1
New York City
Orlando City
1:1
Montreal Impact
Cincinnati
3:4
Chicago Fire
DC United
2:3
New England Revolution
Minnesota United
3:2
Philadelphia Union
FC Dallas
2:3
FC Los Angeles
Nashville SC
1:1
Columbus Crew
Houston Dynamo
0:3
Los Angeles Galaxy
Colorado Rapids
1:1
Seattle Sounders
Portland Timbers
2:3
Vancouver Whitecaps
San Jose Earthquakes
4:0
Austin FC
Primera División - Guard1aes
Toluca
1:1
Necaxa
Leon
1:2
U.N.A.M. Pumas
UANL Tigres
3:0
Pachuca
Club Tijuana
0:0
Guadalajara
Primera A
Independiente Santa Fe
3:2
America de Cali
Primera División
Universidad Catolica
3:2
Santiago Wanderers
Everton De Vina
1:0
Huachipato
Antofagasta
1:2
Union Espanola
Cupa Colombia
Deportivo Pereira
5:4
Pen
Deportes Tolima
Liga De Expansion MX
Celaya
1:0
Alebrijes Oaxaca
Tampico Madero
1:1
Club Atlante
Cimarrones de Sonora
3:0
Tlaxcala
Série A
Ceara
1:2
Palmeiras
Maroc Botola
AC Casablanca
1:0
Olympic Safi
Superliga Indoneziei
Persik Kediri
4:2
Persipura Jayapura
Persebaya Surabaya
1:1
Persela Lamongan
Copa do Brasil
Atletico Paranaense
2:2
Flamengo
Atlético Mineiro
4:0
Fortaleza
Copa do Nordeste
ABC Natal
4:2
Jacuipense
Botafogo RB
2:0
Imperatriz
USL Championship
Charleston Battery
3:1
Los Angeles Galaxy II
New York Red Bulls II
3:0
Loudoun United
Tampa Bay Rowdies
3:0
Miami FC
FC Tulsa
4:0
Atlanta United 2
New Mexico United
4:2
San Antonio
El Paso Locomotive
3:0
Austin Bold
Tacoma Defiance
0:0
Oakland Roots
Orange County SC
1:0
San Diego Loyals
Primera Division Second Stage Group B
Universidad Central de Venezuela
4:1
Mineros de Guayana
Metropolitanos
6:0
Lala FC
Atltico Venezuela
2:4
Monogas
Primera division Apertura Salvador
Jocoro
0:0
C.D. FAS
Santa Tecla
0:0
Atletico Marte
Asuila
4:0
Isidro Metapan
Alianza
1:0
Chalatenango
Qatar Stars League
Al-Wakrah
4:1
Al-Duhail
Bolivia Primera División
Atletico Palmaflor
0:0
Independiente Petrolero
Venezuela Primera division grupo occidental
CD Hermanos Colmenares
2:1
Trujillanos
CONCACAF League
Santos de Guapiles
3:1
Forge FC
UEFA Euro U17
Bulgaria U17
1:0
Croația U17
Serbia U17
11:0
Liechtenstein U17
Primera B
Fernandez Vial
3:2
Cobreloa
San Luis
2:2
Santiago Morning
Honduras Liga Nacional
Real C.D. España
1:1
CD Victoria
Poland II liga
Stomil Olsztyn
2:4
Podbeskidzie
Canadian Premier League
Atletico Ottawa
2:0
Valour Fc
Saudi Professional League
Al Batin
2:0
Al-Fayha
Al Taee
1:2
Al Ahli Jeddah
Uzbekistan Super League
Metallurg Bekabad
0:1
FC AGMK
England U18 Premier League
Sunderland U18
0:3
Blackburn U18
Faroe Islands Premier League
TB Tvoroyri
0:1
EB/Streymur
Armenian First League
Lernayin Artsakh
1:0
Shirak
USL LEAGUE ONE
Union Omaha
1:2
Forward Madison
Iordania Pro League
Al Aqaba
4:0
Al-Jazeera Amman
Ramtha Sc
4:2
Shabab Al Ordon
Sahab Sc
0:2
Al-Wehdat
Usa National Independent Soccer Association
Los Angeles Force
2:1
San Diego 1904 FC
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..