Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

Copa Sudamericana
Atletico Nacional
1:1
River Plate Montevideo
Fenix
3:1
Huachipato
Lanus
3:2
Sao Paulo
Sportivo Luqueño
1:2
Defensa Y Justicia
Millonarios
1:2
Deportivo Cali
Vasco da Gama
1:0
Caracas FC
Velez Sarsfield
0:0
Penarol
UEFA Europa League
Antwerp
20:55
Tottenham Hotspur
Crvena Zvezda
20:55
Slovan Liberec
CSKA Moscow
20:55
Dinamo Zagreb
Feyenoord
20:55
Wolfsberger AC
Gent
20:55
1899 Hoffenheim
LASK Linz
20:55
Ludogorets
Lille
20:55
Celtic
TV'de
Qarabag
20:55
Villarreal
Demir Grup Sivasspor
20:55
Maccabi Tel Aviv
TV'de
Zorya Luhansk
20:55
SC Braga
AC Milan
20:55
Sparta Praha
TV'de
AEK Athens
20:55
Leicester City
TV'de
Arsenal
23:00
Dundalk
Az Alkmaar
23:00
HNK Rijeka
Benfica
23:00
Standard Liege
TV'de
CFR Cluj
23:00
Young Boys
Granada
23:00
PAOK
Molde
23:00
Rapid Wien
Nice
23:00
Hapoel Beer Sheva
Omonia Nicosia
23:00
PSV
Rangers
23:00
Lech Poznan
Real Sociedad
23:00
Napoli
TV'de
Roma
23:00
CSKA-Sofia
TV'de
Slavia Praha
23:00
Bayer Leverkusen
2. Lig
Alcorcon
18:30
Sporting Gijon
Mallorca
21:00
Malaga
Mirandes
21:00
Real Zaragoza
Tenerife
21:00
Lugo
Rayo Vallecano
23:30
Fuenlabrada
Sabadell
23:30
Leganes
Lega Pro 1 Grup C
Palermo
Gönder
Potenza
ABD Majör Lig
New York Red Bulls
1:0
New England Revolution
Cincinnati
0:1
Sporting Kansas City
Philadelphia Union
2:1
Chicago Fire
Orlando City
4:1
Atlanta United
Toronto FC
0:1
New York City
Minnesota United
2:1
Colorado Rapids
DC United
1:0
Columbus Crew
FC Dallas
2:1
Inter Miami
Portland Timbers
5:2
Los Angeles Galaxy
FC Los Angeles
2:1
Houston Dynamo
San Jose Earthquakes
2:0
Real Salt Lake
Allsvenskan
Sirius
21:00
AIK
Premier Lig
Aswan
18:30
Al Ittihad Alexandria
El Entag El Harby
21:00
Misr El Makasa
Brezilya Kupası
Atletico GO
1:2
Internacional
Atletico Paranaense
0:1
Flamengo
Corinthians
0:1
Amrica Mineiro
Kupa
Podbeskidzie
Gönder
Zaglebie Lubin
Copa Colombia
Quindio
4:3
Pen
Jaguares
Once Caldas
2:0
Envigado
Tigres
22:00
Deportivo Pereira
Leones FC
23:00
Rionegro
Real San Andrés
23:00
Boyacá Chicó
Independiente Santa Fe
23:30
Patriotas
Armenian First League
Ararat Yerevan 2
14:00
Noravank
Bkma
14:00
Fc Ararat Armenia 2
Esiliiga
Flora Tallinn II
20:00
FC Nomme United
Liga De Expansion MX Apertura
Celaya
2:1
Venados
Correcaminos
0:3
Tapatio
Leones Negros
0:0
Atletico Morelia
China - relegation play - offs
Wuhan Zall F.C.
10:30
Qingdao Huanghai F.C.
Championship Play-offs
Jiangsu Suning
14:35
Shanghai SIPG
TV'de
1. SNL
Olimpija Ljubljana
17:45
NK Bravo
Mura
19:30
Maribor
Aluminij
Gönder
NK Domzale
Premier Lig
Cobresal
19:30
Santiago Wanderers
Universidad De Concepcion
22:00
Universidad de Chile
Ulusal
Bastia
20:15
Laval
Costa Rica Primera Division Apertura
Alajuelense
2:2
Jicaral Sercoba
V.League 1
Sài Gòn
15:15
Than Quang Ninh
Viettel
15:15
Hanoi
Endonezya Super Liga
PSIS Semarang
Gönder
PSM Makassar
Persib Bandung
Gönder
Persikabo 1973
Challenge Lig
FC Stade Lausanne-Ouchy
22:00
Grasshopper
Primera Division - Clausura
Yaracuyanos
4:2
Atltico Venezuela
Liga 1 Movistar - Kapanış
Carlos Mannucci
23:30
Cusco FC
Armenian Premier League
Lori FC
14:30
Fc Urartu
Saudi Professional League
Al Batin
17:50
Al Raed
Al Qadsiah
19:50
Al-Taawon
Liga II
Rapid Bucuresti
19:30
CS Mioveni
UEFA Euro U17
Bosna Hersek U17
Gönder
Lihtenştayn U17
Bulgaristan U17
Gönder
Hırvatistan U17
Liga Nacional
Xelaju
20:00
Antigua
Russian Professional Football League Group 2
Rodina
Gönder
Zenit Irkutsk
Torpedo Vladimir
Gönder
Chita
Russian Professional Football League Group 3
Sakhalin
11:00
FC Ryazan
FC Kaluga
14:00
FC Salyut Belgorod
Khimki 2
14:00
Fk Khimik-Arsenal
Kvant Obninsk
14:00
Saturn Ramenskoye
Avangard Kursk
15:00
Strogino Moscow
Fakel-M Voronezh
17:00
Znamya Noginsk
Metallurg Vidnoe
18:00
Krasny
Sokol Saratov
18:00
Metallurg Lipetsk
Honduras Liga Nacional Apertura
Lobos UPNFM
1:1
CD Olimpia
Platense F.C.
3:2
Real de Minas
Club Deportivo Honduras Progreso
0:3
Real C.D. España
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..