Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Soccer today | Upcoming soccer matches with odds

Champions League
Istanbul Basaksehir
0:2
Paris Saint Germain
on TV
Krasnodar
0:4
Chelsea
on TV
Borussia Dortmund
16:00
Zenit St. Petersburg
on TV
Club Brugge
16:00
Lazio
on TV
Ferencvaros
16:00
Dynamo Kyiv
on TV
Juventus
16:00
Barcelona
on TV
Manchester United
16:00
RB Leipzig
on TV
Sevilla
16:00
Rennes
on TV
Championship
Preston North End
0:0
HT'
Millwall
Derby
0:0
7'
Cardiff City
Luton Town
0:0
5'
Nottingham Forest
on TV
Rotherham United
0:0
6'
Sheffield Wednesday
Birmingham City
0:0
7'
Huddersfield
AFC Bournemouth
0:0
7'
Bristol City
UEFA Euro U17
Albania U17
Post
Romania U17
Slovenia U17
Post
Italy U17
2nd Bundesliga
VfL Osnabruck
1:1
SV Darmstadt 98
Segunda Division
Albacete
1:1
90+'
Las Palmas
Castellón
1:2
90+'
Almeria
Espanyol
2:0
S. D. Ponferradina
Oviedo
16:30
Logrones
Coppa Italy
Torino
3:1
AET
Lecce
Cagliari
1:0
Cremonese
Cittadella
0:2
Spezia
Cosenza Calcio
2:1
Monopoli
Benevento
2:4
Empoli
Brescia
3:0
Perugia
Crotone
3:4
Pen
SPAL
Genoa
2:1
Catanzaro
Verona
3:1
Pen
Venezia
Fiorentina
2:1
Padova
Parma
3:1
Pescara
Reggio Audace
Post
Cosenza Calcio
Udinese
3:1
L.R. Vicenza Virtus
Seria C Group
Juventus U23
0:1
HT'
Como
Seria C Girone C
Avellino
2:2
Turris
Bisceglie
0:0
23'
Cavese
KNVB Beker
ADO Den Haag
1:1
ET'
Sparta Rotterdam
Emmen
0:0
49'
FC Eindhoven
Heracles
1:0
49'
Telstar
RKC Waalwijk
0:2
50'
Cambuur
Roda
16:00
Fortuna Sittard
Costa Rica Primera Division Apertura
Sporting San Jose
17:00
Pérez Zeledón
Armenian First League
West Armenia
3:0
Shirak Fc 2
Lernayin Artsakh
Post
Sevan
China - relegation play - offs
Shenzhen F.C.
1:0
Shijiazhuang Ever Bright
Championship Play-offs
Beijing Guoan
0:0
Guangzhou Evergrande
Copa Portugal
Vilaverdense
5:4
Pen
Santarem
Rebordelo
1:3
Varzim
Felgueiras 1932
2:1
Valadares
Vitoria Setubal
0:1
90+'
Viseu
TFF 2. LIG White Group
24 Erzincanspor
2:0
Hacettepe
Ankara Demirspor
0:1
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Ergene Velimese Spor
1:0
Yeni Çorumspor
Hekimoğlu Trabzon
1:2
Uşakspor
Inegolspor
2:2
Afjet Afyonspor
Niğde Anadolu FK
0:0
Kocaelispor
Sancaktepe Belediye
Post
Sarıyer
Kahramanmarasspor AS
Post
Zonguldak Kömürspor
Amedspor
2:1
Gumushanespor
2.Lig Red Group
1922 Konyaspor
3:0
Elazigspor
Etimesgut Belediyespor
2:0
Serik Belediyespor
Eyupspor
1:0
Pendikspor
Kastamonuspor
1:0
Bayburt Özel İdarespor
Kirklarelispor
0:1
Kırşehir Belediyespor
Pazarspor
1:1
Karacabey
Sakaryaspor
2:2
Sivas Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu
4:0
Bak Spor Kulübü
Turgutluspor
2:1
Kardemir Karabukspor
Van Spor
1:1
BB Bodrumspor
Faroe Islands Premier League
HB Torshavn
2:2
NSI Runavik
Vikingur Gota
1:3
90+'
Klaksvik
If Fuglafjordur
0:0
22'
B36 Torshavn
1st League
Dynamo České Budějovice
Post
Bohemians 1905
1. Division
Grorud
1:4
Asane
KFUM Oslo
3:0
Ull/Kisa
Oygarden
1:1
Kongsvinger
Raufoss
2:0
Lillestrom
Sandnes
2:2
Strommen
Sogndal
1:0
Jerv
Tromso
3:1
Ham Kam
Ranheim
2:2
HT'
Stjordals Blink
Ykkonen
VPS
Post
KooTeePee
Copa do Brasil
Santos
0:0
HT'
Ceara
1st Division
Tom Tomsk
1:2
SKA-Khabarovsk
Spartak Moscow II
1:1
Yenisey Krasnoyarsk
Nizhny Novgorod
0:0
Gazovik Orenburg
Tekstilshchik Ivanovo
1:3
Torpedo Moscow
Spartak Vladikavkaz
5:1
FK Akron Togliatti
Irtysh Omsk
1:2
FC Veles Moscow
FC Volgar
2:1
Fakel
Chertanovo Moscow
1:2
Chayka Peschanokopskoye
Dynamo Bryansk
1:3
Baltika
Krylya Sovetov
4:1
Shinnik Yaroslavl
Neftekhimik
5:0
FC Krasnodar 2
National
Quevilly
Post
Bourg en Bresse Peronnas
Bastia-Borgo
2:1
Boulogne
Annecy
Post
FC Villefranche
Stade Briochin
0:0
HT'
Orleans
Sete
Post
Red Star FC 93
Indonesia Liga 1
Pusamania Borneo
Post
Bali United Pusam
Persipura Jayapura
Post
Arema
Persiraja Banda
Post
Persela Lamongan
2nd League
Dukla Praha
Post
MFK Chrudim
FK Fotbal Třinec
Post
Mas Taborsko
Prostějov
Post
Usti nad Labem
Slovan Varnsdorf
Post
Viktoria Zizkov
Vlasim
Post
Vysocina Jihlava
Lisen
Post
FK Slavoj Vysehrad
Post
Hradec Kralove
Primera Division - Clausura
Academia Puerto Cabello
17:00
Carabobo FC
J. League
Tokyo
1:3
Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai
2:3
Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima
3:1
Yokohama Marinos
Meistriliga
Flora Tallinn
1:0
Paide Linnameeskond
Georgia Erovnuli Liga
Telavi
0:0
Saburtalo
Telavi
1:1
Saburtalo
Ekstraklasa
Wisla Krakow
1:3
Lechia Gdansk
Airtricity League
Shamrock Rovers
Post
Derry City
Finn Harps
1:0
5'
St Patricks Athletic
Primera
Everton De Vina
1:0
HT'
Colo Colo
Allsvenskan
Hacken
0:2
Djurgarden
on TV
1st Liga
Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
Segunda Divisin
Molinos El Pirata
2:0
Comerciantes Unidos
Alianza Atletico
16:30
Deportivo Coopsol
Primeira Liga
Sporting CP
17:45
Gil Vicente
on TV
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Real Sociedad
17:00
F.C. Motagua
C.D. Marathón
17:00
C.D.S. Vida
1 HNL
Slaven Belupo
0:0
Lokomotiva Zagreb
1st SNL
HIT Gorica
2:1
NK Tabor Sežana
Luka Koper
3:0
NK Celje
S.League
Lion City Sailors
Post
DPMM
A Lyga
FK Riteriai
1:1
FK Panevezys
Regionalliga Northeast
Union Furstenwalde
Post
Viktoria Berlin
Berliner
2:0
Altglienicke
Dynamo Berlin
3:0
90+'
Lichtenberg 47
Bischofswerdaer
0:3
Chemnitzer
Carl Zeiss Jena
1:2
90+'
Energie Cottbus
FC Germania Halberstadt
2:1
BSG Chemie Leipzig
Hertha Berlin II
Post
Tennis Borussia Berlin
Lokomotive Leipzig
1:0
90+'
ZFC Meuselwitz
Babelsberg 03
3:0
Auerbach
Luckenwalde
1:0
63'
Optik Rathenow
Regionalliga Southwest
Freiburg II
4:3
Bahlinger SC
TuS Rot-Weiß Koblenz
2:0
TSV Eintracht Stadtallendorf
Regionalliga West
Rödinghausen
3:0
67'
VfB Homberg
Fortuna Dusseldorf II
Post
Alemannia Aachen
Primera B
Cobreloa
2:3
Santiago Morning
Deportes Puerto Montt
4:1
Deportes Santa Cruz
Deportes Melipilla
1:2
Deportes Copiapó
Deportes Valdivia
0:1
Rangers de Talca
Magallanes
0:0
Nublense
San Marcos de Arica
1:0
Deportes Temuco
Liga II
Aerostar Bacau
Post
ACS Viitorul Târgu Jiu
FC Politehnica Timișoara
1:1
Dunarea Calarasi
Gloria Buzău
0:1
Miercurea Ciuc
Pandurii
0:1
Farul Constanța
Petrolul Ploiesti
1:1
CSM Slatina
Liga III - Serie 1
Foresta Suceava
3:0
Bucovina Rădăuți
Liga III - Serie 3
Viitorul Constanta II
7:4
FC Agricola Borcea
Liga III - Serie 4
Steaua Bucuresti
1:0
Voluntari II
Liga III - Serie 9
CS Sanatatea Cluj
3:4
ACS Industria Galda
Liga III - Serie 10
Ca Oradea
3:0
Satu Mare
Scm Zalau
3:3
Minaur Baia Mare
1st League
Nea Salamis
0:1
Ermis
Ethnikos Achnas
0:1
Anorthosis
Cypriot Cup
PAEEK
0:4
APOEL
Onisilos Sotira 2014
0:2
Karmiotissa Polemidion
Premier League
TS Galaxy F.C.
1:0
AmaZulu
Mamelodi Sundowns
0:0
Tshakhuma Madzivhadila
Moroka Swallows
1:0
Bloemfontein Celtic
Golden Arrows
3:1
Supersport United
Maritzburg United
0:1
Cape Town City
Orlando Pirates
1:1
Stellenbosch FC
Russian Professional Football League Group 4
Krylya Sovetov 2
2:6
FC Novosibirsk
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Zeljeznicar
1:0
Zrinjski
Northwest
FC Drenovets
0:2
Akademik Svishtov
Lowland League
BSC Glasgow
15:45
Cumbernauld Colts
East Stirlingshire
15:45
East Kilbride
Stirling University
15:45
Bonnyrigg Rose
Bo Ness United
15:45
Civil Service Strollers
Georgia Erovnuli Liga 2
Rustavi
3:1
FC Merani Martvili
FC Aragvi Dusheti
1:2
Zugdidi
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..