Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 18.09.2023

Süper Lig
Fatih Karagümrük
0:0
Hatayspor
TV'de
Sivasspor
1:3
Ankaragücü
TV'de
1. Lig
Sakaryaspor
0:2
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
TV'de
Premier Lig
Nottingham Forest
1:1
Burnley
TV'de
La Liga
Granada
2:4
Girona
TV'de
2. Lig
FC Andorra
1:0
Oviedo
Seri A
Salernitana
0:3
Torino
TV'de
Verona
0:0
Bologna
TV'de
Serie B
Sampdoria
1:2
Cittadella
AFC Şampiyonlar Lig
Mumbai FC
0:2
Nassaji Mazandaran
Al-Faisaly
0:1
Nasaf Qarshi
Al-Ittihad Club Jeddah
3:0
FC AGMK
Al-Quwa Al-Jawiya
2:2
Sepahan
Al Sadd
0:0
Sharjah FC
Al-Hilal Riyadh
1:1
Navbahor Namangan
Primeira Liga
Boavista
4:1
Chaves
Ligue 2
Guingamp
3:0
Ajaccio
TV'de
ABD Majör Lig
Austin FC
1:2
Portland Timbers
USL Championship
Rio Grande Valley
1:0
Birmingham Legion
AFC Cup
Al-Zawra'a SC
1:2
Al-Arabi Kuwait
Al-Ahed
2:1
Al-Nahda Club
Jabal Al Mukaber
1:0
Al-Fotuwa
Al Nejmen
0:2
Riffa SC
Ekstraklasa
Stal Mielec
4:2
Zaglebie Lubin
Premier League
Dynamo Kyiv
2:0
Vorskla Poltava
Serie B
Vitoria
3:0
Avai
Second Professional League
Septemvri Sofia
2:0
Belasitsa Petrich
Maritsa Plovdiv
0:1
Marek
Litex
3:0
CSKA 1948 II
1.Lig
CSMS Iasi
1:1
Botosani
CFR Cluj
1:0
Petrolul Ploiesti
Superettan
Jonkopings Sodra
1:2
Landskrona Bols
Osters
2:2
Vasteras
Liga Leumit
Maccabi Kabilio Jaffa
4:1
Ihud Bnei Shefaram
Hapoel Afula
1:1
Kafr Qasim
Hapoel Nof HaGalil F.C.
1:0
Hapoel Kfar Saba
Israeli Premier League
Beitar Jerusalem
2:0
Hapoel Hadera
Hapoel Beer Sheva
0:0
Hapoel Tel Aviv
Primera A
Independiente Santa Fe
0:1
Alianza Petrolera
Junior
1:1
Atletico Nacional
Huila
1:1
Rionegro
Dep. Pasto
1:2
Deportes Tolima
Albania Superliga
Kukesi
1:2
KF Tirana
Liga MX
Club Queretaro
1:1
Puebla
Atlas
2:0
UANL Tigres
Úrvalsdeild
HK Kopavogs
1:1
Fram Reykjavik
Allsvenskan
Norrkoping
0:2
Mjallby
AIK
2:0
Degerfors
Profesyonel Lig Clausura
Club Guarani
1:0
Cerro Porteno
Premier Lig
Al Ahly
4:0
Al Masry
FC Masr
1:0
Ismaily
El Geish
2:0
National Bank of Egypt
NIFL Premiership
Crusaders
0:3
Cliftonville
1.Lig
FC Tyumen
2:2
Rodina
FC Makhachkala
3:0
Alania Vladikavkaz
Ulusal
Nancy
3:0
Dijon
Serie C Group B
Brusque
4:3
Operário PR
Faroe Islands Premier League
Klaksvik
1:1
B68 Toftir
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Atletico Morelia
0:0
Tapatio
Süper Lig
Jedinstvo Ub
0:0
Smederevo 1924
Ecuador - First Division
Barcelona Guayaquil
1:0
L.D.U. Quito
Lega Pro 1 Grup C
Giugliano
0:0
Juve Stabia
Monterosi
2:2
Latina
Audace Cerignola
3:1
Brindisi
USL LEAGUE ONE
Lexington SC
2:2
Charlotte Independens
Argentina - Division 3 Primer B Metropolitana Clasura
Argentino de Quilmes
0:1
San Miguel
Argentina - Division 3 Federal A Zona D
9 De Julio Rafaela
2:1
San Martin de Formosa
2. HNL
Sibenik
2:0
Cibalia
Liga 1 Movistar - Kapanış
Alianza Lima
3:1
Union Comercio
Eerste Divisie
De Graafschap
2:1
Helmond Sport
Emmen
2:0
Jong Utrecht
FC Eindhoven
1:1
ADO Den Haag
TOP Oss
0:1
Dordrecht
Jong AZ
5:2
Jong Ajax
Groningen
4:0
Jong PSV
1.Lig
Gornik Leczna
3:1
Resovia Rzeszow
2. LİG
Universidad San Martin
0:2
Deportivo Coopsol
Carlos Stein
0:5
Deportivo LLacubamba
Recoleta
0:3
Atletico Colegiales
Copa De La Profesional
Arsenal Sarandi
3:1
River Plate
First Professional League
FC Hebar Pazardzhik
1:2
Pirin Blagoevgrad
Krumovgrad
2:2
Levski Sofia
SÜPER LİG
Atromitos Athinon
1:1
Volos N.F.C.
Danimarka Superliga
Odense
0:3
Silkeborg
Primera division Apertura
Luis Angel Firpo
2:1
CD Platense Municipal
Jocoro
0:2
Asuila
Liga II
FC Arges Pitesti
2:0
Unirea Dej
Guatemala Liga Nacional
Cobán Imperial
2:1
Comunicaciones Guatemala
Xinabajul
2:0
Xelaju
Primera B Nacional Zona B
Quilmes
1:3
Atlético Mitre
Racing de Cordoba
2:0
Aldosivi
Atletico De Rafaela
2:0
Deportivo Maipu
Venezuela Primera division grupo central
Deportivo Táchira
1:0
Carabobo FC
Academia Puerto Cabello
4:1
Portuguesa
Norway 2. Divisjon AVD.1
Aalesund 2
1:0
Vard Haugesund
Træff
1:0
Valerenga 2
Norway 2. Divisjon АVD.2
Stromsgodset 2
1:3
Ull/Kisa
Brann 2
2:2
Ullern
Honduras Liga Nacional Apertura
C.D. Marathón
0:1
CD Olimpia
C.D.S. Vida
1:0
Real C.D. España
Canadian Premier League
York United Fc
1:4
Pacific Fc
Japan J3 League
Yscc
4:2
Grulla Morioka
Group 3
FC Ryazan
1:4
Saturn Ramenskoye
Usa National Independent Soccer Association
Los Angeles Force
2:1
Albion San Diego
Campionato Primavera 1
Roma (U19)
3:2
Frosinone (U19)
Juventus U19
2:3
Empoli (U19)
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..