Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 27.11.2019

UEFA Champions League
Valencia
2:2
Chelsea
TV'de
Zenit St. Petersburg
2:0
Lyon
TV'de
Barcelona
3:1
Borussia Dortmund
TV'de
Genk
1:4
Red Bull Salzburg
TV'de
Lille
0:2
Ajax
TV'de
Liverpool
1:1
Napoli
TV'de
RB Leipzig
2:2
Benfica
TV'de
Slavia Praha
1:3
Inter
TV'de
İskoçya Kupası
Arbroath
3:0
Auchinleck Talbot
UEFA Youth League Final
Zenit St. Petersburg U19
3:1
Lyon U19
Slavia Praha U19
4:1
Inter Milan U19
Barcelona U19
1:2
Borussia Dortmund U19
Valencia U19
2:1
Chelsea U19
Genk U19
0:2
Red Bull Salzburg U19
Lille U19
1:2
Ajax U19
RB Leipzig U19
0:3
Benfica U19
Liverpool U19
7:0
Napoli U19
PAOK U19
2:2
Dynamo Kyiv U19
Championship
Blackburn Rovers
1:0
Brentford
Hull City
4:0
Preston North End
Middlesbrough
1:0
Barnsley
Queens Park Rangers
0:4
Nottingham Forest
Sheffield Wednesday
1:1
Birmingham City
West Bromwich Albion
4:1
Bristol City
TV'de
Premier Lig
Tanta
2:2
Smouha
Pyramids FC
2:2
Aswan
İtalya Serie C Kupası
Juventus U23
2:0
Pro Vercelli
Catanzaro
2:0
Casertana
Potenza
1:2
Catania
Cesena
2:4
Pen
Piacenza
Avellino
0:1
Ternana
L.R. Vicenza Virtus
3:1
EZ
Triestina
Feralpisalo
3:2
Pro Patria
Siena
3:1
Teramo
Serie B
Ponte Preta
4:0
Brasil de Pelotas
CSL
Beijing Renhe F.C.
1:1
Shanghai SIPG
Chongqing Lifan
0:1
Wuhan Zall F.C.
Guangzhou R&F
1:4
Beijing Guoan
Hebei China Fortune
1:3
Guangzhou Evergrande
TV'de
Shandong Luneng
3:1
Tianjin Teda
Shanghai Shenhua
1:3
Jiangsu Suning
Shenzhen F.C.
3:3
Henan Jianye
Tianjin Tianhai
5:1
Dalian Yifang F.C.
Norway play-offs
KFUM Oslo
2:0
Kongsvinger
Birinci Bölüm
CA Cerro
0:2
Liverpool Montevideo
River Plate Montevideo
1:0
Juventud
Cerro Largo
1:0
Boston River
Danubio
3:2
Racing Montevideo
Plaza Colonia
0:0
Montevideo Wanderers
CA Progreso
0:0
Penarol
Profesyonel Lig Clausura
Nacional Asunción
4:0
Deportivo Santaní
Premier League
Baroka
0:1
Golden Arrows
Bloemfontein Celtic
0:0
Cape Town City
Chippa United
3:0
Black Leopards
Maritzburg United
0:2
Supersport United
Stellenbosch FC
0:4
Kaizer Chiefs
Endonezya Super Liga
Kalteng Putra
1:0
PS TIRA
Bhayangkara
1:0
Arema
Pusamania Borneo
1:2
Persela Lamongan
PSIS Semarang
1:0
PSM Makassar
Perseru Badak Lampung
3:0
Madura United
North Macedonia 1.Lig
Rabotnicki
2:1
Borec Veles
Renova
1:1
Makedonija G. P.
Sileks
2:2
Vardar Skopje
FC Struga
2:1
Shkendija Tetovo
Shkupi 1927
3:1
Akademija Pandev
Super League
Northeast United
2:2
Mumbai FC
Ulusal B Premier Ligi
Atlanta
1:1
Temperley
Primera Division - Clausura
Deportivo Táchira
3:0
Deportivo La Guaira
Coupe du Danemark
Koge
0:3
Aalborg
1.Lig
Odra Opole
3:0
Miedz Legnica
Chrobry Glogow
2:2
Olimpia Grudziadz
A Lyga
Atlantas
0:2
Kauno Zalgiris
FK Panevezys
2:0
FK Riteriai
Suduva Marijampole
2:1
Zalgiris Vilnius
Arabian Gulf Cup
Umman
0:0
Bahreyn
Suudi Arabistan
1:3
Kuwait
Regionalliga Northeast
Dynamo Berlin
3:1
FSV Wacker 90 Nordhausen
Primera B Kapanış
Boyacá Chicó
1:1
Deportivo Pereira
Liga Concacaf
F.C. Motagua
0:0
Deportivo Saprissa
Liga II
Dunarea Calarasi
0:0
Rapid Bucuresti
Premier League International Cup
Arsenal U23
3:0
Villarreal (U23)
Brighton U23
1:3
West Ham U23
Southampton (U23)
0:3
Monaco U23
Wolverhampton U23
1:1
Athletic Bilbao U23
Liga Nacional
Malacateco
2:1
Cobán Imperial
C.S.D. Municipal
3:2
Santa Lucia
Iztapa
4:1
Deportivo Sanarate
Karadağ Cup
Zeta
0:0
Sutjeska
OFK Titograd Podgorica
0:0
Petrovac
FC Podgorica
0:0
Iskra Danilovgrad
Buducnost Podgorica
7:0
Jedinstvo B. Polje
South-West
Rilski Sportist
0:1
Pirin Razlog
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..