Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 16.10.2021

Major League Soccer
Montreal Impact
2:2
Philadelphia Union
on TV
FC Los Angeles
3:1
San Jose Earthquakes
on TV
Columbus Crew
4:0
Inter Miami
on TV
New England Revolution
2:2
Chicago Fire
on TV
Toronto FC
0:2
Atlanta United
on TV
DC United
0:0
Nashville SC
on TV
Cincinnati
0:1
Orlando City
on TV
Houston Dynamo
2:1
Seattle Sounders
on TV
Austin FC
0:1
Minnesota United
on TV
Real Salt Lake
3:1
Colorado Rapids
on TV
Los Angeles Galaxy
2:1
Portland Timbers
on TV
USL Championship
Real Monarchs SLC
4:3
Austin Bold
on TV
Las Vegas Lights FC
3:6
Phoenix Rising
on TV
Hartford Athletic
1:0
Loudoun United
on TV
Indy Eleven
1:0
Louisville City FC
on TV
Memphis 901 FC
4:2
Atlanta United 2
on TV
Charlotte Independens
5:1
Charleston Battery
on TV
Miami FC
0:0
Pittsburgh Riverhounds
on TV
Colorado Springs Switchbacks
1:0
Rio Grande Valley
on TV
San Antonio
1:1
FC Tulsa
on TV
Oakland Roots
0:1
Orange County SC
on TV
USL LEAGUE ONE
Richmond Kickers
3:2
Forward Madison
on TV
Chattanooga Red Wolves Sc
1:2
Toronto II
on TV
Greenville Triumph Sc
1:0
New England Revolution Ii
on TV
Union Omaha
4:1
North Carolina FC
on TV
Fc Tucson
3:1
South Georgia Tormenta
on TV
Premier league
Watford
0:5
Liverpool
on TV
Leicester City
4:2
Manchester United
on TV
Aston Villa
2:3
Wolverhampton Wanderers
on TV
Southampton
1:0
Leeds United
on TV
Norwich
0:0
Brighton
on TV
Manchester City
2:0
Burnley
on TV
Brentford
0:1
Chelsea
on TV
Bundesliga
Eintracht Frankfurt
1:2
Hertha Berlin
on TV
Borussia Dortmund
3:1
FSV Mainz 05
on TV
SC Freiburg
1:1
RB Leipzig
on TV
Union Berlin
2:0
VfL Wolfsburg
on TV
Greuther Fuerth
0:1
VfL Bochum
on TV
Borussia Monchengladbach
1:1
VfB Stuttgart
on TV
La Liga
Levante
0:0
Getafe
on TV
Real Sociedad
1:0
Mallorca
on TV
Liga MX - Guard1aes
Monterrey
0:1
Leon
on TV
Atletico San Luis
0:1
Club America
on TV
Pachuca
1:1
Santos Laguna
Cruz Azul
1:1
UANL Tigres
on TV
First Division A
Union S.Gilloise
4:2
RFC Seraing
Oostende
2:1
Cercle Brugge
Zulte-Waregem
2:1
Antwerp
Standard Liege
2:2
OH Leuven
Bundesliga
SCR Altach
1:1
Red Bull Salzburg
Austria Wien
2:2
Admira Wacker
Austria Klagenfurt
1:1
Rapid Wien
Superliga
Sarmiento
3:4
Unión de Santa Fe
on TV
Gimnasia La Plata
1:0
Newells Old Boys
on TV
Lanus
1:1
Banfield
on TV
Huracan
0:3
Boca Juniors
on TV
UEFA Euro U17
Belarus U17
0:0
Slovakia U17
England U17
7:0
Armenia U17
Usa National Independent Soccer Association
San Diego 1904 FC
1:2
Detroit City Fc
California United
1:1
Stumptown Athletic
on TV
Los Angeles Force
0:0
New Amsterdam
2nd Bundesliga
FC Ingolstadt 04
1:1
Holstein Kiel
Karlsruher SC
2:1
Erzgebirge Aue
FC Heidenheim
2:4
FC St. Pauli
Hamburger SV
1:1
Fortuna Dusseldorf
Championship
Fulham
4:1
Queens Park Rangers
on TV
Huddersfield
2:0
Hull City
Blackburn Rovers
2:2
Coventry City
Bristol City
0:2
AFC Bournemouth
Nottingham Forest
2:1
Blackpool
Preston North End
0:0
Derby
Middlesbrough
2:0
Peterborough
on TV
Millwall
0:2
Luton Town
Reading
1:0
Barnsley
Sheffield United
2:1
Stoke City
Serie A
Spezia
2:1
Salernitana
on TV
Lazio
3:1
Inter
on TV
AC Milan
3:2
Verona
on TV
Ligue 1
Clermont Foot 63
1:0
Lille
on TV
Lyon
2:0
Monaco
on TV
Serie B
Pordenone
1:3
Ternana
Crotone
2:1
Pisa
L.R. Vicenza Virtus
0:1
Reggina
Ascoli
1:1
Lecce
Perugia
1:0
Brescia
Cosenza Calcio
1:1
Frosinone
Como
2:0
US Alessandria Calcio
Ligue 2
Toulouse
6:0
Auxerre
on TV
Nancy
2:1
Guingamp
Rodez
0:1
Sochaux
Quevilly
0:3
Chamois Niortais
Pau
1:0
FC Paris
Caen
2:2
Le Havre
Bastia
0:0
Grenoble Foot 38
Valenciennes
1:3
Dunkerque
Dijon
1:0
Amiens
Segunda Division
SD Amorebieta
2:3
F.C. Cartagena
Girona
1:3
Huesca
Las Palmas
2:1
Tenerife
Malaga
1:1
Real Zaragoza
Sporting Gijon
1:0
Alcorcon
Seria C Girone B
Vis Pesaro
1:1
Cesena
Olbia
0:2
Imolese
Pontedera
2:3
Lucchese
Grosseto
0:0
Reggio Audace
Modena
2:0
Viterbese
Carrarese
1:0
Pistoiese
Pescara
2:1
Fermana
Teramo
1:1
Gubbio
Siena
1:0
Virtus Entella
Matelica
2:0
Aquila Montevarchi
Eredivisie
Feyenoord
2:2
RKC Waalwijk
on TV
Go Ahead Eagles
4:2
Heracles
Heerenveen
0:2
Ajax
on TV
Fortuna Sittard
1:0
Cambuur
PSV
3:1
PEC Zwolle
on TV
Erste Liga
Lafnitz
2:0
FC Dornbirn 1913
SV Horn
0:3
Amstetten
Rapid Wien II
0:3
Wacker Innsbruck
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Herediano
0:0
Alajuelense
Esiliiga
Tallinna Kalev
1:0
Flora Tallinn II
Albania Superliga
KF Laçi
0:1
KF Egnatia
Kastrioti
2:0
Skenderbeu Korce
Armenian Premier League
Fc Van
1:1
Fc Urartu
Armenian First League
Shirak
1:2
Gandzasar
Alashkert 2
0:5
Lernayin Artsakh
League One
Bolton Wanderers
0:4
Wigan Athletic
AFC Wimbledon
2:2
Sheffield Wednesday
Cheltenham Town
1:0
Accrington
Doncaster Rovers
0:2
Wycombe Wanderers
Cambridge United
2:2
Ipswich
Fleetwood Town
3:0
Crewe Alexandra
Lincoln City
2:1
Charlton Athletic
Oxford United
1:3
Plymouth Argyle
Gillingham
1:2
Sunderland
Rotherham United
4:1
Portsmouth
Shrewsbury Town
1:0
Milton Keynes Dons
Copa Portugal
Oliveira do Hospital
0:1
Guimaraes
Camacha
1:2
Tondela
Oriental Dragon
2:3
AET
Moreirense
Leixoes
5:1
Vilaverdense
Valadares
1:3
Casa Pia A.C.
U.D. Vilafranquense
3:2
AET
Real Sport Clube de Queluz
Espinho
0:1
AET
Caldas
Paredes
3:1
Viseu
Berço SC
1:2
AET
Belenenses SAD
Uniao Leiria
0:2
Santa Clara
Louletano D.C.
1:2
Estrela da Amadora
Trofense
1:2
AET
Benfica
3rd Liga
SV Meppen
2:3
Magdeburg
TSV 1860 Munich
Post
Waldhof Mannheim
Eintracht Braunschweig
4:2
Borussia Dortmund II
Hallescher FC
2:3
Saarbrucken
FSV Zwickau
3:2
MSV Duisburg
FC Kaiserslautern
3:0
Freiburg II
TFF 2. LIG White Group
Pendikspor
4:1
Akhisar Belediye
Ankara Demirspor
1:0
1922 Konyaspor
2.Lig Red Group
Etimesgut Belediyespor
1:0
Sarıyer
Faroe Islands Premier League
EB/Streymur
5:2
TB Tvoroyri
HB Torshavn
5:0
B68 Toftir
Klaksvik
3:1
B36 Torshavn
K League 2
Chungnam Asan
3:4
Daejon Citizen
Gyeongnam FC
0:2
Ansan Greeners
Super League
Young Boys
1:1
Luzern
Zurich
1:0
FC Lugano
Scottish Premiership
St Johnstone
0:3
Livingston
Ross County
2:3
St Mirren
Hibernian
0:3
Dundee United
Rangers
1:1
Hearts
Motherwell
0:2
Celtic
Dundee
2:1
Aberdeen
Scottish League One
East Fife
4:2
Cove Rangers
Alloa Athletic
2:4
Peterhead
Falkirk
0:3
Airdrieonians
Clyde
0:5
Montrose
Dumbarton
0:3
Queens Park
Scottish League Two
Albion Rovers
2:0
Elgin City
Stirling Albion
1:1
Stranraer
Cowdenbeath
0:2
Stenhousemuir
Forfar Athletic
2:0
Annan Athletic
Scottish Championship
Inverness Ct
2:0
Morton
Ayr Utd
2:1
Queen Of The South
Dunfermline
2:2
Kilmarnock
Raith Rovers
2:1
Arbroath
Second Division B
Virton
2:1
Lierse
1st League
Banik Ostrava
1:2
Slovacko
Jablonec
2:2
Dynamo České Budějovice
Mlada Boleslav
4:1
Bohemians 1905
Slavia Praha
3:1
Slovan Liberec
Premier league
Arsenal Tula
2:1
Zenit St. Petersburg
Rubin
2:2
Lokomotiv Moscow
Spartak Moscow
2:2
Dinamo Moscow
PFC Sochi
3:2
Rostov
Serie A
Chapecoense AF
1:2
Fortaleza
on TV
Amrica Mineiro
0:0
Bahia
on TV
Veikkausliiga
Ilves
2:3
HJK Helsinki
KooTeePee
2:0
Honka
Inter Turku
2:3
KuPS
HIFK Helsinki
2:2
SJK
AC Oulu
1:2
IFK Marieham
Haka
1:1
Lahti
1st Division
Koge
1:0
Nykobing
Jammertbugt
0:2
Hvidovre
Challenge League
Yverdon
3:0
FC Wil
Kriens
0:0
Schaffhausen
Eliteserien
Molde
3:0
Tromso
Lillestrom
0:0
Kristiansund BK
1. Division
Strommen
2:2
Sandnes
Stjordals Blink
2:2
Start
Jerv
2:1
Ranheim
Ham Kam
3:0
KFUM Oslo
Grorud
2:1
Raufoss
Bryne
0:1
Fredrikstad
Asane
3:3
Ull/Kisa
Ykkonen
KPV Kokkola
4:1
Musan Salama
FF Jaro
3:6
RoPS
Gnistan
1:4
VPS
JIPPO
2:0
PK-35 Vantaa
Indonesia Liga 1
Persela Lamongan
2:2
Madura United
Persita Tangerang
1:1
Persiraja Banda
Persipura Jayapura
1:3
Persebaya Surabaya
Bhayangkara
0:2
Persib Bandung
2nd League
Prostějov
2:1
Vysocina Jihlava
Pribram
2:0
Opava
2nd SNL
Nk Dob
0:2
HIT Gorica
Primorje
3:0
Fuzinar
Rudar Velenje
4:1
Brežice
Krsko
0:3
Beltinci
Jadran Dekani
2:0
NK Rogaska
AFC Champions League 1/2 Finals
Al Wahda
1:5
Al-Nassr Riyadh
Persepolis
0:3
Al-Hilal Riyadh
Premier League
Sabail
1:2
Keshla FK
Qabala
1:1
Zira
Serie B
Brasil de Pelotas
2:2
Vila Nova
on TV
Ponte Preta
2:3
Natutico Recife
on TV
Vasco da Gama
2:1
Coritiba
on TV
Operário PR
0:0
Londrina
on TV
Confianca
3:1
Avai
on TV
Liga 1 Movistar - Clausura
Alianza Atletico
3:1
Academia Cantolao
UTC
1:1
Sport Boys
Carlos Mannucci
0:1
Alianza Lima
on TV
Super Lig
Giresunspor
2:0
Rizespor
Sivasspor
2:2
Antalyaspor
Adana Demirspor
0:2
Yeni Malatyaspor
League Two
Exeter
2:2
Newport County
Port Vale
3:1
Barrow
Oldham
3:0
Stevenage
Salford City
2:0
Hartlepool United
Swindon Town
2:2
Rochdale
Scunthorpe
0:2
Forest Green Rovers
Bradford
2:2
Bristol Rovers
Carlisle United
0:1
Tranmere Rovers
Leyton Orient
0:0
Walsall
Northampton Town
2:0
Mansfield
Colchester United
1:0
Harrogate Town
Crawley Town
0:1
Sutton United
Super League
Apollon Smirnis
0:1
Asteras Tripolis
Panathinaikos
4:1
Ionikos
1. Lig
Bandirmaspor
1:2
Ankaragucu
Umraniyespor
2:2
Eyupspor
Denizlispor
2:1
Balikesirspor
Menemen Belediye
3:2
Samsunspor
J. League
Sagan Tosu
1:1
Shonan Bellmare
Shimizu
0:1
Kashiwa Reysol
Urawa Red Diamonds
1:1
Gamba Osaka
Yokohama FC
5:3
Tokushima Vortis
Vissel Kobe
1:0
Avispa Fukuoka
Yokohama Marinos
2:1
Consadole Sapporo
Premier
Isloch
2:0
Slutsk
Smorgon
2:0
Vitebsk
FC Sputnik Rechitsa
0:3
Neman
Slavia Mozyr
3:1
BATE
Division Profesional Clausura
Club Nacional
0:0
Sportivo Luqueño
Meistriliga
Parnu Vaprus
1:4
Kalju Nomme
Tallinn Jk Legion
Post
Tammeka Tartu
Tulevik Viljandi
Post
Paide Linnameeskond
Tulevik Viljandi
3:2
FCI Levadia Tallinn
Trans Narva
Post
Flora Tallinn
Tammeka Tartu
2:1
Trans Narva
Georgia Erovnuli Liga
FC Shukura
0:2
Dinamo Batumi
Telavi
2:1
FC Locomotive Tbilisi
Saburtalo
2:1
FC Samgurali Tskhaltubo
FC Dila Gori
3:1
Samtredia
Dinamo Tbilisi
1:0
Torpedo Kutaisi
Canadian Premier League
Forge FC
2:0
Atletico Ottawa
on TV
Pacific Fc
3:2
Valour Fc
on TV
Ekstraklasa
Gornik Leczna
1:1
Piast Gliwice
Termalica Nieciecza
0:2
Lechia Gdansk
Gornik Zabrze
0:1
Wisla Krakow
Slask Wroclaw
1:2
Rakow Czestochowa
Primera A
La Equidad
1:3
Patriotas
America de Cali
1:1
Deportivo Cali
on TV
Deportivo Pereira
3:0
Once Caldas
Atletico Nacional
1:1
Independiente Medellin
on TV
Primera
Cobresal
1:3
Universidad Catolica
Santiago Wanderers
2:1
Everton De Vina
Union Espanola
2:1
Curicó Unido
Deportes Melipilla
1:1
Deportes La Serena
Allsvenskan
Degerfors
2:1
Halmstad
Ostersunds FK
0:3
Malmo
Sirius
2:1
Varbergs
Superettan
GAIS Goteborg
1:2
Varnamo IFK
AFC Eskilstuna
0:1
Vasteras
NIFL Premiership
Carrick Rangers
Post
Crusaders
Warrenpoint Town
0:3
Linfield
Cliftonville
2:1
Larne
Portadown
0:1
Ballymena United
Glenavon FC
4:2
Dungannon Swifts
Glentoran
2:2
Coleraine
Nemzeti Bajnokság I
Gyirmot SE
2:1
Paks
Ferencvaros
1:2
Zalaegerszeg
MOL Fehérvár FC
2:1
Budapest Honved
Ecuador - First Division
Guayaquil City F.C.
4:2
Olmedo
Aucas
1:2
Universidad Católica del Ecuador
Macara
2:1
L.D.U. Quito
on TV
Argentina - Primera Nacional
Brown de Adrogué
1:1
Gimnasia Jujuy
Santamarina
1:1
Almagro
Liga I
Sepsi OSK Sfântu Gheorghe
1:2
Voluntari
FCSB
3:0
CS Mioveni
Super Liga
Kolubara
1:7
Crvena Zvezda
Cukaricki
1:1
Vojvodina Novi Sad
Prva Liga
Buducnost Dobanovci
0:0
Javor
Zeleznicar Pancevo
2:1
Rad
Mladost Novi Sad
2:3
Indjija
Timok
0:1
Macva
Guatemala Liga Nacional
Santa Lucia
3:3
Iztapa
Antigua
4:0
Solola
Honduras Liga Nacional Apertura
Real C.D. España
2:1
Platense F.C.
Club Deportivo Honduras Progreso
0:1
Lobos UPNFM
C.D.S. Vida
2:1
CD Olimpia
Belarusian First League
Krumkachy Minsk
1:3
Belshina Bobruisk
Slonim-2017
1:2
Naftan
Arsenal Dzerzhinsk
2:0
Baranavichy
Qatar Stars League
Al-Sailiya
0:1
Al-Wakrah
Qatar SC
2:2
Umm Salal
Northern Ireland Championship
Dundela
1:3
Ballinamallard United
Ards
2:0
Queens University
Dergview
1:0
Loughgall
Harland & Wolff Welders
1:1
Knockbreda
Annagh United
1:4
Ballyclare Comrades
Institute F.C.
1:2
Newry City
Ligue I Group B
Club Africain
1:1
Rejiche
1 HNL
HNK Gorica
1:1
Istra 1961
Hajduk Split
11:00
Sibenik
HNK Rijeka
3:3
Dinamo Zagreb
Premier League
Mariupol
1:2
Metalist 1925 Kharkiv
FK Lviv
1:4
Dynamo Kyiv
Olimpik Donetsk
Post
Desna Chernihiv
Dnipro-1
2:0
Kolos Kovalivka
Super Liga
MSK Zilina
0:2
Dunajska Streda
Zlate. Moravce
2:2
Sereď
FK Senica
1:1
Zemplin Michalovce
FK Pohronie
2:2
Ruzomberok
Slovenian 1st SNL
Mura
3:2
Aluminij
Maribor
1:0
Radomlje
Virsliga
Valmieras
1:0
Liepaja
Rigas FS
1:1
Spartaks Jurmala
2 NHL
Solin
1:1
Jarun
Opatija
2:2
NK Varazdin
Kustosija
0:0
Nk Dubrava
Cibalia
1:0
Nk Osijek II
A Lyga
Hegelmann Litauen
1:2
Kauno Zalgiris
FC Džiugas Telšiai
1:1
Dainava Alytus
First League
Podillya Khmelnytskyi
0:2
Prikarpatye
Kryvbas
3:0
Kramatorsk
Mykolaiv
Post
Obolon-Brovar
Regionalliga Bayern
TSV Aubstadt
4:1
FC Pipinsried
Augsburg II
2:0
VfB Eichstätt
Greuther Fuerth II
2:2
SV Schalding-Heining
FC Nurnberg II
1:1
Memmingen
TSV Rain am Lech
2:1
Unterhaching
FV Illertissen
1:1
Schweinfurt
Regionalliga Northeast
Energie Cottbus
3:0
ZFC Meuselwitz
Optik Rathenow
1:2
Chemnitzer
Auerbach
1:0
Luckenwalde
Altglienicke
1:1
Babelsberg 03
Lokomotive Leipzig
5:0
Tasmania Berlin
Regionalliga Southwest
Bahlinger SC
0:2
SSV Ulm 1846
TSV Schott Mainz
1:1
Hoffenheim II
Giessen
0:2
FC 08 Homburg
Mainz 05 II
1:3
KSV Hessen Kassel
TSV Steinbach
3:1
FSV Frankfurt
Fc Piramasens
0:0
TuS Rot-Weiß Koblenz
Regionalliga West
Rot Weiss Essen
0:0
SC Wiedenbrück 2000
Fortuna Koeln
4:2
Lippstadt
Wuppertaler
1:1
Oberhausen
SV Straelen
2:0
KFC Uerdingen 05
Rödinghausen
1:1
Alemannia Aachen
Sportfreunde Lotte
0:2
Bonner
VfB Homberg
2:2
Preussen Munster
Regionalliga North Group - North
VFB Phoenix Lubeck
1:1
Eintracht Norderstedt
Heider SV
1:1
Teutonia Ottensen
FC St. Pauli II
1:0
Lubeck
Regionalliga North Group - South
Werder Bremen II
0:0
VfB Oldenburg
Oberneuland
08:00
SV Atlas Delmenhorst
SV Atlas Delmenhorst
4:0
Oberneuland
Primera División
River Plate Montevideo
5:1
Sud America
Montevideo City Torque
1:2
Rentistas
Liverpool Montevideo
0:1
Plaza Colonia
on TV
Nacional De Football
3:2
Boston River
Primera division Apertura
Chalatenango
2:2
Atletico Marte
Luis Angel Firpo
1:1
Municipal Limeno
Isidro Metapan
1:1
Santa Tecla
Primera B
Cobreloa
2:0
Deportes Copiapó
Fernandez Vial
0:1
Magallanes
Liga II
Dunarea Calarasi
0:1
Metaloglobus Bucuresti
Viitorul Selimbar
1:0
Concordia
FC Unirea 2004 Slobozia
1:0
FC Politehnica Timișoara
Dacia Unirea Braila
0:7
Gloria Buzău
ACS Viitorul Târgu Jiu
2:1
Unirea Constanța
Steaua București
1:1
Astra Giurgiu
Liga III - Serie 1
Ceahlaul Piatra Neamt
2:0
Vaslui
Somuz Falticeni
1:0
Husana Husi
Bucovina Rădăuți
0:4
CS Dante Botosani
Stiinta Miroslava
2:3
Foresta Suceava
Liga III - Serie 2
Dinamo Bacau
4:0
CS Faurei
Metalul Buzau
1:3
Otelul Galati
ACS Sportul Chiscani
0:5
Aerostar Bacau
CS Sporting Liesti
4:2
C.S. Viitorul Ianca
Liga III - Serie 3
Voluntari II
4:0
Gloria Albesti
CSM Fetești
1:2
FC Agricola Borcea
Liga III - Serie 4
CS Real Bradu
0:1
CS Tunari
Liga III - Serie 5
CS Blejoi
1:2
Cetate Râșnov
FC Pucioasa
3:1
SR Brasov
Targu Secuiesc
3:1
Plopeni
Liga III - Serie 6
Petrolul Potcoava
1:1
FCM Alexandria
Sporting Rosiori
2:2
ACSO Filiasi
Viitorul Dăești
4:0
Minerul Costesti
Liga III - Serie 7
CS Gilortul Târgu Cărbunești
2:5
Scolar Resita
AFC Vointa Lupac
4:0
Viitorul Pandurii Tg. Jiu 2
CS Armata Aurul Brad
0:1
Viitorul Simian
Liga III - Serie 8
Crișul Chișineu-Criș
2:1
ACS Ghiroda
Gloria Cermei
Post
Poli Timisoara
Pobeda Star Bisnov
2:0
Dumbrăviţa
Frontiera 2004 Curtici
2:0
Avantul Periam
Liga III - Serie 9
Ocna Mures
3:1
Unirea Alba Iulia
CF Metalurgistul Cugir
3:0
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj
Liga III - Serie 10
Somesul Dej
2:0
Scm Zalau
CS Luceafarul Oradea
1:5
Progresul Somcuta Mare
National League North
Telford
2:0
Farsley Celtic
AFC Fylde
1:0
Gloucester
Chorley
2:1
Darlington F.C.
National League South
Billericay
2:1
Slough Town
Eastbourne Borough
2:2
Chippenham
Welling United
1:0
Braintree Town
1st League
A. E. Kition Larnaca
3:0
PAEEK
Pafos FC
1:1
Olympiakos Nicosia
Israeli Premier League
Hapoel Jerusalem
1:4
Maccabi Haifa
FC Ashdod
0:1
Bnei Sakhnin
Hapoel Haifa
3:1
Hapoel Nof HaGalil F.C.
Maccabi Netanya
4:2
Maccabi Tel Aviv
Premier League
Akzhayik
1:1
FC Turan
Shakhter Karagandy
1:0
FC Caspiy
Aktobe
1:2
Kairat Almaty
Ordabasy
2:1
Atyrau
Premier League
Sekhukhune United
1:0
Cape Town City
Supersport United
2:0
Baroka
Kaizer Chiefs
4:0
Chippa United
North Macedonia Prva Liga
Akademija Pandev
2:1
Shkendija Tetovo
Tikves
0:1
Shkupi 1927
Renova
2:0
Pelister
Bregalnica Stip
4:1
Makedonija G. P.
FC Struga
1:1
Borec Veles
Morocco Botola
Rapide Oued Zem
0:2
Maghreb Fes
Montenegro Telekom 1st CFL
Sutjeska
2:0
Zeta
Decic
2:0
FK Jezero
Primera División RFEF Group 1
Cultural Leonesa
2:1
Extremadura
SD Logrones
2:0
Zamora
Deportivo La Coruna
1:0
SS Reyes
Primera División RFEF Group 2
Linares
0:3
Algeciras
Castellón
1:1
Gimnastic
Betis II
1:2
Villarreal B
Real Madrid II
0:0
Barcelona B
J2 League
Blaublitz Akita
0:2
Machida Zelvia
Sc Sagamihara
0:1
Montedio Yamagata
Giravanz Kitakyushu
2:2
Tokyo Verdy
V-Varen Nagasaki
1:1
Albirex Niigata
Fc Ryukyu
0:1
Ehime Fc
Venezuela Primera division grupo central
Aragua
3:0
Yaracuyanos
Deportivo La Guaira
0:2
Deportivo Lara
Venezuela Primera division grupo occidental
CD Hermanos Colmenares
3:1
Portuguesa
Argentina - Division 3 Clausura
Sacachispas
1:0
J.J. de Urquiza
Acassuso
1:0
Argentino de Quilmes
UAI Urquiza
1:2
Deportivo Armenio
San Miguel
1:1
Defensores Unidos
Deportivo Merlo
3:1
Atletico Fenix
Flandria
2:0
Colegiales
Saudi Professional League
Al Batin
0:3
Al-Shabab Riyadh
Al-Fayha
1:0
Al Raed
Al Taee
0:1
Abha
Al Ahli Jeddah
4:0
Al Ettifaq
Brazil Serie C - Group CBrazil Serie C - Group C
Ituano
3:1
Paysandu
Criciuma
0:0
Botafogo RB
Segunda Division - Central Oriental
Angostura
0:1
Petare
Libertador FC
2:1
Fundación AIFI
Segunda Division - Occidental
TFC Maracaibo
1:4
Un. Local Andina
Atletico El Vigia
2:2
Real Frontera
Academia Rey
6:0
Deportivo JBL
Llaneros Escuela de Futbol
1:2
Yaracuy
Urena
4:0
Rayo Zuliano
Icelandic Cup
Akraness
0:3
Vikingur Reykjavik
Thailand Thai League 1
Samut Prakan City
2:2
Port F.C.
Suphanburi
0:2
BG Pathum United
Khon Kaen United
1:0
Nong Bua Pitchaya
Chiangmai United
0:1
Prachuap
Russian Professional Football League Group 4
Ural 2
4:2
Zvezda Perm
Cyprus Division 2
Anagennisi Derynias
3:0
Othellos Athienou
Alki Oroklinis
1:2
Akritas Chlorakas
First Professional League
Ludogorets
4:0
Tsarsko Selo
Lokomotiv Sofia
1:2
Levski Sofia
Second Professional League
Maritsa Plovdiv
3:1
FC Hebar Pazardzhik
Sportist Svoge
2:0
Marek
Dobrudzha
3:0
Levski 2020 Lom
Spartak Varna
1:1
Yantra 2019 Gabrovo
Neftochimic Burgas
1:1
Sozopol
Strumska Slava
1:4
Etar Veliko Tarnovo
Premier League 2 Division 1
Manchester United U23
3:0
Blackburn U23
Chelsea U23
2:0
Derby County U23
Liverpool U23
3:0
Arsenal U23
Brighton U23
2:1
Crystal Palace U23
Manchester City U23
5:0
Leicester U23
Premier League 2 Division 2
Birmingham U23
1:2
Aston Villa U23
Japan J3 League
Azul Claro Numazu
1:3
Roasso Kumamoto
Poland II liga
Resovia Rzeszow
3:0
Chrobry Glogow
Lech II Poznan
3:2
Chojniczanka Chojnice
Garbarnia Kraków
2:1
Pogon Grodzisk Mazowiecki
Pogon Siedlce
3:0
Sokol Ostroda
GKS Belchatow
2:1
Kks 1925 Kalisz
Hutnik Nowa Huta
1:2
Stal Rzeszow
GKS Jastrzębie
3:1
Gornik Polkowice
Ruch Chorzow
2:4
Wisla Pulawy
Motor Lublin
1:1
Wigry Suwalki
Miedz Legnica
4:0
Zaglebie Sosnowiec
Podbeskidzie
0:1
Sandecja Nowy Sacz
Skra Czestochowa
0:0
Katowice
Denmark 2. Division
FA 2000
3:5
Hillerød Fodbold
Brabrand
0:3
Thisted FC
Kolding IF
1:1
HIK
Third league - South-East
Levski Krumovgrad
2:0
Zagorets Nova Zagora
Gigant Saedinenie
Post
Asenovets 2005
Beroe II
2:0
Dimitrovgrad
Atletik (Kuklen)
Post
Yambol
Rodopa Smolyan
Post
Levski Karlovo
Karnobat
Post
Chernomorets Bs
Nesebar
3:2
Rozova dolina
Third league - North-East
Dunav Ruse
2:0
Volov Shumen
Ludogorets III
2:0
Svetkavitsa
Spartak Varna II
5:0
Dorostol
Riltsi Dobrich
0:1
Septemvri Tervel
Lokomotiv Ruse
1:5
Chernomorets Balchik
National Division
FC Florești
1:3
Zaria Balti
Sheriff Tiraspol
4:0
Sfintul Gheorghe
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
FK Leotar
1:1
FK Borac Banja Luka
Zeljeznicar
2:1
FK Tuzla City
Sloboda Tuzla
3:0
Radnik Bielina
Northwest
Bdin Vidin
4:0
Botev Vratsa II
Vihar Slavyanovo
6:1
Etar Veliko Tarnovo II
Yantra Polski Trambesh
1:0
Juventus Malchika
Peshtera Galata
3:1
Lokomotiv 1927 Dryanovo
Akademik Svishtov
1:4
Sevlievo
Pavlikeni
2:0
FC Drenovets
Lokomotiv Mz
0:4
Lokomotiv G. Oryahovitsa
South-West
Septemvri Sofia II
Post
Chavdar Etropole
Balkan Botevgrad
3:0
Pirin Blagoevgrad II
Rilski Sportist
3:1
Ofk Kostinbrod
Pirin Gotse Delchev
Post
Hebar Pazardzhik II
Pirin Razlog
2:1
Granit Vladaya
Vitosha Bistritsa
0:3
Belasitsa Petrich
Bansko
3:0
Nadezhda Dobroslavtsi
Velbazhd Kyustendil
4:1
Oborishte
Vihren
7:1
Levski Chepintsi
Premier league Malta
Balzan
1:2
Floriana FC
Hamrun Spartans
0:1
Gzira United
Birkirkara
2:0
Gudja United
Highland League
Rothes
3:0
Deveronvale
Strathspey Thistle
1:2
Nairn County F.C.
Fraserburgh
7:0
Keith
Wick Academy
1:3
Brechin
Fort William
0:2
Lossiemouth
Clachnacuddin
0:4
Brora Rangers
Formartine Utd
5:0
Turriff United
Huntly
0:2
Buckie Thistle
Inverurie Loco Works
2:2
Forres Mechanics
Uzbekistan Super League
Pakhtakor
4:2
Qizilqum Zarafshon
Turon
1:1
Fk Termez Surkhon
Sogdiana Jizzakh
1:1
Kokand 1912
Panama Clausura
Tauro F.C.
2:0
Veraguense Cd
San Francisco F.C.
1:0
C.D. Árabe Unido
Deportivo Universitario
0:2
Costa Del Este
Atletico Chiriqui
1:1
Sporting S. M.
Tanzania Premier League
Kagera Sugar
0:0
Mbeya City
Geita Gold FC
1:1
Mtibwa Sugar
Jordan Pro League
Al-Wehdat
1:1
Al-Jazeera Amman
Shabab Al Ordon
2:0
Al Aqaba
Fc Maan
0:4
Ramtha Sc
Campionato Primavera 1
Genoa (U19)
2:2
Torino (U19)
Atalanta (U19)
2:2
Lecce (U19)
Juventus (U19)
1:0
Sampdoria (U19)
Bologna (U19)
1:2
Spal (U19)
Empoli (U19)
1:1
Inter (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..