Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Soccer on 22.02.2020

Mobile Mini Sun Cup
New York Red Bulls
16:00
Sporting Kansas City
Houston Dynamo
19:00
Columbus Crew
Phoenix Rising
21:00
Real Salt Lake
Premier league
Chelsea
07:30
Tottenham Hotspur
on TV
Burnley
10:00
AFC Bournemouth
Crystal Palace
10:00
Newcastle United
Sheffield United
10:00
Brighton
on TV
Southampton
10:00
Aston Villa
Leicester City
12:30
Manchester City
on TV
Championship
Brentford
07:30
Blackburn Rovers
on TV
Swansea City
10:00
Huddersfield
Wigan Athletic
10:00
Millwall
on TV
Barnsley
10:00
Middlesbrough
Birmingham City
10:00
Sheffield Wednesday
Bristol City
10:00
West Bromwich Albion
Charlton Athletic
10:00
Luton Town
Leeds United
10:00
Reading
Nottingham Forest
10:00
Queens Park Rangers
Preston North End
10:00
Hull City
Stoke City
10:00
Cardiff City
League One
Accrington
10:00
Rotherham United
AFC Wimbledon
10:00
Blackpool
Fleetwood Town
10:00
Portsmouth
Ipswich
10:00
Oxford United
Lincoln City
10:00
Gillingham
Milton Keynes Dons
10:00
Bolton Wanderers
Rochdale
10:00
Coventry City
Shrewsbury Town
10:00
Doncaster Rovers
Southend
10:00
Burton Albion
Sunderland
10:00
Bristol Rovers
Wycombe Wanderers
10:00
Tranmere Rovers
League Two
Carlisle United
10:00
Morecambe
Cheltenham Town
10:00
Mansfield
Crawley Town
10:00
Stevenage
Crewe Alexandra
10:00
Macclesfield Town
Leyton Orient
10:00
Oldham
Newport County
10:00
Bradford
Northampton Town
10:00
Exeter
Plymouth Argyle
10:00
Cambridge United
Salford City
10:00
Colchester United
Scunthorpe
10:00
Forest Green Rovers
Swindon Town
10:00
Grimsby
Walsall
10:00
Port Vale
Bundesliga
Hertha Berlin
09:30
FC Koln
on TV
SC Freiburg
09:30
Fortuna Dusseldorf
Werder Bremen
09:30
Borussia Dortmund
on TV
Borussia Monchengladbach
09:30
1899 Hoffenheim
on TV
Schalke 04
12:30
RB Leipzig
on TV
2nd Bundesliga
Dynamo Dresden
07:00
VfL Bochum
Hamburger SV
07:00
FC St. Pauli
Holstein Kiel
07:00
FC Heidenheim
VfB Stuttgart
07:00
Jahn Regensburg
La Liga
Celta Vigo
07:00
Leganes
on TV
Barcelona
10:00
Eibar
on TV
Real Sociedad
12:30
Valencia
on TV
Levante
15:00
Real Madrid
on TV
First Division A
Standard Liege
12:00
Antwerp
Oostende
14:00
Zulte-Waregem
Royal Excel Mouscron
14:00
Cercle Brugge
Mechelen
14:30
Waasland-Beveren
Superliga
San Lorenzo
15:35
Racing Club
Independiente
17:40
Gimnasia La Plata
Atletico Tucuman
19:45
Lanus
Newells Old Boys
19:45
Colon Santa Fe
Liga MX
Leon
18:00
Necaxa
on TV
Cruz Azul
20:00
UANL Tigres
on TV
Monterrey
22:00
Club America
on TV
Serie A
Bologna
09:00
Udinese
on TV
SPAL
12:00
Juventus
on TV
Fiorentina
14:45
AC Milan
on TV
Ligue 1
Marseille
11:30
Nantes
on TV
Angers
14:00
Montpellier
on TV
Dijon
14:00
AS Monaco
on TV
Lille
14:00
Toulouse
on TV
Strasbourg
14:00
Amiens
Serie B
Ascoli
09:00
Cremonese
Cittadella
09:00
Juve Stabia
Trapani
09:00
Spezia
Virtus Entella
09:00
Benevento
Pisa
12:00
Venezia
Ligue 2
Lens
09:00
Caen
Segunda Division
Alcorcon
10:00
Las Palmas
on TV
Almeria
10:00
Fuenlabrada
on TV
Girona
12:15
S. D. Ponferradina
on TV
Tenerife
12:15
Elche
on TV
Albacete
14:30
Numancia
on TV
Seria C Girone B
Modena
09:00
Sudtirol
Virtus Verona
09:00
Rimini
Fermana
12:30
Vis Pesaro
Fano Alma J.
14:45
Imolese
Seria C Group А
Carrarese
09:00
Gozzano
Renate
09:00
Pergolettese
Monza
11:30
Arezzo
Siena
14:45
Albinoleffe
Seria C Girone C
Rieti
09:00
Teramo
Virtus Francavilla
14:45
Catanzaro
Ascenso MX
Cafetaleros de Chiapas
20:00
Celaya
Cimarrones de Sonora
22:00
Club Atlante
Eredivisie
Emmen
12:30
Willem II
Feyenoord
13:45
Fortuna Sittard
on TV
Heerenveen
13:45
ADO Den Haag
Groningen
14:45
VVV Venlo
Bundesliga
Admira Wacker
11:00
Sturm Graz
Mattersburg
11:00
SCR Altach
WSG Swarovski Tirol
11:00
Wolfsberger AC
Super League
Qingdao Huanghai F.C.
Post
Shijiazhuang Ever Bright
Tianjin Teda
Post
Wuhan Zall F.C.
Guangzhou R&F
Post
Shandong Luneng
Regionalliga Nord
TSV Havelse
08:00
Altona 93
Lubeck
08:00
Holstein Kiel II
Jeddeloh
10:00
Luneburger
Regionalliga Nordost
BSG Chemie Leipzig
07:30
FC Germania Halberstadt
Optik Rathenow
07:30
Lokomotive Leipzig
Babelsberg 03
07:30
Union Furstenwalde
Auerbach
10:00
Energie Cottbus
Regionalliga Sudwest
FC 08 Homburg
08:00
Freiburg II
Fc Piramasens
08:00
SSV Ulm 1846
FSV Frankfurt
08:00
Saarbrucken
Kickers Offenbach
08:00
Bahlinger SC
SV Elversberg
08:00
VfR Aalen
TSV Steinbach
08:00
Giessen
Segunda Division B Group 2
Leioa
11:30
Haro Deportivo
Athletic Club II
12:30
Arenas de Getxo
Segunda Division B Group 1
Oviedo B
10:00
Coruxo
Segunda Division B Group 3
Barcelona B
14:00
Hercules
Segunda Division B Group 4
Badajoz
11:00
Talavera
Villarrubia
11:00
Mérida UD
Primeira Liga
Tondela
13:00
Rio Ave
Belenenses
15:30
Maritimo
LigaPro
Leixoes
06:00
Sporting Covilha
Oliveirense
10:00
Casa Pia A.C.
FC Porto B
12:00
Estoril
Chaves
12:15
Feirense
England National League
Hartlepool United
10:00
Notts County
Maidenhead United
10:00
Aldershot Town
Torquay United
10:00
Halifax Town
Woking
10:00
Stockport
Boreham Wood
10:00
Yeovil Town
Bromley
10:00
Wrexham
Chesterfield
10:00
Ebbsfleet United
Chorley
10:00
Barnet
Dagenham & Redbridge FC
10:00
Solihull Moors
Dover Athletic
10:00
AFC Fylde
Harrogate Town
10:00
Eastleigh
Sutton United
12:20
Barrow
3rd Liga
Carl Zeiss Jena
08:00
SV Meppen
FC Kaiserslautern
08:00
FSV Zwickau
Wurzburger Kickers
08:00
Eintracht Braunschweig
Hansa Rostock
08:00
FC Ingolstadt 04
KFC Uerdingen 05
08:00
Preussen Munster
MSV Duisburg
08:00
Waldhof Mannheim
Super League
FC Thun
13:00
Luzern
Zurich
13:00
Neuchatel Xamax
Scottish Premiership
Aberdeen
10:00
Ross County
Hamilton Academical
10:00
Motherwell
Hibernian
10:00
Livingston
Scottish League One
Dumbarton
10:00
Forfar Athletic
East Fife
10:00
Stranraer
Falkirk
10:00
Montrose
Peterhead
10:00
Airdrieonians
Raith Rovers
10:00
Clyde
Scottish League Two
Annan Athletic
10:00
Albion Rovers
Cove Rangers
10:00
Queens Park
Edinburgh City
10:00
Brechin
Elgin City
10:00
Cowdenbeath
Stirling Albion
10:00
Stenhousemuir
Scottish Championship
Arbroath
10:00
Ayr Utd
Morton
10:00
Alloa Athletic
Partick Thistle
10:00
Dunfermline
Queen Of The South
10:00
Dundee
Second Division B
Westerlo
11:00
Virton
Roeselare
14:30
Lokeren
1st League
Mlada Boleslav
08:30
Slovacko
Slavia Praha
08:30
Opava
Slovan Liberec
08:30
Bohemians 1905
Plzen
10:30
Pribram
Friendlies
Zenit St. Petersburg
03:00
Isloch
Rubin
04:00
Sheriff Tiraspol
Vítkovice
04:00
FK Fotbal Třinec
MFK Chrudim
04:30
Dukla Praha
Trans Narva
07:00
Tulevik Viljandi
Trelleborg
07:00
Landskrona Bols
Akropolis
08:00
Nykopings Bis
Fredrikstad
09:00
Mjondalen
Zenit St. Petersburg
09:00
Dinamo Minsk
Haugesund
10:00
Asane
Colorado Rapids
15:00
Toronto FC
Minnesota United
17:30
Vancouver Whitecaps
Philadelphia Union
19:00
DC United
Challenge League
FC Chiasso
11:00
FC Wil
Schaffhausen
11:00
Grasshopper
FC Stade Lausanne-Ouchy
11:00
FC Vaduz
Suomen Cup
Gnistan
06:00
MyPa
Ekenas
07:00
Musan Salama
Lahti
07:00
Haka
Ilves
07:30
SJK
KPV Kokkola
08:00
AC Kajaani
Paulista
Agua Santa
13:00
Corinthians
Ituano
14:30
Santos
Oeste
14:30
Sao Paulo
Ponte Preta
17:00
Ferroviaria
National
Red Star FC 93
08:00
Laval
Regionalliga West
SG Wattenscheid 09
Post
Wuppertaler
Lippstadt
08:00
SV Bergisch Gladbach 09
VfB Homberg
08:00
Borussia Dortmund II
Bonner
08:00
Fortuna Koeln
FC Koln II
08:00
TuS Haltern
Fc Schalke 04 II
08:00
Borussia Moenchengladbach II
Verl
08:00
Fortuna Dusseldorf II
Premier League
Qabala
06:00
Neftchi Baku
Keshla FK
08:00
Zira
Liga 1 Movistar - Apertura
Sporting Cristal
11:00
Sport Huancayo
Atletico Grau
13:15
Sport Boys
Universitario de Deportes
20:00
Cesar Vallejo
Primera Division - Clausura
Metropolitanos
15:00
Gran Valencia
Aragua
16:00
Deportivo Lara
Super Lig
Kayserispor
06:00
Konyaspor
Goztepe
09:00
Gazisehir Gaziantepe
Besiktas
12:00
Trabzonspor
on TV
Super League
Asteras Tripolis
12:30
Panathinaikos
Lamia
13:00
Aris Thessaloniki
1. Lig
Erzurum BB
06:00
Bursaspor
Umraniyespor
06:00
Keciorengucu
Akhisar Belediye
08:30
Fatih Karagumruk
Adana Demirspor
11:00
Altinordu
J. League
Vegalta Sendai
00:00
Nagoya Grampus
Cerezo Osaka
01:00
Oita Trinita
Kashiwa Reysol
01:00
Consadole Sapporo
Kawasaki Frontale
01:00
Sagan Tosu
Shimizu
23:00
Tokyo
Campeonato Carioca
Boavista Sport Club
16:00
Flamengo
Ekstraklasa
Arka Gdynia
09:00
Rakow Czestochowa
Legia Warszawa
11:30
Jagiellonia
Piast Gliwice
14:00
Cracovia Krakow
Primera A
Chicó
15:15
Deportivo Pereira
Independiente Medellin
17:20
Atletico Nacional
Deportes Tolima
19:30
Junior
Primera
Huachipato
10:00
Cobresal
Audax Italiano
16:00
Palestino
Everton De Vina
18:30
Unión La Calera
Swedish cup
Djurgarden
06:30
Dalkurd
Sandvikens IF
06:30
Mjallby
Elfsborg
08:30
Brage
Oskarshamns AIK
08:30
Orebro
IFK Goteborg
10:30
Vasteras
Sollentuna FK
10:30
Sirius
1st Division
Cobh Ramblers
14:00
Drogheda United
Longford Town
14:30
Shamrock Rovers
NIFL Premiership
Institute F.C.
08:00
Coleraine
Carrick Rangers
10:00
Dungannon Swifts
Cliftonville
10:00
Ballymena United
Glenavon FC
10:00
Glentoran
Larne
10:00
Warrenpoint Town
Segunda Division - Clausura
Deportivo JBL
14:30
Un. Local Andina
Libertador FC
15:00
Angostura
Petroleros de Anzoategui
15:00
Chico de Guayana
Ecuador - First Division
Olmedo
13:00
Macara
Delfín
15:30
Barcelona Guayaquil
L.D.U. Quito
17:45
Independiente del Valle
Universidad Católica del Ecuador
20:00
Orense SC
Argentina - Primera B Nacional
Agropecuario
14:00
Estudiantes B.A.
Almagro
14:00
Villa Dálmine
Barracas Central
14:00
Belgrano Cordoba
Deportivo Morón
14:00
Alvarado
Gimnasia Jujuy
14:00
Brown de Adrogué
Independiente Rivadavia
14:00
Estudiantes de Río Cuarto
Instituto Córdoba
14:00
Deportivo Riestra
Quilmes
14:00
Gimnasia y Esgrima de Mendoza
San Martin de San Juan
14:00
Atlético Mitre
Santamarina
14:00
Chacarita Juniors
Platense
17:35
Nueva Chicago
Atlanta
19:35
Ferro Carril Oeste
Argentina - Division 3
Acassuso
15:00
Comunicaciones
Almirante Brown
15:00
Deportivo Armenio
Argentino de Quilmes
15:00
San Miguel
Atletico Fenix
15:00
San Telmo
Defensores Unidos
15:00
J.J. de Urquiza
Sacachispas
15:00
Tristan Suarez
Talleres Remedios
15:00
Los Andes
UAI Urquiza
15:00
Flandria
Villa San Carlos
15:00
Colegiales
Liga I
Voluntari
07:30
AFC Hermannstadt
Steaua Bucuresti
13:00
Chindia Targoviste
Super Liga
Proleter Novi Sad
10:00
Indjija
Rad
10:00
Napredak
Radnicki Nis
10:00
Cukaricki
Radnik Surdulica
10:00
Macva
Backa Topola
10:00
Partizan Beograd
Crvena Zvezda
12:30
Vojvodina
Liga Nacional
C.S.D. Municipal
16:00
Guastatoya
Xelaju
19:00
Iztapa
Deportivo Mixco
20:00
Antigua
Honduras Liga Nacional Apertura
Real de Minas
16:00
F.C. Motagua
Real C.D. España
20:00
Lobos UPNFM
1 HNL
Hajduk Split
09:00
HNK Gorica
HNK Rijeka
11:30
NK Osijek
Premier League
Mariupol
07:00
Zorya Luhansk
Dynamo Kyiv
10:00
Vorskla Poltava
Super Liga
Zlate. Moravce
08:00
Sereď
FK Pohronie
08:00
MSK Zilina
Ruzomberok
08:00
Dunajska Streda
Slovan Bratislava
08:00
AS Trencin
Zemplin Michalovce
08:00
FC Nitra
1st SNL
ND Triglav
08:00
Rudar Velenje
NK Celje
10:00
Aluminij
Maribor
14:15
Olimpija Ljubljana
Primera División
CA Cerro
15:00
River Plate Montevideo
Nacional De Football
17:30
Cerro
Cymru Premier
Barry Town
09:30
Caernarfon
Cardiff Metropolitan University
09:30
Airbus UK
Carmarthen Town
09:30
Cefn Druids
Newtown
09:30
Bala Town
Primera division Apertura
Chalatenango
16:00
Juventud Independiente
Jocoro
16:15
11 Deportivo
Alianza
20:00
Asuila
Sonsonate
20:00
Municipal Limeno
Isidro Metapan
20:15
C.D. FAS
Costa Rica Primera Division Clausura
Guadalupe F.C.
17:00
C.S. Cartaginés
Alajuelense
19:00
Jicaral Sercoba
San Carlos
Post
Municipal Grecia
Deportivo Saprissa
21:00
C.F. Universidad de Costa Rica
Primera B
Magallanes
15:30
Deportes Puerto Montt
Deportes Copiapó
16:00
Deportes Melipilla
San Luis
18:00
Barnechea
Liga II
CS Mioveni
04:00
ACS Viitorul Târgu Jiu
Daco-Getica București
Post
FC Politehnica Timișoara
Farul Constanța
04:00
Concordia
Ripensia Timișoara
04:00
Metaloglobus Bucuresti
Sportul Snagov
04:00
Gloria Buzău
Petrolul Ploiesti
05:00
Dunarea Calarasi
Pandurii
10:00
CSM Școlar Reșița
1st League
Omonia
09:00
Enosis Neon Paralimni
Apollon Limassol
10:00
Doxa Katokopias
Israeli Premier League
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
08:00
Maccabi Netanya
FC Ashdod
10:30
Maccabi Haifa
Hapoel Haifa
11:30
Sektzia Nes Tziona
Hapoel Hadera
12:50
Beitar Jerusalem
Nemzeti Bajnokság I
Budapest Honved
11:00
Puskas Academy
Kisvárda F.C.
11:00
Diosgyori
MOL Fehérvár FC
11:00
Zalaegerszeg
Paks
11:00
Debreceni
Kaposvar
11:00
Ujpest
MeMezokovesd-Zori
13:30
Ferencvaros
A-League
Brisbane Roar
01:00
Perth Glory
on TV
Newcastle Jets FC
03:30
Melbourne Victory
on TV
Super League
Bengaluru Fc
09:00
Atletico de Kolkata
on TV
North Macedonia Prva Liga
Borec Veles
08:00
Vardar Skopje
Algeria - Legue 1
NC Magra
09:00
Es Setif
Us Biskra
09:00
Cr Belouizdad
Hussein Dey
10:00
Usm Bel Abbes
Js Kabylie
10:00
ASO Chlef
Paradou Ac
10:00
Js Saoura
Mc Oran
11:00
AS Ain M'lila
USM Alger
11:45
MC Alger
Bordj Bou Arreridj
12:45
Cs Constantine
Algeria - Ligue 2
ASM Oran
09:00
WA Tlemcen
JSM Skikda
09:00
JSM Bejaia
Khroub
09:00
RC Arbaa
MC Saida
09:00
Amal Bou Saada
Tadjenant
09:00
Olympique Medea
USM Annaba
09:00
El Eulma
Usm El Harrach
09:00
Arzew
MO Bejaia
Post
RC Relizane
Telekom 1st CFL
Buducnost Podgorica
08:00
KOM
Grbalj
08:00
FC Podgorica
Petrovac
08:00
Zeta
OFK Titograd Podgorica
08:00
Rudar Pljevlja
Sutjeska
08:00
Iskra Danilovgrad
Indian I-Legue
Churchill Brothers
06:30
Mohun Bagan
Singapore Community Shield
Tampines
05:00
Hougang United
League Cup
Stjarnan
07:00
Vestmannaeyar IBV
Valur
07:00
Fjolnir
Fram Reykjavik
10:15
Akureyri
Throttur Reykjavik
12:15
HK Kopavogs
First Professional League
Botev Vratsa
05:00
Arda
Cherno More Varna
07:15
Levski Sofia
CSKA-Sofia
09:30
Botev Plovdiv
Second Professional League
Lokomotiv G. Oryahovitsa
07:00
Kariana Erden
Lokomotiv Sofia
07:00
Botev Galabovo