Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 01.07.2022

САЩ Мейджър сокър лийг
Шарлът
0:1
ФК Остин
Ню Йорк РБ
2:1
Атланта Юнайтед
по ТВ
Копа Либертадорес - 1/8 финали
Форталеса
1:1
Естудиантес
по ТВ
Евро U19 - Финал
Израел U19
1:3
СП
Англия U19
по ТВ
Копа Судамерикана - 1/8 финали
Индепендиенте дел Вале
2:1
Ланус
по ТВ
Католика Чили
2:4
Сао Пауло
по ТВ
Олимпия Асунсион
2:0
Атлетико ГО
Приятелски
Берое
2:2
Литекс
Чарлтън
0:1
Килмарнък
Хибърниън
4:2
Бъртън
Рандерс
3:2
Виборг
Санкт Паули
0:0
Силкеборг
Бърнли
1:0
Рочдейл
Ивердон
2:0
Грасхопърс
Арминия Билефелд
3:1
Олимпиакос
Амиен
1:4
Остенде
Сейнт Джонстън
0:0
Абърдийн
Истанбул ББ
3:0
Металист Харков
Рийд
1:1
Мюнхен 1860
Йънг Бойс
2:2
Стад Лозана Уши
Легия Варшава
2:3
Мотор Люблин
Университатя Клуж
0:1
Осиек
Хамбургер
4:3
Арис Солун
Аугсбург
5:0
Ейщад
Славия
3:0
Спортист (Своге)
по ТВ
Динамо Загреб
3:3
Спартак Търнава
Гент
3:0
Хайдук Сплит
Нижни Новгород
2:4
СД
ФК Сочи
Mепен
2:2
Камбур
Рот Вайс Есен
2:4
Гладбах
Хитчин
0:3
Лутън
Харингей Бороуг
1:2
Лейтън
Тивертън
2:1
Екзитър Сити
Брадфорд Парк Авеню
0:2
Брадфорд
Франция (Ж)
отл
Виетнам (Ж)
Швеция Алсвенскан
Сундсвал
2:1
Малмьо
Беларус Висша Лига
Славия Мозир
отл
Шахтьор Солигорск
Купа на Бразилия - 1/8 финали
Америка Минейро
3:0
Ботафого
Казахстан Висша Лига
ФК Туран
2:2
Тобол
ЕЙРЕ Висша лига
Сейнт Патрикс
3:0
Дроида
Дъндолк
3:0
ЮК Дъблин
Бохемианс
2:3
Дери Сити
Фин Харпс
0:1
Шамрок
Исландия Първа лига
КР Рейкявик
0:3
Викингур
Финландия 2-ра лига (Ykkonen)
Коо Ти Пи
4:1
Микелин Палойлият
Гнистан
1:2
КПВ Кокола
ЯПС
0:1
ТПС Турку
Исландия Втора лига
Гриндавик
2:2
Селфос
Филкир
2:2
Афтурелдинг
Корденгир
1:0
Грота
Вестри
2:4
КВ Рейкявик
Ейре Първа лига
Брей Уондърърс
1:3
Корк Сити
Уексфорд
3:1
Атлон Таун
Коб Рамблърс
0:2
Трийти Юнайтед
Гелуей Юнайтед
1:0
Уотърфорд
Латвия Virsliga
Лиепая
0:0
Рига
Естония Мастерлига
ФСИ Левадия Талин
3:1
Талина Калев
Литва А Лига
Жалгирис Вилнюс
2:1
Хегелман Литауен
Чили Примера дивизион
Нубленсе
1:2
Аудакс Италиано
Перу - Примера Дивизион Апертура
Аякучо
1:2
Академия Кантолао
Примера Дивисион Секонд Стейдж Група А
Ерманос Колманарес
0:0
Португеза
Боливия Примера Дивизион
Реал Санта Крус
3:0
Университарио де Сукре
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусура
Акасусо
3:1
Архентино де Килмес
УСЛ - Лига 1
Нортхерн Колорадо Хаилсторм
2:1
Чатануга Ред Улвес
Китай - Лига 1
Дзянси Лианшенг
3:1
Пекин Юниверсити
Шучуан Жиунио
3:0
Шенянг Урбан
Куншан
3:1
Нанкин Сити
Хъйлундзян Лава Спринг
3:1
Синдзян Тяншан
Фарьорски острови Висша лига
Викингур Гота
2:1
Б36 Торшавн
Южна Корея К-Лига 3
Теджън Корейл
2:0
Янджу Ситизен ФК
Приятелски - жени
Италия (Ж)
18:00
Испания (Ж)
Франция (Ж)
22:10
Виетнам (Ж)
Купа на Египет - 1/8 финали
Ал Мокавлун
2:0
ФК Ел Гуна
Грузия Еровнули лига 2
Мерани Тбилиси
0:2
Шукура
Гареджи Сагареджо
2:0
Спаери
Висша лига на Канада
Халифакс Уондърърс
0:2
Атлетико Отава
Пасифик ФК
3:3
Кавалри ФК
Йордания Висша Лига
Шабаб Ал Ордон
1:2
Сахаб
Рамта
4:1
ФК Маан
Узбекистан Суперлига
АГМК
1:2
Навбахор Наманган
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.