Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 01.07.2022

UEFA Euro U19 - Finali
İsrail U19
1:3
EZ
İngiltere U19
TV'de
ABD Majör Lig
Charlotte FC
0:1
Austin FC
New York Red Bulls
2:1
Atlanta United
TV'de
Libertadores Kupas - Son 16 turu
Fortaleza
1:1
Estudiantes
TV'de
Brezilya Kupası - Son 16 turu
Amrica Mineiro
3:0
Botafogo
1st Division
Bray Wanderers
1:3
Cork City
Wexford
3:1
Athlone Town
Cobh Ramblers
0:2
Treaty United
Galway United
1:0
Waterford F.C.
Ykkönen
KooTeePee
4:1
Mikkelin Palloilijat
Gnistan
1:2
KPV Kokkola
JäPS
0:1
TPS
Dostluk Maçları (W)
İtalya (W)
18:00
İspanya (W)
Fransa (W)
22:10
Vietnam (W)
Premier Lig
Nublense
1:2
Audax Italiano
Úrvalsdeild
KR Reykiavik
0:3
Vikingur Reykjavik
Allsvenskan
Sundsvall
2:1
Malmo
Virsliga
Liepaja
0:0
Riga
Çin 1. Ligi
Jiangxi Liansheng
3:1
Beijing Technology
Sichuan Jiuniu
3:0
Shenyang Urban
Kunshan F.C.
3:1
Nanjing City
Heilongjiang Lava Spring
3:1
Xinjiang Tianshan
1. Deild
Grindavik
2:2
Selfoss
Fylkir
2:2
Afturelding
Kórdrengir
1:0
Grotta
Vestri
2:4
KV Reykjavík
Meistriliiga
FCI Levadia Tallinn
3:1
Tallinna Kalev
Faroe Islands Premier League
Vikingur Gota
2:1
B36 Torshavn
Copa Sudamericana - Son 16 turu
Independiente del Valle
2:1
Lanus
Universidad Catolica
2:4
Sao Paulo
TV'de
Olimpia
2:0
Atletico GO
Dostluk Maçları
Beroe
2:2
Litex
Charlton Athletic
0:1
Kilmarnock
Hibernian
4:2
Burton Albion
Randers
3:2
Viborg
FC St. Pauli
0:0
Silkeborg
Burnley
1:0
Rochdale
Yverdon
2:0
Grasshopper
Arminia Bielefeld
3:1
Olympiakos Piraeus
Amiens
1:4
Oostende
St Johnstone
0:0
Aberdeen
Medipol Basaksehir FK
3:0
Metalist Kharkiv
Ried
1:1
TSV 1860 Munich
Young Boys
2:2
FC Stade Lausanne-Ouchy
Legia Warszawa
2:3
Motor Lublin
Universitatea Cluj
0:1
NK Osijek
Hamburger SV
4:3
Aris Thessaloniki
Augsburg
5:0
VfB Eichstätt
Slavia Sofia
3:0
Sportist Svoge
Dinamo Zagreb
3:3
Spartak Trnava
Gent
3:0
Hajduk Split
Rot Weiss Essen
2:4
Borussia M'gladbach
Nizhny Novgorod
2:4
Pen
PFC Sochi
SV Meppen
2:2
Cambuur
Hitchin
0:3
Luton Town
Haringey Borough
1:2
Leyton Orient
Tiverton
2:1
Exeter
Bradford Park Avenue
0:2
Bradford
Fransa (W)
Gönder
Vietnam (W)
Premier Lig
St Patricks Athletic
3:0
Drogheda United
Dundalk
3:0
UCD
Bohemians
2:3
Derry City
Finn Harps
0:1
Shamrock Rovers
USL LEAGUE ONE
Northern Colorado Hailstorm
2:1
Chattanooga Red Wolves Sc
Liga 1 Movistar - Cılış
Ayacucho Fc
1:2
Academia Cantolao
Primera Division Second Stage Group A
CD Hermanos Colmenares
0:0
Portuguesa
Premier Lig
FC Turan
2:2
Tobol Kostanay
A Lyga
Zalgiris Vilnius
2:1
Hegelmann Litauen
K League 3
Daejeon Korail
2:0
Yangju Citizen FC
Uzbekistan Super League
FC AGMK
1:2
Navbahor Namangan
Argentina - Division 3 Clausura
Acassuso
3:1
Argentino de Quilmes
Mısır Kupasi - Son 16 turu
Al Mokawloon
2:0
El Gouna FC
Bolivia Primera División
Real Santa Cruz
3:0
Universitario de Sucre
Canadian Premier League
Hfx Wanderers
0:2
Atletico Ottawa
Pacific Fc
3:3
Cavalry Fc
Georgia Erovnuli Liga 2
FC Merani Tbilisi
0:2
FC Shukura
Gareji Sagarejo
2:0
Spaeri
Ürdün Pro League
Shabab Al Ordon
1:2
Sahab Sc
Ramtha Sc
4:1
Fc Maan
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..