Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore

Програма и резултати на живо | Мачовете на 02.07.2022

Суперкупа на България
Лудогорец
отл
Левски
по ТВ
Приятелски
Ница
11:00
Лозана
Цюрих
12:00
ЙФ Ювентус
Винтертур
13:00
Шафхаузен
Съндърланд
отл
Блайт Спартанс
Съндърланд
13:00
Гейтсхед
Флийтууд Таун
13:00
Транмиър
Одензе
14:00
Хорсенс
Люнгби
14:00
Никобинг
Падерборн
14:00
Аякс
Леамингтон
15:00
Ковънтри
Волфсбург
15:00
Оснабрюк
Майнц 05
15:00
Ворматия Вормс
Уотфорд
15:00
Кембридж Юнайтед
Дейнце
15:00
Юнион Синт Гилис
Бедфорд
15:00
АФК Уимбълдън
Кристъл Палас
15:00
Акрингтън
Рединг
15:00
Колчестър
Фейенорд
15:00
Копенхаген
Брьондби
15:30
Орхус
Линфийлд
15:30
Сейнт Мирън
Газиантеп ФК
16:00
Оренбург
Щурм Грац
16:00
Лиеферинг
Волфсбург
16:00
Хановер 96
Фрайбург
16:00
Елверсберг
Питърхед
16:00
Дънди
Монтроуз
16:00
Арброут
ПСВ Айндховен
16:00
Серкъл Брюж
Брюж
16:30
Беершот
Волфсбергер
16:30
Холщайн Кил
Ред Бул Залцбург
16:30
Олимпиакос
ПАОК
16:30
Грьонинген
Цюрих
17:00
Алтах
Ливингстън
17:00
Грийнок Мортън
Келти Хартс
17:00
Рейт Роувърс
Брора Рейнджърс
17:00
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
Хамилтън
17:00
Куин оф Саут
Гаинсбороуг
17:00
Линкълн
Алфретон Таун
17:00
Шефилд Уензди
ФК Хавант анд Уотърлувил
17:00
Портсмут
Ийстборн Бъро
17:00
Кроули
Фолкстон Инвикта
17:00
Джилингам
Нънийтън Таун
17:00
Стокпорт
Нантуич Таун
17:00
Крю Александра
Спартак Москва
17:00
Енисей Красноярск
Стандарт Лиеж
17:00
РЛД Моленбеек
Саутпорт
17:00
Блякпул
Бамбър Бридж
17:00
Престън НЕ
Люцерн
17:00
Вадуц
Аустрия Лустенау
17:00
Санкт Гален
Ланс
17:00
ФК Париж
Херта Берлин
17:00
Бабелсберг 03
АЗ Алкмаар
17:00
ФК Цволе
Фьорст Виена ФК 1894
17:00
Аустрия Виена
Хартберг
17:30
Санкт Пьолтен
Магдебург
17:30
Унион Берлин
Рапид Виена
17:30
АЕК Ларнака
Рапид Букурещ
18:00
ЛАСК Линц
Оксер
18:00
Гренобъл Фут 38
Щурм Грац
18:30
Блау Вайс Линц
Хофенхайм
18:30
Астория Валдорф
Тулуза
19:00
Ним
ЦСКА 1948
19:00
Апоел
по ТВ
Утрехт
19:00
Куйнс Парк
Фенербахче
19:30
Партизан
Сервет
19:45
Ксамакс
Сион
20:00
Динамо Киев
Го Ахед Игълс
20:00
НК Загреб
Оксфорд Сити
20:30
Оксфорд Юнайтед
Аржентина Лига Профешънал
Сентрал Кордоба
01:00
Архентинос Хуниорс
Бока Хуниорс
03:30
Банфийлд
Тигре
21:30
Талерес де Кордоба
Бразилия Серия А
Флуминензе
22:30
Коринтианс
Жувентуде
22:30
Атлетико Минейро
Норвегия Eliteserien
Йерв
17:00
Хаугесунд
Одс БК
19:00
Будьо/Глимт
Купа на Швеция
Торнс
14:00
БК Олимпик
Брааланда
14:00
Ванерсборгс ИФ
Скилйебо
15:00
Йоребро Сирианска
Гуте
15:00
Ханинге
Ангеред БК
15:00
Юнгшиле
Шимришамн
15:00
Остерлен ФФ
Енкьопингс
15:00
Упсала
Вастра Фролунда
15:00
Торсланда
Худинг
17:00
Хамарби Таланг ФФ
Остеракер
17:00
Солентуна
Хеслехолмс
17:00
Ескилсмине
Труса-Вагнхерад
17:00
Никопингс Бис
Карлбергс
17:00
Васалундс
Арланда
18:00
Тебю
Япония Джей лига
Токио
12:00
Ависпа Фукуока
Кашива Рейсол
12:30
Кашима Антлърс
Санфрече Хирошима
12:30
Джубило Ивата
Киото Санга
12:30
Консадоле Сапоро
Шонан Белмар
13:00
Нагоя Грампус
Серезо Осака
13:00
Кавасаки Фронтале
Гамба Осака
13:00
Урава Ред Дайъмъндс
Шимицу
13:00
Йокохама Маринос
Саган Тосу
13:30
Висел Кобе
Южна Корея К-Лига 1
Жежу Юнайтед
12:00
Сеул
Сангжу Сангму
13:00
Чонбък
Поханг Стийлърс
13:00
Улсан Хюндай
Съннам
14:00
Кануън
Швеция Алсвенскан
АИК
16:00
Мялби
Хелзинборг
18:30
Калмар
Беларус Висша Лига
Рух Брест
отл
ФК Минск
Белшина Бобруйск
17:00
Арсенал Дзержинск
Динамо Минск
19:00
Ислоч
Швеция Суперетан
Йостерсундс
16:00
Утсиктен
Далкурд
16:00
Ландскруна Болс
Йостерс
18:00
Шьовде АИК
Казахстан Висша Лига
ФК Шахтьор Караганда
15:00
Актобе
Атърау
17:00
Тараз
Беларус Първа лига
Лида
15:00
Слоним-2017
Орша
17:00
Островец
Нафтан
19:00
Волна Пинск
Финландия Вайкаус лига
Хонка
15:00
ИФК Мариехамн
АС Оулу
17:00
ВПС Вааса
ХИК Хелзинки
17:00
КуПС Куопио
Лахти
18:00
Интер Турку
ЕЙРЕ Висша лига
Слиго Роувърс
21:45
Шелбърн
Исландия Първа лига
ИБ Вестманяйер
19:00
Брейдаблик
Грузия Еровнули лига
Самгурали Цхалтубо
17:00
Локомотив Тбилиси
Сиони Болниси
17:00
Телави
Финландия 2-ра лига (Ykkonen)
Пепо
17:00
Екенес
СЖК Акатемия
17:00
Яро
ПИФ
17:00
ПК-35 Вантаа
Латвия Virsliga
Супер Нова
18:00
ФК Ауда
Естония Мастерлига
Транс Нарва
17:00
Пайде
Талин Легион
19:30
Флора Талин
Пярну Вапрус
20:00
Таммека Тарту
Литва А Лига
Йонава
16:00
Судува
Банга Гаргждай
18:00
Паневежис
Ритериай
20:00
Кауно Жалгирис
Чили Примера дивизион
Евертън Чили
01:00
Коло Коло
Палестино
22:00
Унион Еспаньола
Юнайтед Сокър Лийг
Ню Йорк РБ II
02:00
Питсбърг Ривърхаундс
Колорадо Спрингс
04:00
Сакраменто Републик
Лос Анджелес Галакси II
05:30
Оукланд
Парагвай Примера
Гуайрена
00:00
Клуб Насионал
Сол де Америка
02:15
Спортиво Амелиано
Аржентина - Примера Насионал
Атлетико Белграно
01:10
Алмагро
Депортиво Риестра
20:10
Нуева Чикаго
Алмиранте Браун
21:00
Естудиантес Рио Куарто
Бразилия Серия Б
Чапекоензе
01:00
Сампайо Кореа
Крузейро
03:30
Вила Нова
Бруске
03:30
Операрио ПР
Лондрина
17:00
Центро Спортиво Алагоано
Итуано
22:00
Крисиума
Перу - Примера Дивизион Апертура
Депортиво Муниципал
21:00
Сесар Вайехо
Сиенсиано
23:15
Универсидад Сан Мартин
Примера Дивисион Секонд Стейдж Група А
Депортиво Лара
00:00
Универсидад Сентрал де Венецуела
Естудиантес де Мерида
02:15
Моногас
Перу - Секунда Дивизион
3 Февруари
00:00
Депортиво Сантани
Фернандо де ла Мора
17:00
Спортиво Итеньо
Уругвай - Торнео Интермедио
Насионал Монтевидео
отл
Плаза Колония
Албион ФК
отл
Монтевидео Сити
Ливърпул Монтевидео
отл
Ренистас
Боливия Примера Дивизион
Индипендиенте Петролеро
02:30
Университарио де Винто
Хорхе Вилстерман
22:00
Атлетико Палмафлор
Примера Б
Депортес Икике
03:30
Сантяго Уондърърс
Депортес Реколета
03:30
Унион Сан Фелипе
Рейнджърс де Талка
19:30
Фернандез Виал
Темуко
19:30
Депортес Санта Круз
Купа на Еквадор - 1/16 финали
Имбабура
03:00
Гуаякил Сити
Чакаритас ФК
20:00
Кумбая
Аржентина - Дивизия 3 - Клаусура
Док Суд
18:05
Сан Мигел
Колегиалес
19:00
Хосе де Ургуиза
Дефенсорес Унидос
21:30
Лос Андес
Талерес Рамидиос
21:30
Комуникасионес
Депортиво Мерло
21:30
Кануелас
УСЛ - Лига 1
Унион Омаха
03:00
Шарлот Индепендънс
Мексико - Лига МХ
Некакса
03:00
Толука
Масатлан
05:05
Пуебла
Аржентина - Дивизия 3 Федерал А Зона А
Уракан Лас Ерас
21:30
Циудад де Боливар
Сол де Майо
21:30
Индепендиенте де Чивилкой
Аржентина - Дивизия 3 Федерал
Кручеро дел Норте
21:30
Бока Унидос
Сингапур С-лига
Балестиер Калса
12:30
Гейланг Юнайтед
Фарьорски острови Висша лига
Б68 Тофтир
17:00
Хавнар Болтфелаг Торшавн
07 Вестур
18:00
ЕБ/Стреймур
Южна Корея К-Лига 2
Ансан Грийнърс
12:00
Анянг
Бушеон 1995
12:00
Даейон Ситдзен
Гимпо Ситизен
14:00
Куанджу
Южна Корея К-Лига 3
Кьонджу Кхнп
11:00
Сихеунг Ситизен
Чеонан Сити
13:00
Чхонджу ФК
Паджу Ситизен ФК
13:00
Чангуон Сити
Кимхае Сити
13:00
Мокпо Сити
Виетнам В Лига 1
Бин Дин
14:00
Хоанг Ан Гиа Лай
Хай Фонг
14:00
Сайгон
Хо Ши Мин Сити
15:15
Тхан Хоа
Приятелски - жени
Нидерландия (Ж)
20:00
Финландия (Ж)
Япония Джей Лига 2
Блаублиц Акита
08:00
Ренофа Ямагучи
Мито Холихок
12:00
ФК Йокохама
Грула Мориока
12:00
Омия Ардия
Вентфорет Кофу
12:00
В-Варен Нагасаки
Мачида Зелвия
12:00
Вегалта Сендай
Цвайген Каназава
13:00
Токушима Вортис
Фагиано Окаяма
13:00
Роасо Кумамото
Монтедио Ямагата
13:00
Точиги
Ойта Тринита
13:00
Джеф Юнайтед
Теспакусатсу Гунма
13:30
Албирекс Нийгата
Втора Дивизия - Група 1
Флекерой
15:00
Арендал
Купа на Египет - Полуфинали
Ал Ахли
22:00
Петроджет
Висша лига на Канада
Едмънтън
01:00
Йорк Юнайтед
Япония Джей Лига 3
Асул Кларо Нумадзу
09:00
Гайнаре Тотори
Иваки
10:30
Миядзаки
Фуджиеда МИФК
11:00
Ехиме
Фукушима Юнайтед
11:00
Каталер Тояма
Гираванц Китакюшу
12:00
Кагошима Юнайтед
Сагамихара
12:00
Нагано Парсейро
Ванрауре Хачинохе
13:00
Мацумото Ямага
Серия C
Флореста
21:00
Алтос
Манауш
23:00
Феровиарио
Исландия Трета лига
Викингур Олафсвик
16:00
Фярдабигд Лейкнир
Хьотур Хугин
17:00
Жардвик
Магни
19:00
Хаукар
Рейнир С.
19:00
Фялабигдар
Мароко Ботола
ФАР Рабат
20:00
Олимпик Курибга
МАС Фес
20:00
Раджа Казабланка
Малайзия Суперлига
Малака Юнайтед
16:00
Жохор Дарул Такзим
Йордания Висша Лига
Ал Салт
18:00
Ал Хюсеин
Ал Акаба
21:30
Ал Файсали
Нигерия Висша Лига
Даккада ФК
18:00
Катсина Юнайтед
Национална независима футболна асоциация
Вале Юнайтед ФК
отл
Бай Ситиес ФК
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.