Мобилно приложение:
download from googleplay
download from appstore
Бонуси:
бонус до: 550 лв.
бонус до: 100 лв.
бонус до: 200 лв.

Програма и резултати на живо | Мачовете на 25.11.2023

Първа лига
Ботев (Враца)
2:0
Локомотив (Пловдив)
по ТВ
Ботев (Пловдив)
3:1
Пирин
по ТВ
Втора лига
Черноморец (Балчик)
1:3
Добруджа
Спартак (Плевен)
2:0
Марица
Спортист (Своге)
1:1
Беласица
Монтана
0:1
Струмска слава (Радомир)
Висша лига
Манчестър Сити
1:1
Ливърпул
по ТВ
Нюкасъл
4:1
Челси
по ТВ
Нотингам Форест
2:3
Брайтън
Шефилд Юнайтед
1:3
Борнемут
Бърнли
1:2
Уест Хям
Лутън
2:1
Кристъл Палас
Брентфорд
0:1
Арсенал
по ТВ
Серия А
Салернитана
2:1
Лацио
по ТВ
Аталанта
1:2
Наполи
по ТВ
Милан
1:0
Фиорентина
по ТВ
Ла лига
Райо Валекано
1:1
Барселона
по ТВ
Валенсия
0:0
Селта
по ТВ
Хетафе
2:1
Алмерия
по ТВ
Атлетико Мадрид
1:0
Майорка
по ТВ
Лига на конференциите
Макаби Тел Авив
3:2
Зоря Луганск
Бундеслига
Волфсбург
2:1
РБ Лайпциг
Борусия Дортмунд
4:2
Гладбах
Унион Берлин
1:1
Аугсбург
Фрайбург
1:1
Дармщат
Вердер
0:3
Байер Леверкузен
по ТВ
Айнтрахт Франкфурт
1:2
Щутгарт
по ТВ
Лига 1
Клермон
0:3
Ланс
Страсбург
1:1
Марсилия
по ТВ
Ередивизи
Екселсиор
2:4
Фейенорд
Хееренвеен
3:0
Фортуна Ситард
Твенте
0:3
ПСВ Айндховен
Аякс
5:0
Витес
по ТВ
ФК Цволе
1:2
Валвийк
Белгия Про Лига
Серкъл Брюж
2:0
Юпен
Шарльороа
3:2
Вестерло
Стандарт Лиеж
1:0
Генк
Купа на Португалия
Канелас
1:3
Маритимо
Серпа
0:1
Жил Висенте
Насионал Мадейра
6:5
СД
Каса Пиа
Портимонензе
1:4
Брага
Пенафиел
3:2
СП
Витория Сетубал
Витория Гимараеш
4:1
Вилаверденсе
Бенфика
2:0
Фамаликао
Чемпиъншип
Норич
1:0
КПР
Милуол
0:3
Ковънтри
Лестър
2:0
Уотфорд
Хъдърсфийлд
1:1
Саутхямптън
Бристол Сити
3:2
Мидълзбро
Бирмингам
2:1
Шефилд Уензди
Плимут
2:0
Съндърланд
Престън Норт Енд
1:2
Кардиф
Суонзи
2:2
Хъл Сити
Стоук Сити
0:3
Блекбърн
Уест Бромич
2:0
Ипсуич
по ТВ
Англия Първа лига
Нортхямптън
2:1
Кеймбридж
Линкълн
2:2
Барнзли
Питърбъро
4:0
Бъртън
Шросбъри
2:1
Порт Вейл
Портсмут
0:4
Блекпул
Флийтууд Таун
0:3
Стивънидж
Уикъмб
1:2
Рединг
Челтнъм
2:0
Оксфорд Юнайтед
Болтън
7:0
Екзитър Сити
Дарби Каунти
2:1
Бристъл Роувърс
Карлайл
1:1
Чарлтън
Лейтън
1:1
Уигън
Англия Втора лига
Рексъм
6:0
Моркамб
Уолсол
0:0
Форест Грийн Роувърс
АФК Уимбълдън
4:2
Нотс Каунти
Нюпорт
2:1
Стокпорт
Колчестър
1:4
Бароу
Брадфорд
1:0
Акрингтън
Суиндън
2:1
Мансфийлд
Кроули
2:1
Харогейт Таун
Гримзби
1:1
Сътън Юнайтед
Крю Александра
3:2
Донкастър
Транмиър
3:1
Джилингам
Салфорд Сити
2:4
Милтън Кийнс Донс
Серия Б
Парма
1:1
Модена
Кремонезе
1:0
Леко
Комо
2:1
Фералписало
Бари
0:3
Венеция
Реджиана
1:1
Асколи
Читадела
2:1
Зюдтирол
Пиза
1:1
Бреша
Франция Лига 2
Сент Етиен
1:2
Пау
Троа
0:1
Гингам
Дюнкерк
0:2
Лавал
Бастия
0:0
Оксер
Кевии Руан
0:0
Валенсиен
Анси
2:0
Аячо
Гренобъл Фут 38
2:1
Родез
ФК Париж
1:2
Бордо
Амиен
1:1
Конкарно
Шотландия Висша Лига
Рос Каунти
0:0
Килмарнък
Хартс
1:0
Сейнт Джонстън
Сейнт Мирън
1:0
Ливингстън
Селтик
1:1
Мъдъруел
Дънди
1:2
Хибърниън
Испания Сегунда Дивисион
Расинг Сантандер
2:0
Виляреал Б
Бургос
0:0
Андора
Албасете
0:0
Сарагоса
Ейбар
3:1
Леванте
Бразилия Серия А
Коринтианс
1:5
Байя
Световно първенство U17 - 1/4 финали
Франция U17
1:0
Узбекистан U17
по ТВ
Мали U17
1:0
Мароко U17
по ТВ
Втора Бундеслига
Ханза Рощок
2:3
Санкт Паули
по ТВ
Елверсберг
4:1
Падерборн
Оснабрюк
0:2
Магдебург
Фортуна Дюселдорф
5:3
Шалке 04
по ТВ
Турция Супер Лига
Истанбулспор АС
2:1
Хатайспор
Газиантеп ФК
0:1
Анкарагюджю
Коняспор
2:0
Касъмпаша
Галатасарай
4:0
Аланяспор
Австрия Бундеслига
Ред Бул Залцбург
3:2
Хартберг
ЛАСК Линц
1:0
ВШГ Сваровски
Щурм Грац
2:0
Аустрия Лустенау
Украйна Премиер лига
Минай
0:1
Кривбас
Верес
4:3
Металист 1925 Харков
Колос Коваливка
отл
Зоря Луганск
Ворскла
0:0
ЛНЗ
Дания Суперлига
Виборг
2:1
Копенхаген
Гърция Суперлига
Олимпиакос
3:1
Панетоликос
ПАОК
5:0
Пансерайкос
Копа Де Ла Лига Профешънал
Велез Сарсфийлд
3:1
Колон Санта Фе
Унион Санта Фе
1:0
Тигре
Банфийлд
2:0
Химнасия Ла Плата
Платенсе
1:0
Сармиенто
Швейцарска Супер Лига
Люцерн
3:1
Винтертур
Цюрих
3:1
Йънг Бойс
Ивердон
0:5
Лугано
Премиер Лига
Криля Советов
3:3
Локомотив Москва
Зенит
3:0
ФК Сочи
ЦСКА Москва
2:3
Динамо Москва
Балтика-БФУ Калининград
0:2
Спартак Москва
Саудитска Арабия Про Лига
Ал Хазм
0:9
Ал Хилал Рияд
Дамак
4:2
Абха
Ал Вехда
3:1
Ал Халеедж
Ал Ахли Джеда
0:0
Ал Шабаб Рияд
Ал Фатех
0:1
Ал Фейха
Екстракласа
Раков Честочова
1:1
Краковия
Погон Шчечин
2:3
Стал Мелец
Легия Варшава
2:2
Варта Познан
Шампионска лига на Африка
Симба
1:1
АСЕК Мимозас
Есперанс
2:0
Етоал ду Сахел
Петро Атлетико
1:0
Ал Хилал Омдурман
Видад Казабланка
0:1
Джуаненг Галакси
Ал Ахли
3:0
Медеама
Австралия А лига
Уелингтън Фоеникс
1:0
Мелбърн Сити
Сентръл Коуст
3:1
Нюкасъл Джетс
Сидни
0:1
Уестърн Сидни Уондърърс
Купа на Китай - Финал
Шанхай Шънхуа
1:0
Шандонг Лунeнг
Южна Корея К-Лига 1
Жежу Юнайтед
0:2
Даейон Ситдзен
Чонбък
2:0
Куанджу
Сеул
0:1
Сувон Самсунг Блюуингз
Кануън
2:0
Сувон
Поханг Стийлърс
1:0
ФК Таегу
Чехия Лига 1
Слован Либерец
2:1
Млада Болеслав
Карвина
0:2
Сигма Оломуц
Теплице
1:1
Бохемианс Прага
Храдец Кралове
1:1
Виктория Пилзен
Славия Прага
2:1
Динамо Чешке Будейовице
Румъния Лига 1
Волунтари
4:2
Фарул Констанца
Клуж
0:0
УТА Арад
Кипър Първа дивизия
Пафос
3:0
Отелос Атиену
Арис Лимасол
1:0
Апоел Никозия
Хърватска 1 HNL
НК Вараздин
0:2
Риека
Динамо Загреб
2:1
Осиек
Япония Джей лига
Урава Ред Дайъмъндс
2:3
Ависпа Фукуока
Кашива Рейсол
2:2
Саган Тосу
ФК Йокохама
0:1
Шонан Белмар
Токио
1:3
Консадоле Сапоро
Висел Кобе
2:1
Нагоя Грампус
Санфрече Хирошима
3:0
Гамба Осака
Серезо Осака
0:1
Киото Санга
Сърбия Супер лига
Радник Сурдулица
1:1
Младост Лучани
Войводина (Нови Сад)
1:2
Цървена Звезда
Партизан
0:4
Бачка Топола
Израел Премиер Лига
Макаби Хайфа
2:1
Апоел Петах Тиква
Беларус Висша Лига
Ислоч
3:2
Енергетик-БГУ
Слуцк
3:2
Шахтьор Солигорск
Торпедо Белаз Жодино
1:0
ФК Минск
Славия Мозир
0:0
Гомел
Словакия Цоргон лига
Скалица
0:3
Дукла Банска Бистрица
Жилина
1:0
Кошице
Дунайска Стреда
3:0
Вион Злате Моравце
Земплин Михаловце
0:2
Слован Братислава
Словения Първа Лига
Рогашка
1:2
Домжале
Радомлье
0:2
Олимпия Любляна
ОТП Банк лига
Кишварда
3:1
МТК Будапеща
Залаегерсег
1:2
Дебрецен ВШК
Мезьоковежд-Жори
4:0
Уйпещ
Английска национална конференция
АФК Файлд
3:3
Доркинг
Честърфийлд
3:2
Ийстлий
Дагенам и Редбридж
1:2
Рочдейл
Гейтсхед
1:1
Саутенд
Алдършот
1:0
Халифакс
Олтринкам
6:1
Солихъл Муурс
Боръм Ууд
4:2
Уокинг
Мейдънхед Юнайтед
1:1
Йорк Сити
Хартлипул
1:4
Бромли
Уеалдстон
3:2
Барнет
Оксфорд Сити
2:2
Кидерминстер
Олдъм
1:4
Ебсфлийт Юнайтед
Норвегия Плейофи - 1/8 финали
Старт
0:3
Брине
Северна Ирландия Премиершип
Колерейн
1:1
Карик Рейнджърс
Клифтонвил
3:0
Крусейдърс
Линфийлд
4:0
Балимена Юнайтед
Логгъл
1:2
Дънганън Суифтс
Уелс Висша лига
Колуин Бей
2:1
Пенибонт
Висша Лига
Сабаил
0:0
ФК Капаз
ФК Габала
4:0
Туран Товуз
Молдова
Шериф
2:0
Зимбру
Петрокуб
3:0
Балти
Босна и Херцеговина Премиер Лига
Игман Кониц
0:1
ФК Борац Баня Лука
Северна Македония Първа Лига
Брегалница Щип
2:2
Шкендия Тетово
Русия Първа Дивизия
Сокол Саратов
1:3
ПФК Кубан
Ленинградец
1:0
Тюмен
Волгар
0:0
Шиник Ярославл
Арсенал Тула
2:0
КАМАЗ
Турция 1.Лига
Бандърмаспор
0:1
Шанлъурфаспор
ББ Бодрумспор
0:1
Аданаспор
Юмраниеспор
1:2
Болуспор
Гиресунспор
1:4
Коджаелиспор
Купа на Шотландия
Монтроуз
3:0
Единбург Сити
Инвърнес Калидоуниън Тисъл
2:0
Каудънбийт
Хамилтън
0:2
Келти Хартс
Странрар
0:1
Еърдриониънс
Спартанс Единбург
2:1
Арброут
Транент Джуниърс
0:1
Форфар Атлетик
Албион Роувърс
0:1
Бонириг Роуз
Фолкърк
3:0
Формартин Юнайтед
Дънбар Юнайтед
1:2
Алоа Атлетик
Стърлинг Албиън
0:2
Коув Рейнджърс
Куин оф Саут
4:3
СД
Дънди Юнайтед
Питърхед
1:2
СП
Еър Юнайтед
Партик Тисъл
3:0
Куинс Парк
Броксбърн Атлетик
4:5
СД
Бъки Тисъл
Брора Рейнджърс
1:0
Полок
Анан Атлетик
4:5
СП
Дъмбартън
Грийнок Мортън
4:0
Боунс Юнайтед
Германия Трета Лига
Инголщад
2:1
Рот Вайс Есен
Мюнхен 1860
0:1
Унтерхахинг
Халешер
0:2
Саарбрюкен
Зандхаузен
2:0
Дуисбург
Ерцгебирге Ауе
2:0
Борусия Дортмунд II
Улм 1846
2:1
Фрайбург II
Катар Старс Лийг
Ум Салал
1:2
Ал-Гарафа
Ал Араби Доха
2:1
Ал Уакра
Белгия Трета дивизия
Дес Спорт
20:30
Кноке
Гент U23
20:30
Лоувиере
Десел Спорт
20:30
Антверп U23
Виртон
21:00
Темсе
Серия С Група Б
Лукезе
1:2
Вис Пезаро
СПАЛ 2013
2:2
Мателика
Перуджа
1:1
Карарезе
Ювентус U23
1:0
Арецо
Пескара
0:1
Чезена
Понтедера
0:1
Виртус Ентела
Римини
1:0
Фермана
Регионална лига Бавария
Бухбах
отл
Айнтрахт Бамберг
Меминген
0:5
Вилзинг
Ансбах
отл
Тюркгюджю-Атаспор Мюнхен
Аубщад
отл
Вюрцбургер Кикерс
Илертисен
3:1
ФК Нюрнберг II
Виктория Ашафенбург
1:1
Вакер Бургхаузен
Регионална лига Север
Хановер 96 II
4:1
Блау-Вайс Лон
Айнтрахт Нордерщед
отл
Хамбургер II
Килиа Кил
2:2
Бремер СВ
Йедельо
0:1
Санкт Паули II
Регионална лига Североизток
Кемницер
2:1
Виктория Берлин
Рот-Вайс Ерфурт
0:2
Херта Берлин II
Енерги Котбус
0:1
Динамо Берлин
Регионална лига Югозапад
Хасен Касел
3:2
Стайнбах
Астория Валдорф
2:1
Барокщад Фулда-Лехнерц
Фрайберг
3:1
Хофенхайм II
ФК 08 Хомбург
2:0
Айнтрахт Франкфурт II
ФСВ Франкфурт
1:0
Балингер
Балинген
2:3
Майнц 05 II
Регионална лига Запад
Фортуна Кьолн
1:3
Родингхаузен
Дюрен
1:1
Вуперталер
Гютерсло
3:0
Вегберг-Беек
Рот-Вайс Оберхаузен
4:1
Падерборн 07 II
Бохолт
1:0
Борусия Мюнхенгладба 2
Ален
отл
Шалке 04 II
Серия С Група А
Про Верчели
2:0
Алесандрия Калчо
Триестина
4:1
Арциняно Валчиампо
Ренате
1:1
Виртус Верона
Леняго Салус
1:1
Про Патрия
Виченца Виртус
2:0
Про Сесто
Серия С Група С
Мессина
0:1
Юве Стабия
Турция 2.Лига - Бяла група
Есенлир Ерокспор
13:00
Анкара Демирспор
2.Лига - Червена група
Инегюлспор
13:00
Амедспор
Уругвай Примера дивисион
Серо
0:1
Ливърпул Монтевидео
Пенярол
0:0
Плаза Колония
Расинг Монтевидео
1:0
Серо Ларго
Данубио
0:0
Феникс
Чили Примера дивизион
Унион Ла Калера
4:0
Унион Еспаньола
О'Хигинс
0:0
Кобресал
Хуачипато
1:1
Католика Чили
Парагвай Примера
Спортиво Амелиано
1:2
Клуб Генерал Б Кабалеро
Аржентина - Дивизия 3 Примера Б Метрополитана Апертура - Финал
Сан Мигел
4:2
СД
Архентино де Килмес
Бразилия Серия Б
Авай
0:0
Итуано
Чапекоензе
3:1
Витория
Сеара
1:3
Жувентуде
Атлетико ГО
3:0
Гуарани
Новоризонтионо
2:0
Крисиума
Ботафого СП
0:1
Лондрина
АБС Натал
3:2
Вила Нова
Томбенсе
0:1
Мирасол
Понте Прета
3:0
КРБ
Спорт клуб Ресифе
4:1
Сампайо Кореа
Боливия Примера Дивизион
Реал Томаяпо
2:1
Индипендиенте Петролеро
Реал Санта Крус
0:0
Университарио де Винто
Гуабира
6:1
Насионал Потоси
Хондурас Лига Насионал Апертура
Маратон
3:0
Лобос УПНФМ
Оланчо
1:1
Реал Еспаня
Вида
1:1
СД Реал Сосиедад
Мотагуа
1:3
СД Виктория
Португалия Лига 2 Хонра
Порто Б
3:0
Академико Висеу
Бенфика Б
1:1
Оливейренсе
Алжир - Лига 1
УС Суф
3:4
МК Алжир
УСМ Хеншела
0:0
Бен Акнун
Кабулие
1:1
Бискра
Саоура
3:2
АСО Шлеф
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 1
Теруел
2:2
Сабадел
Понферадина
0:0
Таразона
Луго
0:1
Арентейро
Химнастик
3:0
Културал Леонеса
Испания - Примера Дивисион РФЕФ Група 2
Атлетико Санлукеньо
1:1
АД Сеута ФК
Алкояно
0:0
Реал Мадрид II
Кордоба
3:0
Антекуера
Индия Супер Лига
Ченайин
1:1
Ийст Бенгал
Керала Бластърс
1:0
Хайдерабад
Индия И-Лига
Шилонг Ладжонг ФК
2:1
ТРАУ
Купа на Сингапур
Хуганг Юнайтед
1:1
Лайън Сити Сейлорс
Балестиер Калса
7:2
Танджонг Пагар Юнайтед
Англия Нaционaлнa Лигa Север
Фарсли Селтик
0:0
Херефорд
Блайт Спартанс
2:3
Питърбро Спортс
Алфретон Таун
0:1
Бракли Таун
Банбъри Юнайтед
0:1
Кързън Аштън
Скарбъроу
5:0
Бишъп С Стортфорд
Глочестър
4:2
Спенумор Таун
Дарлингтън
1:1
Ръшал Олимпик
Саут Шийлдс
0:1
Честър
Бостън Юнайтед
2:2
Чорли
Бъкстон
0:1
Саутпорт
Тамуърт
3:1
Кингс Лин
Скънторп
1:0
Уарингтон Таун
Англия Нaционaлнa Лигa Юг
Хемел Хемпстед Таун
1:0
Ийстборн Бъро
Доувър Атлетик
0:1
ФК Уестън Супер Меър
Сейнт Олбанс
3:2
Мейдстоун Юнайтед
Слоуг Таун
3:0
Брейнтрий
Таунтон Таун
1:1
Уърдинг
Леймаунт
1:1
Авелей
Фарнбъроу
2:2
Бат Сити
Тонбридж Енджълс
4:1
ФК Хавант анд Уотърлувил
Уелинг Юнайтед
4:1
Йоувил
Дартфорд
3:0
Торки Юнайтед
Челмсфорд
1:2
Труро
Чипенхам
1:2
Хамптон и Ричмонд
Франция Национал 2 Група А
Юра Суд
19:00
Фрежу Ст Рафаел
Йер
19:00
Бургун Жалеу
Кан
19:00
Обан
Андрозиуекс
19:00
Чамалиерес
Евиан ТГ ФК
19:00
Тулуза Б
Олимпик Алес
19:00
Тулон
Франция Национал 2 Група Б
Сен-Приве-Сен-Мемен
19:00
Блоа ф.41
Бержерак Перигорд
19:00
Олимпик Сомюр
Анже Б
19:00
Анголеме
Ла Рош
19:00
Авоан
Бурж
отл
Трелисак
Роморантин
19:00
Либурн Ст-С
Париж 13 Атлетико
20:00
Ле Арбиер
Франция Национал 2 Група Ц
АФ Вироа
19:00
Динан-Леон
Беаувайс
19:00
Булон
Сейнт Мало
19:00
Гренвил
Бастия-Борго
19:00
Гингам Б
Лориен Б
19:30
Аубервилиерс
Расинг Коломб
21:00
Шатобриан
Франция Национал 2 Група Д
Хагуенау
17:00
Колмар
Бишайм
17:30
Фуриани Аглиани
Васкеал
18:00
Сейнт Куентин
Макон
19:00
Кретей
Фени-Онуа
отл
Бург Перона
Оксер Б
19:00
ФК Фьори 91
Бобигни
19:00
Расинг Безансон
Белгия Б
Брюж U23
3:3
Остенде
Зулте Варегем
2:5
Андерлехт U23
Франк Боран
0:1
Дейнце
Дания Първа Дивизия
Хилерод Фодболд
1:3
Колдинг ИФ
Австрия 2 Erste Liga
Дорнбирн
0:2
Рийд
Лафниц
1:6
Лиеферинг
Адмира Вакер Мьодлинг
1:3
Брегенз
Полша 1 Лига
Стал Жешов
3:0
Гурник Ленчна
Висла Краков
3:2
Катовице
Мотор Люблин
3:2
Ресовия Жешов
Гърция Супер Лига 2 Група Б
Калитеа
3:0
Тиликратис
Йоникос
2:0
Панатинайкос 2
Гърция Супер Лига 2 Група А
АЕП Ираклис 1908 ПАЕ
1:0
АЕК 2
Първа Дивизия Група Б
Диназ Вишхород
12:00
Металург Запорожие
ФСК Мариупол
12:00
Кремен Кременчуг
Чернигов
12:00
Полтава
Ингулец
12:00
Хирник-Спорт
Ливий Берех
12:00
Виктория Суми
Южна Африка
АмаЗулу
0:1
Стеленбош
Ричардс Бей
0:0
Орландо Пайретс
Кейптаун Спърс
1:2
Роял АМ
Румъния Лига II
Миеркуря Чук
1:0
Слатина
Миовени
0:2
Металoглобус Букурещ
Прогресул Спартак
1:6
Стяуа
Школар Решица
3:1
Александрия
Тунари
0:2
Чиндия Търговище
Беларус Първа лига
Витебск
13:00
Волна Пинск
Лида
13:00
Шахтьор-2 Петриков
Арсенал Дзержинск
13:00
Молодечно
Барановичи
13:00
Макслайн Рогачев
Локомотив Гомел
13:00
Островец
Днияпро Могильов
13:00
Осиповичи
Жодино Южне
13:00
Бумпром Гомел
Нива
13:00
Орша
Тайван Висша лига
Чонбури
1:3
БГ Патум Юнайтед
Сукотай
2:0
Прачуап
Купа на Виетнам - 1/16 финали
СХБ Да Нанг
12:00
Бонг Да Хуе
Конг Ан Нхан Дан
14:15
Хоанг Ан Гиа Лай
Кипър Втора дивизия
ФК Агия Напа
0:1
MEAP Пера Чориу Нису
Ени Дигенис Ипсонас
1:2
Ахиронас Онисилос
Еносис Неон Паралимни
1:1
Пея 2014
Акритас Хлорака
2:0
ΠΑΕΕΚ
Ермис Арадипоу
0:3
Омонoя 29М
Ксилотимбу 2006
0:0
Омония Арадипу
Втора лига Група 1 Субгрупа A
Дружба Майкоп
0:5
Машук-КМВ Пятигорск
Рубин Ялта
1:1
Астрахан
Кубан Холдинг
2:0
Легион Динамо Махачкала
Втора лига Група 1 Субгрупа Б
СКА Ростов
2:2
Динамо Махачкала 2
Биолог Новокубанск
4:1
Алания Владикавказ 2
СКЧФ Севастопол
0:0
Победа Хасавюрт
Динамо Ставропол
1:2
Спартак Налчик
Япония Джей Лига 2 - 1/2 финали
Шимицу
0:0
Монтедио Ямагата
Втора дивизия на Нидерландия
Счевенинген
2:2
Лисе
ГВВВ Веенендаал
2:1
Козакен Бойс
АДО 20
1:1
Ноордвийкерхоут
Куик Бойс
1:1
Спакенбург
Рийнсбургсе Бойс
2:1
ХХК Харденберг
АФК
2:2
Екселсиор Мааслиус
Конинклайке
2:4
АКВ Асен
Йонг Спарта Ротердам
0:2
Катвийк
Де Треферс
0:2
Йонг Алмере Сити
Хърватска 2 NHL
Солин
13:50
Цибалия
НК Дубрава
0:0
Кроация Змиявци
Ярун
0:0
Дугополие
БСК Бело Бърдо
0:0
Жрински Юревац
Северна Ирландия Чемпиъншип
Кнокбреда
16:00
Дергвю
Анаг Юнайтед
17:00
Бангор Сити
Ардс
17:00
Дъндела
Баликлер Комрейдс
17:00
Харланд & Уолф Уелдърс
Венецуела - Примера Дивисион - Финал
Депортиво Тачира
4:1
СД
Каракас
Япония Джей Лига 3
ФК Имабари
3:1
Осака
Рюкю
0:1
ФК Гифу
Полша II Лига
Лех II Познан
1:2
Хойничанка Хойнице
Хутник Нова Хута
3:1
Радуния Стенжица
Сандеця Нови Сонч
2:2
Скра Честохова
Стомил Олщин
2:0
ГКП Ястшембе
ККС 1925 Калиш
3:1
Заглебие II
Полония Битом
2:1
Олимпия Груджьондз
Нидерландия Ередивизия Жени
Хееренвеен (Ж)
1:3
ПСВ (Ж)
Испания Примера Дивизион Жени
Виляреал (Ж)
1:1
Гранадиля Тенерифе (Ж)
Реал Сосиедад (Ж)
2:0
Валенсия (Ж)
Леванте (Ж)
3:0
Ейбар (Ж)
Севиля (Ж)
6:0
Бетис (Ж)
Италия Серия А Жени
Комо 2000 (Ж)
0:0
Помиглиано (Ж)
Интер (Ж)
1:0
Милан (Ж)
Словакия 2. Лига
ХФК Хумене
0:1
Жилина 2
Франция Дивизия 1 Жени
Бордо (Ж)
3:0
Лил (Ж)
Дижон (Ж)
3:2
Сент Етиен (Ж)
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 1
Арандина
1:1
Овиедо Б
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 2
Вале Егуес
0:1
Аренас де Гетхо
Утебо
1:0
Герника
Атлетик Билбао II
4:0
Туделано
Бреа
0:1
Реал Сосиедад С
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 3
Еспаньол Б
1:0
Сант Андреу
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 4
Манчего Сиудад Реал
1:0
Картахена Б
Испания - Сегунда Дивисион РФЕФ - Група 5
Ллерененсе
1:0
Талавера де Ла Рейна
Кувейт Висша лига
Ал Джахра
16:20
Ал Насър Кувейт
Ал Фахахил
19:10
Казма
Мароко Ботола
Мулудия Уджда
1:0
Хасания Агадир
Юсуфия Берешид
1:0
МАС Фес
Иран Първа Лига
Трактор Сази
2:0
Фулад
Шамс Азар Казвин
1:1
Гол Гохар
Зоб Ахан
1:1
Естеглал
Премиер Лига Малта
Сиренс
14:00
Хибърнианс
Слима Уондърърс
0:0
Флориана
Гуджа Юнайтед
16:30
Балзан
Марсашлок
17:15
Хамрун Спартанс
Тунис Лига 1 Група Б
Сфаксиен
2:0
Етоал Метлауи
Малайзия Суперлига
Селангор
4:0
Перак
Негери Сембилан
2:0
ПДРМ
Северна Висша лига
Атертън Колиериес
1:2
Аштън Юнайтед
Юнайтед ъф Манчестър
2:3
Матлок Таун
18+
Приложението съдържа информация за коефициенти. Призоваваме към отговорно и разумно залагане.