Мобилно приложение:
Шампионска лига
Валенсия
2:2
Челси
Зенит
2:0
Лион
Ливърпул
1:1
Наполи
РБ Лайпциг
2:2
Бенфика
Славия Прага
1:3
Интер
Барселона
3:1
Борусия Дортмунд
Генк
1:4
Залцбург
Лил
0:2
Аякс
Купа на Дания
Кьоге
0:3
Олборг
Шампионска лига U19
Зенит U19
3:1
Лион U19
Славия Прага U19
4:1
Интер U19
Барселона U19
1:2
Борусия Дортмунд U19
Валенсия U19
2:1
Челси U19
Генк U19
0:2
Залцбург U19
Лил U19
1:2
Аякс U19
РБ Лайпциг U19
0:3
Бенфика U19
Ливърпул U19
7:0
Наполи U19
ПАОК U19
2:2
Динамо Киев U19
Чемпиъншип
Блекбърн
1:0
Брентфорд
Хъл Сити
4:0
Престън НЕ
Мидълзбро
1:0
Барнзли
Куинс Парк Рейнджърс
0:4
Нотингам Форест
Шефилд Уензди
1:1
Бирмингам
Уест Бромич Албиън
4:1
Бристол Сити
Купа на Шотландия
Арброут
3:0
Окинлек Талбот
Китай - Супер лига
Гуижоу Рене
1:1
Шанхай СИПГ
Чонгкинг Лифан
0:1
Вухан Зал
Гуанджоу Р&Ф
1:4
Пекин Гуоан
Хъбей Чайна Форчън
1:3
Гуанджоу Евъргранде
Шандонг Лунeнг
3:1
Тиянджин Теда
Шанхай Шънхуа
1:3
Цзянсу Сайнти
Шънджън
3:3
Хенан Джануе
Тяндзин Цюендзиен
5:1
Далиен Аербин
Регионална лига Североизток
Динамо Берлин
3:1
Вакер Нордхаузен 90
Бразилия Серия Б
Понте Прета
4:0
Гремио Еспортиво Бразил
Норвегия Плейофи
КФУМ Осло
2:0
Конгсвингер
Лига Про Купа
Ювентус U23
2:0
Про Верчели
Катанзаро
2:0
Касертана
Потенца
1:2
Катания
Чезена
2:4
СД
Пиаченца
Фералписало
3:2
Про Патрия
Авелино
0:1
Тернана
Виченца Виртус
3:1
СП
Триестина
Сиена
3:1
Терамо
Уругвай Примера дивисион
Серо
0:2
Ливърпул Монтевидео
Ривър Плейт Монтевидео
1:0
Ювентуд
Серо Ларго
1:0
Бостън Ривър
Данубио
3:2
Расинг Монтевидео
Плаза Колония
0:0
Монтевидео Уондърърс
Прогресо
0:0
Пенярол
Парагвай Примера
Клуб Либертад
0:0
Лукеньо
Сол де Америка
1:0
Клуб Спортиво Сан Лоренцо
Примера Б Класура
Чико
1:1
Депортиво Перейра
Южна Африка
Барока
0:1
Голдън Ероуз
Блумфонтейн Селтик
0:0
Кейптаун Сити
Чипа Юнайтед
3:0
Блек Леопардс
Марицбург Юнайтед
0:2
Суперспорт Юнайтед
Стеленбош
0:4
Кайзер Чифс
Индонезия Лига 1
Калтенг Путра
1:0
ПС ТНИ
Бхаянгкара
1:0
Арема
Пусамания Борнео
1:2
Персела Ламонган
ПСИС Семаранг
1:0
ПСМ Макасар
Персеру Бадак Лампунг
3:0
Мадура Юнайтед
Египет Примиер лига
Танта
2:2
Смоуха
ФК Пирамидс
2:2
Асуан
Северна Македония Първа Лига
Работнички
2:1
Борец Велес
Ренова
1:1
Македония Гьорче Петров
Силекс
2:2
Вардар
ФК Струга
2:1
Шкендия Тетово
Шкупи
3:1
Академия Пандев
Индия Супер Лига
Нортийст Юнайтед
2:2
Мумбай
Аржентина - Примера Б Насионал
Атланта
1:1
Темперлей
Примера Дивисион - Клаусура
Депортиво Тачира
3:0
Депортиво Ла Гуайра
Полша 1 Лига
Одра Ополе
3:0
Медж Легница
Хробри Глогов
2:2
Олимпия Груджьондз
Премиър Лийг Интернешънъл Къп
Арсенал U23
3:0
Виляреал (U23)
Брайтън U23
1:3
Уест Хем U23
Саутхамптън (U23)
0:3
Монако U23
Уулвърхемптън U23
1:1
Атлетик Билбао U23
Литва А Лига
Судува
2:1
Жалгирис Вилнюс
Атлантас Клайпеда
0:2
Кауно Жалгирис
Паневежис
2:0
Ритериай
Купа на Персийския залив
Оман
0:0
Бахрейн
Саудитска Арабия
1:3
Кувейт
Салвадор - Примера дивизион Апертура
11 Депортиво
2:2
Жокоро
Алианза
2:1
Исидро Метапан
Чалатенанго
2:4
Сонсонате
Муниципал Лимено
0:1
Ел Венчедор
ФАС
2:1
Санта Текла
Ювентуд Индепендиенте
0:1
Асуила
Румъния Лига II
Дунарея Калараши
0:0
Рапид Букурещ
Лига Насионал