Mobile app:
download from googleplay
download from appstore

Livescores and fixtures | Football on 26.11.2023

Premier league
Tottenham
1:2
Aston Villa
on TV
Everton
0:3
Manchester United
on TV
Scottish Premiership
Aberdeen
1:1
Rangers
on TV
Bundesliga
FC Heidenheim
0:0
VfL Bochum
on TV
1899 Hoffenheim
1:1
FSV Mainz 05
on TV
Serie A
Cagliari
1:1
Monza
on TV
Empoli
3:4
Sassuolo
on TV
Frosinone
2:1
Genoa
Roma
3:1
Udinese
on TV
Juventus
1:1
Inter
on TV
La Liga
Villarreal
3:1
Osasuna
on TV
Real Sociedad
2:1
Sevilla
on TV
Cadiz
0:3
Real Madrid
on TV
Betis
1:0
Las Palmas
on TV
Ligue 1
Nice
1:0
Toulouse
on TV
Nantes
0:0
Le Havre
Montpellier
1:3
Brest
Lorient
2:3
Metz
Rennes
3:1
Reims
on TV
Lyon
0:2
Lille
on TV
USA play-offs - Quarter-finals
Cincinnati
1:0
Philadelphia Union
on TV
2nd Bundesliga
FC Kaiserslautern
0:3
Holstein Kiel
Greuther Fuerth
2:0
Wehen Wiesbaden
Karlsruher SC
4:1
FC Nurnberg
Eredivisie
Almere City
0:5
Heracles
NEC Nijmegen
1:1
Go Ahead Eagles
AZ Alkmaar
3:0
Volendam
on TV
Sparta Rotterdam
1:2
Utrecht
First Division A
Gent
1:1
Union S.Gilloise
OH Leuven
0:1
Club Brugge
Anderlecht
2:1
RWD Molenbeek
Kortrijk
0:3
Mechelen
Bundesliga
SCR Altach
0:1
Austria Klagenfurt
on TV
Wolfsberger AC
1:0
Austria Wien
on TV
Rapid Wien
1:0
FC Blau-Weiss Linz
on TV
ALKA Superliga
Nordsjaelland
0:0
Aarhus
Randers
0:1
Odense
Lyngby
3:3
Brondby
Eliteserien
Aalesund
0:4
Viking
Tromso
2:1
Haugesund
Rosenborg
1:3
Stromsgodset
Brann
4:2
Bodo Glimt
Sarpsborg
1:3
Molde
Lillestrom
4:4
Odd Ballklubb
Stabaek
2:1
Sandefjord
Ham Kam
0:2
Valerenga
Super Lig
Kayserispor
1:1
Adana Demirspor
Samsunspor
1:2
Besiktas
Antalyaspor
0:0
Rizespor
Fenerbahce
2:1
Fatih Karagumruk
Super League
Lausanne-Sport
1:0
FC Stade Lausanne-Ouchy
Basel
2:0
St Gallen
Servette FC
2:0
Grasshopper
Serie B
Catanzaro
2:0
Cosenza Calcio
on TV
Ternana
1:1
Palermo
Segunda Division
Leganes
2:2
Racing Ferrol
Mirandes
2:1
Oviedo
Elche
2:0
SD Amorebieta
Tenerife
1:1
F.C. Cartagena
Espanyol
2:0
Alcorcon
1st League
Jablonec
2:1
Pardubice
Slovacko
2:0
Banik Ostrava
Sparta Praha
2:0
Zlin
Premier league
Gazovik Orenburg
1:1
Akhmat Grozny
Ural
3:1
Krasnodar
Rubin
1:0
Fakel
Rostov
1:0
Nizhny Novgorod
Eerste Divisie
Roda
1:0
MVV Maastricht
CAF Champions League
Mamelodi Sundowns
3:0
FC Nouadhibou
Copa Portugal
O Elvas
1:4
Pen
Santa Clara
Uniao Leiria
5:0
Atlético Malveira
Paredes
0:2
Amarante
Torreense
2:4
Pen
Tondela
Estoril
2:1
Mafra
Sporting CP
8:0
Dumiense/CJP II
Arouca
4:3
Pen
Boavista
A-League
Brisbane Roar
2:1
Perth Glory
on TV
Western United
1:3
Adelaide United
on TV
Serie A
Fluminense
2:1
Coritiba
Botafogo
1:1
Santos
Atlético Mineiro
3:0
Gremio
Sao Paulo
0:0
Cuiaba
America Mineiro
0:3
Flamengo
Internacional
1:0
Red Bull Bragantino
Fortaleza
2:2
Palmeiras
Seria C Girone B
Sestri Levante
2:2
Olbia
Torres
3:1
Gubbio
Seria C Group
Fiorenzuola
1:2
Giana Erminio
Lumezzane
1:1
Novara
Seria C Girone C
Giugliano
0:1
Catania
Crotone
2:1
Potenza
Turris
1:1
Audace Cerignola
ASD Sorrento
2:0
Monopoli
Picerno
2:0
Avellino
Second Division B
Genk U23
1:1
RFC Seraing
Beerschot
3:0
RFC Liege
Lierse
1:4
Standard Liege U23
Liga I
Otelul Galati
1:3
Universitatea Craiova
Dinamo Bucuresti
0:1
FCSB
1st Division
Hjorring
2:0
Koge
Aalborg
1:2
Hobro
Superettan - Final
Skovde AIK
3:0
Falkenbergs
Orgryte
1:0
Assyriska United IK
Challenge League
Aarau
0:0
Sion
1st Division
Rodina
2:1
Yenisey Krasnoyarsk
Chernomorets Novorossiysk
0:1
Neftekhimik
Khimki
0:0
SKA-Khabarovsk
National
Versailles
4:1
Epinal
CAF Confederations Cup
Future FC
1:0
Supersport United
Club Africain
2:0
Dreams F.C.
Diables Noirs
1:3
Stade Malien
Renaissance Sportive de Berkane
2:0
Sekhukhune United
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx - 1/2 Finals
Leones Negros
0:1
Club Atlante
Cancun
3:2
Mineros de Zacatecas
Super League
Kifisia
1:3
Asteras Tripolis
Pas Giannina
0:1
AEK Athens
Lamia
3:3
Atromitos Athinon
Aris Thessaloniki
2:0
Panathinaikos
Ekstraklasa
Puszcza Niepolomice
2:1
Gornik Zabrze
Ruch Chorzow
1:1
Korona Kielce
Lech Poznan
1:3
Widzew Lodz
Primera División
River Plate Montevideo
1:0
La Luz
Nacional De Football
3:1
Montevideo Wanderers
Primera
Audax Italiano
0:1
Colo Colo
Curicó Unido
3:4
Magallanes
Deportes Copiapó
1:1
Nublense
Bosnia and Herzegovina Premijer Liga
Zeljeznicar
1:1
Posusje
Sloga Doboj
1:0
Zvijezda 09
GOSK Gabela
1:5
Zrinjski
Siroki Brijeg
2:2
Velež Mostar
First Amateur Division
R. Cappellen FC
13:30
Heist
Ur Namur
13:30
Hoogstraten
Tienen
14:00
Sint-Eloois-Winkel
URSL Vise
14:00
R.O.C. de Charleroi-Marchienne
Division Profesional Clausura
Club Nacional
1:1
Cerro Porteno
Montenegro Telekom 1st CFL
Arsenal Tivat
0:2
Mladost Donja Gorica
Sutjeska
1:1
Decic
Buducnost Podgorica
4:3
Mornar Bar
2nd League
Bokelj
0:0
FK Internacional
Igalo
12:00
FK Otrant-Olympic
KOM
13:00
Grbalj
Iskra Danilovgrad
13:00
Lovcen
Vietnamese National Cup - Round of 32
Song Lam Nghe An
10:00
Dong Thap
Bình Phuoc
11:00
Nam Dinh
Sanna Khánh Hòa
11:00
Hong Linh Ha Tinh
Primera A Playoff Group A
Junior
3:1
Rionegro
Primera A Playoff Group B
Millonarios
1:0
Independiente Medellin
Atletico Nacional
1:0
America de Cali
Morocco Botola
Raja Casablanca
1:0
Chabab Mohammedia
Ittihad Tanger
1:1
Moghreb Tetouan
Renaissance Zemamra
1:0
Chabab Riadi Salmi
Ligue I Group A
US Ben Guerdane
2:1
AS Soliman
3rd Liga
Lubeck
2:2
Arminia Bielefeld
Dynamo Dresden
0:1
Jahn Regensburg
Preussen Munster
3:3
Viktoria Koln
Indonesia Liga 1
PSS Sleman
2:1
Barito Putera
Persebaya Surabaya
Post
PSIS Semarang
Martapura
1:5
Persib Bandung
Premier League
Neftchi Baku
1:1
Araz
Sumqayıt
0:0
Zira
K League 2
Seongnam
0:2
Ansan Greeners
Bucheon FC 1995
4:1
Jeonnam Dragons
FC Anyang
2:1
Cheonan City
Busan IPark
1:1
Cheongju FC
Sangju Sangmu
1:0
Seoul E-Land
Gimpo Citizen
0:1
Gyeongnam FC
North Macedonia Prva Liga
Tikves
1:0
Akademija Pandev
Shkupi 1927
1:0
Makedonija G. P.
Rabotnicki
0:0
Gostivar
Regionalliga Bayern
Greuther Fuerth II
Post
Schweinfurt
Bayern Munchen II
4:0
SpVgg Bayreuth
Regionalliga Nord
Holstein Kiel II
1:3
TSV Havelse
Teutonia Ottensen
1:0
Weiche Flensburg
VfB Oldenburg
1:1
VFB Phoenix Lubeck
Eimsbutteler
2:2
Spelle-Venhaus
Regionalliga Northeast
BSG Chemie Leipzig
1:1
Lokomotive Leipzig
Altglienicke
0:0
Carl Zeiss Jena
Regionalliga Southwest
VfB Stuttgart II
6:0
TSV Schott Mainz
TuS Koblenz
0:0
Stuttgarter Kickers
1st Liga
Odra Opole
3:0
Polonia Warszawa
Wisla Plock
0:1
Znicz Pruszkow
Miedz Legnica
2:0
Zaglebie Sosnowiec
Prva Liga
OFK Beograd
12:00
Jedinstvo Ub
Indjija
0:0
Mladost Novi Sad
Graficar Beograd
12:00
Radnicki Beograd
Smederevo 1924
0:0
OFK Vršac
Tekstilac Odžaci
0:0
Metalac
Ecuador - First Division
Cumbaya
1:2
L.D.U. Quito
Técnico Universitario
1:1
Libertad
Barcelona Guayaquil
2:1
Guayaquil City F.C.
Gualaceo Sc
0:2
Emelec
First Professional League
Cherno More Varna
3:2
Krumovgrad
CSKA-Sofia
2:0
Etar Veliko Tarnovo
Premier League
Dynamo Kyiv
2:0
Rukh Lviv
FC Oleksandriya
Post
Obolon-Brovar
Nemzeti Bajnokság I
Puskas Academy
1:1
Ferencvaros
MOL Fehérvár FC
3:3
Kecskemti
Indian Super League
Northeast United
1:1
Bengaluru Fc
TFF 2. LIG White Group
Diyarbekirspor
11:00
Altinordu
Van Spor
11:00
Nazilli Belediyespor
Hekimoğlu Trabzon
11:00
Bursaspor
Kirklarelispor
11:00
Adiyaman FK
Kırşehir Belediyespor
11:00
Serik Belediyespor
Afjet Afyonspor
11:00
Beyoglu Yeni Carsi FK
İçel İdmanyurdu
11:00
Ankaraspor
2.Lig Red Group
Etimesgut Belediyespor
11:00
Arnavutkoy Belediyespor
Menemen Belediye
11:00
68 Aksaray Belediyespor
24 Erzincanspor
11:00
Isparta 32 Spor
Kastamonuspor
11:00
Belediye Derincespor
Somaspor
11:00
İskenderun FK
76 Igdir Belediyespor
11:00
Uşakspor
Fethiyespor
11:00
Karaman Belediyespor
Denizlispor
11:00
Duzcespor
1 HNL
Istra 1961
0:2
Hajduk Split
HNK Gorica
3:0
Rudes Zagreb
1. Lig
Yeni Çorumspor
3:0
Altay
Eyupspor
2:1
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Goztepe
2:0
Tuzlaspor
Super Liga
Radnicki 1923
0:4
Novi Pazar
Radnicki Nis
0:2
Cukaricki
Zeleznicar Pancevo
2:1
Napredak
Primera B Nacional Promotion Playoff - 1/2 Finals
Almirante Brown
0:2
Deportivo Riestra
Deportivo Maipu
1:1
Estudiantes de Río Cuarto
Copa De La Profesional
Atletico Tucuman
0:2
Huracan
River Plate
0:0
Instituto Córdoba
Arsenal Sarandi
1:2
Rosario Central
Talleres Cordoba
3:2
Independiente
Primera División RFEF Group 1
Fuenlabrada
0:0
Unionistas de Salamanca
Real Unión
0:1
SD Logrones
UE Cornellà
0:2
Barcelona B
Celta Vigo II
1:2
Real Sociedad II
Rayo Majadahonda
0:2
Sestao River
Deportivo La Coruna
1:1
Osasuna II
Primera División RFEF Group 2
Granada II
0:2
Atlético Baleares
San Fernando
4:1
Melilla
UD Ibiza
2:0
Castellón
Real Murcia
1:4
Malaga
Linares
1:1
Cf Intercity
Mérida UD
0:0
Recreativo Huelva
Algeciras
2:2
Atletico Madrid II
England Womens Super League
Bristol City (W)
0:2
Manchester United (W)
on TV
Arsenal (W)
3:0
West Ham (W)
on TV
Chelsea (W)
5:2
Leicester (W)
on TV
Liverpool (W)
4:0
Brighton (W)
on TV
Aston Villa (W)
1:2
Everton (W)
on TV
Manchester City (W)
7:0
Tottenham (W)
on TV
Argentina - Division 3 Federal A Zona A - 1/2 Finals
Douglas Haig
2:1
Ciudad de Bolivar
Olimpo Bahia Blanca
0:1
Gimnasia y Tiro
Primera B - 1/2 Finals
Deportes Iquique
3:0
Antofagasta
Santiago Wanderers
1:0
Deportes Temuco
1st League
Omonia Nicosia
4:1
Ethnikos Achnas
AE Zakakiou
2:2
Nea Salamis
Apollon Limassol
0:1
Anorthosis
Indian I-Legue
Namdhari
0:2
Sreenidi Deccan
Gokulam Kerala
1:1
Churchill Brothers
Nemzeti Bajnokság II
Csákvár
1:7
Nyiregyhaza
Pécsi MFC
1:0
Budafoki MTE
Kazincbarcika
3:1
Soroksar
Gyirmot SE
1:1
Budapest Honved
MTE 1904
0:1
Szeged-Csanád
Ajka
3:1
Szombathelyi Haladas
Kozarmisleny
7:0
Siofok
Slovenian 1st SNL
NK Bravo
0:2
NK Celje
Mura
0:0
Maribor
Aluminij
3:2
Luka Koper
Premier
Belshina Bobruisk
0:4
Dinamo Minsk
Smorgon
3:1
Dinamo Brest
BATE
3:2
Neman
Erste Liga
Amstetten
1:3
First Vienna FC 1894
Sturm Graz 2
0:2
Leoben
Primera division Apertura
Alianza
2:2
Jocoro
Santa Tecla
1:3
Municipal Limeno
C.D. FAS
1:1
Isidro Metapan
Luis Angel Firpo
2:0
Asuila
Fuerte San Francisco
1:0
CD Platense Municipal
Dragón
2:3
11 Deportivo
Segunda Division Torneo Competencia Group A
Oriental
1:0
Potencia
Juventud
0:1
Miramar Misiones
Rampla Juniors
2:0
Bella Vista
Tacuarembo
0:1
Cerrito
Atenas
0:2
Rentistas
Costa Rica Primera Division Apertura
C.S. Herediano
3:0
Sporting San Jose
Alajuelense
3:4
Guanacasteca
Pérez Zeledón
1:0
C.S. Cartaginés
Santos de Guapiles
1:2
Deportivo Saprissa
Liga II
ACS Viitorul Târgu Jiu
2:1
Unirea Dej
Corvinul Hunedoara
0:0
Comunal Selimbar
Greece Super League 2 Group
PAE Chania
2:0
Egaleo
Panachaiki
1:1
Diagoras
Ilioupolis
0:0
Giouchtas
Olympiakos B
0:0
Kalamata
Greece Super League 2 Group A
Eolikos
4:2
Kampaniakos
Makedonikos Neapolis
3:1
Apollon Pontou
Anagennisi Karditsa
2:0
Niki Volou
Ligue I Group B
Monastirienne
3:0
Tataouine
J2 League - 1/2 Finals
Tokyo Verdy
2:1
JEF United Chiba
Ghana Premier League
Aduana Stars
0:1
Accra Lions
FC Samartex
2:1
Real Tamale United
Hearts Of Oak
1:1
Berekum Chelsea
Nsoatreman
0:0
Heart of Lions
Luxembourg National Division
Progres Niederkorn
3:0
US Mondorf Les Bains
Racing FC Union Luxembourg
2:1
Una Strassen
Union Titus Pétange
0:1
F91 Dudelange
Swift Hesperange
2:0
Jeunesse Esch
Victoria Rosport
0:1
FC Differdange 03
CS Fola Esch
2:2
Mondercange
Wiltz
1:1
UN Kaerjeng 97
Guatemala Liga Nacional
Deportivo Achuapa
2:0
Comunicaciones Guatemala
Antigua
2:1
Xinabajul
Deportivo Mixco
0:0
Xelaju
Guastatoya
1:0
Cobán Imperial
Zacapa
4:0
Malacateco
C.S.D. Municipal
3:0
Coatepeque
Singapore Cup
Albirex Niigata Singapore
1:1
Tampines
Geylang
2:4
Garena Young Lions
Bolivia Primera División
Royal Pari FC
0:0
Jorge Wilstermann
The Strongest
1:1
Always Ready
Blooming
0:1
Libertad Beni
Taiwan Premier League
Taichung Futuro
07:00
Hang Yuen
Taipower
07:00
Tainan City
Chiangrai United
1:1
Port F.C.
Premier League
Moroka Swallows
0:1
Kaizer Chiefs
TS Galaxy F.C.
3:0
Polokwane City
Golden Arrows
0:1
Cape Town City
Japan J3 League
Ehime Fc
1:2
Vanraure Hachinohe
Nara Club
1:2
Gainare Tottori
Yscc
1:1
Nagano Parceiro
Tegevajaro Miyazaki
0:6
Kataller Toyama
Kagoshima United
2:0
Azul Claro Numazu
Sc Sagamihara
0:0
Grulla Morioka
Giravanz Kitakyushu
1:2
Fukushima United
Kamatamare Sanuki
0:0
Matsumoto Yamaga
Poland II liga
LKS Lodz II
2:1
Wisla Pulawy
Netherlands Eredivisie Women
VV Alkmaar (W)
1:2
Ajax (W)
PEC Zwolle (W)
2:0
Feyenoord (W)
Spain Primera Division Women
Atletico Madrid (W)
2:0
Granada CF (W)
Real Madrid (W)
5:2
Sporting Huelva (W)
Levante Las Planas (W)
3:4
Madrid CFF (W)
Athletic Bilbao (W)
0:4
Barcelona (W)
Italy Serie A Women
AS Roma (W)
2:1
Fiorentina (W)
Napoli (W)
1:3
Juventus (W)
Sampdoria (W)
0:4
Sassuolo (W)
France Division 1 Women
Paris Saint Germain (W)
4:1
Montpellier (W)
Reims (W)
1:1
Paris FC (W)
Guingamp (W)
1:5
Lyon (W)
Spain Segunda Division Rfef - Group 1
Ourense
1:0
Guijuelo
Racing Villalbes
0:1
Langreo
Deportivo La Coruna II
2:0
CD Cayon
Covadonga
3:1
Pontevedra
Marino de Luanco
0:0
Real Avilés
RS Gimnastica
0:1
Valladolid II
Compostela
1:0
Coruxo
Zamora
1:0
Racing Santander B
Spain Segunda Division Rfef - Group 2
Deportivo Aragón
2:0
UD Mutilvera
Alavés B
2:0
San Juan
Barbastro
1:0
Calahorra
Izarra
0:0
Barakaldo
Logrones
5:0
Naxara
Spain Segunda Division Rfef - Group 3
SD Formentera
1:0
Torrent CF
Atlético Saguntino
3:1
Hercules
CE Manresa
3:1
CE Europa
Valencia Mestalla
0:1
Terrassa
Pena Deportiva
0:0
Cerdanyola del Vallès FC
Llagostera
1:1
Penya Independent
Lleida Esportiu
3:0
CE Andratx
Alzira
3:0
La Nucia
Spain Segunda Division Rfef - Group 4
Marbella
0:2
Betis II
Mar Menor
3:0
Vélez CF
Estepona
0:0
Orihuela
Cádiz B
3:1
El Palo
Linense
0:2
UCAM Murcia
CD San Roque de Lepe
1:2
Sevilla Atletico
Yeclano Deportivo
2:0
La Union
Águilas FC
3:1
Antoniano
Spain Segunda Division Rfef - Group 5
Getafe B
2:0
Mensajero
Navalcarnero
1:2
Union Adarve
UD Montijo
0:1
Cacereño
Illescas
6:0
UD San Fernando
Numancia
0:2
CD Guadalajara
CD Atletico Paso
2:0
CDE Ursaria
Villanovense
0:2
SS Reyes
Badajoz
0:1
Gimnastica Segoviana
Premier league Malta
Mosta Fc
10:00
Gzira United
Valletta
15:15
St Lucia
Kuwait Premier League
Khaitan
14:20
Al Shabab Al Ahmadi
Al-Qadsia
0:0
Al Salmiyah
Malaysia Super League
Penang
3:2
Pahang
Kelantan FA
1:6
Kedah
Kuala Lumpur
3:0
Kelantan United
Jordan Pro League
Mgaear al Sarhan
Post
Al-Faisaly
Al-Wehdat
Post
Ramtha Sc
Nigeria Premier League
Niger Tornadoes FC
1:0
Akwa United
Abia Warriors
1:0
Enugu Rangers
Sunshine Stars
1:0
Sporting Lagos
Katsina United
1:1
Bayelsa United
Lobi Stars
2:1
Shooting Stars
Kwara United
2:0
Gombe United
Kano Pillars
0:0
Bendel Insurance
Campionato Primavera 1
Sampdoria (U19)
10:00
Juventus U19
Torino (U19)
0:0
Fiorentina (U19)
Empoli (U19)
13:00
Genoa (U19)
18+
The app contains odds information. We call for responsible and reasonable betting..