Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 24.09.2021

România Liga I
Rapid București
0:1
Voluntari
la TV
Bundesliga
Greuther Fuerth
1:3
Bayern Munich
la TV
România Liga II
FC Brasov
0:1
Steaua București
la TV
2. Bundesliga
FC Heidenheim
2:1
SV Darmstadt 98
la TV
Jahn Regensburg
3:2
Erzgebirge Aue
la TV
Süper Lig
Altay
2:1
Besiktas
la TV
Prima Ligă Belgiană
Club Brugge
1:1
OH Leuven
Primeira Liga
Sporting CP
1:0
Maritimo
Gil Vicente
1:2
FC Porto
Cupa Portugaliei
Alverca
3:1
Vila Real
Copa Sudamericana
Penarol
1:2
Atletico Paranaense
Prima Ligă
Beroe
1:1
Arda
EFL Championship
Coventry City
3:0
Peterborough
West Bromwich Albion
2:1
Queens Park Rangers
Football League Two
Barrow
2:1
Newport County
Ligue 2
Chamois Niortais
4:1
FC Paris
Nimes
0:1
Le Havre
Sochaux
0:0
Auxerre
Dijon
0:1
Valenciennes
Nancy
1:1
Amiens
Rodez
1:1
Grenoble Foot 38
Quevilly
2:2
Guingamp
Pau
1:2
Dunkerque
Premier Liga
Kolos Kovalivka
0:1
Vorskla Poltava
Segunda División
Real Sociedad II
0:2
Huesca
Almeria
3:1
Tenerife
la TV
Ekstraklasa
Gornik Leczna
0:4
Lechia Gdansk
Jagiellonia
1:0
Lech Poznan
Eerste Divisie
Telstar
1:0
Jong AZ
FC Eindhoven
2:0
NAC Breda
Almere City
2:2
Dordrecht
ADO Den Haag
2:0
Roda
VVV Venlo
1:0
Helmond Sport
Emmen
2:0
Den Bosch
Excelsior
3:0
Jong PSV
De Graafschap
2:2
Jong Utrecht
TOP Oss
2:3
Volendam
Nemzeti Bajnokság I
Zalaegerszeg
2:5
Paks
2. League Cehia
Viktoria Zizkov
1:1
Dukla Praha
Usti nad Labem
1:6
Zbrojovka Brno
J1 League
Shimizu
0:2
Vissel Kobe
Liga Irlandei
Bohemians
1:2
Finn Harps
Dundalk
4:1
Sligo Rovers
St Patricks Athletic
0:1
Shamrock Rovers
Waterford F.C.
1:0
Drogheda United
Derry City
3:0
Longford Town
Superliga Slovaciei
FK Pohronie
2:2
AS Trencin
Prima Ligă Bielorusă
Gomel
0:0
Dinamo Brest
First Division
Treaty United
0:0
Cork City
Athlone Town
0:2
Wexford
Galway United
4:1
UCD
Cabinteely
0:2
Shelbourne
Liga Leumit
Hapoel Iksal
19:00
Hapoel Raanana
Brazilia Serie B
Centro Sportivo Alagoano
2:0
Botafogo
1. Lig Turcia
Kocaelispor
1:0
Tuzlaspor
Divizia Secundă Belgiană
Lierse
2:1
Waasland-Beveren
Prima Divizie Daneză
Helsingor
2:2
Hobro
Koge
3:0
Fredericia
Superettan
Orgryte
2:2
AFC Eskilstuna
3. Liga Germania
Hallescher FC
3:2
Magdeburg
2. SNL Slovenia
Krka
0:1
NK Rogaska
ND Triglav
2:0
Primorje
Prima Divizie Cipriotă
Doxa Katokopias
0:0
Ethnikos Achnas
Primera División - Guard1aes
Pachuca
1:0
Necaxa
Muntenegru League One
Zeta
1:1
Iskra Danilovgrad
1st Deild
Vestri
3:3
Kórdrengir
Championnat National
Stade Briochin
1:2
Annecy
Cholet
2:0
Chambly Oise
Creteil
0:1
Laval
Bastia-Borgo
2:2
Red Star FC 93
Sete
2:5
Bourg en Bresse Peronnas
Le Mans
1:1
Concarneau
Avranches
1:0
Boulogne
FC Villefranche
1:0
Orleans
Colombia - Primera B PB Clausura
Real San Andrés
0:2
Atletico FC
Liga De Expansion MX
Atletico Morelia
1:0
Alebrijes Oaxaca
Championship Scoțiană
Arbroath
0:0
Kilmarnock
Maroc Botola
Olympique Khouribga
1:0
Ittihad Tanger
Maghreb Fes
1:1
Rabat
Africa de Sud Premier League
Moroka Swallows
0:0
Cape Town City
Superliga Indoneziei
Persiraja Banda
1:2
Persipura Jayapura
Persita Tangerang
1:2
Bali United Pusam
Persebaya Surabaya
0:1
Bhayangkara
Persija Jakarta
2:1
Persela Lamongan
Liga III - Seriei II
CS Aerostar Bacău
2:1
Metalul Buzau
Liga III - Seriei III
CSM Fetești
0:2
FCV Farul Constanța II
Liga III - Seriei IV
Flacăra Moreni
0:3
CS Tunari
FCSB II
1:1
Progresul Spartac
Unirea Bascov
1:2
CS Real Bradu
FC Argeș Pitești II
0:4
Dinamo Bucuresti II
Liga III - Seriei V
Sepsi Sfantu Gheorghe II
3:1
FC Pucioasa
Afc Hermannstadt II
1:2
Odorheiu Secuiesc
Liga III - Seriei VI
Vediţa Coloneşti
0:1
Sporting Rosiori
Liga III - Seriei VII
Pandurii Târgu Jiu
1:0
Cetate Deva
Liga III - Seriei VIII
Dumbrăviţa
2:2
ACS Ghiroda
Liga III - Seriei IX
CS Sanatatea Cluj
2:4
Unirea Alba Iulia
Unirea Ungheni
3:0
Ariesul Turd
ACS Academia de Fotbal Viitorul Cluj
2:1
Ocna Mureș
Erste Liga
SKN St. Polten
4:0
Amstetten
Austria Lustenau
5:0
FC Juniors OÖ
FC Blau-Weiss Linz
3:1
SV Horn
Liefering
4:2
FC Dornbirn 1913
Kapfenberger SV
1:3
Vorwärts Steyr
Challenge League
FC Wil
2:0
Schaffhausen
Winterthur
0:0
Aarau
League 1 Chineză
Nanjing City
2:1
Suzhou Dongwu
Jiangxi Liansheng
1:1
Hangzhou Greentown
Georgia Erovnuli Liga
Torpedo Kutaisi
0:1
FC Locomotive Tbilisi
Telavi
0:2
FC Dila Gori
Dinamo Tbilisi
5:1
Samtredia
Dinamo Batumi
3:0
FC Samgurali Tskhaltubo
Super Cup Armenia
Alashkert
1:0
Ararat Yerevan
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Universidad San Martin
0:1
Cesar Vallejo
A Lyga Lituania
FK Panevezys
0:0
Dainava Alytus
Segunda Divisin Peru
Juan Aurich
3:3
Union Huaral
Primera División RFEF Group 1
SS Reyes
2:1
Tudelano
Racing Santander
2:0
Internacional de Madrid
Primera División RFEF Group 2
Gimnastic
2:1
Alcoyano
Barcelona B
2:1
Linense
Irlanda de Nord Championship
Ards
3:0
Ballyclare Comrades
Regionalliga Bayern
FV Illertissen
4:0
Augsburg II
1860 Rosenheim
1:5
SpVgg Bayreuth
Memmingen
3:3
Greuther Fuerth II
Regionalliga Northeast
Berliner
3:0
Tasmania Berlin
Dynamo Berlin
1:1
Chemnitzer
Altglienicke
1:0
ZFC Meuselwitz
Regionalliga Southwest
TSG Balingen
1:3
VfB Stuttgart II
Fc Piramasens
0:1
FC 08 Homburg
Astoria Walldorf
3:3
SSV Ulm 1846
Regionalliga North Group - North
SV Droctersen-Assel
2:1
Altona 93
Regionalliga North Group - South
Schwarz-Weiss-Rehden
1:2
SV Atlas Delmenhorst
Argentina - Division 3 Clausura
J.J. de Urquiza
2:1
Flandria
Cyprus Division 2
Anagennisi Derynias
0:2
Karmiotissa Polemidion
S.League
Albirex Niigata Singapore
0:0
Tampines
Egipt Cupa
Smouha
1:3
Pyramids FC
Bolivia Primera División
Royal Pari FC
2:0
Nacional Potosi
Jorge Wilstermann
2:3
Independiente Petrolero
Venezuela Primera division grupo central
Academia Puerto Cabello
4:1
Gran Valencia
Aragua
0:0
Deportivo Lara
Venezuela Primera division grupo occidental
Deportivo Táchira
4:1
Portuguesa
CONCACAF League
Santos de Guapiles
1:0
Plaza Amador
Santa Lucia
0:2
Deportivo Saprissa
Deportivo Universitario
2:2
F.C. Motagua
Segunda Division - Occidental
Deportivo JBL
1:3
Real Frontera
Thailand Thai League 1
Muangthong United
2:1
Ratchaburi
Primera B
Union San Felipe
1:0
Universidad De Concepcion
Coquimbo Unido
0:0
Deportes Santa Cruz
Premier League 2 Division 1
West Ham U23
1:0
Crystal Palace U23
Brighton U23
2:1
Leicester U23
Chelsea U23
4:3
Liverpool U23
Everton U23
0:1
Manchester United U23
Leeds U23
4:4
Blackburn U23
Premier League 2 Division 2
Fulham U23
3:1
Newcastle U23
Middlesbrough U23
0:1
Nottingham Forest U23
Poland II liga
Garbarnia Kraków
1:0
GKS Belchatow
Widzew Lodz
4:0
Skra Czestochowa
Gornik Polkowice
0:1
GKS Tychy
Ecuador Liga Pro Serie B
Cumbaya
2:1
Independiente Juniors
Saudi Professional League
Abha
1:3
Dhamk
Al-Ittihad Club Jeddah
1:1
Al-Taawon
K League 3
Daejeon Korail
1:1
Ulsan Citizen
Armenian First League
Shirak
4:1
Fc Urartu 2
Iordania Pro League
Al Baqa A
0:1
Ramtha Sc
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..