Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 27.01.2021

România Liga I
Academica Clinceni
15:30
FC Botoşani
Poli Iași
17:30
UTA
Dinamo București
20:00
CS Gaz Metan Mediaș
Premier League
Chelsea
20:00
Wolverhampton Wanderers
Burnley
20:00
Aston Villa
Brighton
21:30
Fulham
Everton
22:15
Leicester City
Manchester United
22:15
Sheffield United
Coppa Italia
Inter
19:00
AC Milan
Juventus
19:00
SPAL
Napoli
19:00
Spezia
Serie A
Juventus
amâ
Napoli
la TV
2. Bundesliga
SV Darmstadt 98
19:30
SV Sandhausen
Nürnberg
21:30
Jahn Regensburg
Karlsruher SC
21:30
Hannover 96
SC Paderborn 07
21:30
Holstein Kiel
Eredivisie
Az Alkmaar
19:45
Utrecht
VVV Venlo
21:00
Vitesse
RKC Waalwijk
21:00
Fortuna Sittard
Heerenveen
22:00
Feyenoord
Prima Ligă Belgiană
Beerschot
19:45
Kortrijk
Genk
19:45
Zulte-Waregem
Sporting Charleroi
22:00
OH Leuven
Gent
22:00
St.Truiden
Prima Ligă Scoțiană
Dundee United
20:00
St Mirren
Ross County
20:00
Motherwell
St Johnstone
20:00
Aberdeen
Celtic
21:45
Hamilton Academical
Hibernian
21:45
Rangers
Livingston
21:45
Kilmarnock
Cupa Portugaliei
Maritimo
22:15
Estoril
EFL Championship
Middlesbrough
21:00
Rotherham United
Coventry City
21:00
Sheffield Wednesday
Barnsley
21:00
Cardiff City
Swansea City
21:00
Brentford
Superliga Greacă
Volos N.F.C.
15:00
Panathinaikos
AEK Athens
17:15
Pas Giannina
Lamia
17:15
Apollon Smirnis
Olympiakos Piraeus
19:30
PAOK
Serie B
Chievo
20:00
Cittadella
Austria Bundesliga
Red Bull Salzburg
19:30
Ried
WSG Swarovski Tirol
19:30
SCR Altach
Wolfsberger AC
21:30
Linzer ASK
Ligue 2
Chambly Oise
20:00
Chamois Niortais
Prva HNL
Istra 1961
16:00
HNK Rijeka
Dinamo Zagreb
18:05
Hajduk Split
Prima Ligă
Banik Ostrava
17:00
Slovan Liberec
Bohemians 1905
17:00
Opava
Zlin
19:00
Slavia Praha
Nemzeti Bajnokság I
Kisvárda F.C.
18:45
MOL Fehérvár FC
Budafoki MTE
21:00
Ferencvaros
Superliga Elvețiană
St Gallen
amâ
Luzern
Zurich
19:15
FC Vaduz
Young Boys
21:30
Lausanne-Sport
Supercupa Turciei
Istanbul Basaksehir
19:45
Trabzonspor
Brazilia Serie B
Oeste
00:15
Paranа
Vitoria
02:30
Botafogo SP
Meci amical
Sonderjyske
13:00
Horsens
Zenit St. Petersburg
13:00
Ural
Krasnodar
13:00
Shakhter Soligorsk
Lokomotiv Moscova
13:00
Ostersunds FK
Odense
14:00
Koge
Aalborg
14:00
Lyngby
Krasnodar
15:00
Riga
FC Copenhaga
16:30
Aarhus
A-League Australia
Wellington Phoenix
amâ
Perth Glory
3. Liga Germania
Lubeck
20:00
Unterhaching
FC Ingolstadt 04
20:00
Hallescher FC
Magdeburg
20:00
TSV 1860 Munich
Hansa Rostock
20:00
Saarbrucken
SV Meppen
20:00
KFC Uerdingen 05
Carioca
FCSB
20:00
America-RJ
Nova Iguacu
20:00
Americano Campos
Prima Divizie Cipriotă
Ethnikos Achnas
16:00
Nea Salamis
Apollon Limassol
18:30
APOEL
Doxa Katokopias
19:00
Enosis Neon Paralimni
Ligat ha Al Israel
FC Ashdod
19:00
Bnei Yehuda Tel Aviv
Hapoel Kfar Saba
20:00
Maccabi Netanya
Maccabi Tel Aviv
20:45
Maccabi Haifa
Primera División
Union Espanola
01:00
Coquimbo Unido
Turcia TFF 2. LIG Grup Alb
Gumushanespor
12:00
Afjet Afyonspor
Hacettepe
12:00
Niğde Anadolu FK
Hekimoğlu Trabzon
12:00
Sancaktepe Belediye
Manisa Büyükşehir Belediyesi
12:00
Yeni Çorumspor
Sanliurfaspor
12:00
Ankara Demirspor
Sarıyer
12:00
Kocaelispor
Uşakspor
12:00
Ergene Velimese Spor
Zonguldak Kömürspor
12:00
Inegolspor
Turcia TFF 2. LIG Grup Red
Bak Spor Kulübü
12:00
Kardemir Karabukspor
BB Bodrumspor
12:00
Etimesgut Belediyespor
Elazigspor
12:00
Bayburt Özel İdarespor
Karacabey
12:00
Kastamonuspor
Kırşehir Belediyespor
12:00
Turgutluspor
Pazarspor
12:00
Eyupspor
Pendikspor
12:00
Serik Belediyespor
Sakaryaspor
12:00
1922 Konyaspor
Sivas Belediyespor
12:00
Kirklarelispor
Van Spor
12:00
Tarsus İdman Yurdu
Cupa Colombia
Independiente Medellin
23:00
Quindio
Liga De Expansion MX
Club Atlante
01:00
Tlaxcala
Correcaminos
03:05
Venados
Cimarrones de Sonora
05:05
Celaya
Championship Scoțiană
Morton
21:45
Inverness Ct
Série A
Palmeiras
01:00
Vasco da Gama
Atlético Mineiro
01:00
Santos
LigaPro
Sporting Covilha
20:00
Mafra
Ligue I Tunisia
Tataouine
15:00
AS Soliman
Kairouanaise
15:00
Etoile Sportive du Sahel
Olympique Beja
15:00
Esperance
Club Africain
15:00
Monastirienne
Rejiche
15:00
CA Bizertin
Stade Tunisien
15:00
US Ben Guerdane
CS Sfaxien
15:00
ES Métlaoui
Africa de Sud Premier League
Black Leopards
17:00
Mamelodi Sundowns
Bloemfontein Celtic
17:00
Chippa United
Campionatul Națiunilor din Africa
Namibia
21:00
Zambia
Tanzania
21:00
Guineea
Super League India
Kerala Blasters
16:00
Jamshedpur
Grecia Football League
Ierapetra
15:00
Apollon Larissa F.C.
Levadiakos
15:00
Xanthi FC
PAE Chania
15:00
Ergotelis
Trikala
15:00
Doxa Drama
Panachaiki
15:00
Karaiskakis
Diagoras
15:00
Ionikos
Regionalliga Southwest
TSV Steinbach
15:00
VfB Stuttgart II
FC 08 Homburg
18:00
Freiburg II
Sonnenhof Großaspach
19:00
TuS Rot-Weiß Koblenz
Fc Piramasens
20:00
Bayern Alzenau
Regionalliga West
Borussia Moenchengladbach II
15:00
Borussia Dortmund II
Bonner
15:00
FC Koln II
Wuppertaler
19:00
Alemannia Aachen
Premier league Malta
Gudja United
18:00
Hibernians
Valletta
19:30
Hamrun Spartans
Floriana FC
22:00
Lija Athletic
Campionato Primavera 1
Ascoli (U19)
16:00
Juventus (U19)
Inter Milan U19
16:00
Genoa (U19)
Sampdoria (U19)
16:00
Empoli (U19)
Torino (U19)
16:00
Milan (U19)
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..