Aplicatie mobila:
download from googleplay
download from appstore

Livesco-uri și accesorii | Fotbal la 28.09.2023

Cupa României
Steaua București
1:3
FC Universitatea Cluj
la TV
FCM Alexandria
1:3
CFR Cluj
la TV
FC Botoşani
1:3
Rapid București
la TV
Serie A
Monza
0:0
Bologna
la TV
Frosinone
1:1
Fiorentina
la TV
Genoa
4:1
Roma
la TV
La Liga
Granada
1:1
Real Betis
la TV
Celta
1:1
Deportivo Alaves
la TV
Osasuna
0:2
Atletico Madrid
la TV
Eredivisie
AZ Alkmaar
1:1
Heracles
Süper Lig
Fenerbahce
4:0
Istanbul Basaksehir
la TV
Prima Ligă Belgiană
RWD Molenbeek
2:3
Union S.Gilloise
Club Brugge
1:1
Genk
Primeira Liga
Estrela da Amadora
2:4
SC Braga
Cupa Libertadores - 1/2 Finals
Internacional
2:2
Fluminense
Copa Sudamericana - 1/2 Finals
Defensa Y Justicia
3:0
L.D.U. Quito
Prima Ligă
Etar Veliko Tarnovo
0:2
Pirin Blagoevgrad
Krumovgrad
1:3
Arda
CSKA-Sofi
2:0
Lokomotiv Sofia
Superliga Greacă
Panserraikos
3:2
Pas Giannina
Asteras Tripolis
1:4
Panathinaikos
AEK Athens
2:1
Atromitos Athinon
Ekstraklasa
Lech Poznan
4:1
Rakow Czestochowa
Cupa Danemarcei
Kolding IF
2:3
Pen
Nordsjaelland
Nykobing
0:1
Aarhus
Cupa Ligii Portugaliei
Casa Pia A.C.
2:1
Nacional
Superliga Elvețiană
Basel
1:1
Luzern
FC Stade Lausanne-Ouchy
1:1
Yverdon
Cupa Greciei
Kalamata
5:6
Pen
Kallithea
Cupa Poloniei - Round 32
GKS Tychy
3:1
Wisla Plock
Kotwica Kołobrzeg
3:4
Pen
Termalica Nieciecza
Wisla Krakow
1:1
Lechia Gdansk
Liga Leumit
Hapoel Rishon Lezion
1:1
Hapoel Umm al-Fahm
Hapoel Nir Ramat HaSharon
5:2
Sektzia Nes Tziona
Ihud Bnei Shefaram
1:2
Hapoel Kfar Saba
Hapoel Nof HaGalil F.C.
2:1
Hapoel Ironi Kiryat Shmona
Superliga Serbiei
Cukaricki
amâ
Mladost Lucani
Vozdovac
amâ
Vojvodina Novi Sad
Superettan
Sundsvall
2:2
Gefle
Orebro
5:1
Utsiktens
Trelleborg
2:1
Jonkopings Sodra
Orgryte
1:4
GAIS Goteborg
Cupa Norvegiei - 1/2 Finals
Valerenga
2:4
Bodo Glimt
Armenian Premier League
Fc Urartu
2:1
Bkma
Bulgaria B PFG
Ludogorets II
3:1
Sportist Svoge
Dobrudzha
2:0
Spartak Varna
Septemvri Sofia
3:1
Maritsa Plovdiv
Slovenian 1st SNL
Maribor
3:1
Radomlje
Olimpija Ljubljana
1:1
Luka Koper
Major League Soccer
Philadelphia Union
1:1
FC Dallas
Colorado Rapids
2:2
Vancouver Whitecaps
Úrvalsdeild
Akureyri
2:1
Vestmannaeyar IBV
Fram Reykjavik
3:1
Keflavik
HK Kopavogs
2:2
Fylkir
Vikingur Reykjavik
2:1
Hafnarfjordur
Valur
4:2
Breidablik
Stjarnan
2:0
KR Reykiavik
Division Profesional
Libertad
4:0
Club Olimpia
Cupa Colombia - Sferturi de finală
Independiente Santa Fe
0:0
Deportivo Pereira
Rionegro
0:3
Atletico Nacional
Campeones Cup
FC Los Angeles
2:4
Pen
UANL Tigres
Série A
Sao Paulo
2:1
Coritiba
Ascenso MX - Liga De Expansion Mx
Alebrijes Oaxaca
4:0
Dorados
Venados
5:1
CD Tepatitlan De Morelos
Celaya
1:0
Cancun
Super League India
Odisha FC
2:2
Mumbai FC
USL Championship
Hartford Athletic
0:2
Tampa Bay Rowdies
Detroit City Fc
0:3
Colorado Springs Switchbacks
Georgia Erovnuli Liga
FC Samgurali Tskhaltubo
0:3
Samtredia
Telavi
2:1
FC Dila Gori
Torpedo Kutaisi
0:3
Dinamo Batumi
Liga 1 Movistar - Clausura Peru
Union Comercio
2:2
Deportivo Binacional
Premier League Egipt
Al Masry
1:0
Pharco
Ismaily
3:1
Al Ittihad Alexandria
U.S. Open Cup - Finala
Inter Miami
1:2
Houston Dynamo
A Lyga Lituania
Kauno Zalgiris
1:1
Dainava Alytus
Nemzeti Bajnokság II
Budapest Honved
2:2
Budafoki MTE
Primera division Apertura Salvador
Santa Tecla
1:1
Jocoro
C.D. FAS
1:0
Dragón
Regionalliga Bayern
Türkgücü-Ataspor München
0:1
Wurzburger Kickers
Paraguay Cup - Optimi de finală
Cerro Porteno
1:3
Sportivo Ameliano
Qatar Stars League
Al Sadd
4:0
Al-Gharafa
Al-Arabi
1:0
Qatar SC
Al Markhiya
1:2
Al-Duhail
Liga Nacional Guatemala
C.S.D. Municipal
2:2
Deportivo Achuapa
FA Cupa Chile - 1/2 Finals
Cobreloa
2:2
Colo Colo
Universidad De Concepcion
1:3
Magallanes
Uzbekistan Super League
Olympic
1:3
Nasaf Qarshi
Pakhtakor
2:2
FC AGMK
Navbahor Namangan
5:0
Turon
Esiliiga
Flora Tallinn II
2:1
Tallinn Jk Legion
FC Nomme United
0:0
Viimsi JK
Elva
1:0
Paide Lm II
JK JARVE
1:5
FC Tallinn
Albania Superliga
KF Laçi
0:1
FK Dinamo Tirana
18+
Aplicația conține informații despre cote. Apelăm la pariuri responsabile și rezonabile..