Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Bugün futbol maçları | Oranlı yaklaşan futbol maçları

Copa Sudamericana
Audax Italiano
2:1
Club Bolívar
Sport Huancayo
1:1
Liverpool Montevideo
Unión La Calera
0:0
Deportes Tolima
2. Bundesliga
VfL Osnabruck
1:1
SV Darmstadt 98
UEFA Champions League
Krasnodar
0:4
Chelsea
TV'de
Medipol Basaksehir FK
0:2
Paris Saint Germain
TV'de
Borussia Dortmund
0:0
26'
Zenit St. Petersburg
TV'de
Club Brugge
0:1
27'
Lazio
TV'de
Ferencvaros
0:0
27'
Dynamo Kyiv
TV'de
Juventus
0:1
27'
Barcelona
TV'de
Manchester United
1:0
27'
RB Leipzig
TV'de
Sevilla
0:0
25'
Rennes
TV'de
2. LİG Beyaz
24 Erzincanspor
2:0
Hacettepe
Ankara Demirspor
0:1
Manisa Büyükşehir Belediyesi
Ergene Velimese Spor
1:0
Yeni Çorumspor
Hekimoğlu Trabzon
1:2
Uşakspor
Inegolspor
2:2
Afjet Afyonspor
Niğde Anadolu FK
0:0
Kocaelispor
Sancaktepe Belediye
Gönder
Sarıyer
Kahramanmaraşspor
Gönder
Zonguldak Kömürspor
Amedspor
2:1
Gumushanespor
2.Lig Кırmızı
1922 Konyaspor
3:0
Elazigspor
Etimesgut Belediyespor
2:0
Serik Belediyespor
Eyüpspor
1:0
Pendikspor
Kastamonuspor
1:0
Bayburt Özel İdarespor
Kirklarelispor
0:1
Kırşehir Belediyespor
Pazarspor
1:1
Karacabey
Sakaryaspor
2:2
Sivas Belediyespor
Tarsus İdman Yurdu
4:0
Bak Spor Kulübü
Turgutluspor
2:1
Kardemir Karabukspor
Van Spor
1:1
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
2. Lig
Albacete
1:1
Las Palmas
Castellón
1:2
Almeria
Espanyol
2:0
S. D. Ponferradina
Oviedo
23:30
Logrones
İtalya Kupası
Torino
3:1
EZ
Lecce
Cagliari
1:0
Cremonese
Cosenza Calcio
2:1
Monopoli
Cittadella
0:2
Spezia
Benevento
2:4
Empoli
Brescia
3:0
Perugia
Crotone
3:4
Pen
SPAL
Genoa
2:1
Catanzaro
Verona
3:1
Pen
Venezia
Fiorentina
2:1
Padova
Parma
3:1
Pescara
Reggio Audace
Gönder
Cosenza Calcio
Udinese
3:1
L.R. Vicenza Virtus
Hollanda Kupası
ADO Den Haag
1:1
EZ
Sparta Rotterdam
Emmen
1:0
84'
FC Eindhoven
Heracles
2:0
84'
Telstar
RKC Waalwijk
1:2
85'
Cambuur
Roda
0:2
26'
Fortuna Sittard
Lega Pro 1 Grup C
Avellino
2:2
Turris
Bisceglie
0:0
HT'
Cavese
Championship
Preston North End
0:1
68'
Millwall
Birmingham City
1:0
42'
Huddersfield
AFC Bournemouth
0:0
42'
Bristol City
Derby
1:0
42'
Cardiff City
Luton Town
1:0
40'
Nottingham Forest
TV'de
Rotherham United
1:0
31'
Sheffield Wednesday
Çek Ligi
Dynamo České Budějovice
Gönder
Bohemians 1905
Ekstraklasa
Wisla Krakow
1:3
Lechia Gdansk
Premier Lig
Shamrock Rovers
Gönder
Derry City
Finn Harps
2:1
40'
St Patricks Athletic
ABD Majör Lig
Montreal Impact
0:1
Nashville SC
Vancouver Whitecaps
0:2
Seattle Sounders
Allsvenskan
Hacken
0:2
Djurgarden
Brezilya Kupası
Botafogo
0:1
Cuiaba
Santos
0:0
67'
Ceara
Portekiz Kupası
Vilaverdense
5:4
Pen
Santarem
Rebordelo
1:3
Varzim
Felgueiras 1932
2:1
Valadares
Vitoria Setubal
0:1
Viseu
Serie B
Chapecoense-SC
0:0
Centro Sportivo Alagoano
Armenian First League
West Armenia
3:0
Shirak Fc 2
Lernayin Artsakh
Gönder
Sevan
1. HNL
Slaven Belupo
0:0
Lokomotiva Zagreb
Japon 1. Ligi
Tokyo
1:3
Kashiwa Reysol
Vegalta Sendai
2:3
Vissel Kobe
Sanfrecce Hiroshima
3:1
Yokohama Marinos
Ykkönen
VPS
Gönder
KooTeePee
Gürcistan Erovnuli Liga
Telavi
1:1
Saburtalo
Telavi
0:0
Saburtalo
Liga De Expansion MX Apertura
Mineros de Zacatecas
1:1
Tampico Madero
Pumas Tabasco
0:2
Alebrijes Oaxaca
Cimarrones de Sonora
2:0
CD Tepatitlan De Morelos
China - relegation play - offs
Shenzhen F.C.
1:0
Shijiazhuang Ever Bright
Championship Play-offs
Beijing Guoan
0:0
Guangzhou Evergrande
1. Lig
Nea Salamis
0:1
Ermis
Ethnikos Achnas
0:1
Anorthosis
1. SNL
HIT Gorica
2:1
NK Tabor Sežana
Luka Koper
3:0
NK Celje
Premier Lig
Everton De Vina
1:1
67'
Colo Colo
Bosnia and Herzegovina Premier Lig
Zeljeznicar
1:0
Zrinjski
1.Lig
Grorud
1:4
Asane
KFUM Oslo
3:0
Ull/Kisa
Oygarden
1:1
Kongsvinger
Raufoss
2:0
Lillestrom
Sandnes
2:2
Strommen
Sogndal
1:0
Jerv
Tromso
3:1
Ham Kam
Ranheim
2:2
69'
Stjordals Blink
S Ligi
Lion City Sailors
Gönder
DPMM
Meistriliiga
Flora Tallinn
1:0
Paide Linnameeskond
Premier League
Golden Arrows
3:1
Supersport United
Maritzburg United
0:1
Cape Town City
Orlando Pirates
1:1
Stellenbosch FC
TS Galaxy F.C.
1:0
AmaZulu
Mamelodi Sundowns
0:0
Tshakhuma Madzivhadila
Moroka Swallows
1:0
Bloemfontein Celtic
1.Lig
Tom Tomsk
1:2
SKA-Khabarovsk
Spartak Moscow II
1:1
Yenisey Krasnoyarsk
Nizhny Novgorod
0:0
Gazovik Orenburg
Tekstilshchik Ivanovo
1:3
Torpedo Moscow
Spartak Vladikavkaz
5:1
FK Akron Togliatti
Irtysh Omsk
1:2
FC Veles Moscow
FC Volgar
2:1
Fakel
Chertanovo Moscow
1:2
Chayka Peschanokopskoye
Dynamo Bryansk
1:3
Baltika
Krylya Sovetov
4:1
Shinnik Yaroslavl
Neftekhimik
5:0
FC Krasnodar 2
Ulusal
Quevilly
Gönder
Bourg en Bresse Peronnas
Bastia-Borgo
2:1
Boulogne
Annecy
Gönder
FC Villefranche
Stade Briochin
0:0
67'
Orleans
Sete
Gönder
Red Star FC 93
Costa Rica Primera Division Apertura
Limón F.C.
1:0
Municipal Grecia
C.S. Herediano
1:1
San Carlos
Faroe Islands Premier League
HB Torshavn
2:2
NSI Runavik
Vikingur Gota
1:3
Klaksvik
If Fuglafjordur
0:0
HT'
B36 Torshavn
Endonezya Super Liga
Pusamania Borneo
Gönder
Bali United Pusam
Persipura Jayapura
Gönder
Arema
Persiraja Banda
Gönder
Persela Lamongan
2. Liga
Dukla Praha
Gönder
MFK Chrudim
FK Fotbal Třinec
Gönder
Mas Taborsko
Prostějov
Gönder
Usti nad Labem
Slovan Varnsdorf
Gönder
Viktoria Zizkov
Vlasim
Gönder
Vysocina Jihlava
Lisen
Gönder
FK Slavoj Vysehrad
FK Blansko
Gönder
Hradec Kralove
Lega Pro 1 Grup A
Juventus U23
0:2
73'
Como
Primera Division - Clausura
Estudiantes de Mérida
1:2
Deportivo La Guaira
Deportivo Lara
1:1
Mineros de Guayana
1.Lig
Radomiak Radom
2:2
GKS Tychy
A Lyga
FK Riteriai
1:1
FK Panevezys
2. LİG
Molinos El Pirata
2:0
Comerciantes Unidos
Alianza Atletico
23:30
Deportivo Coopsol
Regionalliga Northeast
Berliner
2:0
Altglienicke
Union Furstenwalde
Gönder
Viktoria Berlin
Dynamo Berlin
3:0
Lichtenberg 47
Bischofswerdaer
0:3
Chemnitzer
Carl Zeiss Jena
1:2
Energie Cottbus
FC Germania Halberstadt
2:1
BSG Chemie Leipzig
Hertha Berlin II
Gönder
Tennis Borussia Berlin
Lokomotive Leipzig
1:0
ZFC Meuselwitz
Babelsberg 03
3:0
Auerbach
Luckenwalde
1:1
Optik Rathenow
Regionalliga Southwest
Freiburg II
4:3
Bahlinger SC
TuS Rot-Weiß Koblenz
2:0
TSV Eintracht Stadtallendorf
Regionalliga West
Rödinghausen
4:0
VfB Homberg
Fortuna Dusseldorf II
Gönder
Alemannia Aachen
Primera B Açılış
Huila
3:1
Boca Juniors de Cali
Kypello Kyprou
PAEEK
0:4
APOEL
Onisilos Sotira 2014
0:2
Karmiotissa Polemidion
Liga II
Aerostar Bacau
Gönder
ACS Viitorul Târgu Jiu
FC Politehnica Timișoara
1:1
Dunarea Calarasi
Gloria Buzău
0:1
Miercurea Ciuc
Pandurii
0:1
Farul Constanța
Petrolul Ploiesti
1:1
CSM Slatina
Liga III - Serie 1
Foresta Suceava
3:0
Bucovina Rădăuți
Liga III - Serie 3
Viitorul Constanta II
7:4
FC Agricola Borcea
Liga III - Serie 4
Steaua Bucuresti
1:0
Voluntari II
Liga III - Serie 9
CS Sanatatea Cluj
3:4
ACS Industria Galda
Liga III - Serie 10
Ca Oradea
3:0
Satu Mare
Scm Zalau
3:3
Minaur Baia Mare
UEFA Euro U17
Arnavutluk U17
Gönder
Romania U17
Slovenya U17
Gönder
İtalya U17
Primera B
Cobreloa
2:3
Santiago Morning
Deportes Puerto Montt
4:1
Deportes Santa Cruz
Deportes Melipilla
1:2
Deportes Copiapó
Deportes Valdivia
0:1
Rangers de Talca
Magallanes
0:0
Nublense
San Marcos de Arica
1:0
Deportes Temuco
Russian Professional Football League Group 4
Krylya Sovetov 2
2:6
FC Novosibirsk
Northwest
FC Drenovets
0:2
Akademik Svishtov
Lowland League
BSC Glasgow
22:45
Cumbernauld Colts
East Stirlingshire
22:45
East Kilbride
Stirling University
22:45
Bonnyrigg Rose
Bo Ness United
22:45
Civil Service Strollers
Georgia Erovnuli Liga 2
Rustavi
3:1
FC Merani Martvili
FC Aragvi Dusheti
1:2
Zugdidi
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..