Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 01.06.2023

Bundesliga Vasıf - Finali
VfB Stuttgart
3:0
Hamburger SV
TV'de
World Cup U20 - Son 16 turu
England U20
1:2
Italy U20
TV'de
Argentina U20
0:2
Nigeria U20
TV'de
Gambia U20
0:1
Uruguay U20
TV'de
Netherlands play-off - 1/2 Finals
Heerenveen
1:2
Twente
Utrecht
1:2
Sparta Rotterdam
Italy play-offs - Finali
Brescia
1:1
Cosenza Calcio
ABD Majör Lig
Atlanta United
3:3
New England Revolution
Columbus Crew
3:2
Colorado Rapids
Philadelphia Union
1:0
Charlotte FC
Inter Miami
0:1
New York Red Bulls
Toronto FC
0:0
Chicago Fire
DC United
2:2
Montreal Impact
New York City
1:3
Cincinnati
Austin FC
2:1
Minnesota United
Sporting Kansas City
2:1
FC Dallas
Real Salt Lake
2:3
Los Angeles Galaxy
Vancouver Whitecaps
6:2
Houston Dynamo
Seattle Sounders
0:1
San Jose Earthquakes
USL Championship
Monterey Bay FC
0:0
FC Tulsa
Brezilya Kupası
Bahia
4:3
Pen
Santos
Fortaleza
1:0
Palmeiras
Cruzeiro
0:1
Gremio
Botafogo
2:4
Pen
Atletico Paranaense
Internacional
4:5
Pen
Amrica Mineiro
Corinthians
3:1
Pen
Atlético Mineiro
Scottish play-offs - Finali
Partick
2:0
Ross County
CONCACAF Champions League - Finali
Leon
2:1
FC Los Angeles
Finlandiya Kupası
VJS
3:2
Pepo
1.Lig - Finali
CFR Cluj
1:0
EZ
Craiova 1948
Superettan
Jonkopings Sodra
2:3
Osters
Vasteras
0:0
AFC Eskilstuna
Helsingborg
0:0
Skovde AIK
GAIS Goteborg
0:1
Orgryte
Gürcistan Erovnuli Liga
FC Shukura
3:4
FC Gagra
Samtredia
0:2
FC Samgurali Tskhaltubo
Saburtalo
2:1
Dinamo Tbilisi
FC Dila Gori
6:1
Telavi
Dinamo Batumi
1:1
Torpedo Kutaisi
Úrvalsdeild
Vestmannaeyar IBV
3:0
HK Kopavogs
Fylkir
3:3
KR Reykiavik
S Ligi
Balestier Khalsa
4:5
Lion City Sailors
Virsliga
Liepaja
0:1
Tukums 2000
FC Auda
1:0
Jelgava
Premier Lig
Haras El Hodoud
1:0
Aswan
ENPPI
1:0
Ghazl El Mahalla
1. Deild
Grindavik
0:3
Afturelding
Selfoss
2:1
Throttur Reykjavik
Akraness
1:2
Fjolnir
NIFL Premiership - Finali
Dungannon Swifts
2:0
Annagh United
European play-offs
Lokomotiv Sofia
1:2
Botev Plovdiv
Arda
3:2
Slavia Sofia
V.League 1
Becamex Binh Duong
1:1
Thanh Hóa
Viettel
3:0
Song Lam Nghe An
Primera A Playoff Group B
Boyacá Chicó
1:0
Independiente Medellin
America de Cali
0:1
Millonarios
2. Liga - Finali
Pribram
18:30
Pardubice
Zlin
18:30
Vyskov
Liga 1 Movistar - Cılış
Melgar
2:2
Cesar Vallejo
2. LİG
Ayacucho Fc
1:1
Universidad San Martin
Armenian Premier League
FC Ararat-Armenia
0:0
Lernayin Artsakh
Cup Albania - Finali
KF Egnatia
0:0
KF Tirana
Tunus - Playoffs
Esperance
2:0
US Ben Guerdane
Canadian Premier League
Forge FC
1:2
York United Fc
Russian Professional Football League Group 3
Peresvet Domodedovo
1:2
Khimki 2
Usa National Independent Soccer Association
Maryland Bobcats FC
2:1
Los Angeles Force
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..