Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 31.05.2023

Turkey play-offs - 1/2 Finals
Karaköprü Belediyespor
1:1
52 Orduspor
Eyüpspor
1:0
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
TV'de
UEFA Avrupa Ligi - Finali
Sevilla
4:1
Pen
Roma
TV'de
World Cup U20 - Son 16 turu
Özbekistan U20
0:1
Israel U20
TV'de
Kolombiya U20
5:1
Slovakia U20
Brezilya U20
4:1
Tunisia U20
TV'de
Netherlands play-off - 1/2 Finals
NAC Breda
1:2
Emmen
Italy play-offs - Çeyrek final
Virtus Entella
2:3
Pescara
Cesena
0:0
L.R. Vicenza Virtus
Pordenone
1:3
Lecco
Crotone
2:2
Foggia
Switzerland play-offs - 1/2 Finals
FC Solothurn
3:1
Monthey
Saudi Professional League
Al-Hilal Riyadh
3:2
Al Raed
Dhamk
1:4
Al-Shabab Riyadh
Al-Taawon
3:1
Al Batin
Al-Nassr Riyadh
3:0
Al Fateh
TV'de
Al-Khaleej Saihat
3:1
Abha
Al Wehda Club
0:1
Al-Fayha
Al-Ittihad Club Jeddah
2:0
Al Taee
TV'de
Al-Adalah
0:2
Al Ettifaq
Dostluk Maçları
Hallescher FC
19:00
Borussia M'gladbach
Finlandiya Kupası
AC Oulu
5:3
Pen
Haka
KooTeePee
5:1
Pen
Gnistan
JJK
0:2
KuPS
FC Jazz
0:2
VIFK
Ilves
3:1
KaPa
JäPS
2:5
Pen
Ekenas
Süper Lig - Finali
Indjija
16:55
Radnicki Nis
Graficar Beograd
19:00
Radnik Surdulica
Japon 1. Ligi
Urawa Red Diamonds
2:1
Sanfrecce Hiroshima
Superettan
Utsiktens
2:1
Orebro
Brage
2:1
Ostersunds FK
Gefle
1:3
Sundsvall
Landskrona Bols
1:1
Trelleborg
Chinese FA Cup
Beijing Technology
0:1
Nanjing City
Virsliga
Valmieras
1:1
Metta
Riga
5:1
SK Super Nova
Profesyonel Lig Clausura
Tacuary
3:1
Sportivo Luqueño
Premier Lig
National Bank of Egypt
3:1
El Dakhleya
Al Mokawloon
2:2
Ismaily
Premier League
Maritzburg United
2:0
Free State Stars
Cezayir - 1. Lig
RC Arbaa
0:3
ASO Chlef
NC Magra
0:0
Cr Belouizdad
Paradou Ac
0:1
MCE Bayadh
Us Biskra
3:2
Cs Constantine
Es Setif
1:1
Js Kabylie
Mc Oran
2:0
HB Chelghoum Laid
Relegation play-offs
Beroe
1:1
Pirin Blagoevgrad
Spartak Varna
1:0
Septemvri Sofia
Botev Vratsa
2:3
FC Hebar Pazardzhik
Taiwan Premier League
Taichung Futuro
0:1
Hang Yuen
Ming Chuan
2:1
Taicheng Lions
Taipower
1:2
Tainan City
V.League 1
Hoang Anh Gia Lai
1:0
Hanoi
Nam Dinh
1:1
Hong Linh Ha Tinh
Ho Chi Minh City
5:1
Shb Da Nang
2. LİG
Alfonso Ugarte De Puno
3:0
Molinos El Pirata
Deportivo LLacubamba
2:1
Comerciantes FC
Armenian Premier League
Fc Van
0:1
Alashkert
Shirak
0:2
FC Noah
Regionalliga Nord - Finali
Lupo Martini Wolfsburg
20:00
Bremer SV
Primera B Açılış
Llaneros
1:0
Real Cartagena
Quindio
0:2
Fortaleza FC
Greece Super League 2 Group В
Panserraikos
0:0
PAOK B
Tunus - Playoffs
Olympique Beja
0:2
Club Africain
Bolivia Primera División
Atletico Palmaflor
0:2
Always Ready
Primera B Nacional Zona A
Defensores de Belgrano
0:0
Nueva Chicago
Cup Iran - Finali
Esteghlal
1:2
EZ
Persepolis
Georgia Erovnuli Liga 2
FC Locomotive Tbilisi
3:0
FC WIT Georgia
FC Merani Martvili
0:0
FC Merani Tbilisi
Serie C
Remo
1:0
Confianca
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..