Mobil uygulama:
download from googleplay
download from appstore

Canlı skorlar ve demirbaşlar | Futbol oyunları 30.09.2021

Kupa
Mardin Basakspor
1:0
Gumushanespor
TV'de
76 Igdir Belediyespor
4:3
Pen
Elazid Karakoçan
Hacettepe
1:3
EZ
Kahta 02
Kütahyaspor
2:4
Pen
Darica Genclerbirligi
TV'de
Kardemir Karabukspor
1:3
EZ
Karşıyaka
TV'de
Europa League
Sturm Graz
1:4
PSV
Legia Warszawa
1:0
Leicester City
Napoli
2:3
Spartak Moscow
TV'de
Antwerp
0:1
Eintracht Frankfurt
TV'de
Fenerbahce A.Ş.
0:3
Olympiakos Piraeus
TV'de
Sparta Praha
1:0
Rangers
Lyon
3:0
Brondby
TV'de
Real Sociedad
1:1
Monaco
TV'de
West Ham United
2:0
Rapid Wien
TV'de
SC Braga
3:1
Midtjylland
Celtic
0:4
Bayer Leverkusen
TV'de
Ferencvaros
1:3
Betis
Genk
0:3
Dinamo Zagreb
TV'de
Lazio
2:0
Lokomotiv Moscow
TV'de
Marsilya
0:0
Galatasaray A.Ş.
TV'de
Ludogorets
0:1
Crvena Zvezda
UEFA Avrupa Konferans Ligi
Alashkert
2:4
HJK Helsinki
Az Alkmaar
1:0
Jablonec
CFR Cluj
1:1
Randers
Gent
2:0
Anorthosis
Partizan Beograd
2:0
Flora Tallinn
Zorya Luhansk
0:3
Roma
TV'de
CSKA-Sofia
0:0
Bodo Glimt
LASK Linz
1:1
Maccabi Tel Aviv
Copenhagen
3:1
Lincoln Red Imps
Tottenham Hotspur
5:1
Mura
Feyenoord
2:1
Slavia Praha
TV'de
Union Berlin
3:0
Maccabi Haifa
PAOK
1:1
Slovan Bratislava
Vitesse
1:2
Rennes
Basel
4:2
Kairat Almaty
Omonia Nicosia
1:4
Qarabag
TV'de
Dostluk Maçları
Mısır
2:0
Liberia
ABD Majör Lig
Toronto FC
3:2
Cincinnati
Atlanta United
1:0
Inter Miami
New York Red Bulls
1:1
Philadelphia Union
Montreal Impact
1:4
New England Revolution
DC United
3:1
Minnesota United
Chicago Fire
2:0
New York City
FC Dallas
1:3
Sporting Kansas City
Nashville SC
2:2
Orlando City
Colorado Rapids
3:0
Austin FC
Houston Dynamo
0:0
Vancouver Whitecaps
Real Salt Lake
2:1
Los Angeles Galaxy
FC Los Angeles
1:2
Portland Timbers
San Jose Earthquakes
1:3
Seattle Sounders
Libertadores Kupas Final
Barcelona Guayaquil
0:2
Flamengo
TV'de
USL Championship
Atlanta United 2
1:1
Louisville City FC
New Mexico United
2:0
Rio Grande Valley
El Paso Locomotive
1:0
Real Monarchs SLC
Los Angeles Galaxy II
3:0
Phoenix Rising
Arjantin Kupası
Temperley
1:2
Talleres Cordoba
Serie B
Brasil de Pelotas
0:2
Brusque
Guaraní
1:1
Cruzeiro
Centro Sportivo Alagoano
2:1
Ponte Preta
Vitoria
0:0
Botafogo
Armenian First League
Lernayin Artsakh
1:1
Pyunik Yerevan 2
BKMA II
1:2
Shirak
Fc Urartu 2
3:1
Fc Ararat Armenia 2
Süper Lig
Radnicki Nis
1:1
Metalac
Superettan
Brage
3:0
Vasalunds IF
AFC Eskilstuna
1:1
Osters
Varnamo IFK
3:2
Vasteras
Liga De Expansion MX
Alebrijes Oaxaca
0:1
Tapatio
Cancun
1:1
Tampico Madero
Mineros de Zacatecas
1:4
Dorados
Birinci Bölüm
Atltico San Luis
0:3
UANL Tigres
Club Queretaro
1:0
Guadalajara
Premier Lig
Antofagasta
1:3
Unión La Calera
Universidad Catolica
4:0
Deportes Melipilla
Curicó Unido
1:0
Cobresal
Çin 1. Ligi
Shaanxi Changan
0:0
Chengdu Qianbao
Guizhou Zhicheng
1:2
Zibo Cuju
Sichuan Jiuniu
1:0
Beijing Technology
Shenyang Urban
3:3
Nanjing City
Campeones Cup
Columbus Crew
2:0
Cruz Azul
Copa Sudamericana Final
Libertad
1:3
Red Bull Bragantino
TV'de
Veikkausliiga
Haka
2:0
HIFK Helsinki
Lega Pro 1 Grup C
Catania
3:4
Turris
Avellino
0:0
Catanzaro
Primera Division Second Stage Group B
Mineros de Guayana
1:1
Caracas FC
2. LİG
Cultural Santa Rosa
0:0
Deportivo LLacubamba
Carlos Stein
3:0
Santos de Nasca
Deportivo Coopsol
5:2
Molinos El Pirata
Chavelines Juniors
1:1
Comerciantes Unidos
Union Huaral
4:1
Atletico Grau
Union Comercio
3:3
Juan Aurich
Liga Concacaf
Plaza Amador
0:2
Santos de Guapiles
Alianza
0:1
Comunicaciones Guatemala
Real Estelí
4:5
Pen
C.D. Marathón
Saudi Professional League
Al Raed
0:2
Dhamk
Abha
1:3
Al-Nassr Riyadh
Al Ettifaq
0:0
Al Fateh
Al Hazem
1:1
Al-Hilal Riyadh
Liga II
Concordia
1:0
Unirea Dej
FNL 2 Group 2 Subgroup 1
Chita
2:2
Leningradets
Zvezda St Petersburg
3:0
Zenit St. Petersburg II
PFC Sochi
4:0
Luki-Energiya Velikiye Luki
FC Kairat Moscow
1:3
FC Baltika-BFU Kaliningrad
Krasava
0:0
Smolensk
FNL 2 Group 2 Subgroup 2
Yenisey Krasnoyarsk 2
3:0
Torpedo Vladimir
Chertanovo Moscow
1:0
Olimp Dolgoprudny II
Volna Nizhny Novgorod Oblast
1:4
Murom
Shinnik Yaroslavl
1:0
Kazanka Moscow
Znamya Truda
1:3
Dinamo Moscow 2
FNL 2 Group 3 Subgroup 1
Khimki 2
0:1
Kolomna
Metallurg Vidnoe
0:2
Peresvet Domodedovo
Kvant Obninsk
1:2
Strogino Moscow
Strogino Moscow
Gönder
Kvant Obninsk
Fk Saransk
0:0
SKA-Khabarovsk 2
Saturn Ramenskoye
1:1
Rodina
FNL 2 Group 3 Subgroup 2
Dinamo Vladivostok
3:0
Fakel-M Voronezh
FC Kaluga
2:1
Avangard Kursk
Zenit Penza
1:1
FC Salyut Belgorod
FC Ryazan
1:0
Arsenal Tula 2
Dynamo Bryansk
1:1
Sokol Saratov
Russian Professional Football League Group 4
Lada Toljatti
1:0
Dynamo Barnaul
Chelyabinsk
3:0
Ural 2
Orenburg 2
0:0
FC Novosibirsk
Zenit-Izhevsk
0:1
Torpedo Miass
Spartak Tuymazy
4:1
Amkar
Zvezda Perm
3:0
FC Tyumen
Volga Ulyanovsk
6:1
Irtysh Omsk
Canadian Premier League
Hfx Wanderers
2:1
Atletico Ottawa
Forge FC
Gönder
York United Fc
Valour Fc
1:3
Pacific Fc
FC Edmonton
2:3
Cavalry Fc
Ecuador Liga Pro Serie B
Independiente Juniors
2:3
Atletico Porteno
Ürdün Pro League
Al Salt
1:1
Sahab Sc
Al Jalil
2:1
Al Baqa A
Al Aqaba
2:0
Fc Maan
Usa National Independent Soccer Association
New Amsterdam
1:6
Detroit City Fc
18+
Uygulama, olasılıklar bilgisi içeriyor. Sorumlu ve makul bahisleri talep ediyoruz..